PDA

Покажи пълната версия : ПРЕДСТАВЯНЕ



страници : [1] 2 3

Leti
08.11.2005, 16:07
:hello: От 2-3 месеца чета форума, но се регистрирах едва преди няколко дни. Много ми допадат взаимоотношенията ви :wink: и се надявам да бъда приета за член на агитката. Казвам се Първолета и съм на 44г.
Не мога да се похваля с майсторство тъй като съм още на първия си гоблен :( , но желанието ми е неустоимо :wink:
А то за тук само силно желание важи ли :?: А :?:

LENKA
07.03.2006, 22:34
[ здравейте всички гобленерки игобленари! :hello: Честит 8 март на гобленарките! :smokin: Аз съм отскоро във форума и надявам се да ме приемете .
Форума много ми харесва и имам чувството че сте едно голямо семейство! :)

mamiko
29.06.2006, 15:43
:hello: Здравейте всички! :!: Мина доста време от регистрацията ми във форума.Около 20 дена се рових по всички теми,почетах вашите мнения ,видях красивите Ви гоблени,видях също цветята ви и не на последно място вашите кулинарни постижения :!: :!:Някой от вас видях,на други прочетах професионалните визитки и се убедих за сетен път ,че българската жена е номер 1 :!:Възхитена съм от това което ведях!! :wink: Въпреки ,че съм доста заета всеки ден намирах време за вас!Много неща научих и се надявам ,че ще научавам все повече !! :wink: Искам да се представя накратко:на 34 год. съм живея в Смолян ,семейна съм с 2 сина на 9 год другия на 9 месеца!Покрай грижите за тях нямам много свободно време ,но все пак съм ушила 4 гоблена!Много се надявам да ме приемете сред Вас,защото имаме сходни интереси!!Дано не се повта рям ,но наистина сте страхотни

БЛАГОДАРЯ ВИ !НАДЯВАМ СЕ И АЗ ДА ВИ НАУЧА НА НЕЩО ! МАЛКО ТРУДНО СЕ СПРАВЯМ С КАЧВАНЕТО НА СНИМКИ :? :? ,НО ПРИ ПЪРВА ВЪЗМОЖНОСТ ЩЕ ВИ ПОКАЖА ГОБЛЕНИТЕ СИ ! ИМА ИНТЕРЕСНИ НЕЩА В РОДОПСКАТА КУХНЯ,АКО ПРОЯВИТЕ ИНТЕРЕС ЩЕ ВИ НАПИША НЯКОЯ ДРУГА РЕЦЕПТА .

Huze
29.07.2006, 00:26
:hello: Здравейте всички в този форум . Много се радвам , че ви открих и мога да споделям с вас всичко което ме вълнува за моето хоби.Аз за сега имам 17 ушити гоблена и съм най доволна от ДМЦ конците

ryabina
20.09.2006, 22:35
Здравствуйте, я новичок, мне 35 я живу в Украине, ваш форум мне очень понравился, у нас редко шьют гобелены, чаще крестик, и мне трудно найти единомышленников, а у вас тут просто рай для поклонников гобеленов, надеюсь вы не против?
В этом году я отдыхала в Приморске, но не смогла найти вышивальных магазинов, там много занимаються макраме, я расстроилась так как слышала о вашем мастерстве. Спасибо вам за такой замечательный форум.

Mermaid
21.09.2006, 17:26
Здравейте!

Както е видно, аз съм сред най-новите участници в този форум :)
Вярвам, че най-после ще отделям повечко време на това мое хоби и комуникацията помежду ни ще е ползотворна!

Казвам се Биляна. Родом съм от Варна, но живея в София повече от 1 година. Възможно е и да се познаваме с някой от вас :)

Приятна и успешна работа по ръкоделията на всички и бъдете здрави!

Много сте мили!

На мен вече ми хареса тук :kissyou:

:D

Здравейте, здравейте!

Здрасти на всички, които създават красота и на всички, които се грижат за поддръжка на форума!

marji
21.09.2006, 22:00
Здравейте на всички в този чудесен форум! За първи път се включвам в него, но от доста време го следя с голям интерес. Казвам се Мариана и съм от Сливен. С известни периоди на прекъсване вече 20 години гоблените запълват свободното ми време. Падам си най-вече по вилеровите гоблени - в момента шия "Падналата чаша". В този форум срещнах такива невероятни красоти, че вече съвсем се обърках и не мога да реша какъв точно да бъде следващият ми гоблен.
Успех на всички в шиенето!

Вера
22.09.2006, 23:38
Здравейте,от една седмица посещавам този сайт и днес реших да се регистрирам.Любопитно ми е как определяте кой е начинаещ,напреднал или майстор?:confused:

Не,че се притеснявам за титлата.Просто не можах да разбера дали се отнася за сръчността с иглата и конеца или за работата с компютъра.

Здравейте отново,реших да се допредставя, че първия ми опит беше много "постен".На 34 години съм, от град Шумен.Гоблени шия още от ученическите си години,в момента имам около двадесет.Страстта към гобленарството съм наследила от дядо си.Той е на 86 години и все още шие,разбира се вече по-бавно и по-малки по размер гоблени.

Joly
23.09.2006, 23:24
Здравейте!
Скоро намерих този сайт и вече една седмица разглеждам онемяла от красотите,които видях.Възхищавам се на прекрасните ви творения!:blueflow:
Няколко думи за моя милост-от Стара Загора съм,шия от 4-5 години.Не ми остава много свободно време за ръкоделие,но използвам всяка минутка да бодна някое бодче.Последните ми творения са за малкия ми син и част от тях съм намерила в нета.Ще ми бъде много приятно да съм част от вашето сръчно общество!

linagd
24.09.2006, 14:21
Zdraveite i az iskam da se predstavq!Az naskoro vidqh tozi sait ili po-skoro sinat mi go nameri,za6toto znae kolko mnogo mi haresva da brodiram gobleni!Iskam 4rez foruma da vi popitam,mojete li da mi pomognete kak da si namerq nqkoi,koito da mi dava pora4ka za brodirane na gobleni!
Ako iska nqkoi moje da obmenqmae nqkakvi modeli!6te sum dovolna,ako ima nqkoi,koito iskat da obmenim modeli opit ili da napravim ne6to zaedno,za da prodavame neka pi6at na maila mi:sgmbb@mail.bg
Iskam da izkaja vazhi6tenieto si kam horata,koito pravqt tozi sait!Mnogo mi haresva i mi pokazva ne samo kravisi ne6ta,a i interesni podhodi!Samo neka da pomestvat po-golqma informaciq za ne6tata,koito se predlagat!Kakvo tarsene ima ot strana na hora,koito iskat da zakupqt gotovi gobleni, a taka sa6to i hora,koito iskat da zakupqt gobleni za brodirane!

GENI
24.09.2006, 17:11
Здравейте на всички !!

Незнам дали съм разбрала правилно обясненията на NIA / за което много и благодаря / да се представя на всички вас, но надявам се да успея и по-нататък да ми е по-лесно да си кореспондираме.За сега толкова, ако всичко съм направила както трябва ще пиша пак.
:clap:

:!: Сега вече мога да кажа нещо повече за себе си. От гр.Ямбол съм , омъжена с двама сина, не работя, за сега съм ушила един гоблен , в момента шия втори " Конете на водопой " Шия и един щампа , но малко трудно ми се вижда, защото там нещата не са толкова точни и трябва да се нагаждат, което ме изнервя, като не мога да го направя така както трябва. А иначе е много красив и когато се завърши ще стане красива гледка, но както и да е. Не искам да ви досаждам повече. За сега
Ч А О!!

:angel:

тина
24.09.2006, 21:01
Здравейте!
Почти година влизам във форума ви?Нямах кураж да се регистрирам ?Днес го направих.Не болеше,ама никак:yes:
Казвам се Тина и съм от Бургас.Гоблени бродирам от 4-5 години само.Знам,че при вас ще ми е много приятно.Има какво да уча от вас ,а надявам се и аз да съм ви полезна:yes: :flower:

stassi
25.09.2006, 16:57
Здравейте на всички от мен! Аз се казвам Станислава, от Варна съм, но вече 5 години живея и работя в София.
Гоблените са страст, която ме държи в плен около 10 години. :D Имам доста ушити гоблени, повечето не са все още в рамки. Направила съм няколко за подарък на близки хора.
Дълго време четох предишния форум, но не се регистрирах. Сега обаче имам време и ето ме сред вас. Поздрави на всички и огромен възторг от творбите ви, които разгледах в галерията! :clap:

tina1970
28.09.2006, 00:03
Здравейте всички!Много се радвам,че ви открих.Благодаря,че ви има!!!

МАЛЕЕЕЕ,МНОГО СТЕ ГОТИНИ!ВСИЧКИ!:blueflow: МАЛКО ЦВЕТЯ,ЧЕ МЪЖЕТЕ ТУК СА МАЛКО МАИ!.....:confused:

ЗДРАВЕЙТЕ ВСИЧКИ ОТ ВАРНА!ЩЕ СЕ РАДВАМ ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМ!:coffee:

Choki Djedai
28.09.2006, 16:46
Много се радвам, че има такъв форум и хора, с които можеш да споделиш интересите покрай ръкоделията! Аз отскоро съм ентусиаст в областта на гоблените и ми е много интересно! Надявам се да открия приятели и да ми помагате докато понавляза съвсем в темата! Поздрави за всички!

cekmi
05.10.2006, 12:24
Отдавна гледам сайта,но не мога да събера кураж да се регистрирам е направих го.
За мен- шия гоблени от много години освен това плета.Много харесвам хора който сътворяват красиви неща с ръцете си.От Горна Оряховица съм.

dudka
05.10.2006, 15:13
Здравейте, като повечето от вас и аз дълго време се рових из сайта и форумите преди да се накана да се включа, но днес вече се реших и го направих.
Казвам се Диана и съм от Стара Загора, шия от 10 годишна (значи горе долу имам 25 год.стаж вече:confused: ) но в последно време май покрай децата и работата не ми остава много време за това приятно занимание ама ще гледам по нататък да си наваксам.
Много сте готини и предполагам че ще ни е много приятно заедно

didka32
06.10.2006, 11:29
:-| Здравейте ,аз съм от Айтос,от години шия,но сега когато намерих този форум,май шиенето остана малко назад,но както и да е,радвам се,че съм сред вас и ще мога да науча много нови неща!:clap:

благодарност и на тези от вас които се опитаха да ми изпратят схемите
на "Първа рожба",и за неодобството което им създадох!!!!

eho
06.10.2006, 11:35
Вчера съвсем случайно открих този форум и се регистрирах. Не мога да ви опиша колко се радвам, че ви има. Влюбих се поне в двайсетина гоблена и ми се иска всичките да гу ушия на секундата :). Радвам се,че вече съм сред вас :kissyou:

Струва ми се, че наистина в скоро време няма да успея да се откъсна от форума. Лошото е, че след януари месец, когато ще се появи бебо времето сувсем ще се ограничи. :( Но аз нали съм си упорита все ще успея да изкопча по някоя свободна минута. Много ми се иска да ушия слънчогледите. Има една картина, мисля че беше на български или сръбски художник (не помня вече). Казваше се жътварки. Предполагам,че я няма на гоблен?

Mani73
06.10.2006, 11:48
Здравейте и от мен!Казвам се Марияна и сьм на 33год.от Пловдив.Отскоро шия гоблени и се радвам че има толкова много гобленари.Това е наи-хубавото хоби.Пожелавам на всички много УСПЕХИ,защото няма лош гоблен има само лоша схема.

bobiku
06.10.2006, 15:01
:-| здравейте за съм нова:) и понеже незнам как става представянето пробвах така:confused: ако съм сгрешила моля да ме извините

SneZhenKa
07.10.2006, 16:01
:baby: здравейте, нова съм тук и съм страшно щастлива че открих този форум, радвам се че ви има :kissyou:

:yes: сигурна съм че ще ми хареса

всички сте много мили,
тук намирам много интересни неща, които не знаех дори че съществуват :clap: лошото е че нямам много време за шиене точно сега :cry:

Вера
08.10.2006, 15:03
Здравей и от мен. Аз също съм нова, но вече съм влюбена във форума.Приятни часове пред компютъра.

tweetybaby
10.10.2006, 19:08
Zdrasti i ot men.
Ot dosta mesetzi vse se kanq i nakraq se registrirax i az.

благодаря
Готино семейство сте :)

KATYAKOCI
11.10.2006, 13:58
:yes:
здравейте и от мен!аз съм жив новобранец!казвам се катя и обичам да шия
гоблени!моля който иска да ми пише!

van
12.10.2006, 16:03
Здравейте на всички.Поздравявам ви вие сте чудесни.Казвам се Ваня и съм от Бургас ще се радвам да обменяме опит и умения втова изкуство-гобле-нарството.Не ми остава много време но,когато мога с удоволствие сядам да шия а когато вляза във форума направо забравям за всичко.Продължавайте все така.Чудесно е че ви има.

С голямо закъснение благодаря на всички за посрещането.Работя по12-13ч. на ден и не ми остава много време за развлечения и затова едва днес сядам на компа.Регистрирана съм отскоро но се любувам на вашите творби отдавна, даже съм присъствала на една от срештите в Бургас.Бяхме двете със Слав тя е също e от форума .Беше много хубаво.БЛАГОДАРЯ....

Karamel
12.10.2006, 21:37
Здравейте ...аз отскоро се върнах на хобито си да шия...на 20 години съм но имам само един завършен гоблен жалко нали....сега леля ми ми е общала гоблен за рождения ден е надявам се да успея да го ушия.....все пак тук е раздел за представяне ...да ви се представя казвам се Анелия живея в гр.Божурище за тези които не знаят близо е до София ...модератор съм на два сайта ....занимавам се предимно с компютри ...работя в сферата на здравеопазването ...не уча за студентка все още...е това е от мен :kissyou:

Яяя тука имало и мъжко присъствие ...не знаех ...Мерси за пожеланията определено ще бъде интересно за мен в този форум:kissyou:

Snejna
12.10.2006, 23:11
Здравейте
Казвам се Снежана. От 20 години шия гоблени но имам само 8 завършени и нама да кажа колко започнати и чакащи да им дойде редът за завършване.
Със компютъра съм на Ви и затова не мога да ви покажа нищо. Но много се радвам като гледам, че има други, които се отдават на хобито си изцяло. Според мен, когато се изработва нещо освен физически труд се влага и енергия, която в последствие се излъчва от предмета. Затова моите гоблени чакат да ми дойде вдъхновение за шиене.

audi
13.10.2006, 21:35
Здравейте харесва ми да се занимавам с гоблени и плетене, много красота има в този сайт затова имам ли свободно време обичам тук да чета и разглеждам.

Благодаря за сърдечното посрещане, време наистина ми остава все по-малко но пък винаги хващам иглата с огромно удоволствие благодаря ви :)

darri
20.10.2006, 17:48
Не съм нова, но доста отдавна не съм влизала във форума по ред причини.На всички дошли след мен и на тези, които ме помнят казвам отново "Здравейте"

За кой ли път казвам отново здравейте!Виждам,че за последно съм се появила тук миналата година октомври и виждам колко много неща са се променили и колко много нови хора има .Ееее, и познати именца срещам.Причината да не се явявам толкова време е че си имам второ детенце и не бях на работа.У дома до скоро нямахме компютър, но вече....

Благодаря ви момичета.Днес поразгледах из форумите.Големи красоти се творят.Аз също се опитвам да шия, но не ми остава много време.Освен бебче на 9 месеца си имам и батко първокласник.

Здравей,Скарлет!!!Много се радвам,че има хора дето ме помнят.Преди време помня как обсъждахме едни гоблени за момченца и момиченца и как ти спомена, че си мечтаела за панделки , но....Е, и при мен така стана.Сега си гледам двама юнаци

noar
21.10.2006, 13:09
Привет на всички.Казвам се Красимира.От грПловдив съм.Сайтът е чудесен,а гобленарите в него са невероятни!Като гобленарка съм
напреднала,но с компютъра съм на вие.Не ми се смеите ако много питам:(

Galina Mincheva
22.10.2006, 15:34
Vazhishtavam se na prekrasnite gobleni ,koito pokazvate i na priqtelskata atmosfera v tozi forum.Nadqvam se da me priemete sred vas!

лиданел
22.10.2006, 23:20
Здрасти и от мен! Аз също съм нов член на групата,но от както съм тук е супер.Всички са много отзивчиви и помагат в нужда.Пожелавам ти само положителни емоции и се преготви за фоерверки!

Венета Иванова
25.10.2006, 12:23
:clap:
Много се радвам, че имам възможността да се включа и да съм част от форума. Много мии харасват темите и харата, които присъстват тук.
Казвам се Вени, работя и живея в гр.Бургас, по професия съм учител по информационни технологии.
Очаквам пълзотворно да си сътрудничим и споделяме своите идеи.

nvvs
27.10.2006, 15:48
Здравейте ,
от едно известно време съм регистрирана в този прекрасен сайт, но чак сега набрах смелост да се включа и да ви поздравя.
Форума е необятен и пълен с толкова много интересни , полезни и прекрасни неща.
Дерзайте!

petkova26
30.10.2006, 15:47
:-| Здравейте!Аз бродирам гоблени от 5 години-те са моето хоби,те ме разтоварват,те ме успокояват:idea: :idea:

me4ta
30.10.2006, 16:26
:hello: Добре дошла,
надяваме се тук да намериш добри приятели и съвети.
:flowerlove:

тина
30.10.2006, 16:47
Здравей Петкова 26!:hello:
Добре дошла!:flower:
Ще ти хареса тук!:idea:

july
30.10.2006, 20:58
За първи път влизам тук и много ми хареса.Надявам се да разменим доста полезна информация :)

rumburak
30.10.2006, 23:04
Здравейте (няма да кажа "дами", защото може и да има мъже под прикритие) !
Известно време само четях преди да се регистрирам и намерих доста полезна информация.
Аз обичам да шия гоблени и си купувам предимно комплектовани или ползвам моделчета от Labores Hogar и подобни списания. Предпочитам неща, които не са само за закачане на стена-имам няколко възглавнички и коледни торбички за подаръци. Съжалявам че нямам достатъчно време, но ми действа супер релаксиращо когато шия - това със сигурност ви е познато.:idea:

Това е накратко-надявам се да сме си взаимно полезни, ако не с друго, то поне с повдигащи настроението модели и постижения :blueflow:

kiki_niki
02.11.2006, 10:18
hello: Здравейте и от мен ! Казвам се Владислава и живея в София , ще се радвам да ме приемете във вашата прекрасна компания.Щия от доста години в свободното си време,но откакто намерих този форум май все по-малко време ми остава за шиене! Много съм щастлива че ви открих!

tito
03.11.2006, 19:04
Kazvam zdrasti na vsichki !:kissyou: Kazvam se Daniela i sam ot Varna.Otdavna se zanimavam s gobleni ,no sega ne mi ostava mnogo vreme, zachtoto imam bebe na 3 mes.:baby: i zatova re6ix da se registriram i da si pa6a s vaz.Mnogo raboti otnosno saita ne sa mi aisni ,no se nadiavam naikoi da mi gi obaisni za koeto blagodarai predvaritelno.:blueflow:

Lilia-22
03.11.2006, 22:41
Здравствуйте, меня зовут Лилия.
Я из Украины. Рада посетить Ваш форум.:kissyou:
К сожалению болгарского не знаю, но думаю, что потихоньку разберусь.

Snejna
06.11.2006, 22:00
:) Здравей:)
Добре дошла :kissyou:

LENKA
06.11.2006, 23:23
:blueflow: [ Добре дошла. ТОЛКОВА ЩЕ ТИ ХАРЕСА ТУК ЧЕ ЩЕ СТОИШ ПОВЕЧЕ ПРЕД КОМПА ОТКОЛКОТО С ГОБЛЕН В РЪКА:crazy: :crazy:

snejanka77
08.11.2006, 01:11
здравей и добре дошла. убедена съм ,че тук ще ти хареса и щесе чувстваш в свои води.

mariqkostova
10.11.2006, 23:38
Здравейте!!Отдавна посещавам този форум,но чак сега се престраших да се регистрирам:idea: Всички сте супер и много искам вече да съм част от това семейство:kissyou:

ralli
13.11.2006, 00:14
Здравейте! Казвам се Рали и съм на 25г. Аз съм от София и в момента съм по майчинство. Ежедневието ми е доста разнообразно защото детенцето ми е вече на годнка, но аз не се предавам и отделям време и на любимото ми хоби-гоблените!!!:kissyou: и :clap:

Благодаря ви за вниманието! Но май откакто се регистрирах във форума повече чета отколкото шия! Толкова ми е приятно с вас!

plahata
18.11.2006, 12:04
:) Да се представя и аз.Случайно открих този сайт и съм много очарована.Казвам се Светла и съм от Севлиево.Признавам си,че сега започвам да се уча да бродирам гоблен и много ми харесва.Надявам се да се справя:)

Наистина увлича.Вече уших едно малко гобленче:D

canko
20.11.2006, 12:31
Здравейте!!Отдавна посещавам този форум,но чак сега се престраших да се регистрирам Всички сте супер и много искам вече да съм част от това семейство
:-|

Благодаря на всички от сърце искам само да поясня,че аз съм жена казвам се Джанян :kissyou:

teodora.ang
22.11.2006, 17:53
:flower: да ви се представя и аз. Не сам ушила кой знае колко но пак го правя с голямо желание

Tony-M
24.11.2006, 16:20
:)

Много се радвам, че открих този сайт, макар и скоро. Спрямо всички май аз съм най голямото бебе в това начинание. Все пак се надявам, че мога да бъда полезна с нещо.

djina76
26.11.2006, 16:49
:-| zdraveite i ot men,parvo iskam da pozdravia vsi4ki y4astnitci za 4ydesnata rabota,koiato varshite.Za vazhititelnite gobleni i za pomoshta,koiato okazvate na vsi4ki,koito se nyzdaia ot tova.Ot minalia mesets sam registrirana,no poneze sam novak v komputarnite tehnologii edva dnes se prestrashih da pisha.Blagodaria 4e vi ima!

мам4е
27.11.2006, 10:56
ПРИВЕТ НА ВСИЧКИ АЗ СЪЩО СЪМ НОВА НО ТУК МНОГО МИ ХАРЕСВА

adi-viki
29.11.2006, 16:07
:kissyou: здравейте и от мен!
от доста време се занимавам с бродирането на гоблени

въпреки че имам малко свободно време с двете деца:baby: , не се отказвам да пошия малко:)

страшно се радвам че открих форума:goodnews:

сега се захващам да прочета какво си пишете тук .

energy
04.12.2006, 23:01
Аз съм много нова тук исках само да кажа "Здрасти".
Все още не съм се научила да шия, но много много харесвам това което правите. Предполагам, че съвсем скоро ще се присъединя към вас. Специално искам да поздравя и хората, които са създали този сайт.:clap:

Бо
05.12.2006, 14:41
:kissyou: Здравейте! Аз съм Бо. Надявам се да се запозная с всички, с които имаме този общ интерес и да черпим идеи заедно! От две години :-| съм запалена по гоблените и имам ушити седем такива, четири от които подарих на близки за мен хора. В момента работя по два гоблена - :confused: е, не едновременно, но и двата вървят малко по малко. До нови срещи!

elizamaria
05.12.2006, 20:33
:thumbup: добра вечер и от мен!страшно се радвам,че открих този сайт! аз съм начинаеща в шиенето на гоблени,но искрено мога да кажа,че след първия ушит от мен,това стана моята нова страст.за мен е чест,да съм част от вашето общество!:)



:D blagodarq ot surce na vsi4ki,koito me privetstvaha s "dobre do6la", dobre zavarili !nqkoi hora pravqt sveta da izglejda prekrasen,samo za6toto sa 4ast ot nego-vie ste takiva hora:kissyou: mnogo mi e komfortno sred vas

deyna
07.12.2006, 00:10
Казвам се Деяна и може да се каже че съм новак:-| Всъщност отдавна се ровя из форума и го поразучих.:clap: :clap: :clap: БРАВО всички сте страхотни.Шия гоблени от 15 години и мога да кажа,че тук има най-добрите предложения :kissyou: продължавайте все така .БЛАГОДАРЯ още веднъж,че Ви има.Поздрав от Бургас

eli.dd
07.12.2006, 11:58
Здравейте всички! Казвам се Ели и от скоро започнах да шия гоблени. В началото си мислех, че това е изнервяща работа но сега разбрах, че не е така. В момента шия гоблен, който ми е подарък и се казва Кралското езеро. Съвсем в началота съм но съжалявам, че нямам снимка за да го видя как ще изглежда.

toni_n
07.12.2006, 15:19
Здравейте и от мен. От 3-4 дни почти не излизам от форума. Разглеждам и въздишам, и въздишам......... Кога ли ще ви настигна :(

Сериозно. Много се запалих и смятам да започна и аз.

Страхотни сте :clap: Продължавайте все така :kissyou:

maleks
08.12.2006, 18:40
Здравейте и от мен!Увеличавам броя на пловдивчани.Бродирам от доста време.Доставя ми удоволствие и разтоварване след тежък работен ден.

ketri
14.12.2006, 02:04
моето хоби също е да шия гоблени и затова искам да се включа във вашия форум който е прекрасен .

благодаря ви за топлото посрещане ,нека да се ориентирам във форума и почвам с въпросите че имам много

kremi
18.12.2006, 23:27
Здравейте и от мен.Форума е супер и има страшно интересни и полезни неща за това прекрасно изкуство.

Cveti Daneva
19.12.2006, 02:44
Здравейте, аз от скоро разучавам сайта и форумите. Възхитена съм от изобилието на гоблени и легенди. Нямам много свободно време за шиене затова се наслъждавам на това което е предоставено в форума.

Здравейте, казвам се Цвети и стращно много ми харесва да се ровя в сайта (когато имам време) от всекиго може да се вземе идея дори и съвет харесва ми.:) :) :)

mama Desita
21.12.2006, 19:23
Здравейте и от мен.Казвам се Деси и ми е много приятно ,че има такъв форум в който да споделяме хобито си.Шия от десетина години и аз като Бо съм подарявала от ушитите си гоблени.Радвам се да обменяме опит и идеи.

Diotima
22.12.2006, 18:21
Привет на всички от мен, Силвето
Макар да се регистрирах преди месец все още се чувствам новачка във този форум.По принцип от три години гобленарството ми е като хоби и оттогава съм събрала около 500 модела но съм стигнала до сромните 5-6 ушити гоблена.
Имам си едно малко :baby: и един готин татко до себе си като се надявам също така да си намеря приятели тук, защото е много хубаво да споделяш идеи за хубави гоблени

snejana_73
25.12.2006, 15:24
Привет на всички!Вчера се регистрирах в този чудесен форум и се чувствам малко като в небрано лозе.Покрай децата не мога да се добера до компютъра.По принцип шия гоблени от 2 години,досега съм ушила 7гоблена.Съжалявам само ,че в момента не мога да ви ги покажа.

андри
25.12.2006, 21:47
:kissyou: Здравейте всички във форума.И аз съм от вчера и едва сега сядам да се включа. Запалих се по гоблените съвсем случайно преди 3 години и сега това е единственото ми хоби. Непрекъснато се ровя в интернет за нови модели и като ги намеря искам да ги ошия всичките. Вие сте изключително приятни всички участници и просто съжалявам,че досега не съм Ви открила.Честита Коледа и Весела Нова година на всички

jujaM
27.12.2006, 13:56
Здравейте казвам се Желяна, но приятелите ме наричат Жужа. На 51 години съм ище ми е приятно да общувам с вас.

petgrbg
05.01.2007, 17:42
Здравейте и от мен .Казвам се Петя и също съм нова,та по този повод ако нещо правя не както трябва да ви е ясно защо. Шия гоблени от 8 г. и имам ушити около 14 - най - известните Мона Лиза , Сикстинската мадона , Мадона в синьо , Китайски сезони , Коне на водопой и в реката , сега привършвам Сиси .

Bibsy84
11.01.2007, 23:30
zdraveite

Galia
12.01.2007, 01:01
:hello: казвам се Галя!От някоко дни съм в форума много ми харесва. : :flowerlove: От 5-6 год. шия гоблени.Надявам се да съм полезна с нещто и аз.:kissyou:

didist
12.01.2007, 13:52
Здравейте, момичета!От много време следя форума. Днес реших да се представя и да се включвам, когато мога да помогна. Шия гоблени от много време, имам доста схеми. За мен ще бъде удоволствие!

keli_9
13.01.2007, 15:00
Здравейте. Казвам се Ива. От няколко дни разглеждам форума и реших да се представя.Шия от десетина години,но не съм ушила много гоблени.Надявам се че ще мога да помогна с нещо.

:kissyou:

Мари
15.01.2007, 16:02
Здравейте на всички:)
Днес се регистрирах във форума и направо съм възхитена!
Желая на всички здраве и късмет :)

patelina
16.01.2007, 23:27
Здравейте, сладки, сръчни и търпеливи дами и господа! Казвам се Ивелина Станева на 26 години съм а шия гоблени от 10годишна. От 3 дни съм тук при вас и с удоволствие се наслаждавам..... Приятно ми е да се запознаем, а съвсем скоро ще покажа и моята галерия!

skarlet_x
17.01.2007, 12:19
Аз съм Гери!Обичам да ръкоделствам, да нашивам гоблени, да си правя бижута и всякакви такива занимания свързани с иглата,конците и мънистата.Ще ми бъте изключително приятно да се присъединя към Вашия дамски клуб:)

:kissyou: Очарована съм от топлото посрещане, мили момичета.
Бих искала да споделя, че преди да попадна в този дамски форум, бях редовен потребител на друк такъв.Но там потребителките се надпреварваха коя да изпъкне повече в словестните битки които се водеха по различните теми.Имаше такива които само дебнеха коя какво ще каже и ти се нахвърлят като рой оси. :bong: Отдавна не стъпвам в този форум, вече не ми е интересно. Тук се чувствам по добре защото научавам много полезни неща за хобитата си.

liana
17.01.2007, 14:55
Виждам, че доста от вас работят в сферата на образованието. От седмица съм назначена като финансов контрольор в училище. Имам ли колеги сред вас? Искам малко помощ с разработването на вътрешните правила на СФУК. Няма кой да ми помогне, не знам точно какво се иска от мен - само се ровя в закони, наредби... Ще се оправя, но ми се иска да установя контакт с колега.
Моля Ви!!!!!
lian_a@abv.bg

lubov
18.01.2007, 17:40
Здравейте отново на всички и от мен след едно дъъъъъълго отсъствие :)
Надявам се вече да имам възможност редовно да влизам във форума :)
Ей, доста време ми отне докато наваксам пропуснатото и разгледам всичко.
Много ще се радвам да съм пак сред вас!

silvi76
18.01.2007, 17:56
ЗДРАВЕЙТЕ ВСИЧКИ!АЗ СИ ТЪРСЯ БЕЗПЛАТНИ СХЕМИ НА РЕЛИГИОЗНА ТЕМАТИКА,И ПОПАДНАХ НА ТОЗИ ФОРУМ.НЕЩО НЕ УСПЯХ СЪС СХЕМИТЕ НО ИСКАМ ДА ПОЗДРАВЯ ВСИЧКИ И ДА ИМ ПОЖЕЛАЯ УСПЕХ!:)

bella_
19.01.2007, 11:17
Здравейте и от мен.Аз съм новак в това невероятно изкуство.Случайно попаднах на този форум и съм много влечатлена и запалена.По принцип от малка плета на една и две куки,даже в момента си плета много красиво перде на една кука,но сега съм си поставила много амбициозна задача,намерих страхотна схема на гоблена св.Георги и тъй като мъжа ми се казва Георги съм решила да го изненадам,е за този имен ден със сигурност няма да успея но за догодина се надявам...
Молбата ми е,ако имате търпение и желание да ми покажете или да ми кажете откъде да видя,как се започва,кака се шие,ама всичко от обримчването на панамата,разграфяването й,самото шиене,откъде е добре да се започне,с кои конци и т.н.
Безкрайно ще съм ви благодарна!
Приятен ден на всички!

mareto
19.01.2007, 15:14
:) zdraveite.az sam Mareto.otdavna theta foruma no thak sega reshih da se predstavja.shija gobleni ot 3g. vethe imam 3 ushiti i v momenta dovarshvam apostolskata gradina.vazhishtavam se na tvorbite vi.bravo

lubena
20.01.2007, 18:01
3dravei te.A3 sam lubena 3a men e ydovostvie da sam tyk:kissyou: :kissyou:

galia69
27.01.2007, 14:37
Здравейте аз се казвам Галя шия гоблени от около шест години нямам много време за това ми хоби но всяка свободна минута сядам и шия :) Възхищавам се на красивите гоблени които сте зашили за сега си свалям само схемите на това което ми хареса а кога ще ги шия не се знае :gipsy: Много се радвам че ви намерих .

Damayanti
30.01.2007, 12:56
Здравейте!
От няколко дни гледам красотите които творите и направо загубих ума и дума :clap:
Възхищавм ви се за това, че намирате време да творите такива красоти и същевременно и да сте майки, работещи или учещи жени и момичета!
ПОКЛОН!
Приятно ми е да се запознаем, макар и виртуално!
Аз самата се научих да шия гоблени преди няколко години по време на престоя ми в Либия.Това беше вълнуващо за мен преживяване.Първият гоблен който уших беше "Замъкът Мерсбург" .Имам още няколко започнати, които се надявам някога да успея да довърша :shy2: Започнатите са "Коне на водопой" , "Майчина усмивка", "Май дойде" и още няколко малки.Голям срам, че така стоят :(
Мечтата ми е един ден да учишия "Пътят към Емос", смела мечта, но дано някога успея :idea:
Още веднъж БРАВО на всички и ще ми е приятно да се уча и да взимам пример от вас :kissyou:

hapyy
31.01.2007, 16:03
аз,трябва даси призная не съм съвсем на място тук, но се надявам да се справя успешно. За първи път съм във форум, не знам защо съм тук, но реших да кажа здрасти и да поздравя хората със техните творения, беше ми приятно да поразгледам. :)

polito
31.01.2007, 18:31
Здравейте и от мен, аз съм Поля.От доста време разглеждам Гоблените ,но едва сега се реших да се регистрирам. Шия гоблени от 3 години,и имам 3 изцяло завършени.В момента успявам да съчетавам гоблените със следването ми

pagan_lord
05.02.2007, 21:50
Здравейте и от мен от скоро бродирам:) но сам се зарибил бая
Форума е невероятен и евалата на хората които са се потрудили:kissyou:

а какво шия:uhhhh: оххх почнах един гоблен на HEAD ама сега сам го спрял май няма да мога да се справя с него поне на тоя етап :D

но почнах друг като запрелича на нещо ще ви покажа:kissyou:

sanita
17.02.2007, 20:53
Zdraveite.Gobleni 6iq ot nqkolko godini.4ak sega se osmelih da se registriram vav foruma.Jelaq na vsi4ki zdrave i kasmet.Obi4kam vi vsi4kite

madji
19.02.2007, 11:39
:clap: az sam mariana.mnogo se radvam 4e go ima tozi sayt na koito moga da vida hubavi ne6ta i da nau4a ne6to novo.:clap:

frentcheva
24.02.2007, 11:05
Здравейте! От няколко дни разлглеждам вашия форум и много ми харесва.
Аз имам ушити само два гоблена но сега имам време и искам да ушия още.
От вашия форум видях толкова много гоблени че съвсем се обърках и не знам какъв да избера.Искам да ушия всичките!Имам и много въпроси които за вас сигурно са смешни или тъпи.Опитах се да получа информация от продавачките в магазините но на тях нещо не им се говори.Затова ако на някой от вас му се говори моля да ми обясни някои неща.Какъв е смисъла да тегля схема и т.н. след като има готови комплекти? Имам и други въпроси но за сега стига.
frentcheva@dir.bg

Oriane
27.02.2007, 11:16
Здравейте!

Всъщност се казвам Вяра, а Oriane е името на моята котка (която е на аватара). Много отдавна не ми се беше случвало нещо да ме изуми така, както ме изуми този форум - не само с безкрайните си ресурси, а и с благата атмосфера, което е рядкост в нета. Поздравявам всички, които допринасят за това!
Откакто се разрових в сайта, нямам покой. Изтеглила съм схеми, които ще ми стигнат за един живот, но ламтя за още, смятам колко ще ми струват конците, нямам търпение да избродирам всичко... Абе знаете как е.
Постиженията ми досега са твърде скромни - никога не съм бродирала гоблен (т.е. с гоблен-бод от рода на Вилеровите), повече ме привличат кръстчетата - имам няколко дреболийки, а в момента се трудя над едни котета на Dimensions, които съм показала в “Етапи...”.
Много се радвам, че ви открих!

ryseva
27.02.2007, 13:37
казвам се Росица и съм от Ямбол.Шия гоблени от няколко години

Гергана Георгиева
02.03.2007, 09:43
Здравейте!
Много се възхищавам и въздишам по гоблени! :loveglasses: :clap:
Има само една маааалка подробност - знам как, но НЯМАМ НЕРВИ ДА ГИ ШИЯ! Предполагам че е свързано с постоянната ми прибързаност във всичко. Майка ми шие, но е скарана с техниката наречена КОМПЮТЪР, съответно не се познават и с Интернет :idea: Общо взето в момента аз разглеждам и добивам идеи, а тя като дойде ще преглеждаме заедно и ще реализира моите мечти :smokin:
Така да го докараш дет се вика ;)

rascit0
02.03.2007, 12:53
:-| Казвам се Лидия, и съм наблюдател на форума от около една година. Благодарение на моята колежка Radi започнах да шия гоблени и влизах във форума чрез нейното име. Сега вече съм тук и съм щастлива, че това за което не мога да питам нея ще се консултирам с Вас. РАДВАМ СЕ, ЧЕ ВЕЧЕ СЪМ ЧЛЕН НА МНОГОБРОЙНОТО СЕМЕЙСТВО НА ГОБЛЕНАРИТЕ!!!:kissyou:

cosily
02.03.2007, 23:43
Отдавна разглеждам форума и най-накрая реших да се регистрирам.
Май като участваш е много по хубаво отколкото само да разглеждаш. Поздравявам всички с които се видях на последната среща в Бургас.
:hello:

murr, мен ме има в галерията като flame's sister.
Пояснението е направено ;)

Много е приятно между сърфистите. Не мога да сваря да разглеждам всички теми:loveglasses:

flame
05.03.2007, 01:07
cosily, е сестра ми :)

plamen
12.03.2007, 14:57
Здравейте, отдавна се каня да се регистрирам тука, ама все не ми остава време, та днес най-накрая се наканих. Та се чудя как бихте приели в общността мъж гобленар, при това много запален? :smokin:

Еееееее както се казва много Тенкю. Нямам предразсадъци, просто е малко нестандартно, мъж и риболов иди доди , ма мъж и гоблени... Както и да е радвам се че ме приемате. Вече 9 години шия, имам 35-6 ушити и в рамки. Скоро довърших лунната зима, сега цвъкам Воденицата на Буше и съм изцвъкал близо 1 четвърт за 2 месеца

Офф нещо се прецака с паролата та се регнах наново plamen_69, да съгласен съм с Марий, ма най-лошото е да съчетаваш рибарлъка с гоблените. Пусто и двете са като да чоплиш семки, хванеш ли се оттърване няма. Инак за броя на гоблените - ми хич не са много за 9 години. Ей сега се прибирам, сипвам 100 гр. ракийка, пускам ТВ-то за фон, и почвам да цвъкам, Така докъм 23.00 - 24.00. Smyrna - ми нямам каталог в нета за да се видят, ма си падам основно по икони и разбира се разни известни на Вилер каталога.

Анита - така е джанъм. Ма си изглеждам добре бе даже перфектно бих казал (добре 4е умря циганката дето ме хвалеше). Инак бая конци са минали през ръцете ми, почнах с Ябълков цвят, после Коне на Водопой, Момичето с книгата, Онова с шапката, Раздяла ( страхотен гоблен с две дечица), Христоз чука на вратата, Мадона конестабиле, Молещият се Христос, Лунна Зима, 2-та от поредицата 4-те сезона, имам 3 от ония Холандските, Арабско момиче, и още ред други ма не им помня времената. Сега съм захванал Воденицата на Буше - шие се много лесно и спорно...

Еееее сега, време се намира бе, аз например всяка вечер цвъкам по 2-3 часа. Даже днес ми се обадиха от ателието да ида да си зема 3 бр. гоблена вече в рамки и тунайт ще си ги ковна в къщи.

Еееееее споко де, сега требе да ги наснимам и ще ги покажа, току се върнах от ателието за рамки и довечера почвам да кова 3 парчета. Ма незнам какво се чудите толкоз? Аз съм казал на родата и на познати че никви други подаръци освен гоблени не приемам! Тръпка бе, тръпка... ко да направя. Ааа щчх да забравя, имам една игла дето се изтърка от шиене, и ако не се лъжа съм я скътал ейде из гоблените, ако я намеря ще Ви я снимам и нея....

Добре де разбрах, днеска ще наснимам и ще спретна един сайт на бърза ръка. За домакинската работа, ами ако погледнете във форума съм дал и една рецепта, демек много обичам и да готвя. Преди ехееее години имаше един вестник "Практична домакиня" бяха пуснали някви наград "Каса Ариана" за най-добра рецепта, е познайте кой си цуцуркаше бирата. Абе дет се вика на жена ми не и требва да игра е 6 от 49. Тя май си е спечелила от тотото преди 13 години, да е жива и здрава.

Eto q be http://gallery.nitbg.com/

Е да де ама мойта жена гоблени не шие, нито риба хваща. Финансист кво искаш. Та като пукне пролет и гоблените остават на заден план. Инак по гьоловете е суперско дет се вика.

Приятни са спор няма, ма ме фаща шубето, сам сред вълци....Малиии страх, толкоз жени на едно място а колегите са скриха нейе. Де сте бре момци? Подкрепете ма туканка...

Така, да почна по ред, На Катето ше да река - Кате не са гаси туй що не гасне, гоблените ама всички са минали през ръцете ми.

На Тинчето иде ред сега. Дааа купонджия съм и то от най-върлите, това пекани прасенца, това пекъни агънца малиииииии, да не говорим кат се развихря в кухнята или край огина, около мене само пушилка и обелки + една камара тенджери и намацани тигани...

Викинг ти си наред, ми така е джанъм , не само живна форума ами гледай колко народ си показа творбите във форума. Сега иде ред на снимките- "от оня списък". Понеже съм мнооо готин реших послучай коледните празници да спретна купон на моите служители. Речено Сторено - хотела е в Родопите, викат му "Копривките" смо дето там не жули копривата ами Ракията.

Ах Йоана, ах Йоана кеф голям комай настана. Туй с ракията жена, хич не е шега. Тренинг тябвя в занаята + порядъчна салата. Три ракийки за отскок и се чувстваш веке бог. После песни, танци до зори хич не ще ти се доспи....

АЙДЕ СТИГА ТОЛКОЗ

Абсолютно ми е Приятно atina, кой мъж би се чувствал некомфортно сред толкоз много жени (може би Азис...ЛОЛ). На мен ми е хубаво в този форум...

metodi
19.03.2007, 23:27
От скоро съм във форума.Във вашата компания много ми харесва.Сега се уча да шия и разбирам че от вас мога да науча много полезни неща.Мисля че още един мъж във форума не е излишен.:)

flora1
21.03.2007, 14:43
ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ НОВОДОШЛИ ВЪВ ФОРУМА!АЗ СЕ РЕГИСТРИРАХ ПРЕДИ 2СЕДМИЦИ И СТРАХОТНО СИ ПРЕКАРВАМ СВОБОДНОТО ВРЕМЕ ТУК!ПОЖЕЛАВАМ ВИ ПРИЯТНИ МОМЕНТИ!:-| :) :kissyou:

чучулигата
21.03.2007, 15:42
привет и от мен!:) ;) от две седмици съм тук при вас и много ми харесва. толкова съм се заплеснала по красотите които показвате че забравих добрия тон и не се представих.сега се поправям-аз съм сравнително начинаеща-шия от 2 г. и нямам много гоблени но ще наваксам.желание има но времето е малко:( пожелавам успех на всички!

kali_jj
27.03.2007, 01:03
здравейте!

от мног време следя вашия форум, но нямах смелост да се регистрирам и дда пиша! до сега не съм завършила нито еедин гоблен........но имам желание! обикновенно шия дребни работи, за подаръци, които стават за един ден.

ibg1963
27.03.2007, 08:37
Здравейте!От около година ви наблюдавам и накрая реших да се обадя.Дано ме приемете във вашата компания.Шия от доста време,макар че напоследък последното все не стига.Сайта е страхотен, благодаря за него на всички.Надявям се ,че ще си контактуваме добре.Засега много късмет на всички във форума:D

borcuk
27.03.2007, 14:45
Казвам се Мая, от София съм. Вчера открих този форум, и се надявам да си прекарва ме добре, говорейки за любимото си заимание - шиенето на гоблените.

Amazonia
27.03.2007, 15:37
От Бургас съм и съвсем от скоро започнах да шия, надявам се, че няма да ми омръзне скоро. :) Радвам се, че открих този форум и толкова много хора, които шият гоблени.

liliana
27.03.2007, 17:20
Здравейте! Най-после реших да ви се представя,защото не е много коректно да гледаш такива красоти, да научаваш толкова полезни неща и да си пасуваш.Итака казвам се Лили и живея в Габрово.Ръкоделстването е моето хоби, но за съжаление за него почти не ми остава време, освен ако не реша да направя по-специален подарък. Тогава удоволствието е десетократно по-голямо.
Поздравявам ви и се възхищавам на уменията на всяка една/един/ от вас!
Ще се радвам ако ме приемете, защото тук във форума е невероятно разтоварващо за мен:kissyou:

христина
29.03.2007, 19:59
здравейте! за първи път пиша във форума. наскоро завърших първия си гоблен.много ме увлече,но е скъпо хоби за съжаление. реших да се възползвам от безплатните схеми и си изтеглих лунен делфин ,но само конците струват 64 лв и се отказах

val_02
31.03.2007, 23:03
Zdraveite,ot izvestno vreme razglejdam foruma i re6ix da vi pozdravq i da se predstavq.:clap: Az sam Valentina,ot plovdiv sam.Ot dalgo vreme brodiram gobleni.

didi_bobi
15.04.2007, 15:57
Здравейте, раджам се, че открих такъв форум, в който мога да си пиша с хора, които се интересуват от гоблени. Мисля, че ще науча много нови и полезни неща от вас. От мен целувки.

ani4ka
16.04.2007, 16:47
:hello: и от мене!Аз също съм от скоро във форума :baby: и трябва да ти кажа,че е страхотно.Много ми харесва,надявам се и на тебе да ти е интересно.:idea:

hrisalinda
19.04.2007, 18:20
Привет и от мен! От няколко месеца следя форума но за пръв път се престрашавам да се включа. Шия от януари тази година и въпреки че не съм търпелив човек това много ми допадна и ме увлече! Идеално е за неспокойни и действени хора, които все трябва да правят нещо. Невероятно е да знаеш че всеки ден твориш.
Започнах с Трио мустанги януари, после Щастливото завръщане и сега съм на Св. Георги, който смятам да завърша за Гергьовден.
Пожелавам на всички творци на красота много хъс и приятни емоции!!
:-|

dragana31
08.05.2007, 10:54
edno golqmo ZDR na vsi4ki vav foruma.:hello: gotin sait no o6te go razu4avam.
:clap: :kissyou: :blueflow:
priqten den vi pojelavam:!:

matcata
09.05.2007, 14:19
Здравейте!Аз съм нова и в саита и с компютрите.Къде мога да намеря информация за това как да кача свои гоблени в личната галерия.Благодаря предварително.

pollina
09.05.2007, 20:43
:hello:
priatno mi e da se vklu4a v tozi straxoten firum.sagaliavam za latinicata,no niamam izbor.vse o6te se orientiram,no vsi4ko vidiano do sega stra6no mi xaresva i mi e mnogo interesno.az 6ia gobleni ot 4 godini,no otskoro polzvam pc v ka6ti i imam vreme da se rovia iz internet.mnogo se radvam,4e vi ima :kissyou:

alizinal
10.05.2007, 22:35
От много дълго се възхищавам на гоблените,които майка ми прави.

Но едва сега се реших и аз да започна да шия.

Надявам се тук да намеря много приятели,които да ме запалят още повече.

munkata
20.05.2007, 21:08
Привет и от мене - аз съм нова във този много приятен форум. Много интересни нещица има тука - скрити съкровища направо! Тепърва ще разглеждам с интерес:idea:
Имам 4 гоблена ушити засега и се радвам че мога да ги покажа.

almageja
20.05.2007, 23:18
Здравейте! Най- накрая да се представя и аз: казвам се Маргарита и от доста време съм във форума, но така и не намирам много време , за да напиша всичко, което искам. Много се радвам, че съм част от всички Вас- гобленари и творци. Толкова много красоти на едно място!!!:clap:
Аз лично шия гоблени от около 8 години- не че съм ушила много:-| Първия ми гоблен беше "Маргаритки". После по- малко, по- малко и ми стана като хоби. Сега имам започнати около 5 гоблена и се надявам скоро да ги свърша.Харесват ми гоблени , които се шият 1:1 и са персонажи. Мечтата ми е да ушия "Сиси". И скоро мисля да я започна. :confused:
Ще ми е много приятно да обменям опит и идеи с всички Ви. Ще съм щастлива да споделям моите творби с вас и занапред и те да ви радват окото:kissyou: :kissyou:

kamka
21.05.2007, 14:12
Здравейте,и от мен.
За първи път пиша във форум ,ако нещо не е наред моля да ме извините.
Казвам се Камелия и отдавна разглеждам вашите творения ,и се възхищавам на моделите и бързината с която шиете.

love_milica
23.05.2007, 14:17
Здравейте. Аз съм Теодора или Теди за по-кратко. Много се радвам че попанах тук и се надявам да си прекарваме хубаво време заедно.
Повече за мен можете да видите в сайтчето ми, чийто линк е навсякъде където можех да сложа :kissyou:

П.П. Много се кефя на емотиконките, най-фенските които съм срещала досега :clap:

zoq
17.06.2007, 16:33
:kissyou: :kissyou: Здравейте, аз съм Зоя, одавна се възхищавам на красивите гоблени. Браво.
Но още повече на добрите взаимоотношения във форума. Радвам се, че мога да бъда част от този невероятен екип.

Юра
22.06.2007, 19:53
От много години се занимавам с гобленарство. Ушила съм доста неща макар,че по-вечето подарих... Без да искам открих този сайт - не съм и предполагала че има форум за гобленарство.

vivian25
23.06.2007, 13:09
:hello:И аз съм новичка, но форумчето много ми харесва. Ще ми бъде приятно с вас :) .

http://line.romanticcollection.ru/meto/2m_19_3AF30A40_RvlUblena_0.gif (http://line.romanticcollection.ru)

Denica
27.06.2007, 23:20
Здравейте от мен! Аз съм Деница от Пловдив :gipsy:
Чудесен форум сте създали!
Браво :clap: !!!
Успехи на всички Вас и ЗЛАТНИТЕ Ви ръце!!!
:kissyou:

anichka
01.07.2007, 01:28
Здравейте на всички!Аз сам Ани от Стара Загора - радваме се че съм сред Вас!Шия гоблени от 17 години,надявам се да бъда полезна с нещо!

mimika76
05.07.2007, 17:21
Най-после и аз да се включа.Приятно ми е,че тук открих теми,каквито винаги са ме интересували.И най вече за гоблените,който са моята страст.Шия от почти осем години,имам четири ушити гоблена и сега започнах още един.Поздравявам всички от форума.

ves_si75
20.07.2007, 15:53
Здравейте на всички и от мен. И аз съм сравнително нова тук, но пък съм много щастлива,че Ви открих. Докато съм на работа всякя свободна минута съм някъде из форума. Желая успех на всички и продължавайте все така да създавате нови и нови красоти. :thumbup:

valya
24.07.2007, 18:18
Здравейте!Нова съм във форума и начинаещ в гобленарството.Казвам се Валерия.Все още много неща не са ми ясни относно шиенето на гоблени, но човек се учи докато е жив, а и с повече търпение, воля и любов всичко се постига.Разгледах форума по-точно галерията и видях какви произведения на изкуството сте създали.Поздравления!Надявам се, че когато се наложи мога да разчитам на вашата помощ и компетентни съвети.

Маргарита Василева
25.07.2007, 14:46
Здравейте и от мен! Казвам се Маргарита и живея в Стара Загора. С шиене на гоблени се занимавам от ученичка, но колекцията ми не е много голяма - между 10 -15 гоблена. Какво да се прави, напрегната работа и семейство с един голям батко на 13г. и бебче на годинка и пет месеца :baby: . Въпреки това успявам да си открадна мъничко време за любимото хоби.
Преди няколко дни се регистрирах в сайта Ви (на който попаднах съвсем случайно), докато се опитвах да намеря материали - схеми и ключ към гоблена "Ездачката" по картина на Карл Брюлов. Междувременно, разглеждайки форума, открих толкова красиви неща и особено едно, в което направо се влюбих - рисунката на момичето от филма "Титаник". Ако някой от вас е така добър да ми прати схемата с легендата, ще съм му безкрайно благодарна, а "Ездачката" ще почака още малко.
:-| Извинявам се предварително, ако нещо не съм направила както трябва - за първи път пиша във форум и малко трудно се ориентирам, но обяснения приемам всякакви. С течение на времето обещавам да снимам ушитото досега и да намеря начин да го кача в сайта.:)

pamina
26.07.2007, 13:06
Стана ми интересно от това което четох във форума и за това съм тук.Шия от 18 години.Ушила съм над 150 гоблена някои съм продала други подарила и в къщи сме като картинна галерия.Ще се радвам да споделя мнение с всички Вас.:)

van4e_to
29.07.2007, 12:56
Здравейте и от мен!
Точно така, наричам Ви приятели,защото такава съпричастност, толкова добри и мили думи, всеотдайна помощ можеш да получиш единствено от приятел. Още повече, че го правите за хора, които въобще не познавате. Да си призная няколко дни наред разглеждах форума и не вярвах на очите си, на това че на едно място са се събрали хора с толкова положителна енергия и винаги готови да споделят наученото с "новобранците" като мен. Експериментирах и писах лични съобщения на няколко от Вас. Резултатът беше поразителен. Изпращахте ми схеми, ключове и при това с чувство на отговорност и много мили думи. Безкрайна благодарност към всички, че ви има!!!
Май прекалих с писането, хайде спорно шиене на всички! Отивам и аз. Една съфорумка ми обеща да ми помогне и аз да си покажа творбите! До скоро!:kissyou:

didi33
01.08.2007, 16:00
Нова съм тук; тепърва ще се уча и да шия гоблени :idea: , и да общувам с вас. Ако задавам глупави въпроси, или не ми харесвате мненията, бъдете търпеливи с мен...
Бързо схващам, рачка, на 33, тигър според китайския хороскоп, неотстъпчива и чепата по характер... Другото: по-нататък.....

Mikaela
02.08.2007, 18:52
Много се радвам, че открих вашия форум, тъй като още от малка съм запалена по гоблените /майка ми не пуска гоблена от ръцете си/, но досега не бях се сещала да потърся сродни души в нета.
Поздравления на модераторите за прекрасния форум:clap: и успех на всички гобленари и гобленарки:kissyou:

:D Аз се надявам да надмина мама, макар че ще е доста трудно, с галерията, която е събрала в дома си, но знае ли човек. За сега имам два ушити гоблена и в момента бродирам 3-тия.

Хахахаххаха и това е възможно, но аз съм с гоблена пред компютъра, бродирам си и гледам същевременно кой какво пише:kissyou: , а и работата ми е такава, че по цял ден стоя пред компютъра и мога да следя форума, а в къщи да си бродирам гоблена:D.

Благодаря ви милички за топлото посрещане!!!!!!!!! Страхотни сте

Pepa555
18.08.2007, 01:23
:hello: Здравейте на всички!Много ми хареса вашия форум и реших, че ще ми бъде приятно да започна да общувам с вас!Казвам се Пепа и съм от Плевен.Шия гоблени от няколко години.Имам ушити над 20 гоблена,предимно големи пейзажи,икони и цветя.Надявам се,че и аз бих могла да ви бъда полезна с нещо.Ще се радвам да имам нови приятели!

parcheka
05.09.2007, 19:23
От доста време с във форума, но не събирам куража да се представя. Много полезни съвети и неща разбрах от жсички съфорумци и се надиажам и занапред да е така!:rezando:
Чао за сега!

:hello: Благодаря за посрещането. Не се и съмнявах че ще бъда добре дошъл
НО :scared: не казвай на никого че съм мъж:D

Здравейте на всички! Искам да ви благодаря за милите думи и топлото посрещане. За огромно мое съжаление lari не мога да се похваля (за сега :hehe: ) с някое кой знае какво творчество, но твърдо съм решил да се промени това. Първия си гоблен уших преди 1,5 месец " Сребърното езеро", а сега правя хъскито на милена стил за подарък на брат ми

Tedi791
18.09.2007, 16:44
Здравейте на всички! На няколко пъти се каня да се запознаем, но все нещо не ми достига куража. Сега вече се реших. Аз съм Теди и много ви харесвам. Доста интересни неща научих от вас:kissyou:

мисилими
18.09.2007, 17:19
Здравейте и от мен.Казвам се Дона и отскоро се "зарибих"с гоблените.Като за начало направих 2 по-малки и с по -малко цветове.Сега довършвам един щампован на Орхидея,ваза със слънчогледи.Въпроса ми е перат ли се тези гоблени,имам впредвид щампованите на Орхидея.Защото в указанието им прането е забранено,а фона е бял и колкото и да се пази все пак има нужда да се изпере.Благодаря предварително .

roza000
21.09.2007, 09:28
:hello: От няколко месеца разглеждам този прекрасен форум и най-после и аз се престраших да се включа! Тук е много приятно и се радвам, че съм сред вас! :kissyou:

nikoleta9
24.09.2007, 21:23
Здравейте,много се радвам че попаднах на този форум и ще ми бъде много приятно да общувам с вас:idea:

Marigvana
02.10.2007, 21:58
Привет! :hello: Меня зовут Владлена. Живу я в Украине. Оченю люблю вязать спицами и крючком, а последнее время вышивать :loveglasses: Буду очень рада, если примите меня в свою дружную компанию :idea:

bellydance
03.10.2007, 13:55
Здравейте. И аз съм нова в форума. Имам някакви известни знания по шиене на гоблени, плетене и т.н. Форумът е страхотен. Имам нужда от малко помощ затова реших и да пиша, но засега добре дошла и от мен на roza000

zeliana_milkova
17.10.2007, 22:53
Здравейте и от мен ,аз се включвам рядко но всеки ден чета новините във форума .Всички сте супер:kissyou: !

