PDA

Покажи пълната версия : ПРЕДСТАВЯНЕ



страници : 1 [2] 3

klain
01.09.2008, 14:25
Здравейте. Казвам се Камелия. Преди няколко дни открих това местенце. Шиенето е едно от любимите ми занимания. :yes:

Благодаря за топлото посрещане. Форумът определено си става мания. :kissyou:

shkanty
04.09.2008, 10:51
Казвам се Наталия.Открих сайтчето и форума преди време, но днес се регистрирах и съм много щастлива от факта, че тук е пълно с хора с богат опит. Шия от известно време, е нямам с какво да се похваля все още :baby: , но се надявам това да се поправи в скоро време. Май много се разприказвах .... Приятно ми е !!! :)

Благодаря за топлото посрещане. Ми ако стане така, че прекарвам повече време във форума отколкото да шия... :confused: Нееее. Надявам се скоро да имам какво да показвам и най-вече да ми остава време за шиене, щото тая работа.... :)

jiji7202
04.09.2008, 16:56
Здравейте! Аз се казвам Елена.От скоро шия гоблени, но като гледам какви красоти има тук ми се иска да ушия всичко :baby:

Благодаря за посрещането! Надявам се да отделям достатъчно време и за форума и за шиенето ...:idea:

pipilina
06.09.2008, 11:37
:hello:Здравейте, на всички! Казвам се Биляна и аз отскоро се занимавам с гоблени и случайно открих този чудесен форум. Надявам се,че ще намеря страхотни приятели тук.:kissyou::flower:

pipilina
06.09.2008, 12:07
:hello: Здравейте, на всички!Казвам се Биляна и се надявам да открия чудесни приятели в този невероятен форум.:kissyou:

marga
06.09.2008, 22:23
Здравейте!
Гоблените са моя мания.
Щастлива съм да открия и други като мене.

didy
10.09.2008, 12:05
Здравейте :idea:
Открих форума случайно и съм възхитена от информацията и творбите Ви. Дерзайте!

free_mam
12.09.2008, 01:35
Привет на всички! Аз се казвам Дани. Току-що открих това прекрасно местенце и много бих искала да се присъединя към "компанията". Поздравления за прекрасния сайт.

Благодаря на всички за топлото посрещане!
Целувки от мен за всички вас!!!!!!!!!!!!:kissyou::kissyou::kissyou:
Радвам се, че открих толкова топлина тук, при вас!:flowerlove:

Elisa
12.09.2008, 22:12
Здравейте,
От доста време се ровя в темите на форума и все не мога да се престраша да ви се представя.
Тези дни синът ми направи сайт, на който за сега сме качили само ушитите от мен гоблени:
http://elisabg.mylivepage.ru/
Напоследък особено ме привличат гоблените на фирмата Golden kite.
В момента шия един: "Der Dorfbrunn" и се надявам да ми помогнат скоро да ви го покажа в раздел "Етапи".

Dulce
18.09.2008, 09:30
Здравейте!Аз съм нова във форума и искам да ви се представя.Казвам се Донка.Превърнала съм гобленарството в свое любимо хоби,на което се наслаждавам във всяка свободна минута.Привърженик съм на традиционните гоблени от каталога на Вилер,като с най-голямо удоволствие шия пейзажи.Надявам се да изкарам много приятни минути сред вас.

mama vanq
23.09.2008, 16:59
Здравейте,казвам се Ваня!Поздравявам всички Ви,за труда,уменията и търпението с което сте извезали този сайт.Надявам се тук да намеря много нови приятели.

Анелина
26.09.2008, 11:12
Здравейте!
Казвам се Анелия,от Пловдив съм и много ми харесва да бродирам.Много се радвам,че ви открих!

idzs
30.09.2008, 23:05
Аз съм от Перник,обожавам гоблените,мога по цял ден да шия или да разглеждам прекрасните творения:loveglasses:.Но имам един проблем в този сайт не ми излизат картинки някой може ли да ми обясни защо?:confused:

Cipollina
11.10.2008, 03:38
Здравейте! :blueflow:

Sorry, I don't talk in bulgarian. But would like to become a new friend for all of YOU ;)
I'm from Ukraine, but living in Italy. I'm speaking english, italian, ukrainian, russian. So, you should choose which language we will use ;)

I have passion an embroidering about 2 years.
HERE (http://cipollina.gallery.ru/watch?a=uTt-4ur) are my works which I want to show.

Hope for nice hospitality and propose all my patterns HERE (http://cipollina.gallery.ru)


Nice to meet all of YOU ;)

kaktos456
11.10.2008, 12:16
ЗДРАВЕЙТЕ РАЗГЛЕДАХ ФОРУМА И СТРАШНО МИ ХАРЕСА АЗ ИМАМ САМО 15 ГОБЛЕНА УШИТИ НЕ СЪМ ГОЛЯМА ГОБЛЕНАРКА НО МИ СЕ ИСКАШЕ С НЯКОИ ДА СПОДЕЛЯ , КОЙТО СЪЩО Е ЗАПАЛЕН ПО ГОБЛЕНИТЕ, ПОНЯКОГА ГИ ПОКАЗВАМ НА ХОРА КОИТО НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВАТ ИЗОБЩО И МИ СТАВА НЕПРИЯТНО.:-|

pisenxeto
13.10.2008, 11:29
Привет на всички майстори и любители на гоблени във форума!Да се представя -казвам се Радка и съм от Асеновград.Бродирам от около 14години,но за известно време бях спряла поради проблеми с очите.От както намерих този форум се запалих с още по-голяма страст към гоблените,но или бродирам,или разглеждам вашите прекрасни творби и ми се иска да направя повечето от тях но....:(.Разглеждам го от около7-8месеца и сега реших и аз да покажа моите творби,малко са:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=241764
Надявам се да ви харесат.Желая приятен и успешен ден на всички :kissyou:

Elen1971
16.10.2008, 12:18
Девочки! Очень рада с Вами познакомится! Болгарского языка я, к сожалению, не знаю, но русский немного похож. Думаю, что мы найдём общий язык. Рада, что в теме "Vervaco" дали ссылку на мой альбом.

Nadiysha
23.10.2008, 11:46
Принимаете новичков? Я из России, давно видела Ваш сайт, но только сейчас зарегистрировалась. Очень хороший и красивый сайт. Языки наши очень похожи. Всем красивых крестиков:baby::

magnolia777
24.10.2008, 15:01
Не зная дали имам правото да се запиша и аз в този форум,тъй като съм ушила едва един гоблен:shy2:
Но пък за сметка на това така се зарибих,че всяка свободна минутка прекарвам в ровене по сайтове,за да търся повече информация за това уикално-занимателно изкуство!:loveglasses:
Ще се радвам да комуникирам с вас,макар,че сигурно ще съм досадна с въпросите си на новобранец!:shy2:
С поздрав: Руми

Neska
30.10.2008, 08:35
Здравейте,казвам се Петя.На 30 години.Омъжена съм от 5 години и имам момиченце на 3г. и 8м.Снимката на аватара е нейна.Шия от 10 години,но в момента работя и нямам време да шия.Сега съм започнала Пътя към църквата 1:4.Приятно ми е да гледам гоблените ви,много са красиви.:kissyou:

Благодаря за топлото посрещане!Не след дълго ще науча всичко.

Влагодаря.Нещо на последък ме понамързява,но ще вляза във форма.Имам около 15 ушити,ще ги покажа когато се науча да качвам файлове.

ne6ic
30.10.2008, 13:03
Здравейте на Всички.
Казва се Нели. От малък град към, на 38 години.Нова съм, шия отскоро имам ушити само два гоблена, но не знам още как да ги покажа. Надявам се, че някои ще ми помогне.

drmagi
05.11.2008, 23:46
Здравейте,казвам се Магдалена,на кратко-Маги.Имам дъщеря на 10 месеца,а гоблени шия от 7-ми клас.Сега съм на 33 години и мисля ,че хобито ми се е превърнало в начин на почивка и развлечение.Много искам да си пиша с вас от форума и да разменяме модели и опит.Готова съм да помогна на всеки,само да се науча да качвам схеми,ако ли не съм готова да ги изпращам и чрез бълг.пощи.Може да ми пишете на мейла ми dr.petkova1975@abv.bg,

Кристи
17.11.2008, 13:06
Здравейте и от мен. :blueflow:
Казвам се Кристина и съм от Русе на 23 години съм. От една година бродирам гоблени и съм вече пристрастена към тях ..... страшно много ми харесва да се занимавам с това. Надявм се и аз да успея да пусна някой снимчица на работите ми. Благодаря ви че сте създали този сайт, където хора с еднакви интереси могат да общуват.;) Весел ден!

Благодаря Ви момичета за всички топли дими :flower: !
Със сигурност вече ми харесва тук, а и има толкова много интересни неща. Вече си избрах и няколко схеми от вашия информационен ресурс. Радвам се че Ви има ..... Пожелавам Ви успешен ден :angel:

drmagi
17.11.2008, 23:49
:hello:Здравейте,аз съм Маги,в момента съм по майчинство,а иначе съм лекар по дентална медицина/според Европейската номенклатура/.Отдадена съм на това хоби от 6-ти клас,т.е. от 19-20-години с прекъсвания.Имам доста изработени неща,но дано скоро се науча да качвам снимки на сайта и ще ви ги покажа.Надявам се да намеря много полезни неща тук и да си помагаме взаимно.Имам много послушна,за сега,дъщеря на 10 месеца,която все още ми позвзлява да шия.

Кристи
19.11.2008, 10:54
Здравей и от мен, аз съм от няколко дена във форума, но открих доста интересни неща и съм просто изумена. Прекарвам си чудесно времето тук.... пък всички са толкова мили, че думи нямам .........

fatme1
19.11.2008, 18:17
Казвам се Фатме, по професия съм счетоводител. Шия гоблени от скоро.
Първият ми гоблен е от "Милена стил" - "Горска хижа". Уших го за два месеца. Сега шия "Нежна утрин" на "Гобелинс", много е красив, но е с много цветове и се шие много бавно,надявам се да го ушия за една година.:baby:

flapper
20.11.2008, 10:01
Здравейте, казвам се Надя и съм от София. Сега съм в майчинство, и покрай бебето нямам много време за шиене. Но докато разглеждах красотите, които сте качили във форума пак ми се прииска да пошия.:greeneye: Сега шия "Буря на лунното езеро", но малко ми е поомръзнал. Вчера докато разглеждах тук си харесах и свалих схемата а едно дръвче, така че започвам с него, а другия малко ще почака.:idea:
Е това е за сега. Лек и спорен ден на всички!

antoniq81
21.11.2008, 14:08
Здравейте,казвам се Антония и съм от Казанлък.На 27г.съм и имам син на 5г.В момента шия "Коне на водопой".Е това е засега:kissyou:

Prisila
22.11.2008, 21:00
Здравейте, казвам се Катерина, на 20г. съм и шия от 7-8 години. Харесва ми форума ... Утре ще гледам да кача и малко снимки - на мои гоблени и на майка ми :)

july_gift
24.11.2008, 11:49
Здравейте на всички! Поканена съм тук от една ваша съфорумка Doris, за което много и благодаря! А сега за мен: казвам се Юлия от Варна съм. Главно се занимавам с цветя, но имам страшно много хобита главно изработване на различни декорации, това е и поводът да попадна тук. В момента шия коледни минита са подаръци и за продаване.
Ето линк на нещата, които в момента правя, а назад са останалите, които са ми хоби: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=179381&pid=9009237
Надявам се, че ще си бъдем полезни взаимно. Желая страхотна седмица на всички :kissyou:

елица
28.11.2008, 12:24
Здравейте! Аз май съм най-нова тук като гледам ;) .Казвам се Ели. Попаднах случайно във форума ровейки за някакви сайтове за гоблени. Още не мога да се ориентирам съвсем,за което ще ми простите. :) ...е ще се науча де.

:) Да, вече се убедих,че съм на точното място.Радвам се,че съм между вас! Когато се поориентирам в темите може и аз да съм ви полезна с нещо :)
БЛАГОДАРЯ ЗА РАДУШНИЯ ПРИЕМ! :kissyou:

perun
28.11.2008, 22:30
:loveglasses:ОТ ДОСТА ВРЕМЕ СЪМ РЕГИСТРИРАНА В ТОЗИ ПРЕКРАСЕН ФОРУМ,НО ВСЕ ОЩЕ НЕ СЪМ СЕ ПРЕДСТАВИЛА.КАЗВАМ СЕ ПЕТЯ НА 38Г.ГОБЛЕНИТЕ СА МИ МОЕ ХОБИ .МОГА ДА ПЛЕТА И НА 1 КУКА.ХАРЕСВАМ КРАСИВИТЕ НЕЩА.ЩЕ ПОКАЖА ГОБЛЕНИТЕ СИ В ПОДХОДЯЩА ТЕМА СЛЕД КАТО ГИ КАЧА.РАДВАМ СЕ ,ЧЕ СЪМ СРЕД ВАС МИЛИ ДАМИ!!!:kissyou:

leidi_l
01.12.2008, 14:13
Аз съм съвсем прясна тук - от днес. Хобито ми е да шия гоблени. Майка съм на 2 момченца - на 10 г. и на 1г.8 м. Нямам много време и желанието ми е по-голямо от реално постигнатото, но се старая да си доставям удоволствие. Поздрави на всички!:kissyou:

Mynki
05.12.2008, 02:37
Здравейте момичета и момчета!!!:kissyou:От няколко дни съм сред вас и от ден на ден ми става все по приятно.В това напрегнато ежедневие тази красота на гоблените ми дава много настроение.Отдавна не съм срещала толкова отзивчиви и положителни хора.Всички сте чудесни.

pelambre
07.12.2008, 10:11
Здравейте и весел неделен ден на всички, които са оnline!:kissyou:
От няколко дни разглеждам форума и се чувствам като в красиво списание за гоблени, но живо. Аз съм от Бургас, на 45 години. Шия от две години. И за това време съм избродирала 4 гоблена от списание Милена стил. Обичам да слушам телевизия и да бродирам. Между моите приятелки няма запалени гобленарки, затова бих искала да се присъединя към вашето семейство. Всички във форума сте много отзивчиви, с добри чувства и насърчавате работата на всеки.:-|

Благодаря ви за милото посрещане. :kissyou:
Наистина този форум е красив рай. С шиенето на гоблени аз се разтоварвам, не си давам срокове, защото иначе не е удоволствие, а нали хобитата са за това.:D

rosinda
07.12.2008, 21:11
Здравейте мили сладури! Аз съм нова,но колкото повече се ровя из форума ми се засилва чувството, че се познаваме от години! На 46 г и съм от Русе. Шия от доста години но с прекъсвания.Възхищавам се на красотите които сте сътворили:clap:clap: Искрено се надявам удоволствието да е взаимно.:kissyou: Благодаря за приятните преживявания!

valinka_899
09.12.2008, 11:58
Здравейте,от доста време се ровичкам из този форум,но не се бях регистрирала! Страхотни сте всички.Е,аз немога да се похваля с някой ушит гоблен,но скоро и това ще стане. Казвам се Валя на 19 години от Свищов :kissyou:

SAPAINTI
11.12.2008, 14:14
PREDI MALKO SE PREDSTAVIH, NO NEZNAM DALI NE OBARKAH NE OBARKAH NE6TO.KAZVAM SE GERGANA.NA 38 GODINI SAM .V MOMENTA JIVEYA V ESPAÑA I SEGA BRODIRAM LUNNATA ZIMA.MOMI4ETA VSI4KI VIE STE STRAHOTNI.:kissyou:

marusq
15.12.2008, 14:01
Здравейте!
Аз съм на на 59 г. и много се радвам ,че попаднах на този прекрасен форум.В момента ще шия "Кралското езеро" ,а съм ушила "Воденицата на Буше" и "Ковачницата".Спорна работа на всички участници във форума.

Hrisi1967
15.12.2008, 14:02
:baby:Здравейте и от мен! Казвам се Хриси на 41 от Плевен, начинаеща съм в гоблените, но от няколко дни чета интензивно всичко от форума.

desi slava
21.12.2008, 11:58
Здравейте и от мен!
Казвам се Десислава, на 27 години съм и шия гоблени от около 8 години.
Имам готови около 13 гоблена. В момента имам два започнати, но вече нямам много време за тях. Надявам се скоро да ги довърша. Гоблените наистина са голяма страст, а най-голямата радост за мен е като ги видя вече в рамка на станата:idea: Тогава не мога да им се нагледам.

mer4o
25.12.2008, 18:07
Здравейте , Честита коледа на всички казвам се Мариела и съм от София. Аз съм от начинаещите в шиенето на гоблени.Много ми хареса форума всички сте много мили . Весели празници :wine:

Nikol_82
28.12.2008, 15:14
Привет на всички :kissyou: Аз съм съвсем начинаеща с гоблените и в този форум намирам доста ценни съвети :idea: Прекрасни сте всички :kissyou: Весели празници!Здраве,щастие и нови гобленчета :kissyou:

irkka
02.01.2009, 10:24
Chestita nova godina na vsi4ki.Jelaq vi godina izpalnena sas zdrave lyubov i mnogo kasmet.

bademka
02.01.2009, 13:26
Здравейте. Първо Честита нова 2009 на всички с пожелание за много здраве, любов и успехи :) Намерих този форум случайно и останах очарована от него. Аз съм начинаеща с гоблените, ама мисля, че ще се науча, както се казва няма никой, който да се е родил научен :) . Казвам се Ани :) и много се радвам, че ви открих :kissyou:

eli_popova
02.01.2009, 19:30
Здравейте момичета, много се радвам, че открих този сайт и вече съм негов член. Шия гоблени от 10 годишна и имам доста ушити. Откакто открих сайта няма вечер да не разглеждам темите в него. Това ми доставя особено удоворствие. :party:

bodra
05.01.2009, 20:57
Здравейте и от мен. И аз съм новак. Форумът ви е чудесен. Влязох, защото търся една схема, но това, което видях, ме заинтригува и реших да поразгледам, после да се регистрирам, пък схемата ще почака.

igivg
06.01.2009, 09:55
Здравейте!Случайно и аз открих вашият сайт,за което съм изключително щастлива.От малка обичам да шия и плета,но около мен няма съмишленици и повечето ми познати гледат с усмивка на хобито ми.Нямаше кой да ме учи,но с упоритост продължавам напред.Време почти нямам-имам дъщеричка на 1,10год и почти всеки ден губя енергия в родилния дом(работя като акушерка),но вечер се успокоявам и зареждам с гоблена в ръка(та макар и по няколко бода).
Радвам се че сега открих вас и ще има с кого са обменям опит и вчечатления,защото макар и отдавна започнала,все оше съм неуверена в това което правя:-|

Момичета благодаря ви много за топлото посрещане!!!Надявам се да намирам време за срещите с някой от вас-определено ще ми е интересно:)
Малката вече е в леглото,таткото също и аз сядам за моите минути с новият ми гоблен...

неличка
06.01.2009, 17:11
Здравейте!:hello: Казвам се Анелия на 28 г. и обожавам да шия гоблени.:kissyou:Имам момченце - Марти което е доста толерантно към моето хоби, понякога си играе с часове и аз си шия.Радвам се че ви открих:kissyou:

iv4omad
07.01.2009, 15:46
Здравейте!!!
Казвам се Иво
Не зная какво точно се очаква да напиша тук ,пък и вече понаписах това-онова из темите за представяне и малко е излишно да пускам нова за мен си,но...
Никога не съм си представял ,че някой ден точно гоблени ще шия и то с такава лекота и страст.
Всичко започна преди около 7 години когато със съпругата се преместих от София в нейният град да живеем .
Жената беше бременна,навън 40 градуса жега и аз когато се прибирах от работа към 18-19.00 полудявах от тъпотия докато стане поне 21.00 и навън се захлади за да излезем на разходка.
Един ден гледам балдъзата -взела си душче,сложила си една чалмица на кратунката ,поседнала си на хлад и нещо човърка из някакво парче плат
Отивам и й викам :
-Какво чоплиш бе балдъзе?-а тя "Ми гоблен"
Стана ми интересно и се поинтересувах.
След час и казвам ,че на другият ден си взимам един голям гоблен и започвам ,но тя ме разубеди и ми даде един неин много стар гоблен ,на който канавата и приличаше точно ,като на чувал за кафе-толкова груба .Беше някакво гърне с полски цветя,което нямаше фон и тя бе решила да му направи жълт фон във формата на елипса,но и омръзнало и го захвърлила на някъде.
Та даде ми го тя за да свиквам с бода.
Ших едно и също цял ден и на вечерта и на мен ми писна и и го върнах...но ушит
И все пак на другият ден си взех "Пътят към църквата" и така се започна.
Май е от зодията ,но много си държа на реда и подредеността-схемите ми са като нови,картончетата на които се научих да си нанизвам цветовете и нарисувам знаците са ми надписани от кой гоблен са и дори вече 6-ти гоблен шия само с една и съща игла,която ми е супер любима и веднъж,когато я загубих обърнах къщата нагоре с краката:D
Имам момиченце на 6 г.
...ами това е

Безумна краста е наистина.
Имах една пауза от около 3 г.
Бях на 31 и си купих "Тайната Вечеря" с идеята докато стана на 33г. да го направя и рамкирам ,но няколко месеца след това ме хвана интернет манията и го "захвърлих"
Преди няколко месеца си го занесох в София ,защото там нямам компютър и имаше шанс да го подновя и така отново ме хвана треската.Сега си се върнах в града на жената и ми беше тъпо ,та си взех "Коне в реката"-не е кой знае какво ,но това имаше готово,а не исках да чакам 2 седмици ,ако дам поръчка.
Я ми кажете-при вас има ли го този момент "Божееее-толкова гоблени има на света-имам чувството ,че няма да ми стигне един живот за да ги ушия"
Аз постоянно съм с тази мисъл-искам "Сиси" и ощев 19283848 гоблена наведнъж

Вече започвам да се изчервявам ..и фризьор и кулинар .,.......и гобленар съм :D
Наистина трогателно посрещане-благодаря Ви
Само аз ли съм мъж тук? Моля ви -не ми причинявайте това :kissyou:
Мисля ,че за шиене време винаги ще ми остава-за това спор няма Колкото и да ми е приятно тук когато ми се шие няма сила която да ме спре..историята помни шиене до сутринта и даже закъснение за работа.хе хе -вечерта започвам с : "Само този орнамент и лягам"...после "Хайде и това" и докато се усетя изгряло слънцето :D

-пуснал съм два мои гоблена в темата за "нашите произведения",а за да не се повтарям повече из другите теми-рамкосан имам още и "Холандска Воденица",а "Пътят към църквата" и "Голямата Фрегата" ми седят в кутия
Още веднъж благодаря на всички за топлото посрещане .KISSES!


пп-Това пък си позволи да ми каже ,че съм използвал 6 картинки хе хе...ще го напиша пък!
-не съм кръстен на никой Иво..като малък мислех ,че е на свинаря Ивайло ,но после "прогледнах" и вече зная..на цар Квайло ще да е
Искам да кажа,че "Пътят към Църквата" въобще не ми беше труден и до ден днешен помня ,че го уших точно за 5 месеца и малко .Само като си помисля как балдъза ми седеше до мен и дърпайки ме за ръкава в магазина ме анатемосваше да не си взимам "Сиси" за начло ..още ми е слабост и всеки път влизам в магазина да си го купя или поръчам и виждайки друго се мятам...ужасен съм

Тъй ,като си е тема за "мен" няма да го приемам ,като вид спам и ще поразкажа още малко за мен.Видях темите за "други хобита" и т.н.н.,но не ми се искаше да ги вдигам нагоре от 3-та или 4-та стр.
Обожавам да кулинарствам и не крия ,че съм много добър
Влагам много желание и любов И в това,всичко ми е предварително нарязано в различни съдове,в подходяща форма и си чака реда.Не обичам някой да ми готви "урбурешката" ,както се казва.Жената в повечето случаи "мята" всичко наклуп и след определено време изключва котлона или фурната...какво безобразие!!!!
Помня ,че веднъж исках най-обикновенни бъркани яйца ,ама от онези не рохките,а крехки ,а тя ми каза ,че можела само на очи...че то кой ли не може?
Може и да съм капризен,но ако едно ястие има потресающ вид предпочитам да не го ям.
Някой да ме застрля бързо


Относно кулинарията-у нас мъжът ми готви и точка!
Това си е повече мъжка работа...иначе и той като теб цапа всичко, до което се докосне!!!

Ааааа-моля,моля
Къде казах ,че цапам? Всичко ,което се освободи ,като съд го мия на момента-ненавиждам струпани чинии в мивката ,както и оставени подобни по масата след хранене-мога да убия заради това.Само на Бъдни вечер си позволявам да оставя масата ,както си е след вечеря-все пак така е традицията

[quote=cecunka;243566]Да позная ли коя зодия си? Може би дева?А колкото до гоблените кой е казал, че само жените обичат красивите и изящни неща.

Всъщност слава Богу не съм Дева Скорпион съм
А Девите (мъже) са по-скоро не толкова ценящи красотата колкото леко инфантилни



Всъщност не само балдъзата шие.Тъщата навремето също е шила и наскоро се активизира със "Света Екатерина" ,която я уши за подарък на проф. Чирков за успешната и сърдечна операция.
Жена ми покрай мен и сестра си също се запали ,но е много непостоянна (типичен Близнак) и от "Момиче с шапка" което започна си стои така няколко години..надали и ще го довърши,защото малката си играеше с конците и какво ли още не и се съмнявам ,че е оцелял
Аз харесвам красиви и предимно големи и класически гоблени ,както се вижда и от ушитото ми.За момента по-скоро мисля ,че не мога да се "хабя" за някакви джвъкни ,както ги наричам Въпреки ,че на не една и две съфорумки харесах малки гобленчета .
Колкото до подписа ми...това е моята друга страст вече 24 г. и се радвам ,че миналата година успях да я видя на живо....ПРЕКРАСНА Е!

marji кой не чете темите? Шегувам се де-работя ,като фризьор,но по специалноста ми ,която е оператор в хлебна и сладкарска промишленост единственото ,което правя е козунаци по Великден,баклава за Нова година и погача за Бъдни вечер-нямам желание за други неща ,пък и защо да се хабя време за готвене,в което мога да ушия 2-3 квадрата?
venipetgab-права си донякъде за "досаждането",но мисля ,че именно в подобни теми могат хората да се опознават и водят някакъв разговор извън гоблените
На мен ще ми е интересно да чета и за другите какви ли не истории.Не ме мразете,но някак си не мога да не споделя радоста си от Коледният ми подарък ,който едва вчера дойде от един приятел в чужбина
Не обичам да ми подаряват гоблени-няколко пъти ми се е случвало ,но те са избирани според чужд вкус или заради цената да речем-така е гадно.Вие ми дайте пари пък аз ще си купя каквото ми е на душата...така е редно


Всъщност ми се ще да понауча някои трикове на една кука и то защото съм си втълпил с моята фантазия да комбинирам ефектна нишка със тънък кичур коса и да използвам за декоративно "було" върху една прическа
Нямаше желаещи да ме научат и за сега се отказах



Момичета-излишно ме ласкаете
Гарантирам ви ,че само вие ме виждате такъв...просто защото и вие правите това ,което и аз.
За всичко си има хора и всеки сам си решава кое и как,но аз за себе си още от детските си години съм се "отвратил" от мачовете след всичките първенства,които събираха съседите от блока вкъщи,а на времето освен "Канал 1" и "Ефир" 2 (със 1 : 1 идентични програми) нямаше.
Не намирам никаква красота в това да викаш по някакви ритнитопковци и то две полувремена по 45 мин
Признавам си ,че на стадиони стъпвам само за да отида на концерт

buny_me
07.01.2009, 17:55
:clap:Здравеите! Аз съм Лидия.От25 год.се занимавам с гоблени.За първи път днес си купих гоблен на Казанлък-Воденицата на буше,останах доволна.Благодаря 4е ви има,трябва да ценим Българското

Дивна
07.01.2009, 22:23
Казвам здравейте на всички в този чудесен форум!Радвам се ,че ви открих и че мога да се присъединя къма вас.Шия гоблени от доста години , но и имам прекъсвания в които не съм хващала иглата:idea:Но от година и нещо ме "сърбят" ръцете и шия при всяка свободна минута:gipsy:

pinkflower
08.01.2009, 17:24
Хм явно трябваше да си отворя темичка,за да се представя,дано не съм сбъркала.
Иначе от няколко дена се каня,но все ме домързява:oops:

Та казвам се Траяна,или за по кратко Яна/кой както иска/
От София съм и все още съм на 17г.
Запалих се по шиенето миналата година...тя май стана по-миналата по време на стачките на даскалите и от тогава шия в свободното си време.

Хмм какво друго да кажа за моемнта не се сещам:?:

Приятно ми е са се запознаем:loveglasses:

cecunka
09.01.2009, 09:47
Здравейте! Радвам се, че открих този прекрасен сайт. Първо искам да ви честитя новата 2009 година и да ви пожелая преди всичко много здраве и много ушити гоблени! Попаднах на вас докато си търсех легендата на гоблен Етъра. От 2 години редовно си купувам списанието Галерия бродерия- в един от броевете има схемата и легендата на Етъра, но с конци ариадна, а такива в Габрово не продават. Молбата ми е ако някой може да ми помогне да ми пише. Аз от 14 годишна шия гоблени, за мен те са прекрасен начин да си почина. За съжаление напоследък нямам много време за бродиране тъй като имам един малък палавник на 18 месеца и един голям батко на 10 години, но нямам търпение отново да хвана иглата в ръка.

adi_skicata
13.01.2009, 15:10
:kissyou:Здравейте отново!Опитах се да вляза във форум на онкоболни,но тук при вас е по-весело и приятно:DОставам с вас и гоблените(нищо,че до тук съм ушила само един и 1/3 от втория):party:ПРЕДПОЧИТАМ КУПОНА!!!

:-|Благодаря ви много за топлото посрещане!Iv4omad,аз също опитах с медитации и какво ли не в тази област,но явно не можах да вляза в същността на нещата.Разбрах,че най-добре ми действат само положителни емоции и позитивно настроени хора,каквито сте всички тук във форума.Радвам се,че ви намерих:kissyou:

galatony
15.01.2009, 15:52
Здравейте на всички!Позволете ми и аз да стана част от голямата компания.Казвам се Галя и съм на 27 години.Запалих си по гобленарството ,когато си останах в къщи и започна голямото чакане до появата на бял свят на сина ни.Сега с грижите към него не ми остава много време,но когато заспи се отдавам да моето хоби.Е,ами накратко това съм аз:hello:

neznainata
19.01.2009, 22:50
Здравейте. Аз съм от един друг форум, но и тук влизам от време на време. Вече ще е по-редовно, обещавам! :kissyou:
Казвам се Криси, на 20 години съм, от 2 седмици се сдобих с това прекрасно същество на аватара ми. Не работя, не уча, по цял ден само гоблени шия Шия от около 7 години, с големи паузи.
Ето тук съм качила ушитите от мен неща - http://s294.photobucket.com/albums/mm84/vamp__girl/Gobelins/
Най-много се гордея с ето този гоблен - http://i294.photobucket.com/albums/mm84/vamp__girl/Gobelins/IMG_3019.jpg
Майка ми също шие гоблени, от нея се запалих, тя ме научи и сега си шием двете :)
Ще ме приемете ли във вашия форум? :-|

Кученцето се казва Бела и е порода сибирско хъски :) Праща на всички ви махане с опашка Благодаря за топлото посрещане! :)

dvebrezi
23.01.2009, 18:56
Много съм щастлива да се събера с вас.Виждам,че сте работливи и духовити.Точно по моя вкус за приятна компания.А форума е страхотен,пълен с красиви неща и много приятни изненади.Дано и на вас ви бъде приятно с мен.
Първия си гоблен уших преди 30 години.Беше един букет пъстри цветя.Това ме привърза за винаги с гоблените.Но все бях много заета с работа.
А от няколко години отделям време изключително на бродиране.
Шия всеки ден,ако не се разхождам.
Ще се радвам да общуваме!
Много щастливи моменти желая на всички и нека желанията ви се сбъдват!

Marsianka
23.01.2009, 22:07
Здравейте! Открих ви благодарение на една дама от друг форум. Тайничко прочетох много неща, докато се престраших да се регистрирам. Очарована съм от форума.
За мен - шия от 15 години. В момента довършвам "Мостар". Имам още десетина по-малки и по-големи гоблена.
Страшно се радвам, че попаднах при вас. :idea: Човек винаги научава нещо ново.

Mushmurok
23.01.2009, 23:08
Здравейте ! :)


Казвам се Янко и съм на 26 години от Пловдив и на повече от вас може да се стори странна появата ми в този форум =) но ... реших да се пробвам да направя гоблен и след известно търсене из нет-а попаднах тук и реших да се регистрирам =))) Интересът към гоблените дойде от едно момиче, с което имах среща наскоро и доста време си приказвахме за гоблени и от дума на дума влязохме в един такъв магазин =) Не бях влизал в такъв магазин и окото ми беше граднато от красотата на това, което видях там =) Разгледах няколко каталога и веднага реших, че трябва да опитам да създам нещо такова =))) Не страдам от никаква предрасъдъци и въпреки, че на някой хора около мен идеята се стори много странна, но за мен гоблените са форма на изобразителното искуство и няма значение дали използваш бои и четка или създаваш образи с текстил и игла ... =)

По принцип имам достра хобита и интереси =) Инче аз сега завършвам Аграрния университет в Пловдив ( да не се бърка с някои колеж =) с икономика. Преди това съм учил в ТУ ( 1 месец ) и ПУ ( 1 семестър ) не ми хареса там и прекъснах, за да вляза в казармата и след 9 месеца там съвсем се отказах от ПУ и кандидатствах наново. Имам всякакви странични занимания : фитнес, Wing Tsun, фотография ( силно казано =), астрономия ( имам телескоп =), животни ( имам котка, тарантула, 2 вида агрикански жаби, 2 вида хамстери , 155л рибки и още един 40л аквариум, Императорски скорпион, скариди =), Пой ( ако не сте чували, напишете в youtube "fire poi" и ще добите представа =), web-работи ( имам 4-5 любителски сайта =), Го ( това е една много интересна и древна китайска игра, но в Пловдив никой не я играе =( надявам се скоро с помощта на Българската Го Асоцияция да отворим клуб тук =), гомоку ( друга китайска игра , по-лесна и бърза от Го =), музика ( преди време си взех една Yamaha, но ми трябват частни уроци =))), хартиени модели ( от ското се запалих по тях =), книги ( обичам да чета и имам няколко идеи за такива, но все не се решавам да започна да напише нещо, пък и кой знае какво ще се получи, но ... =) обичам всякакви неща на философска тема - книги, разговори, срещи ...

Надявам се да не съм ви отегчил с толкова информация за себе си =) и че ще срещна тук интересни хора, от които мога да науча нещо за гоблените. =)

Още не съм си избрал първия комплект за правене, но си харесах няколко в магазина. Кои са по-лесни за начинаещи 1:1 или 1:4 ? =) Имам голямо желание също така да си направя схема по снимка и да се опитам да я пресъздада в гоблен, но още не съм се ориентирал в софтуера за създаване на схеми по снимки =)

P.S. Познавате ли мъже, който се занимават с гоблени ? =) За мен няма никакво значение какво биха си помислили хората, но просто ми е интересно дали е чак толкова рядко срещано това "явление" ? :D

Маца
25.01.2009, 12:53
Добър ден на всички. :rainbow:

gabigabi 3399
26.01.2009, 13:45
:-|Здравей и от мен
в този мрачен ден
но сърце да е широко
и всичко да е в тон
във форума прекрасен
сега се логнах аз
нека поздравя те
за добрия тон.:kissyou:

gabigabi 3399
26.01.2009, 13:58
Прекрасно е за нас,
че и мъжете включват се в захлас
Гоблинарството е страст
и ДОБРЕ ДОШЪЛ сред нас.

АЗ шия от години
но от днес в този форум
съм във чата
и да ти кажа честно
това зарадва ми душата
така че продължавай
гоблените опознавай
че това е изкуство вечно,сладко
Адмираций ти пращам
най прекрасни!!!:clap:

gabigabi 3399
26.01.2009, 14:07
Здравейте дами и кавалери
със златни ръце и очи запленени
от гоблените прекрасни
във този форума добър
радвам се ,че съм сред вас
заедно да творим Красоти
желая ви аз...:kissyou:

a_milanova
29.01.2009, 20:21
Здравейте на всички. След дълго анонимно четене из форума реших и аз да се регистрирам. Както повечето от вас и аз шия, имам и доста схеми, които ще се радвам да споделя с вас. Е това е за сега от мен. Приятна вечер.

ili6107
05.02.2009, 13:56
:hello:Привет и от мен!:D Казвам се Или и съм от Добрич. Доста се рових из форума и останах много приятно изненадана от приятелската атмосфера. С удоволствие ще комуникирам със всички вас! Темите, които ме вълнуват най-много са кулинария, плетиво и гоблени.

Благодаря за топлото посрещане, скъпи момичета! Искате нещо за мен. Е добре. На 47 години съм. Медицински лаборант. Раборя в РИОКОЗ, бившето ХЕИ. Работата ми е свързана с изследване на води и храни по микробиологични показатели. Страхотна работа. Много е приятно наистина. Само дето в последните години ни затрупаха с доста бумащина. Имам прекрасна дъщеря на 22 години. Друго какво да пиша за себе си, освен че съм доста препатила глава. Гоблени шия, но ми остава малко свободно време покрай домашните задължения и любимци - куче и морски свинчета. Но какво да правя като обичам животните. Да ви споделя, че от години вече търся оригиналния вилеров модел /с черните и червени знаци/ на "Ковачницата". От месец се сдобих с хлебопекарна машинка и ме интересуват и изпробвани рецепти за нея "Мулинекс" за 1 кг хляб. Ще съм благодарна на тези, които ми пишат. А ако аз отгрия нещо интересно, ще го споделя с вас. За сега толкова. Успешен ден на всички и повече усмивки! :kissyou:

Finezza
06.02.2009, 13:25
:hello:За тези,които обръщат внимание на датите!;)Извинете,че преди няколко дни обърках народа с представяне в стара тема!Съжалявам,за което!:confused:Аз съм Снежи и обичам да шия гоблени и да отглеждам цветя.Ще се радвам да ме приемете още веднъж във вашия весел форум на сръчковци!!!:D:kissyou:

Frezia
07.02.2009, 18:14
:kissyou:Здравейте и от мен!От около 2 мес.разглеждам форума,но чак сега се престраших да се включа.Възхитена и респектирана съм от всички красоти които виждам тук.Аз съм на 32год.,от Пловдив,шия(мнооого любителски)от 3-4год,но нямам с какво да се похваля пред майстори като вас.Ушила съм няколко средноголеми гоблени и то 1:4 защото всичко друго ми се вижда непосилно за мен:(Поздрави на всички и спорно шиене.

zara_57
10.02.2009, 17:15
:kissyou:Здравейте,много се радвам,че съм сред вас.Много харесвам хората,които творят красиви неща.Възхищавам се от вас.Аз съм на 51 години и от 25 години съм гобленарка.За съжаление компютърните ми умения са твърде слаби и не зная дали бих могла да съм ви полезна с нещо.Освен от гоблени,се увличам и от фотография,рисуване и отглеждане на цветя.От Пловдив съм.:D

1226
11.02.2009, 12:55
Здравейте !:hello:От доста време само разглеждам това което сте сътворили, но едва сега се престраших и аз да се представя.Казвам се Марина и съм от Бургас. Шия гоблени от 5 години и до сега съм сътворила около 10. Това е любимото ми занимание когато имам свободно време след като свърша с домакинството и игрите с 5 годишния ми син. Надявам се да ме приемете сред вас.

Orchidea
12.02.2009, 17:43
Zdraveite na vsichki,

Syvsem sluchaino popadnax na tozi forum
Prijatno mi e da se predstavja. Kazvam se Dimitrina i sam oshte pelenache sto se otnasja za shieneto na gobleni. Oshila sym dosega samo 3 i v momenta sym seriozno zaeta sys sledvashija. Radvam se che ima mnogo drugi ljubiteli na goblenarskoto izkustvo.:clap:
Nadjavam se da prekarame mnogo veseli momenti

Do skoro

mimoza76
14.02.2009, 15:54
Здравейте! :kissyou: Казвам се Мария от Пловдив.
Днес се регистрирах във форума. Шия гоблени от 2 години. Работя като медицинска сестра в детска ясла. Запълвам свободното си време с гоблени. Засега колекцията ми не е голяма, но се надявам живот и здраве да се увеличава.
Радвам се ,че ви открих!!! :)

танита в
15.02.2009, 15:27
Здравейте ще ме приемете ли въвм вашия готин клуб:confused:! Аз съм Таня от Вършец! Бродирам гоблени от няколко години!:kissyou:

evi4ka
15.02.2009, 17:10
здравейте аз сам Ева
и случайно попаднах тук...
и аз имам един гоблен
:D:D

rrenny
19.02.2009, 12:21
Добър ден на всички напреднали, професионалистки, майсторки .
Казвам се Рени и съм от Силистра. Нова съм в форума както и начинаеща гобленарка. Шия от скоро, първият ми учебен гоблен е Канадската мадона. Сега съм на втория, малката мадона с младенеца. След като разгледах този форум се надявам да учия още много.
Поздрави от мен. Бъдете здрави!

velaya
20.02.2009, 21:07
Съвсем отскоро имам интернет и много се радвам, че открих този сайт.Все още не съм много наясно с интернета, затова моля да ме извините, ако объркам нещо.
ПОКЛОН ПРЕД ТРУДА И ТВОРЧЕСТВОТО ВИ!
И аз обичам да шия гоблени, но съм много назад от вас.
Очарована съм от това, което правите!

elenatzanou
21.02.2009, 19:57
Здравейте всички!
Извинявам се предварително и се моля да не ми се смеете много ако не се справям добре с техниката.
Определено не е силната ми страна. А, опитвам се да се представя. Казвам се Елена Цаноу, на 44г. От Благоевград съм но от 5г. съм женена и живея в Гърция на остров Порос. Работя само през лятото, затова имам много свободно време, което запълвам с гоблени и компютър. Разбирате защо се радвам на всякакъв вид общуване.

Adriana Petrova
26.02.2009, 16:44
Здравейте.Искам да ви се представя и аз.Казвам се Адриана и съм на 29год,от гр.Севлиево.Шия от много години,това е любимото ми хоби.От скоро съм форума и много го харесвам,но не събрах сили да ви пиша до днес.Надявам се тук да намеря много приятели.За съжаление съм доста заета с двамата си сина и нямам много време да седна пред компютъра ,но се надявам тук да намеря много приятели.

mimoza578
02.03.2009, 17:47
:D:-|Здравейте!Днес се регистрирах.Привет на всички гобленари!И успех!:kissyou:

rozali4
10.03.2009, 10:14
адрвавейте на всички от известно време следя форума и реших да се предстажя аз съм още начинаещата гобленарка и много ще ми е приятно да има с кой да си разговарям а същто надяжам се да помагате :kissyou: за сега това от мен

lorki4
12.03.2009, 12:42
Здравейте, аз съм начинаеща в шиенето на гоблени но много ми харесват. Разгледах форума и ми хареса много и реших, че може и аз да се включа. Ще се постарая да напредна и да бъда една сред вас:)

shebek1733
15.03.2009, 20:58
Здравейте и от мен аз се казвам Ирена на 39год съм шия от близо 20 години омъжена съм и имам две дъщери и една сладка внучка .

yuleto
22.03.2009, 10:19
Здравейте! От тази седмица съм регистирана във форума, но и преди това съм го разглеждала. Казвам се Юлия, на 44 г. от София. Всичко тук много ми харесва. :yes::yes::yes:Особено съм радостна, че много хора откликнаха на молбите ми и ми отговаряха,изпращаха ми схеми на гоблени. Просто тук много ми харесва! Явно сте много задружни и весели. Срещате ли се понякога извън форума?

desita34
23.03.2009, 09:33
:kissyou:аз жижея в хасково, но съм от габрово и се радвам че научик за форума :coffee:

topcheva
23.03.2009, 10:28
Привет и от мен. Аз съм начинаеща. Шия гоблени от 2 месеца. Вчера за първи път бях на срещата в Пловдив/22.03./ и съм очарована от видяното. Ще се постарая да стана една от вас.

Verche_98
26.03.2009, 13:28
Здравейте на всички.Регистрирах се на скоро и,много обичам да шия гоблени те са моята страст и хоби.Успех на всички.

springday
29.03.2009, 14:19
Попаднах във форума съвсем случайно, и от тогава съм почти всеки ден тук, все още го разглеждам :clap:
Търсех схемата на един мой гоблен, който все още е незавършен, защото незнам къде съм я запиляла.
Шия отдавна, може би някъде от десет години, броя на готовите ми гоблени не е много голям.
Освен, че шия имам и друга страст-хоби, плета на една кука и когато имам нужда от почивка сменям едното с другото.
Радвам се ,че ви открих!
Поздравления за форума, много е полезен има страшно много красоти, моите адмирации за него!:kissyou::clap:

kanarche
29.03.2009, 19:55
Здравейте! Аз съм на 50 години и като видях средната възраст във форума малко се стреснах,но се надявам общата ни любов към гоблените да ни сближи.:kissyou:

kanarche
29.03.2009, 20:19
Здравейте!Аз съм от Пловдив и шия гоблени от 20 години.Звучи много сериозно и дано не ме приемете като някой многознайко.Радвам се че повечето от вас са млади .Аз имам двама сина и се надявам след време жените им да оценят това което съм бродирала за тях.:kissyou:Знам че ще науча много нови неща от вас и ако ме приемете ще се включвам винаги щом компютъра у нас е свободен.

tanq.stoqnova
17.02.2012, 10:52
здравейте! от тази седмица съм регистрирана във форума.казвам се таня и съм на 43г от ямбол

maria_1401
26.02.2012, 17:40
Може ли някой да ми помогне да намеря схемата на гоблена "Жеравна"

Благодаря Ви!


maria_1401.1960@abv.bg

Verche_98
26.02.2012, 17:56
Здравей, това е темата за търсене на схеми http://www.goblenite.org/showthread.php?p=464544#post464544
Постави снимка на търсения гоблен и имейла си напиши!

sineokata
27.02.2012, 08:37
ДОБРЕ ДОШЛИ НА ВСИЧКИ НОВИ
:cookies::coffee:
приятен спорен ден на всички във форума :kissyou:

Ваня Радева
29.02.2012, 21:56
Здравейте и от мен, днес се регистрирах в този форум, който намирам за много полезен. Казвам се Ваня и съм от Карлово
На всички пожелавам много здраве и успехи във всяко ваше начинание

dushkova
01.03.2012, 09:42
:DДобре дошла!:idea:

lari
01.03.2012, 13:19
Добре дошла,Ваня! Карловките се увеличаваме!:flower:

paula
08.03.2012, 13:04
Здравейте на всички и Честит Осми Март
надявам се да ме приемете във вашето голямо и интересно семейство ,шия отдавна ,но не мога да се похваля с големи успехи поради липсата на време най вече, но все пак темата живо ме интересува и ми носи огромно удовлетворение да създам нещо красиво

vesi700
08.03.2012, 21:40
Здравейте, Ваня, paula, добре дошли и приятни мигове във форума!:kissyou:

dushkova
09.03.2012, 08:31
:DДобре дошли!:clap::clap:

AGBARA
15.03.2012, 17:12
Здравейте и от мен :)от няколко месеца се запалих и аз с шиенето на гоблени. С голямо удоволствие и внимание чета темите в форума

vesi700
15.03.2012, 19:05
здравей, AGBARA ,
добре дошла и в писателския кръг :D на форума, аз от много четене зарязах гоблените, дано не давам лош пример :D:kissyou:

radost64
16.03.2012, 18:45
Здравейте на всички в този чудесен форум! За първи път се включвам в него. В този форум срещнах такива невероятни красоти. Тарся схема на триптих Африка ,ако някой ми я изпрати ще му бъда много благодарна
Успех на всички в шиенето!

daianna
22.03.2012, 10:58
Здравейте!Приятно ще ми е да попадна в един почти непознат за мене свят,но неведомни са пътищата житейски))

magic_needle
29.03.2012, 09:59
Здравейте:)Приятно ми е да бъда сред нови хора и сред едно ново място.Пожелавам успех на всички в шиенето.

dushkova
29.03.2012, 14:42
:D Добре дошла!:loveglasses:

tancheto_nz
29.03.2012, 17:45
Здравейте, аз се казвам Станка и хобито ми е да шия гоблени. Имам вече 85 бродирани гоблена които съм гледала от различни сайтове. ;)

mariva
29.03.2012, 21:15
Добре дошли на всички!Станке,направо си прави страничка и ни покажи труда си -както сме направили почти всички.:kissyou:

Verche_98
29.03.2012, 21:19
И от мен добре дошли на всички много се радвам,че с всеки изминал ден се увеличаваме.

kalia
31.03.2012, 09:42
:hello:
Преди години шиех, имам няколко гоблена. Много ми харесва. Сега пак съм бременна и ми се шие, така че с радост се включвам.

VESSSY
08.04.2012, 00:21
Здравейте! Казвам се Веси и съм от София. Обожавам да шия гоблени, но нямам свободно време. Тук има доста интересни и полезни неща и се радвам, че открих този сайт. :)

Milena Hristova
10.04.2012, 20:38
Здравейте! Радвам се много, че открих този форум. Аз от скоро се интересувам от гоблени и е стахотно да видя, какво въодушевление цари тук!

Милена от Габрово

tancheto_nz
18.04.2012, 18:24
Вечи си направих фотоалбум с част ушитите от мен гоблени, ето го ---> кликни тук (http://tanchetonz.snimka.bg/tapestries/gobleni.670744) Очаквам мнението ви!

ebn
18.04.2012, 20:03
:clap::clap::clap::clap::clap:Много голяма и красива колекция. Поздравления за огромния труд. Премести си страничката в темата "Вашите творби" за да й се радват всички

dushkova
18.04.2012, 21:06
:clap::clap::clap::D

tancheto_nz
19.04.2012, 09:05
благодаря за мнението ви и топлите думи в момента шия за втори път воденицата на БУШЕ за дъщеря ми . Ушила съм и още ТАЙНАТА ВЕЧЕРЯ йерусалимската мадона достойно ес гроздоберачката момичето с книгата момичето на скалата щас8тливото завръщане буря в рифа циганката които не съм посочила в албума си

venipetgab
19.04.2012, 09:26
:hello: Танче и добре дошла сред нас! Имаш невероятна колекция . И гоблените и рамките са уникални. :clap::clap: Само,че това е темичката, в която казваме "Добре дошли". За да бъдат видяни и оценени творбите ти от повече хора, е добре да си отвориш нова темичка в раздел "Вашите творби" :kissyou::kissyou:

venipetgab
19.04.2012, 09:30
:hello: Milena Hristova и добре дошла! Радвам се, че габровската група се увеличава.:kissyou:

zara_57
20.04.2012, 08:14
Браво!Голяма и красива колекция:clap::clap::clap:

val_donkina
16.05.2012, 15:54
Здравейте !
Много се радвам , че открих този сайт. Радвам се, че има хора като вас, които да искат да се занимават с нещо толкова ценно в днешно време - лично творчество. Аз така го наричам, защото не всеки може да вземе иглата и конеца и да започне да шие.
А ето и няколко думи за мен. На 43 години съм. Обичам да бродирам но разполагам с оскъдно време.Като се има в предвид , че попадам в добри ръце като Вашите се надявам да открия много приятели и съмишленици. Да обменяме мисли , предложения и мнения. Нямам какво да Ви покажа , защото от скоро бродирам гоблени. Но всичко с времето си.
Поздрави на всички

vesi700
16.05.2012, 17:34
Добре дошла,val_donkina! Тук ще намериш толкова много приятели, че може и да не ти остане време за бродиране на гоблени от бродиране по клавиатурата :D

svetla_n
16.05.2012, 19:42
Здравейте творци на красота!Приятно ми е да се присъединя към вас!Казвам се Светла и съм от Бургас.Моите гоблени не са много.Ушила съм 10,но разполагам ли с време,нямам търпение да се отдам на хобито си :)

Маргарита Илиева
17.05.2012, 14:03
Здравей те,вчера си направих регистрацията,просто съм онемяла от красотите който сте ушили,аз самата съм ушила два, засега това по натам повече инфо.

Деница
28.05.2012, 12:31
3дравейте. Казвам се Деница на 23г. От скоро имам интерес да правя гоблени и шия втория си :) Поздравления за всички, които поддържат страхотната атмостфера във форума и за труда им :)

tancheto_nz
28.05.2012, 15:56
Дени радвам се че и ти се включи в групата на гобленарките АЗ СЕ КАЗВАМ сТАНКА И СЪМ ВЕЧЕ НА 69 ГОД уШИЛА СЪМ 86 ГОБЛЕНА ЧАСТ ОТ КОИТО съм показала във форум ВАШИТЕ ТВОРБИ под загMлавието МОИТЕ ГОБЛЕНЧЕТА профила ми е tancheto_nz

JULANA
31.05.2012, 11:33
Здравейте. Казвам се Юлия. Регистрирала съм се преди може би повече от 2 години. Беше ми много приятно да разглеждам всички теми в сайта, но нямах много време да пиша във форумите. Сега съм по-свободна и Ви се представям. Ушила съм само четири гоблена, но ще продължа да увеличавам броя им. Поздравявам всички, които обичат да шият гоблени.:idea:

ania_mincheva
02.06.2012, 10:05
Здравейте! Започнах да шия гоблени преди четири месеца. Засега имам ушити четири мънички гобленчета и съм много щастлива. Начинанието се оказа доста интересно! Впечатлена съм от всички вас и от работата ви. Доставя ми огромно удоволствие да разглеждам колекциите ви, просто са уникални.... Аз едва ли ще постигна такива резултати, защото имам две дечица и ангажиментите покрай тях не ми позволяват да шия толкова, колкото ми се иска, но затова пък и малкото време което отделям на гоблените ми доставя огромно удоволствие. Желая успех на всички!:kissyou:

didida
13.06.2012, 17:05
Привет и от мен. Казвам се Димитринка и съм от Бургас. На 38г. съм Радвам се, че се регистрирах в този КРАСИВ форум. Аз открих удоволствието от шиенето на гоблени едва преди 3-4години и от тогава винаги когато имам време яхвам иглата:D. Върви ми бавно, защото намирам време само вечер по два/три часа - като заспят децата. Имам няколко ушити гоблена и малко картички - за първи път правих тази година за 8-ми Март. Надявам се да ме приемете сред вас. Чудесно е да имаш с кого да обсъдиш вълненията си относно хобито. Ще си покажа скромната колекция в темата за ушити гоблени.

decor
13.06.2012, 18:15
Добре дошли, момичета :kissyou:

1226
13.06.2012, 22:14
:hello::hello:

Verche_98
13.06.2012, 23:00
И от мен добре дошли в нашия прекрасен форум!

Natasha25
14.06.2012, 10:46
Здравейте! Живея в Русия. Вышиваю кръст отдавна. Искам да се запознаете с обърнати.
Приемат в тяхната фирма? :)

dona-ilona
17.06.2012, 08:53
:idea::clap:Dобре дошла!Тук е много уютно,а момичетата са самата прелест!Желая ти чудесни часове с нас и да споделиш това за което си ни писала!Очаквам с нетърпение твоите творения!:idea:

Toshka1973
18.06.2012, 17:07
Зравейте и от мен. Казвам се Тошка Господинова на 39 години и съм от Бургас. Скоро се регисрирах в този прекрасен форум и съм много щастива. Много ми харесва да нашивам гоблени и го правя от 9-10 години. Въпреки многото години обаче имам нашити само 9 гоблена, защото шия основно през лятото (учителка съм по математика и през зимата имам доста домашни за проверка). Надявам се да ме приемете сред вас.

1226
18.06.2012, 23:12
:hello::hello:

margaritanikova
20.06.2012, 15:06
Здравейте, казвам се Маргарита Никова, на 46 години и съм от Луковит. Преди няколко дни се регистрирах във форума. От доста време го разглеждам и се възхищавах на творбите ви, но все не се решавах да пиша. Научих много полезни неща от вашите мнения и коментари в различните теми, но ми беше някак си гузно, че само разглеждам като крадец без да съм регистрирана и затова най-после се реших да го направя. Надявам се да ме приемете сред вас.

decor
20.06.2012, 17:05
Добре дошли на всички новодошли и бъдете активни :idea:

Nelia
21.06.2012, 15:15
Добре дошли ! Toshka1973 привет!:kissyou:
Бургаската група се увеличава!

desertrosean
25.06.2012, 23:15
Здравейте,

аз също съм новичка в този прекрасен форум. Казвам се Ани и съм на 29 години.

Искам да Ви благодаря за този приказен свят, който открих чрез Вас и Вашите творби преди 2 месеца.
:kissyou:

Сега списъка с гоблените , които искам да окача на стената си, се множи ли множи, че даже се затруднявам с избора отностно последователността... :D

Billla
12.09.2012, 21:19
Здравейте,
аз се регистрирах наскоро и много се радвам, защото се надявам тук сред Вас да намеря нови приятели/ки. Да шия гоблени за мен е неизмеримо удоволствие и когато мога да споделя го с колеги мисля, че това е прекрасно.
Поздрави на всички майсторки на иглата и много прекрасни творения!

vkrysteva
14.09.2012, 10:41
Здравейте!

Казвам се Веселина и съм на 55 г.Шия гоблени от около 20 години,но не мислете,че имам кой знае каква колекция от гоблени,но обожавам да шия,въпреки ограниченото свободно време.В последно време се запалих по абстрактните неща и по този повод се включвам във форума,може да има и други като мен.Не намирам голям избор,така че ако някой може да сподели нещо по така,ще се радвам да видя.Днес си купих два гоблена "Красотата на Африка"и "Гордостта на Африка".Готова съм за дългите зимни вечери.Хвърлила съм око на "Абстракция".Търся съмишленици!На всички желая здраве и да сътворите още много красиви неща!:kissyou::kissyou:

Vili_SS
14.09.2012, 17:17
На колкото и да сте години добре дошли сред нас :kissyou:

gulhan
15.09.2012, 10:42
:-:-|здравейтена всички почитатели на това изящно изкуство.Казвам се Гюлхан от Бургас и се занимавам с гоблени от около 10години.Надявам се да ме приемете сред вас.Възхитена съм от представените неща,честно казано доста добри майсторки сте:DНа последък се интересувам от гоблевите с мъниста,ако някой може да ми помогне от къде да се снабдя с такъв ще съм много благодарна:-|

lassa
15.09.2012, 13:59
:-:-|здравейтена всички почитатели на това изящно изкуство.Казвам се Гюлхан от Бургас и се занимавам с гоблени от около 10години.Надявам се да ме приемете сред вас.Възхитена съм от представените неща,честно казано доста добри майсторки сте:DНа последък се интересувам от гоблевите с мъниста,ако някой може да ми помогне от къде да се снабдя с такъв ще съм много благодарна:-|

http://www.brodiranibijuta.com/?page=product&id=832&subcat=43 от тук.свържи се с Оля (vishenka)за всичко което те интересува

jerry
17.09.2012, 22:32
Здравейте и от мен,казвам се Гергана и съм от Бургас :)

desitak
17.09.2012, 22:55
Здрвейте, аз съм Деси и съм от Варна. От съвсем скоро съм сред вас и много се радвам, че ви открих, страхотно форумче си имате. новак съм и в гоблените ушила съм само един , т. е. сега го довършвам Св. Георги ,мосля че става много хубав . Вече съм си харесала поне още 3 и незнам от кой да започна,но ще помисля:kissyou:

Емма
26.09.2012, 18:28
Здравейте! Аз съм Ема, приятно ми е:) Радвам се да съм сред вас:)))

Verche_98
26.09.2012, 20:07
Здравей, Ема радвам се да се запознаем аз съм Вяра, добре дошла сред нас!

Емма
26.09.2012, 21:34
Добре заварила, Вяра:) Надявам се да съм полезна тук:)

irina48
26.09.2012, 23:08
Добре дошли на всички нови момичета!!!Желая ви много успех в бродирането на гоблени и активно участие във форума!!!:flowerlove:

jivi_zdravi
08.10.2012, 16:38
От доста време посещавам сайта.
Запалих се по гоблените от година и половина, като за това време имам завършени три гоблена и съм се захванала с четвърти, но за съжаление времето е доста оскъдно :(.
Ще се радвам да почерпя от вашия опит, но се надявам да бъда полезна :)
:kissyou:

gardenia
10.10.2012, 12:27
:kissyou:Здравейте,
казвам се Донка и съм от град Бургас! Приятно ми е да сме заедно , гоблените са и моето хоби!:kissyou::kissyou:

maleks
10.10.2012, 15:25
:kissyou:Добре дошли на всички!Пожелавам ви приятни мигове с любимото хоби!

1226
10.10.2012, 23:44
:hello::hello:

kresss3
14.10.2012, 13:49
Здравейте и от мен! Изглежда пропуснах да кажа "здравейте" в деня, в който се регистрирах, затова го правя сега. Казвам се Росица и съм на 31 години. Ще се радвам да ме приемете сред вас и дано да съм полезна с нещо на начинаещите гобленарки, той като и аз съм такава. Имам няколко гоблена готови, но едва от преди една година работя върху по-трудни гоблени. Надявам се да обменим опит заедно и да си бъдем полезни!

dushkova
14.10.2012, 15:46
:hello::hello:

dani-bani
15.10.2012, 13:20
Здравейте!Казвам се Даница и съм от Плевен.Обичам да шия гоблени и имам над 30 гоблена.Много бих желала да се запозная с групата на гобленарките в нашия град.Моля ако имате желание пишете ми.Разбрах ,че ще се събират през октомври но къде незнам.Ще чакам отговор.:blueflow:

ata
15.10.2012, 14:26
Здравей, Дани! Ето това е темичката за срещите на момичетата от Плевен, Можеш да следиш за следващата им среща.
http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7186&page=44

mitnag
16.10.2012, 18:27
Здравейте и от мен,казвам се Маргарита и съм от Сливен.Правя първи стъпки в това красиво изкуство гоблените.Първият ми гоблен,който шия в момента е "Първата целувка".Но тук намирам много отговори на въпросите си,ще се радвам да ми помагате при нужда.

bubka
20.10.2012, 17:45
Здравейте,казвам се Любомира и съм от София.Гоблени шия от 20 години,но имам периоди на дълги почивки.
Първият гоблен ми е "Зимен параклис".Тук са ми снимани някои от гоблените.Едно време само Вилер.Сега има толкова много,че няма да ми стигнат няколко живота да ушия всичко,което съм си набелязала.
Радвам се,че съм средhttp://www.facebook.com/#!/lubomira.zarkova/photos_stream вас!

Grada
27.10.2012, 21:06
Здравейте Аз zovot Alena.Ya на Украйна

Галя Петрова
02.01.2013, 02:35
Здравейте момичета. Аз съм Галя. От Русе съм, но от 2 години живея в Лондон. Шиенето на гоблени е голямо удоволствие за мен и ще съм вечно признателна на моята приятелка, която преди 4 години ме въведе в този свят изпълнен с красота. Започнах с комплектованите гоблени на '' Милена Стил". След всеки ушит гоблен, се чувствам все по-уверена и виждам как новия става много по-добър от предишния. Преди няколко дни се влюбих в гоблена "Българка" разработка на Солария. Това е истинско предизвикателство за мен. Надявам се, да се справя, защото за мен е истинско удоволствие да виждам, как моите ръце създават нещо красиво.

vmslavova
07.01.2013, 19:14
Здравейте на всички. Казвам се Ваня и съм от град Сливен, на 30 години, омъжена с едно детенце и в очакване на второ. Живея от 7 години в Лондон, но всеки ден имам желание да живея в моя роден град Сливен. Обичам да съм сред близките си.Преди 5 години започнах да шия гоблени, като 1-вия беше едно момченце което гледа през прозорец като беше наречен, да си имаме момченце и малко преди да го завърша нареченото се случи. Имах ме си здраво голямо бебе - момченце Самуил. Не отделям кой знае какво голямо време на шиенето на гоблени, защото се занимавам и с шиене на дрехи, плетене на една и две куки, както и да не забравя ме домашните задължения :)
Вече прочетох някои от темите и намирам много интересни неща, но най вече много ми допада как се събирате по градовете и колко весели са ви компаниите.

maleks
11.01.2013, 17:34
:flower:Добре дошли на всички нови момичета!
Привет, Grada!Очень приятно , что вместе с нами!

dona-ilona
11.01.2013, 19:37
:blueflow:Добре дошли!Хубаво е да сме много!Добро пожаловат!:clap::clap:

mimzi
12.01.2013, 22:38
Здравейте и от мен! Аз съм Станислава и също се разболях от тая болест. Шия от няколко години, но не смятам, че съм направила кой знае какво. Интересно ми е да видя и открия нови неща за гобленарството- наскоро разбрах за гоблените с мъниста и за панамите в различен цвят. Има много възможности за експерименти.
В момента ми се иска да оползотворя две парчета разграфена панама с размери 23х35 и 23х10см, но не намирам модели, които да ми допаднат. Ще се радвам да ми дадете някакви идеи. :)

anidimitrov
18.01.2013, 17:08
Здравейте приятели,

радвам се да намеря място, в което се коментира едно от моите хобита, а именно - гоблените. Ще се радвам да науча полезни съвети от Вас и ако мога да помагам с такива.

krasteva
19.01.2013, 20:52
Здравей те и от мен казвам се Иванка и съм от Елхово имам желание дасе присъединя към вас

venipetgab
20.01.2013, 00:13
:hello:-те и добре дошли на всички. Дано тук да ви хареса. :thumbup::kissyou:

камелия димитрова
22.01.2013, 11:36
Здравейте и от мен.Малко късно се представям.Кавам се Камелия и съм от Видин.Запленена съм от гоблените на Хаед.Шия от няколко години.Сега съм запланувала да шия гоблените на тази фирма

emiusacska
22.01.2013, 20:04
Здравейте и от мен. Казвам се Еми и от 11 години съм в Щатите, преди това 5 в Малта иначе родом от Пловдив. Шия гоблени възглавнички от известно време. Както се вижда по ника ми съм заклета фенка на ЦСКА София.

