PDA

Покажи пълната версия : Моите красоти



milsto
30.08.2006, 14:25
:hello: на всички!

Искам и аз да ви се похваля с най-новата си творба. Този гоблен изключително много ми лежи на сърцето, тъй като съм имала щастието на два пъти да видя Айфеловата кула на живо и всеки път, когато погледна гоблена, се връщам в спомените си отново в Париж. :lady:

milsto
30.08.2006, 16:19
Благодаря!
Сега на дневен ред са Гръцките стълби, но след тях сигурно ще е Венецията, още повече, че и във Венеция съм била, така че и той ще има сантиментална стойност

milsto
31.08.2006, 14:41
Ето и още една от моите красоти, шита през студентските години.
Само че тук заслугата не е изцяло моя, защото сме го шили 50:50 с майката на приятеля ми (главната виновница да се запаля по гоблените). Та аз го започнах и го изкарах до половината, а тя го довърши. Сега краси стената на дневната на майка ми.

milsto
25.09.2006, 14:23
:hello: на всички!
Ето че и Гръцките стълби са готови и бързам да ви се похваля :gipsy:

rosicaemilova
19.06.2010, 09:54
:hello: на всички!

Искам и аз да ви се похваля с най-новата си творба. Този гоблен изключително много ми лежи на сърцето, тъй като съм имала щастието на два пъти да видя Айфеловата кула на живо и всеки път, когато погледна гоблена, се връщам в спомените си отново в Париж. :lady:

:clap::clap::clap:Превъзходно гобленче.Мисля и аз да го шия.Слагай рамка и показвай.

diana ivanova
20.06.2010, 20:24
Гоблените ти са много красиви! особено много ми харесва Париж, романтичен е!

aida01_04
26.06.2010, 23:35
i trite sa neveroiatno krasivi bravo :clap::clap::clap: