PDA

Покажи пълната версия : ОБНОВЯВАНЕ НА ФОРУМА



flame
16.09.2006, 17:45
Здравейте съфорумци :),

както всички забелязвате обновяването на форума е готово на около 90%. Остават още 10% за да завършим започнатото. Освен промененият интерфейс, са добавени още един куп възможности към форума, които се надяваме да ви бъдат полезни. Има лека промяна в опциите, но не е нищо сложно и се надяваме бързо да свикнете с тях, каот разбира се ако имате въпроси ние ще помагаме.

Промяната на форума се наложи от появилите се проблеми в стария форум като вируси, дупки в сигурноста, проблеми с аватарите, проблеми с прикачването на снимки, некоректно функциониране на известяването и абонамента за теми и т.н.. Сега вече се надяваме всички тези проблеми да останат в миналото.

В момента най-важното е да влезете във вашия профил и да направите някои настройки които са важни за да можете да използвате форума и той да ви служи безпроблемно.

Ако ви се стори, че някъде виждате по-малко теми отколкото всъщност са, моля прегледайте какви са текущите ви настройки за визуализиране (показани на прикачената картинка).

http://www.goblenite.com/forum/video/viz-settings.gif

Много е възможно в бързината да сме допуснали някъде правописни грешки, или да има текстове на английски. Ще сме ви благодарни, ако ни съобщавате за тях, за да можем да ги поправим.

Също така ще забележите, че някои от старите прикачени изображения в момента липсват, но и това ще бъде оправено скоро. Всичко ще си дойде на мястото постепенно.

Благодарим на всички за проявеното търпение и още веднъж се извиняваме, че в съботния ден форума го нямаше :)

С пожелания за приятен ден,
Екипът на Гоблените.com - Всичко за Вашето хоби!

UnHandy
16.09.2006, 18:00
Идеята за обновяване е чудесна,ама да ви кажа сега аболютно нищичко не разбирам.
1.всеки път трябва да оправям тези настройки,които сте показали.няма ли начин да се запаметят?
2.защо не виждам никъде нито една картинка във форума?
3.не виждам къде са емотиконите,много ми е объркано всичко

Ако се сетя за нещо друго ще ви пиша пак,но за 5 мин останах с впечатлението че за първи път влизам в този форум (confused)

flame
16.09.2006, 18:14
Здравей UnHandy,
досега не сме променяил настройки по форума. З картинките писахме в новината че скоро ще бъдат качени и те, обновяването не е завършило на 100% все още. По въпроса с емотиконките, молим всички да погледнат тук как точно да си конфигурират профила.
Ще ви отнеме има няма 2-3 минути.

1. В личния ви профил се влиза по този начин:
http://www.goblenite.com/forum/video/help-settings.gif

2. Следвайте инструкциите от този линк:
http://www.goblenite.com/forum/video/help.html (http://www.goblenite.com/forum/video/help.html)

Бамби
16.09.2006, 18:25
Нямам думи!!! Възхитена съм! Страхотно е!
Наистина много, мнооого ми харесва!!!!
Сега поне имаме възможност да разберем за какво става дума в някоя нова тема без да се налага да я отваряме и това е направо велико- винаги съм я обожавала тази екстра ! :) А и това с бързия отговор....ей, ама голяма работа сте! Браво на вас!

Miro
16.09.2006, 18:40
Идеята е хубава , само дето имам истрити доса мнения ,( а и не само мои ) и сега отново настройки и т.н. Е но след като друг начин няма , ще го преживея ...............

flame
16.09.2006, 18:44
Miro, всички теми и мнения са си тук,
моля виж тази картинка:

http://www.goblenite.com/forum/video/viz-settings.gif

Чрез показаните опции можеш да определяш дали да виждаш само новите теми и мнения или и по-старите (т.е. всички написани досега)

Nelia
16.09.2006, 19:01
Ами да ни е честит обновения форум!излиза така че днес си писахме на вятъра,ама нищо де!Надявам се да свикнем бързо с новостите и удобството на всичко което ни предлагате

Бамби
16.09.2006, 19:29
Ако ви се стори, че някъде виждате по-малко теми отколкото всъщност са, моля прегледайте какви са текущите ви настройки за визуализиране (показани на прикачената картинка).

http://www.goblenite.com/forum/video/viz-settings.gif



Предполагам, че UnHandy е имала впредвид дали тези настройки трябва всеки път да се променят? Аз поне също не намирам начин как да се запаметят. Изобщо има ли такъв?

loreta
16.09.2006, 20:18
Като сложите картинките,смятам че ще си стане интересно пак.