МИМС6
25.01.2013, 20:58
От днес и аз отварям вашите страници.На 47 г.съм ,много обичам да се занимавам , но имам все по - малко време. Надявам се , че ще мога да се радвам заедно с вас на вашите творения.

angelova_dgr
23.02.2013, 10:39
Здравейте на всички! Аз се занимавам отскоро с гоблени, т.е току що привърших първия си гоблен. Много се радвам, че има такъв форум в който мога да споделям въпросите си относно тази тема. Поздрави на всички и ползотворна работа!

dona-ilona
23.02.2013, 12:03
:hello:Добре дошли!Винаги е добре,когато приятелите се увеличават!:clap::blueflow:

borislava76
02.03.2013, 20:39
Здравейте, много се радвам че намерих този форум. Казвам се Борислава живея в София на 36 години съм неомъжена.Шия гоблени от 10 год. ,работя в метрото.

mimeta
25.03.2013, 11:13
Здравейте!
Още нямам нищо ушито, само голямо желание :) Навремето почнах един гоблен, но нещо не ми стигнаха нервите и го зарязах. С времето изпозагубих конците и вече не ми харесва и картинката. Имам две малки картинки, но тях ших на кръст.
Живея в Чехия и тук не намирам нищо интересно за шиене. Поне мен нищо не ме грабва.

bubolina83
26.03.2013, 14:24
Здравейте! Аз също съм нова тук. Ушила съм много гоблени. Имам и сайт, на който можете да ги разгледате: www.gobleni.expobulgaria.com

viki7171
02.04.2013, 20:14
Здравейте момичета!
Казвам се Виолета,от София,на 55 години , с много гоблени и с все
по-малко време за шиене,но това е временно.Успех на всички!

Vili_SS
02.04.2013, 20:41
Добре дошли на всички момичета :kissyou:

rossi369
03.04.2013, 23:29
Здравейте момичета,казвам се Роси,отдаавна шия гоблени,но все не успявам да се регистрирам,най-после реших да го сторя.Аз съм пенсионерка,обичам книгите и бродирането на гоблените.В момента се занимавам със Гроздоберачката на Солария и Мостчето на Майкъл Пауъл.

dona-ilona
04.04.2013, 06:56
:hello::blueflow:Здравейте на всички!Добре дошли!

Bettinasgj
11.04.2013, 05:18
Лека нощ,

Извинете грешки, но аз съм с помощта на Google Translator да пиша.

Моето име е Bettina и аз живея в Бразилия.
Правя кръстат бод, тъй като на 17-годишна възраст, и аз обичам страстта на списания и всичко, което е свързано с техниката.

Аз обичам форум на вас, и се надявам да помогне, когато това е необходимо.

Благодаря ви,
Bettina

Лилия
14.04.2013, 18:20
Здравейте и от мен.Казвам се Лилия и обичам да запълвам малкото си свободно време с шиене на гоблен.
Ушила съм само един гоблен-"Момичето с шапката" и сега съм до половината на втория. Радвам се,че тук има толкова добри и талантливи хора.

Jana_jj
14.04.2013, 20:57
:hello:Здравейте! Добре дошли!:party::flowerlove:

didi2007
22.04.2013, 13:42
Здравейте момичета!Казвам се Диана и съм от Бургас шия гоблени от доста време но чак сега се регистрирах надявам се да си прекарваме страхотно свободното време във форума

dushkova
22.04.2013, 16:18
Добре дошли ,момичета !:loveglasses::kissyou:

Defensis
22.04.2013, 19:38
:hello: на всички! От скоро и аз се присъединих към вас. Казвам се Галя и съм на 26г. От 14 годишна се запалих по шиенето и вече имам 3 завършени и 4-ти започнат гоблен.

irina48
24.04.2013, 13:59
Здравейте момичета и добре дошли!!!:blueflow:

ilsan_8910
25.04.2013, 13:35
Здравейте на всички :kissyou: . Много се радвам че ви има много обичам да шия но за жалост не ми остава време. Казвам се Илияна на 23 :gipsy:

maleks
25.04.2013, 18:45
:coffee:Добре дошли на всички!

izzzy
28.04.2013, 13:11
Здравейте и от мен! Казвам се Мира, на 25 :) С няколко гоблена в колекцията :)))

Verushka
28.04.2013, 18:30
Здравейте и добре дошли момичета. :flower::blueflow:

kaliakra7070
01.05.2013, 21:50
здравейте скъпи форумци . е отдавна търся хора с които да си споделяме за гоблените .кой какво е ушил и шие .хубаво е ,че можем да си споделяме .надявам се ,че ще ме приемете сред вас.шия от почти 20 години,но имам и периоди на застой .имам около десетина петнайсет гоблени не съм ги броила . аз съм от стара загора на 43 години .пожелавам на всички приятно посрещане на великденските празници .

toniproshkov
14.05.2013, 10:02
Аз съм Тони от малък съм пленен от гоблените но сега случайно попаднах във форума и смятам че ще ми е много полезен
счетоводни услуги в Пловдив (http://bankova.net/%D1%81%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D 0%BD%D0%B8-%D1%83%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B3%D0%B8)

gerganaivankova
21.05.2013, 14:05
Казвам се Гергана и съм на 28 години от Костинброд работя в печатницата за бюлитините предполагам няма човек който да не е чул за нея

dushkova
22.05.2013, 08:00
Добре дошли сред нас!:hello:

pepina_p
22.05.2013, 21:13
Аз съм Тони от малък съм пленен от гоблените но сега случайно попаднах във форума и смятам че ще ми е много полезен
счетоводни услуги в Пловдив (http://bankova.net/%D1%81%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D 0%BD%D0%B8-%D1%83%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B3%D0%B8)

Прекрасно Тони!!!:clap: А случайно освен да пейстнеш ни в клин, ни в ръкав счетоводен сайт, да си учил , че изреченията завършват с ТОЧКА, а пред НО и ЧЕ се поставя ЗАПЕТАЯ?!?!?!
По-неграмотен пост от този скоро не съм виждала.........
Ако и счетоводните услиги са с такова качество............
Господ да пази България.........:(

Verushka
27.05.2013, 10:49
Здравейте на всички новодошли тук в нашия прекрасен форум! :hello: :kissyou:

maleks
31.05.2013, 21:20
Добре дощли на всички - и грамотни и неграмотни, и пишещи на кирилица , и на латиница:idea:Но...грамотно разчитащи схемите, и с правилен захват на иглата при шиене.
Момичето от печатницата - що не се преустроите в печатане на щампирани гоблени?Даже и на брак да ги изкарате, пак ще сте на далавера ,ще ги минете като абстрактна продукция.
Младежа със счетоводната кантора - гледам нашенец си.Аз съм неграмотна в попълването на данъчни декларации, помисли си...
Искрено се надявам на Националната ни среща да се запозная с нови приятели по хоби!

kati71
04.06.2013, 17:07
Здравейте, нова съм тук и търся помощ. Ако някой има ключ за гоблена Сиси моля да ми го изпрати на мейла.

monti_7119@abv.bg

KatyaShuman
19.06.2013, 17:43
Здравейте, колеги! Радвам се, че мога да се представя, отдавна се регистрирах, но поради компютърни неуредици не можех да пиша тук.
От 7-8 години шия гоблени, и съм доста зависима:) Голям фен съм на Дименшънс, имам 15-16 ушити и още доста в "склада".От 2 месеца шия на статив и удоволствието ми се увеличи. Много се радвам , че съм в среда на хора , с които можем да обменяме информация и мнения относно това чудесно хоби! Желая на всички удоволствие от всеки бод!

NIA
19.06.2013, 17:51
Е, вече мога да ти кажа "добре дошла". Радвам се,че най-после успя да бъдеш наистина сред нас. :idea:

KatyaShuman
19.06.2013, 21:00
Е, вече мога да ти кажа "добре дошла". Радвам се,че най-после успя да бъдеш наистина сред нас. :idea:

Благодаря, Ния, твоя е заслугата за това, че успях да се включа пълноценно!!!
С удоволствие си мисля забъдещото общуване с вас, единомишлениците!

muchinova
22.06.2013, 11:50
Здравейте на всички.Казвам се Красимира и съм от гр. Левски.Шия гоблени от 6 години,но може да се каже ,че съм новобранец сравнение с красотите които видях тук.Радвам се ,че съм сред вас :)

Vili_SS
22.06.2013, 16:08
Красимира добре дошла сред нас :hello:

aneta_piruleta
22.06.2013, 19:10
Здравейте !Аз съм Ани и от няколко години съм се запалила по гоблените ,нямам кои знае колко ,но много ми допада шиенето.Радвам се ,че попаднах тук и съм сигурна че ще ми е от полза .:gipsy:

Vili_SS
22.06.2013, 20:33
Бъди сигурна че ще ти е от полза , добре дошла Ани

Tedito75
02.08.2013, 12:15
Здравейте казвам се Теодора и съм от гр. Гълъбово и с удоволствие се присъединявам към вас Аз съм все още нова в гобленарството. Досега съм ушила два гоблена- Мона Лиза и Исус чука на врата,а сега шия Възкресението .

Стефка Златкова
02.08.2013, 19:38
Здравейте ,радвам се че съм сред вас!

dona-ilona
03.08.2013, 08:32
ДОБРЕ ДОШЛА!!!ОЩЕ ЕДНА БОЛЯРКА/не се лъжа,нали?/!!!ЧУВСТВАЙ СЕ УЮТНО В НАШЕТО ГОЛЯМО СЕМЕЙСТВО!:hello::clap::clap:

ValRaf
03.08.2013, 15:21
Здравейте,
Казвам се Валя и от миналата година започнах да бродирам гоблени. Вече имам 4 на Милена стил, но тук във форума открих един съвсем нов свят, но нали човек се учи цял живот :-)

pepina_p
03.08.2013, 21:46
ЗДравей!!!
Добре дошла и приятно зарибяване по новостите из нашия бродиран свят!!!:kissyou:

dream
06.08.2013, 16:05
Здравейте мили дами! Съвсем случайно попаднах на това местенце. Любителски се занимавам с шиене,плетене, гоблени. Влекат ме и други ръкоделия. Имам малко детенце и времето е кът. Но животът е пред нас. Вегетарианка съм, член на природозащитна организация, фен на здравословния начин на живот, йогата, спорта, творчеството, домашната органична комзетика, билките и привързаното родителство.
Започвам да опознавам форума, а на вас усмихнати дни!

