PDA

Покажи пълната версия : Безплатна програма за четене на PDF файлове



dinko
17.09.2005, 16:43
Това е програмка, която открих вчера. След като я инсталирах веднага деинсталирах Acrobat Reader-a :oops:

Най-много ме впечатли бързината и. Опитайте я и вие:

http://www.foxitsoftware.com/pdf/pdfrd.zip

:idea:

Astrelaan
18.09.2005, 11:42
Програмката е добра за малки файлове.Но при големите забива.
надявам се да си запазил и Adobe Reader :)
Така или иначе и Adobe Reader е безплатна,защо хората да нямат най-доброто.

flame
18.09.2005, 13:11
Хм... незнам, аз също си я инсталирах,
и ми работи идеално и с големите файлове (над 700 страници).
Foxit Reader е напълно безплатна и е подходяща за
по-слабите компютри.

Вижте как изглежда:
http://www.foxitsoftware.com/pdf/pdfreader_screen.jpg

Хубавото е, освен че е бърза и безплатна - инсталацията е много малка - 1-2 МB,
Нещо, с което Adobe Reader не може да се похвали.
:)

Който, няма Adobe Reader, може спокойно да я пробва. :wink:

AVIANA
17.11.2005, 16:09
Здравейте
и аз искам да приложа тук една програмка която преди време ми изпрати murr.Много е хубава и също безплатна.Аз си я свалих и съм доволна.Свалете си и вие pro версията
www.pcstitch.com/Download/Download.aspx

Бистра
09.12.2005, 15:33
Програмата рcstitch pro е платена и не може да се ползва. Изпращат ти писмо да си я платиш и да ти пратят код за ползване докато ти изпратят диск с паролите и др подробности. Безплатна е само pcstitch 7.

Araxna
30.01.2006, 10:13
Няма нито една версия на Pcstitch, която да е безплатна, 7 версия е trial версия, с която можеш да разглеждаш и печаташ, но нищо повече, не че си струва де, това което правим ние си е живо пиратство.

Katerina
15.05.2006, 18:57
AVIANA,благодаря за програмката. :lady: Аз също я свалих,но ми е трудно да се справя с нея. :evil: моля за пояснение.Имате от мен :coffee: :flower:
мейл:viktor.ilievski@abv.bg

toteva
23.06.2006, 09:37
:? Съществува ли програма,която да обръща файловите от PDF в rar.архив или zip.

silvinka_66
23.06.2006, 09:57
Здравейте всички.
Аз поне не знам такава програма.Но и двете програми за изработване на схеми- PCStitch и Pattern Maker Първо ти ги дават за някалка дена безплатно и после ти искат да си платиш.Аз ги изтеглих и си сложих ина двете crack-ове.Но не съм ги използвала по предназначение.Нямам време.Пък и инструкциите не съм си превела от руски.
Поздрави Силвия

Vilito
13.08.2006, 00:34
Форматите RAR и ZIP не са файлови формати а контейнерни формати, те съдържат файлове от различен формат НО компресиран(архивиран) а за pcsticth
това е key генератор, който като си въведете името на "регистрацията" ви генерира кода за достъп за платената част от програмата (копирайте след като разавхивирате всичко в директорията(папката) където е инсталирана програмата, обикновено: "C:\Program Files\PCStitch 7" и стартирайте exe файла и там вече си знаете...:)
HanKrum (съпругът на Vilito)

kety
02.09.2006, 18:06
moge li nqkoj da mi obqsni kakvo da pravq, no molq vi po- podrobno i po-prosto. blagodarq vi :!:

Snejana
02.09.2006, 18:12
:? Съществува ли програма,която да обръща файловите от PDF в rar.архив или zip.

Ето една : http://convert.neevia.com/

Miro
20.09.2006, 17:55
Снежана , програмата е супер . :clap:

mirawuchu
27.01.2007, 23:55
Форматите RAR и ZIP не са файлови формати а контейнерни формати, те съдържат файлове от различен формат НО компресиран(архивиран) а за pcsticth ето ви crack:
http://mail.dir.bg/~hankrum/prog/pcstitchv7.0magia.zip
това е key генератор, който като си въведете името на "регистрацията" ви генерира кода за достъп за платената част от програмата (копирайте след като разавхивирате всичко в директорията(папката) където е инсталирана програмата, обикновено: "C:\Program Files\PCStitch 7" и стартирайте exe файла и там вече си знаете...:)
HanKrum (съпругът на Vilito)

кей гена прави файл в с:windows като го копираш в директорията с инсталацията тръгва без да иска регистрация но неможе да записва или разпечатва прави запис на празна форма:confused:

matcata
28.07.2007, 00:47
Здравейте всички.
Аз поне не знам такава програма.Но и двете програми за изработване на схеми- PCStitch и Pattern Maker Първо ти ги дават за някалка дена безплатно и после ти искат да си платиш.Аз ги изтеглих и си сложих ина двете crack-ове.Но не съм ги използвала по предназначение.Нямам време.Пък и инструкциите не съм си превела от руски.
Поздрави Силвия
А как си слагаш краковете,защото и аз ги истеглих,но пише нещо за 40 дена,което ме притеснява,а това което си сложила само съм го чувала:confused:

galinka
23.01.2008, 17:42
Molq da mi kajete!Kak da svalq pattern maker?Za6toto ot dump ne stava!!A v drugite saitove kato arena i zamunda q nqma!!MOLQ PI6ETE MI S li4no saob6tenie!!BLAGODARQ PREDVARITELNO

matcata
23.01.2008, 18:39
Във форума влез или в интернет ресурси или във въпроси и отговори и има теми специално за тази програма и линк да си я изтеглиш,но ще ти трябва крак.Иначе е за 30-тина дена.Аз си сложих крака и нямам проблеми.Ако не намериш крак,пиши на ЛС.Йонка ми беше пратила преди време и може да видя къде е .

yonka
23.01.2008, 19:04
Във форума влез или в интернет ресурси или във въпроси и отговори и има теми специално за тази програма и линк да си я изтеглиш,но ще ти трябва крак.Иначе е за 30-тина дена.Аз си сложих крака и нямам проблеми.Ако не намериш крак,пиши на ЛС.Йонка ми беше пратила преди време и може да видя къде е .

http://blackklava.narod.ru/soft.htm

did_tag
14.05.2008, 12:19
Здравейте момичета.Може ли някой да ми обясни как да отварям XSD фаил.Свалих схеми които немога да отворя.


Дръпни си я от тук. Ще можеш да отваряш, разпечатваш, но не е да правиш гоблени по твои картинки. Безплатна е! :kissyou:

http://www.hobbyware.com/pm_downloads.htm

tdm13
20.07.2008, 00:37
Дръпнете тази Pattern Mamer for cross stich,by Hibby Ware v_4.Обаче ще трябва и да я кракнете. Аз съм много доволна от нея.

apxeonTepukc
01.06.2010, 11:51
Новите версии на Adobe са много добри и доста по леки в сравнение със старите - така че просто си ъпдейтнете старата версия - по - добро от оригинала няма :)