NIA
16.09.2006, 20:23
Поздравления за обновения форум! Още съм само тук,в тази тема и не ми се смейте,но направо ми се изправи косата,всичко ми е "тъмна Индия" както се казва.Не зная колко време ще ми е необходимо,за да се почувствам комфортно,както беше преди.На този етап имам само една забележка, а именно възможно ли е да се увеличи малко контраста между текст и фон?Не зная другите как са,но аз чувствам леко напрежение в очите,а не забравяйте,че тук се задържаме достатъчно дълго време. Или само при мен е така?Това е за сега.Все пак съм на първата тема.Сигурно ще ви засипя с отговори.И дано да мога да се оправя с непознатите за мен термини и изобщо с всичко,че иначе направо не ми се мисли,ще трябва да ви напусна и.....къде ми е плачещата емотиконка?

dinko
16.09.2006, 20:24
Много въпроси ще има в следващите дни :hehe:

Моля преглеждайте какво пише във "Въпроси и отговори" преди да питате за да не се дублира информацията :rezando:

Преди малко забелязах още нещо интересно. Преди да влезете в някоя тема ако задържите мишката върху заглавието, за момент се вижда началото на първото мнение от темата:thumbup:

dinko
16.09.2006, 20:32
и.....къде ми е плачещата емотиконка?


Просто под иконките има един линк "More", цъкате на него и виждате всичките.
Ще променим цветовете много скоро. Това не е завършения външен вид. Наистина и аз усетих напрежение :cry:

Nana
16.09.2006, 21:22
Харесва ми много! Малко време и ще свикнем.

manka
16.09.2006, 21:23
Поздравления за обновяването!!!
Така ни обновихте че свят ми се зави..

Snejana
16.09.2006, 21:55
Честито обновяване на всички!!!!!
Малко по-малко ще свикнем с всички нови неща

manka
16.09.2006, 21:59
Браво /къде ми е имотиконката/,сега поне спокойно ще си прескачам страниците,можеш на която си искаш стр.да отидеш.!!!!!!!!
Още веднъж бравооооооо.

dinko
16.09.2006, 22:06
Ето ги:
:clap: :yes: :thumbup: :cool:

Няма ли ги вдясно от полето, в което пишете мнение?

sweety
16.09.2006, 22:13
:upbeer: за админите за труда който са положили :yes:

Някои неща мисля че са излишни, но все пак вие сте майсторите [:] Искам да попитам дали има скинове?А ако няма дали ще се добавят? Засега не ги виждам и затова питам [:]

Бамби
16.09.2006, 22:46
На мен пък не ми е ясно аватара ми защо го няма? :(

NIA
17.09.2006, 00:01
На мен пък не ми е ясно аватара ми защо го няма? :(


Бамби,аватара ти си е на мястото.Поне аз го виждам. И да използвам случая да те поздравя с годишнината ти.Нека тази годишнина се повтаря много пъти и заедно да бъдете на сребърната свадба на вашите внуци...поне! :flowerlove:

Бамби
17.09.2006, 00:09
NIA, благодаря ти!:flower:
Аватара ми сега наистина си е там и проблема е решен!:)

NIA
17.09.2006, 00:12
Ура! С повечето неща се справих по-бързо,отколкото очаквах.Правилно казват хората,че " На страха очите са големи" Но все още съм далеч от времето,ако ме пита някой нещо да мога да обясня. Не разбирам нищо от компютри и за сега залагам само на моята вродена интилигентност /умря циганката дето ме хвали/ :wink:

Но още не зная как да прикачвам файлове, а и не намерих къде да прочета за това.Някой може ли да ми каже :?:

flame
17.09.2006, 00:35
NIA, ще направим филмче за това как се прикачват файлове,
sweety, рано е за скинове да се мисли в момента, но в бъдеще може и да сложим.
Сега ще се постараем да коригираме цветовете да се доближат до тези на предишния форум.
:idea:

valioa
17.09.2006, 01:50
Здравейте,неможах да си позная форума-браво
Нямам думи,дано да се ориентираме бързо всички защото е станало страхотно.
Успех

valioa
17.09.2006, 02:47
Поразходих се,но не можах да разбера от къде да пусна ЛС и аватара къде ми е,пак ли трябва да го прикачвам?Благодаря Ви предварително.

flame
17.09.2006, 03:19
valioa, аватара ти е добавен успешно и вече се вижда :flowerlove: .
По въпроса с Личните съобщения честно казано и на нас не ни беше много ясен, но го разгадахме! Вижте начина:
http://www.goblenite.com/forum/video/help_pm.gif

Ще се опитаме да направим така че да има и бутонче, както беше преди, стискайте палци.

:idea:

lucy
17.09.2006, 05:09
Ами честито и от мен!
Направо не можах да повярвам на очите си! Още разглеждам и се уча, но имам 2 молби:
1. искам си аватара
2. може ли смайлитата да се добавят вътре в текста , който се пише?