Bistrafi
13.08.2013, 18:37
Здравейте дами! Мнооого ми е приятно, че вече съм сред вас!С някои се познаваме , а по-вълнуващото е ,че предстоят срещи на които ще се видим !

teaDi
29.08.2013, 13:31
здравейте
аз съм в голямо затруднение
опитвам се да открия нещо което тук в моят град не са виждали
трябва ми за ту-ту рокля
който може да помогне
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3362698083468&set=a.3100507168859.1073741825.1749590531&type=1&theater

Лена Давидова
29.08.2013, 14:43
:idea:Здравейте! Аз съм новорегистрирана в сайта Ви! Вие всички сте чудесни! Разбрах за този сайт от приятелка.Казвам се Лена и съм от гр.Монтана. Шия гоблени години наред, но все закупени комплектовки, или от списание Галерия бродерия, за което се налагаше постоянно да закупувам списанието.Но не винаги намирах гоблен, който предпочитам.Надявам се да се сприятелим. Хубаво е, че Ви има.Сърдечни поздрави на всички гобленари и екипа на сайта! Бъдете здрави и щастливи!

miki71
31.08.2013, 19:42
Хайде сега-ЗДРАВЕЙТЕ!!!!( официално):idea:
И добре заварили!!!!

irina48
01.09.2013, 23:24
Здравей и добре дошла!Пожелавам ти много приятни мигове :flowerlove:

jki_bs
03.09.2013, 14:04
Здравейте на всички! Току-що се регистрирах въпреки, че отдавна харесвам този форум. Казвам се Йовка и съм от гр. Бургас, на 50 години съм. През 1993 г. се увлякох по шиенето на гоблени, та до сега. Радвам се, че съм сред вас. Надявам се, че ще си бъдем взаимно полезни. На всички ви желая много здраве и късмет!

ilign
04.09.2013, 08:02
Здравей Йовка, добре дошла и приятни мигове със форума !

liubami
04.09.2013, 13:34
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА,А ВЕРОЯТНО И МОМЧЕТА!! :)
Казвам се Люба на 33 години от София.Работя на летището и новата ми страст са гоблените!За съжаление никой около мен няма предства как се шие и затова търся някой който има желание да ми помогне да захвана един гоблен на ЛАНАРТЕ. Живея в Суха река ако някой е близо много ще ми бъде приятно.

dushkova
04.09.2013, 17:52
Добре дошла,Люба. :loveglasses:Ланарте е малко труден избор за начинаещ.Шие се кръстче.За да свикнеш, избери си малко нещо на кръстчета.:idea:

selma696
13.09.2013, 12:28
Привет и от мен, казвам се Селма, от София, но работя и живея в Шумен. От 2004 година шия гоблени( но мога да кажа, че все още начинаеща). Шила съм само гоблени разработени от български фирми с гобленов бод, а от юли месец се пробвах и с бод кръстче.
Желая успех и спорно шиене на всички!

dimitrar4o_05
01.10.2013, 14:35
Привет на вскички! Казвам се Здравка, нова съм във форума и ще съм щастлива да бъда приета. Тепърва се уча да шия гоблени. Започнах със " Страст " - шия го в момента.

irena_gemini
01.10.2013, 21:13
Привет на вскички! Казвам се Здравка, нова съм във форума и ще съм щастлива да бъда приета. Тепърва се уча да шия гоблени. Започнах със " Страст " - шия го в момента.

ДОБРЕ ДОШЛА :idea:

beni_1384
06.10.2013, 18:31
Привет,казвам се Албена,нова съм и ще се радвам да се науча и аз да шия гоблени с ваша помощ :)

ilign
07.10.2013, 08:45
Добре дошла бени, ще помагаме с каквото можем, не се притеснявай !

Ирка88
07.10.2013, 08:49
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА,А ВЕРОЯТНО И МОМЧЕТА!! :)
Казвам се Люба на 33 години от София.Работя на летището и новата ми страст са гоблените!За съжаление никой около мен няма предства как се шие и затова търся някой който има желание да ми помогне да захвана един гоблен на ЛАНАРТЕ. Живея в Суха река ако някой е близо много ще ми бъде приятно.

Аз съм наблизо - ако друг не ти е реагирал, може да пием кафе тези дни някъде, и да ти помогна! Пиши ми на лични, да се разберем. :kissyou:

Nelly R.
08.10.2013, 23:08
Здравейте и от мен! Казвам се Нели, на 28 години от София. Отдавна ми допадат гоблените, но едва сега съм в началото на "творчеството" си - имам едно малко гобленче на Мечо Пух на щампа, но все още не съм го "изпрала", а и като първи опит има какво да се желае. В момента шия първото си същинско гобленче - отново малко като размер, но на него се уча :) От списанията и нещата из Интернет, които гледам, стигам до извода, че по- ми допадат гоблени, които си се шият на нормална панама, а не щампираните - харесва ми идеята постепенно картината да се разкрива пред теб, докато шиеш, а не да я виждаш цялата отначало :) Вече писах в една тема преди няколко дни и този форум ми изглежда прекрасно място за общуване :) Радвам се, че се регистрирах! :)

rodich
09.10.2013, 07:08
Здравейте и от мен! Казвам се Нели, на 28 години от София. Отдавна ми допадат гоблените, но едва сега съм в началото на "творчеството" си - имам едно малко гобленче на Мечо Пух на щампа, но все още не съм го "изпрала", а и като първи опит има какво да се желае. В момента шия първото си същинско гобленче - отново малко като размер, но на него се уча :) От списанията и нещата из Интернет, които гледам, стигам до извода, че по- ми допадат гоблени, които си се шият на нормална панама, а не щампираните - харесва ми идеята постепенно картината да се разкрива пред теб, докато шиеш, а не да я виждаш цялата отначало :) Вече писах в една тема преди няколко дни и този форум ми изглежда прекрасно място за общуване :) Радвам се, че се регистрирах! :)

Добре дошла при нас :idea:

DaliaStanley
10.10.2013, 12:59
Здравейте! Особено приятно ми е да ви пиша! Казвам се Рени, на 19 години съм, живея в София и преди около месец започнах да шия първия си гоблен! Спрях се на "Натюрморт с праскови". Особено развълнуивана съм! От няколко месеца следя форума, но все се притеснявам да се регистрирам, защото наблюдавам, че сте много "навътре с нещата", а аз не и може да досадя на някого. ;) Но, ето ме! Ще ми е приятно да обменяме информация, снимки и прочие! :)
ПОЗДРАВИИ! :))))

dushkova
10.10.2013, 15:23
:hello:Добре дошла!Никой не се е родил научен и цял живот се учи,така че -питай без притеснение!:loveglasses:

sasha76
10.10.2013, 19:44
Здравейте момичета, току що се ргистрирах във форума, обзета от чувствата от VI - та нац. среща, на която бях само гост. Аз съм от гр.Пещера, родом от гр.Бургас. Останах много доволна от срещата и реших да стана член на форума. Обичам да шия - но време няма, на работа и с две малки деца - така е. Поне да се радвам на красотите, които творите. Благодаря че ви има :kissyou:

galya_kost
12.10.2013, 11:36
Добре дошла,Саша!

Rossalina
12.10.2013, 16:17
Zdraveite,imam samo angliiski i zatova pisha taka.Interesuvam se ot gobleni i bih jelala da spodeliam s vas,nadiavam se,4e shte me priemite v vashite redici,makar i da sam dalech,pozdravi ot Amman.

galya_kost
12.10.2013, 16:19
Добре дошла,Росалина сред нас!Много ни е драго,че така се популяризира нашият форум!:clap:

Rossalina
12.10.2013, 16:25
:kissyou:

dushkova
13.10.2013, 08:59
:rainbow:Добре си дошла!:loveglasses:

ilign
13.10.2013, 16:22
Добре дошла Росалина, лелееее чак Йордания

diksa
16.10.2013, 14:41
Здравейте, момичета и момчета. Тук съм :-)

ilign
16.10.2013, 23:06
Здравей, добре дошла тук при нас !

dora70
23.10.2013, 07:45
Здравейте.
Преди малко се регистрирах и бързам да ви се представя: казвам се Дора и съм от Сливен.
Тук ме доведе желанието ми да ушия няколко от зодиите на Ланарте.
Радвам се, че съм тук.:kissyou:

Никол4е
23.10.2013, 16:41
Здравейте на всички от форума! Казвам се Николина,от Варна съм и ...ххммм на 59г. В момента живея в Доминиканска република, града е Санто Доминго. И аз като много други няколко месеца влизах като гост и много ми хареса форума. Изпитвам затруднение с многото графи, теми и подтеми така да се изразя, но се надявам с ваша помощ да се оправя тук. Много сърдечни поздрави от Никол4е

galya_kost
23.10.2013, 23:30
Добре дошла,Николина от една друга варненка!Ако си идваш панякога ще ни е драго да се запознаем на родна земя!

Никол4е
24.10.2013, 01:47
Привет Галя! Благодаря, че имам поздрави от моя съгражданка(по добре се почувствах), разгледах ти галерията от гоблени и другите красоти...всички са мнооого хубави. Аз все някакси се чувствам неудобно да контактувам с хора от форумите и да си призная това ми е първата регистрация...дано да се адаптирам към условията и участниците във форума, че ми липсват контактите с хора от България. Аз се прибирам във Варна през лятото, можем да се видим и да споделим нещата, които ни вълнуват. Пак далечни поздрави от мен Никол4е

албена кръстева
24.10.2013, 20:36
Здравейте всички момичета и момчета гобленари в този прекрасен форум ! Казвам се Албена и съм от Ст. Загора .До сега и аз ви посещавах като гост .Времето прекарано в четене и разглеждане на вашите творения ми доставя такова удоволствие......вечер се усещам заредена с много положителна ЕНЕРГИЯ.....БЛАГОДАРЯ ВИ.

tancheto36
02.11.2013, 18:04
Здравейте,казвам се Татяна.От една седмица посещавам този сайт и днес реших да се регистрирам.Форума пълен с много интересни , полезни и прекрасни неща.

maleks
02.11.2013, 19:39
:flower:Добре дошли на всички, от близо и далеч!

Ceca Ivanova 61
03.11.2013, 16:03
:flower:Добре дошли на всички, от близо и далеч!

ЗДРАВЕЙТЕ:!КАЗВАМ СЕ Цеца и съм от Видин

Дързост
03.11.2013, 19:41
Здравейте! Аз съм Дързост :greeneye:
Мисля,че тук ще науча много интересни и полезни неща.
Обичам всичко свързано с плетене,шиене,везане,правене не самоделни бижута

iliyana grudeva
09.11.2013, 11:48
Здравейте! Аз съм Илияна Грудева от Пещера.

Бях впечатлена от последната национална среща в Стара Загора. Поздрави за организаторите!