PDA

Покажи пълната версия : Есен'2005 наближава ...



dinko
17.09.2005, 17:45
Стана време да заредим гардеробите за есента :)

Какво ще е на мода този сезон :?

И за мъжката мода може да пишете, все пак има неколцина мъже във форума :idea: еле аз :proud:

Natalka
17.09.2005, 22:11
Това, което се видя на дефилетата есен/ зима 2005 , беше доста разнообразно.Завръщането на черния цвят не изненадва особено, но доминирането на боровинковия цвят особено в комбинация с кафяво и тюркоаз ще нещо оригинално и ново.Остават си модерни розовия и оранжевия цвят, както и дънките особено тези с бродерии на цветя.Предпочитаните материи са кадифе и велур. :!:
:lady: Надявам се да съм била полезна!

Скарлет
18.09.2005, 17:44
Да,тази есен ще се носи всичко що е в цвят кафяв,войнишко зелен и розов.
Аз не бях правила досега комбинация между розово и кафяво,но сега пробвах и се оказа доста сполучлива.
Също така са на мода и бродериите и многото дрънкулки( :oops:така наречените аксесоари). :)

didi71
30.09.2005, 17:49
Като наблюдавам скъпите магазини предполагам, че всичко лъскаво , кафяво, тютюнево-кафяво/дори и при чанти,колани/ явно ще е модно. Тази мода ми прилича много но индийските дрехи :!: Мисля , че тенденцията върви от лятото - помните ли онези лъскави обувчици тип цвички с много малко токче или без такова. Радвам се ,че модата тип по-женствена сега е актуална. Все пак сме жени и се надявам по-женствените тоалети да се харесват и на мъжкото съсловие. :lady: Може и мъжете да споделят своето мнение за това как харесват да изглежда жената до тях, около тях, чуждата жена и тн. :neutral:

Astrelaan
30.09.2005, 20:36
каквото и да говорят ,мъжете най-вече си падат по черните тоалети.Нямам си на понятие защо:)А да, също и когато една жена е облякла риза.Така,че забравете за модата днес,няма такова нещо.А и прекалената женственост създава впечатление за инфантилност,но това зависи и от мъжа на когото искате да се харесате:)

werty
01.10.2005, 20:52
Цветовете тази есен

didi71
25.10.2005, 11:31
Смятам, че наистина мода днес няма :lady: На мен лично ми се налага през деня да ходя" прилично" облечена - костюм, риза,сресана коса и какво ли още не просто защото професията ми и работната ми позиция го изискват :cry: Но след работа, ха, там никой нищо неможе да ми каже :smokin: Та за тази есен си купих доста кафеви и зелени блузки с паети и вързанки, поли които висят от различните страни , тигрови високи ботуши. Да, но мога да ги нося самослед определени часове на деня :cry: За черното си много права astrelaan Черното е велико и колкото и екстравагантен да ми е тоалета в черно, аз единствено с такъв цвят си позволявам да отида на работа :oops:

Пенка Неделчева
30.10.2005, 21:27
:lady: Мили жени, независимо каква е модата - хубавия кон и под скъсан чул се познава - каквото и да облече хубава жена, хваща мъжкото око, не е ли така?
Говоря "да облече"...

werty
04.11.2005, 07:39
... каквото и да облече хубава жена, хваща мъжкото око, не е ли така?

:no: :no: :no:

Natalka
04.11.2005, 11:56
Това са няколко практически съвета, които могат да ви помогнат при избора и поставянето на грима:


-ако имате сини или зелени очи не е нужно да поставяте на горния си клепач гримове с цвета на очите- по добре поставете тези тонове отдолу под миглите на долния клепач.Така очите ви ще изглеждат по-големи;
-на сините очи подхождат розово-бежовите и вишневите червила;
- на кафявите и по-тъмните очи отиват ярко червените и бледо-розовите такива; за сивите очи светло-бежовите и сливовите чели са най- подходящи;
- зелените очи се подчертават най- добре от кафеникавите и червено-оранжевите червила;
Колкото по–тъмна е кожата ви, толкова по- ярко и светло трябва да бъде червилото ви и естествено, ако кожата вие бледа с ярко червило ще изглеждате още по-бледа;
Французите имат една поговорка “С един тон по-светло, с 10 години по-млада”. Така че ако сте на 35 г. си изберете пура, фон дьо тен, компактна пудра, които са с един тон по-светли от вашата кожа.
:lady: Дано са ви полезни !!!!