NIA
17.09.2006, 10:09
Днес е по-добре с цветовете. Дори ми напомня за стария форум. Може би това беше и стряскащото първоначално.Само още ми е терсене с датата,която е толкова невзрачна,че едва я виждам. И това "днес" още не мога да свикна с него.Когато беше изписана самата дата си "сверявах часовника" както се казва, т.е.ориентирах се във времето,а и като видя самата дата се подсещах за много неще,докато това "днес" е малко относително-поне аз така го приемам.
Току що открих нещо /нали съм си любопитко/, отгоре над полето има едно личице и като кликна върху него се показва падащо меню за емотикони, освен това от страни където пише More.
Открих и как се прикачват файлове.До личицето има друго копче-от там се прикачват фаловете.Абе натискайте всички копчета и там си пише.Сега ще се опитам да прикача файл да видим дали ще се получи.

Masha
17.09.2006, 11:44
Здравейте,
аз съм в луд възторг от направената каша.Сигурно мислите, че всички ваши форумци са компютърни специалисти.Съжалявам, ще си пишат само много малко от участващите досега.Това нещо трябваше да се направи с допитване до участниците и освен това да се разясни каква е целта на занятието.Е, някой веднага ще ми отговори - да стане по-удобно и красиво.Не намирам, че е така.Да не говорим, че има много правописни грешки, които говорят че много сте бързали...Защо не са запазени старите ни регистрации, аватари и т.н. ами сега да започваме отначало.Вярно днес е неделя и можем да се упражним върху новото творение.Дано успея да се оправя поне да видя какво сте направили докрай.

Pepito
17.09.2006, 12:03
..но аз не виждам нито една картинка .само линкове които не винаги с е отварят , ако идеята ви е била да е по подредено , ок ,хубаво е така ,но аз все още не съм наясно с много от новите неща тук и несмея и да питам ,след едно насметване от страна на една ;много мила дама;.така че ,ние новите ще се чустваме на гости дълго време

flame
17.09.2006, 12:58
lucy , молбите ти са изпълнени.

Masha, промяната на форума се наложи от появилите се проблеми в стария форум като вируси, дупки в сигурноста, проблеми с аватарите, проблеми с прикачването на снимки, некоректно функциониране на известяването и абонамента за теми и т.н... а не само за да е по-удобно и красиво. Старите регистрации и аватари са запазени, така че не е нужно да започвате отначало...

Pepito, картинките не са прехвърлени осще от стария форум, затова в момента не се виждат. Питай всичко, което не ти е ясно, ние ще помагаме!

Моля, не приемайте форума, като нещо ново, той си е същия като стария, приемете го така все едно сте сменили тапицерията, частите и цвета на колата си с нов.
:)

gerynce
17.09.2006, 13:44
аз пьк си искам стария форум .а Цвети да си смени аватор4ето ,в момента много и подхожда

Dayli
17.09.2006, 14:31
Само аз ли не мога да намеря къде са емотиконите?

Katerina
17.09.2006, 17:09
Навярно всичко е направено за по-добро,но за сега не мога да преценя.
Много объркващо е за мен всичко.Аз съм по-възрастна и никога не съм
учила компютър.Прочетох обясненията ,но не разбрах много неща.Термините ,които използват компютърните специалисти са ми напълно непознати.Трябва да потърся някой ,за да ми обяснявя и да ми направи нужните промени.Дано такива като мен да са единични случаи.

lucy
17.09.2006, 18:36
Имам въпрос :
какво ще стане със стария форум - ще го изтриете ли или да си пазя линковете:?:

albena
17.09.2006, 19:34
I az si iskam stariat forum beshe mnogo hubav i prakti4en s tozi oste ne moga da svikna,

flame
17.09.2006, 21:18
Dayli, би трябвало вече да виждаш емотиконките.

Katerina, направих нужните промени за твоя профил, ако имаш въпроси питай без да се притесняваш, ще помагаме!

lucy, няма смисъл да пазиш старите линкове, стария форум вече не функционира. Пазим го само като архив.

albena, в стария форум имаше много дефекти и оплаквания, че не работят някои неща, честно казано ние също в момента разучаваме новите възможности на форума и сме с много добри впечатления въпреки, че има неща които все още не са ни ясни много.
:)

Форума е обновен едва от 2 дни и е нормално да има лек дискомфорт, с течение на времето се надяваме всички да усетим предимствата на новия форум, някои от потребителите вече се справят доста добре. Както забелязвате има и календар, където може да се добавят събития, рожденни дни, срещи на форума и други.

Dayli
17.09.2006, 21:27
Благодаря:flowerlove:

Nelia
17.09.2006, 21:33
Dayli, би трябвало вече да виждаш емотиконките.


Форума е обновен едва от 2 дни и е нормално да има лек дискомфорт, с течение на времето се надяваме всички да усетим предимствата на новия форум, някои от потребителите вече се справят доста добре. Както забелязвате има и календар, където може да се добавят събития, рожденни дни, срещи на форума и други.


:) Оценяваме това,което правите и усилията които полагате да се почувстваме пак като у дома си:flower: И ви благодарим:flowerlove:

flame
17.09.2006, 21:37
NELIA, благодарим за милите думи :kissyou:

chedenceto
17.09.2006, 22:00
Здравейте!
Нямаше ме два дни и Вие сте направили чудо! Много се радвам на новия форум, но колко ли време ще ми е нужно да го разгледам?
Въпеки това браво и дано свикнем по - бързо с него!

P. S. при мен няма икони и като гледам и аватарчето още ми го няма

silvinka_66
17.09.2006, 22:44
Извинявам се за въпроса. Няма ли вече опция лични съобщения?

dinko
17.09.2006, 23:43
silvinka_66, погледни този линк:

http://www.goblenite.com/forum/showthread.php?t=1634&page=2

някъде около средата на страницата е обяснено, има и приложена снимка

:)

silvinka_66
17.09.2006, 23:45
:wine: Благодаря Ви
Вече успях да се поогледам и разбрах някои неща, а другите новости по-нататък.
Лека вечер.

valioa
18.09.2006, 02:00
valioa, аватара ти е добавен успешно и вече се вижда :flowerlove: .
По въпроса с Личните съобщения честно казано и на нас не ни беше много ясен, но го разгадахме! Вижте начина:
http://www.goblenite.com/forum/video/help_pm.gif

Ще се опитаме да направим така че да има и бутонче, както беше преди, стискайте палци.

:idea:Flame,благодаря вече го виждам и ЛС видях,апък да не говорим още колко хубави неща видях,надявам се че бързо ще свикнем и ще ни е по удобно и комфортно-поне за мен ще е така.
Апък и емотиконите ако се появят при мен ще е без грешка.
Стискам палци-успех.

NIA
18.09.2006, 09:20
Основните неща успях да разбера още първият ден.Но с всяко влизане във форума откривам нещо нова,което го е нямало преди и сега разбирам,че обновения форум е по-добър от предишния и повече ми харесва.Вече ща гласувам в анкетата,защото имам изградено мнение,до сега се колебаех и не бях сигурна този или онзи онзи отговор се отнася за мен.
Все още не мога да разбера следното:

1. Защо не мога да прикача файл към ЛС ?Няма я опцията,която съществува над полето,когато пишем мнение.
2. Каква е ролята на тези приятелски групи? Трябва ли да уведомявам някой,че ми е приятел и обратното?

3. Току що видях,че днес по друг начин мога да прикачвам файлове,а не както вчера.Вярна,че пипах някакви настройки за редактор,но не съм сигурна дали аз мога да си променям или е нещо от форума.

petq
18.09.2006, 09:37
:scared: здравейте момичета малко съм объркано около новия форум но се надявам,че бързо ще свикна .

Helen
18.09.2006, 10:51
Здравейте:hello:
Едва днес видях новия вид на форума и все още се ориентирам в него.
Някои неща открих, други все още изучавам.
Но искам да попитам къде ми е аватара? В личните ми настойки пише, че няма прикачен аватар???, а и не се вижда галерията? Какво да направя?

zdrmail
18.09.2006, 10:56
Много ми е странно, но се надявам бързо да свикнем всички!

vesi
18.09.2006, 14:45
Харесва ми,но ще падне голямо лутане!

sneji
18.09.2006, 21:04
И аз не влизах два дни във форума,видях че се обновява,малко съм изненадана и малко объркана от това,което виждам.Но изненадата ми е приятна и мисля,че ни трябва малко време ,за да свикнем с новото-все пак всичко се прави в наш интерес.

flame
18.09.2006, 23:05
Здравейте,
съобщаваме ви, че всички стари изображения са възстановени навсякъде!
Вижте примерно тук:
http://www.goblenite.com/forum/showthread.php?t=1157

Reni
18.09.2006, 23:56
Kaк да включа e-mail адреса си в "Информация за контакт" в профила? :nose:
За да не стои в подписа.

qni
19.09.2006, 10:49
Супер е новия форум!!!Поздравления !

sLaV
19.09.2006, 11:01
Много сте се постарали с новия форум, браво :clap:
И на мен ми беше малко странно и различно, но вече взех да свиквам! Мисля че обясненията са добри и с малко старание се научава всичко! Най-много ми харесва видеото, мисля че е полезно за всички и по-ясно обяснено не може и да бъде:!:
Мисля че трабва да поздравим нашите администратори за старанието, което полагат да ни обясняват подробно и нагледно всичко :clap: :clap: :clap:
ЩЕ СВИКНЕМ С НОВИЯ ФОРУМ И ПОСЛЕ НЯМА ДА НИ ПРАВИ ВПЕЧАТЛЕНИЕ, ОСВЕН ТОВА ИМА ПОВЕЧЕ ВЪЗМОЖНОСТИ И УЛЕСНЕНИЯ!

loreta
19.09.2006, 13:33
:) Много ме кефи стрелкичката при страниците долу,където се пише на коя страница искаш да отидеш.Преди не знам дали я е имало,но сега ще я ползвам с удоволствие.[:]

sonq
19.09.2006, 15:13
Приветствам новия форум!Макар ,че ми е малко странно и различно мисля,че с хубавото се свиква бързо.
Искам да попитам защо не ми се появява аватара?

anial
19.09.2006, 15:35
Поздравления за новия форум! Харесва ми, но докато свикна ще ми е трудничко. Мога ли и аз да попитам до кога няма да ми има аватарчето? Много ми харесваше и си го искам, амо може, МОЛЯЯЯЯЯ!

Helen
19.09.2006, 16:09
Поздравления за новия форум и от мен. Колкото повече го "опознавам" , толкова повече ми харесва.
Но имам един въпрос - не е ли възможно размерът на картинките да се върне както в стария форум? Доста време се губи докато зареди пълния размер, особено ако компа или нет-а са по-бавни.

bonita
19.09.2006, 16:27
:flowerlove: Поздравявам всички, които са положили много труд, усилие и страние за да ни бъде по-лесно и интересно във форума.Сутринта бях доста приятно изненадана когато влязох тук[:] [:] Доста поседях и ходих насам натам но смятам че горе, долу се ориентирах. Пожелавам на модераторите приятно отговаряне на многобройните ни въпроси докато напълно свикнем с новите неща тук [:]

NIA
19.09.2006, 17:22
Поздравления за новия форум и от мен. Колкото повече го "опознавам" , толкова повече ми харесва.
Но имам един въпрос - не е ли възможно размерът на картинките да се върне както в стария форум? Доста време се губи докато зареди пълния размер, особено ако компа или нет-а са по-бавни.


Аз също подкрепям това мнение.Особено пък където няма картинка,а само някакъв линк.Когато видиш картинката веднага преценяваш дали те интересува,а сега както е трябва задължително да я отвориш и да видиш,чи напразно си си загубил времето за нещо,което не представлява интерес за теб.

И още нещо -често ми се случва да обърквам картинката с аватара - с еднакви размери са. Предполагам,че е възможно ,ако не с предишния размер, то поне малко по-големи от аватарите.

gerynce
19.09.2006, 18:41
аз сьм на сьщото мнение .Така сайта не е интересен ,когато няма картинки и не всеки е перфектно зрение че да гледа тези малки картинки .Ако ти трябва нещо от по предни страници трябва да си губиш времето да отваряш един по един файловете.а всеки от нас открадва малко време да разгледа сайта.Вижте сайта на Малисса.ру хубави големи картинки с силен черен шрифт ясен за четене .Хайде да бьдем честни и вижте че почти сайта не се посещава както преди

valioa
20.09.2006, 02:20
Аз също подкрепям мнението за картинките,ако може да си останат като преди защото не само краднем от така ценното си време а и шием, и четем тук и напрежението на очите идва малко в повече.
Благодаря:flowerlove:

keissi
20.09.2006, 09:54
Поздавления за новия форум!След тридневно отсъствие, сега съм като''пате в кълчища'', но смятам,че ще се справя. Имам два въпроса - защо немога да видя емоцийките/виждам само малките отдолу/ и не може ли там където е
ПРЕДХОДНА ТЕМА- СЛЕДВАЩА ТЕМА - по средата да се сложи НОВИНИ,за да не се качваме нагоре, за да се върнем обратно в темата/ оох, незнам дали ме разбрахте/.

m1mka
20.09.2006, 10:52
здравейте и от мен.още не съм напълно разгледала новия сайт,но ми допада..днес времето е дъждовно,така че имам цял ден да го разуча.

flame
20.09.2006, 11:33
gerynce, valioa,
всички стари картинки са възстановени, освен това регенерирахме всички от малките картинки да са вече по-големи за да не се взираме всички. Увеличихме и шрифта, вече се чете значително по- лесно.

Вижте примерно тук:
http://www.goblenite.com/forum/showthread.php?t=183

keissi, вче би трябвало да виждаш емоцийките, а за да се качваш автоматично нагоре може за момента да ползваш малко по надолу има едно такова меню където е избрано "Новини", само натискаш бутончето "ОК", или пък най-долу във форума в ляво има едно квадратно бутонче, пише "TOP".

keissi
20.09.2006, 12:43
:flowerlove: Благодаря flame

NIA
20.09.2006, 13:16
Така с картинките е вече друго :clap: :clap: :clap:
Не е необходимо да заемат половиния екран,но преди повечето от тях задължително трябваше да ги увеличаваме,за да разберем за какво става въпрос. Благодаря ви :kissyou:

manka
20.09.2006, 18:51
Добър ден,картинките добре,ама кой ги сложи тези огромни букви,знам че почнах да досаждам,но е май малко грозничко така, не мислите ли:?:


И още нещо някъде има ли форум ,в който аватарите да са над постовете??

valioa
21.09.2006, 02:37
Flame,искренни благодарности:kissyou: вижда се по добре и се чете по бързо:yes:
Успехи

devilkin
21.09.2006, 12:04
Добър ден на всички форумци. Преди да споделя мнението си за новата визия на форума (казвам визия, защото всичко останало според моите наблюдения си е налице) държа да отбележа, че до сега не съм взимала отношение по нито една от темите, просто защото ми беше достаъчно да чета и да се радвам на вашия опит във всяко едно отношение. Освен това съм и само любител на гоблените. Та на въпроса:) чета всички тези упреци към администраторите и честно казано никак не споделям мнението на повечето от вас. Не мислите ли, че е меко казано неуважително, че не оценявате усилията на тези хора да направят форума едно по-сигурно място за нас? Съгласна съм, човек трудно приема промените, свиквайки с вече познатото. Когато чета обаче мнения от вида "картинките ги няма=> форумът вече не е интересен"... извинете, но това предизвиква само смях :) Не картинките правят форума! Не рамерът на буквите, нито този на картинките! Създават го хората, които го посещават:) Останалото може да се сподели под формата на препоръка или съвет към администраторите, за да се чувстваме ние по-добре и по-комфортно тук. Благодаря, че увеличихте рамера на картинките, така наистина спестява време, а и изглежда по добре(в предния форум на една страница се събираха значително по-малко на брой и трябваше да изчаквам по-дълго зареждането на всяка страница заради размера им). Това исках само да споделя с вас. Приятен и успешен ден с повече усмивки ви пожелявам:)

NIA
21.09.2006, 12:43
Е, сега всичко си дойде на мястото - и аватари, и инфо за профила, и картинките и всичко останало. Все едно,че сме си във стария форум,но с нова дреха.Благодарности и поздравления. :clap: :clap: :clap:
Освен всичко останало спечелихме и някои екстри.Най-се радвам на бързата навигация.

Админите и модераторите могат да излязат в заслужена почивка.Да остане само един дежурен,който да трие повтарящите се картинки,че е много досадно. :D :D

flame
21.09.2006, 12:46
devilkin, NIA, благодаря :).
Е има още какво да се желае, но действаме по въпроса :party:

Miro
21.09.2006, 15:08
Може би защото трудно свиквам с нови неща и ми е малко криво все пак , но в този вид на форума успях да си сложа аватарчето , което преди неможех ....... Ще свикнем ........... а и трябва , все пак имаме обща идея и страст :)

lucy
21.09.2006, 15:51
Може ли една молба от моя страна - ако е възможно бихте ли променили шрифта на текстчетата, които ни излизат в полето за подписите? По-прегледно ще стане ако има визуална разлика между съобщението и "дежурния " текст, поне така си мисля ... Или намалете размера или го направете курсив или и аз не знам, но ми се иска да виждам разлика .

flame
21.09.2006, 16:14
lucy, много добра идея.

manka
21.09.2006, 19:48
Браво на админите сега вече си е пак стария форум ,но по-хубав естествено и с повече екстри.:thumbup:

lucy
22.09.2006, 16:44
:clap: :clap: :clap:
Много благодаря сега е супер!!!

Пак молба - има ли начин да се появи дежурно бутонче с мейл адреса в полето на всеки потребител, защото сега се разпитваме "Как ти беше адреса?" Сигурно има такава опция , ама аз съм я пропуснала...

Пенка Неделчева
22.09.2006, 19:46
Браво на Вас,момчета...направихте нещо великолепно,само остава такива като мен да свикнат да работят!Благодарим Ви за усърдието!

valioa
23.09.2006, 11:30
:hello: имам питане,защо картинки които преди съм качвала сега не мога,всичко ли трябва да преоразмерявам?
Извинявам се за въпроса но нещо явно не ми е ясно въпреки че изчетох всичко.С уважение :kissyou:

sLaV
25.09.2006, 08:39
Браво на всички за форума!
Харесва ми много, вече прилича на стария, но е много по-хубав и с много екстри, бърза навигация и т. н. Много ми харесват картинките в този вид, виждаш повече наведнъж и не се налага да чакаш толкова време, за да се отворят всичките като преди! Буквите са малко по-големи и така е по-добре, чете се по-спокойно, без да се напрягат очите! Бързия отговор е супер и всичко, всичко!!!
БРАВО, СВЪРШИХТЕ ЧУДЕСНА РАБОТА! :clap: :clap: :clap: :kissyou:

Bibi
25.09.2006, 10:01
Привет на всички
Скоро нямах време да ви посещавам поради доста ангажименти.
Но това което виждам е направо вържът.
Не че старият не беше хубав
но сега форума изглежда много по - добре.
Поздравления за всички които са се постарали.

svetly_
25.09.2006, 15:03
Нямам думи , последните месеци бях много заета и не бях влизала отдавна, но сега бях изумена, страхоно е всичко.
ПОЗДРАВЯВАМ ВСИЧКИ!!!

lucy
26.09.2006, 01:14
:( :( :(

Наистина апелирам за разбиране от ваша страна - много ми липсва бутончето с е-майл на съфорумките! Моля ви , включете го в лентата на всеки, а пък който иска - ще си го пуска!


:( :(

flame
26.09.2006, 11:48
lucy, знаем :).
ако някой ни помогне как точно да го направим ще бъде изпълнено незабавно ;). Вярвам че ще намерим начин, но ще отнеме време.

lucy
26.09.2006, 14:31
:clap: :clap: :clap:
Ще чакам, важното е че работите по въпроса!!:kissyou:

rebostobg
26.09.2006, 14:55
:confused: Дали е възможно фона на страниците във форума да бъде променен:?: Сивото е много подтискащо :( няма настроение!
Иначе всичко останало е ОК :clap:

lucy
27.09.2006, 03:30
Пак питане - дали е възможно в полето където ми излизат емотикончетата аз да си ги подредя според това кои използвам най-често? За да не отварям всеки път допълнителната страница, че мойта стара машина всеки път се шашка и забива по 2-3 мин, докато "стопли" какво се иска от нея! :confused: :confused:

djidjo56
29.09.2006, 12:57
Защо след обновяването на форума се налага всеки път да влизам с потребителското си име и парола? Много трудно излизам, а и не виждам емотиките. Аз ли някъде бъркам :confused:

Скарлет
29.09.2006, 20:01
Да си призная,в началото ми беше много "крив" новия форум,но вече свикнах и сега нямам проблеми!!!:)

flame
29.09.2006, 21:13
rebostobg, фона не е сив в момента (в стария форум беше) но иначе може да се смени, имаш ли конкретно предложение?

lucy, емотикончетата няма как да се подредят, защото се пренареждат автоматично, всеки път щом добавим ново емотиконче.

djidjo56, би трябвало вече да виждаш емотиконките. За другото най-вероятно някъде при теб е проблема.

Скарлет, благодаря :).

Бамби
29.09.2006, 21:32
rebostobg, фона не е сив в момента (в стария форум беше) но иначе може да се смени, имаш ли конкретно предложение?


Не е ли сив? А какъв е тогава? :confused:
Може би някакъв нюанс на зеленото ще стои добре, освен ако сега е нещо такова, пък аз да го виждам сиво.

valioa
30.09.2006, 02:28
От опит знам че зеления цвят успокоява окото и не го напряга,а червената гама е дразнител.Избора е ваш.
Успех

rebostobg
30.09.2006, 15:36
:loveglasses: И с очилата пак ми сивее :D
Съгласна съм с Бамби за зеления цвят и в жълто също ,мисля че ще е добре!

Бамби
30.09.2006, 16:30
Интересно обаче, че ако рефрешна напр. главната страница и за части от секунда се появява зелена страница, но после пак си става сиво. :confused:
Има ли някой който да вижда форума с фон, който е различен от сивото?

manka
30.09.2006, 17:39
И при мен е сиво,
стига бе да не би някой да го вижда в друг цвят?:)

rebostobg
30.09.2006, 18:45
:rainbow: За фона вече си дадох предложението, но аз имам още едно :bunny:
Мисля, че по-свежо ще бъде и ако в горната част на страниците има анимация или картинка (ако помните стария форум)! Не знам как става това, но съм сигурна, че администраторите с компютъра могат да правят чудеса :kissyou:
Дано само не ме...:fight:

tina1970
01.10.2006, 00:53
НА МЕН МНОГО МИ ХАРЕСВА!

Helen
02.10.2006, 11:05
:hello: И при мен е сиво. Някой вижда ли друг цвят?
Искам пак да попитам за размера на прикачените файлове - не може ли да се увеличи и да стане както в предишния форум?
Сега разрешениет размери са много малки и не всичко може да се прикача. И преоразмеряването не помага!

djidjo56
02.10.2006, 11:31
Благодаря, вече ги виждам емоцииките:clap:
Днес влязох нормално във форума.
В новия вид форума ми харесва много. Поздравления. :flowerlove:

julliqna
03.10.2006, 11:46
Харесва ми ,ама е много сложно.Поне на мен.

manka
14.10.2006, 23:52
Това зеленото,новия цвят ли е на форума или е някаква проба:confused:

flame
14.10.2006, 23:59
незнам, вие ще кажете дали ви харесва :)

manka
15.10.2006, 00:15
Не искам да обидя някой,
но това зелено май уморява доста очите:confused:
Нека и други да кажат нещо.

flame
15.10.2006, 00:23
Разбира се, аз пазя стария фон така че не е проблем да го върна, само исках да видите как стои зеленото. Нека и другите кажат какво мислят?

manka
15.10.2006, 00:33
Буквите на темите и те ли станаха по-тъмни или аз така ги виждам:greeneye:

flame
15.10.2006, 00:38
:idea:

manka
15.10.2006, 00:41
Я стига с тези идеи :) :) "шегувам се"

sLaV
16.10.2006, 08:14
Аз не виждам зелен фон, отказахте ли се или при мен не се вижда?

flame
16.10.2006, 11:14
няма зелен фон вече :)

sLaV
16.10.2006, 16:24
ok, flame , няма проблеми, на мен ми харесва и така :-|

Elektra_
23.10.2006, 10:56
здравейте всички :)
да ви кажа отдавна не съм влизала във форума и така като ме посрещна такъв обновен чак ме стресира викам си "тук ли беше мястото" :D
иначе е доста хубав
поздравления ;)

Nelia
08.12.2006, 12:46
:idea: А не е ли време да завали снежец във форума!:D Стига с тая есен! Коледа иде...

snejanka77
09.12.2006, 01:23
и аз това попитах преди два дни....отговориха , че снегът пътува....към форума

manka
10.12.2006, 01:12
Докато чакате снега,ето малко снежинки http://bestsmileys.com/christmas3/4.gifhttp://bestsmileys.com/christmas3/4.gifhttp://bestsmileys.com/christmas3/4.gifhttp://bestsmileys.com/christmas3/4.gifhttp://bestsmileys.com/christmas3/4.gif

Nelia
10.12.2006, 10:32
:clap:
Благодаря,Манка!:kissyou:

NIA
10.12.2006, 11:06
Какъв ти сняг при това слънце отвън? Няма да е реално.

Ех , ако имаше поне коледен елемент.......щеше да е в унисон с настроението.

Шефовете май са запразнили.

flame
10.12.2006, 15:46
NIA, все още не сме :D :greeneye:

manka
10.12.2006, 20:28
http://s4.rimg.info/821ca1da6630176b8dd4cd3e2a4930a2.gif http://s4.rimg.info/821ca1da6630176b8dd4cd3e2a4930a2.gif на админите, украсата е супер,остава да си намислим и по едно желание да ни изпълни дядо Коледа!!!

chedenceto
10.12.2006, 20:52
:clap: :D :clap:
Този дядо Коледа е страхотен. Върна се коледното ми настроение, което се беше изгубило някъде по трасето.
Браво на джудженцата на форума, които са направили тази прекрасна украса.:kissyou:

rebostobg
10.12.2006, 21:00
И отмен :clap:

sLaV
11.12.2006, 07:54
При мен все още си падат листа, вие къде го виждате този Дядо Коледа? :confused:

flame
11.12.2006, 12:28
sLaV, натисни едновременно копчетата от клавиатурата CTRL+F5 докато разглеждаш форума.

sLaV
11.12.2006, 14:47
flame, много благодаря! :kissyou:
Имам си и аз вече Дядо Коледа и съм в празнично настроение! Вече всичко е наред! :-|

Nelia
11.12.2006, 16:35
:clap: Харесва ми! Благодаря,flame!:)

flame
11.12.2006, 21:15
Надявам се да се хареса на всички :kissyou:

itek
12.12.2006, 00:42
Просто е чудесно!

:kissyou: :kissyou:

snejanka77
12.12.2006, 11:29
тази празнична украса създава превъзходно настроение.благодаря ви .
ако този дядо коледа сбъдва желания , му поръчвам и сняг , ама истински , за да е коледата още по - вълшебна.....

me4ta
12.12.2006, 13:51
Даааа супер е форума с този Дядо Коледа:clap:
тъкмо нямах достатъчно настроение но сега ми е по-добре след гледката ,
но може ли и да се сипе сняг по страничката:rezando:(ако може в повече).
Поне навън като няма сняг, да ни завиждат за снега във форума :angel:

Katerina
12.12.2006, 14:08
:clap:
Украсата е чудесна,а този усмихнат дядо Коледа внася много хубаво
настроение.:D