Guliay
18.10.2007, 18:39
Браво на всички вас!Чудя се къде съм спала досега.Стахотни сте.:clap:

Благодаря ви за сърдечните приветствия,Сладурки!!!
Надявам се да съм ви полезна доколкото мога. И както Snejna и Pepa 555 предположиха-наистина не ми остава много време за шиене,но пък тук поне си пълня очите,освен това е сугурно,както Петкова счита,че при вас ще намеря "сродни души".Още веднъж благодаря.

merilinm
30.10.2007, 12:45
здравейте и от мене. аз съм съвсем "топла" в този сайт - едва от днес :kissyou:

сезони2007
01.11.2007, 17:43
Радвам се, че ви намерих.Тук е пълно с толкова много красота.А от вас самите лъха на спокойствие и добронамереност.Ще се радвам да споделя с вас скромният си опит в гобленарското изкуство!:)

pipi69
08.11.2007, 12:47
Здравейте момичета и момчета от най-чудесния форум!:clap: Опитах да се представя ама май нещо не успях първия път :D Казвам се Петя на 38 г.съм,от Айтос . И аз съм запалена по гоблените,ама май напоследък съм все тук и си пия кафенце с вас.Много е приятно и всичко ми е интересно.Поздрави на всички:kissyou:

Pepi123
17.11.2007, 23:01
Здравейте!
Тук попадам в един свят на красота, спокойствие и добронамереност. С удоволствие разглеждам и чета всичко във форума, който е организиран перфектно, откривам много интересна информация, свързана не само с гоблените. Аз шия отскоро и се надявам, че ще науча много нови и полезни неща от вас. Радвам се, че ви открих!

vanilin
29.11.2007, 19:25
От няколко месеца разглеждам и чета с интерес вашите мнения, препоръки и помоща ви един към друг. Сега събрах смелост и се регистрирах. Моето хоби са гоблените, но тук има много друга полезна информация. Бих се радвала, ако ме премете сред вас.

vanilin

vivi75
05.12.2007, 07:34
Здравейте,аз съм vivi75.Шия гоблени като вас и риших да ви се представя:idea:

Gery_83
05.12.2007, 20:49
Страшно много се радвам, че най-после и аз се включих в този форум. От 1.2 година шия първия си гоблен и признавам, че това ми е голямата страст :)

ISI
08.12.2007, 21:02
Здравейте!:hello:
С удоволствие разглеждам и чета всичко във форума от доста време, който е организиран перфектно, откривам много интересна информация, свързана не само с гоблените. Аз шия от доста години , но не ми остава много време за любимото ми занимание.:( Надявам, че ще науча много нови и полезни неща от Вас. Радвам се, че мога да се включа във форума и да открия доста приятели!:heart: :blueflow:

toni68
10.12.2007, 13:18
Здравейте на всички! Казвам се Антоанета и съм от Самоков. На 38 години съм и шия гоблени от 20 години. Проблема е че изобщо не знам да работя с компютъра!:( Даже в момента не съм сигурна какво точно правя. Имам над 20 ушити гоблена. Много ми се иска да ви изпратя схемите които имам, но ще трябва да потърся помощ как точно да го направя.За сега успявам да разглеждам това което вие сте публикували и намирам страхотни неща. Ако нещо не правя както трябва моля да ме извините!

mimi_vasi
14.12.2007, 19:57
Привет на вси4ки!Отдавна влизам във форума да 4ета и най-сетне реших да се представя.Гоблените са ми страхотно хоби,но нямам много време и затова и колекцията ми е скромна.Тук срещнах ного мили и отзив4иви хора,на които едва ли бих могла да се реванширам....
Едно огромно благодаря от мен и още много красиви творби!
Приятна ве4ер!:kissyou:

ya-ya
21.12.2007, 11:15
Здравейте и от мен.От дълго време чета мненията във форума,но едва днес се престраших да ви се представя.Шия от 14 години.Гоблените са любимото ми хоби.Желая на всички вас весели празници!

mucho
22.12.2007, 01:27
И аз искам да се представя.От София съм шия от 15 години.Много се радвам че ви има.Надявам се че и вие ще ми се зарадвате!

jipkata
22.12.2007, 18:59
Привет от новодошлата jipkata! Аз съм начинаеща в гобленарството. Чета постовете ви и искам да ви благодаря за това което съм научила от всички вас! Надявам се да отразявате мненията и съветите си изскренно и занапред.
БЛАГОДАРЯ! :clap:

jipkata
22.12.2007, 19:05
Привет от новодошлата jipkata! Аз съм начинаеща в гобленарството. Чета постовете ви и искам да ви благодаря за това което съм научила от всички вас! Надявам се да отразявате мненията и съветите си изскренно и занапред.
БЛАГОДАРЯ!
:clap:

елена
23.12.2007, 16:14
Здравейте и от мен :idea:
Казвам се Елена и съм от Варна. Абсолютен новак съм в гобленарството.:baby: Мисля да започна с някое малко моделче въпреки, че страшно много ми харесват големите пейзажи като Параклиса, Хитлеровата зима, Воденицата.......ама и до там ще стигна нали :D

deizi-di
25.12.2007, 17:44
:hello: От доста време влизам в сайта.Вия сте чудесни толкова интересни неща открих благарение на вас,благодаря ви много:kissyou: Весела коледа на всички във форума.

jivi
26.12.2007, 21:43
:) zdraveite i ot men,registrirah se predi nqkolko dni i reshih ,4e kraino vreme i az da vi se predstavq s niakolko dumi.kazvam se jivka ot pomorie sym imam dve malki mom4enca.batkoto e na4 a beboka mi e na 2 mes.i 23 dni,golemi sa sladuri.shiq gobleni ot blizo 4 god.goblenite koito sum ushila sa:esenta na vilr,mona lisa,kone na vodopoi,mai4ina laska,mostar,silata na vqrata,molitva,vyv vihyra.sega shiq ierusalimskata bogorodica.nqkoi den shte se prestrasha i 6te vi gi pokaja.:kissyou:

барбаронка
28.12.2007, 19:51
Здравейте и от мен.Много се радвам,че и аз вече съм една от Вас.Много ми харесва форума и бих била щастлива да ме приемете сред Вас макар да съм още прохождаща в гобленарството.Благодаря:D

mucho
29.12.2007, 09:33
Здравейте до скоро не знаех че ви има.Но след като ви открих ще ви се представя!От София съм на 38 години омъжена с две деца.Имам 10 ушити гоблена шия от горе-долу 8 години.

ulia
01.01.2008, 11:23
Здравейте и от мен. Казвам се Юлия и съм на 36 години. Живея в гр. Ихтиман. Уча предучилищна и начална педагогика последна година.:-|

Jana_jj
03.01.2008, 21:24
:hello:
Радвам се, че съм вече сред вас! :clap: Браво на всички гобленари! Тук открих един нов свят - свят на красота.
Искам да се справям като вас, но имам само няколко малки гобленчета. Срамувам се да Ви ги покажа :cry: .Но вярвам, че и аз ще има с какво да се похваля, тъй като много ми хареса с помощта на иглата и конеца да създавам красота. Щастлива съм , че Ви открих!:kissyou:

mucho
09.01.2008, 23:43
Много се радвам ,че намерих толкова много съмишленици.Сега искам да ви се представя.От София съм на 38 години със съпруг и 2 деца.Шия гоблени от около 8 години имам 12 готови произведения .Радвам се че ви има и се надявам на хубави мигове прекарани между вас.

oonnato
12.01.2008, 15:10
Привет на всички.Шия гоблени от около 2 години,но за съжаление с бавно темпо.До сега имам ушити три гоблена и работя по четвърти,но все още не съм ги снимала,за да ви ги покажа:-| .Дано скоро да успея.
Поздравявам всички ви за великолепните колекции,които имате.:clap: Надявам се някой ден и аз да се радвам на толкова хубави гоблени:)

s.diankova
13.01.2008, 17:21
Здравейте!Открих Ви и реших да се регистрирам.Опита ми в шиенето на гоблени е много малък.Имам ушити само 3 голена и то много отдавна.От няколко години шия един, но все още не е довършен.Надявам се след като Ви открих с ентусиазъм да го довърша и започна друг.:kissyou:

St_En
14.01.2008, 00:18
Здравейте и от мен, момичета и момчета
Форума е много добър. Радвам се, че го намерих :)
Поздрави и успехи за всички, които успяват и да шият, и да участват във форума :) :)

petiadeshkova
15.01.2008, 23:31
Здравей те! Гоблените са ми хоби,шия от 5-6 год. и досега с интерес преглеждах какво си пишете. Реших и аз да се включа

galia71
16.01.2008, 13:35
Казвам се Галя. Гоблените са мое хоби още от ученическите ми години. Понякога съм ги зарязвала за по-дълго време, но по принцип това ми е любимото занимание. Радвам се, че има къде да видя и науча още нови неща, свързани с гоблеите.:)

rosa17
21.01.2008, 19:45
Здравейте! Случайно открих този форум и ми хареса. От около година и половина се занимавам с гоблени. Не предполагах ,че е толкова интересно.Надявам се тук да науча много нови неща.

barbie
24.01.2008, 00:24
:) Здравейте да ви се представя и аз,казвам се Кети ,на 36 години сам от София.Една приятелка ми препоръча форума за което съм и безкрайно благодарна ,от няколко седмици съм тук и немога да се нагледам на прекрасните би творения .Радвам се че ви има :blueflow:

elli
24.01.2008, 12:51
zdraveite kazvam se Elena i sam ot Popovo. ot nqkolko dni sam 4as ot vas i mi e mnogo interesno .nqdqvam se da nay4a mnogo novi ne6ta ot vas.:)

siss
24.01.2008, 16:40
Здравйте,
нова съм в гоблените :shhh:
Шия едва втори и то малък, но пък мноооого ми харесва :lady:
Радвам се че открих форума.

elbiwesi
25.01.2008, 17:37
Здравейте на всички.Случайно открих този сайт и съм благодарна на съдбата, защото си тук си е цяло богатство:cool:
От няколко години шия гоблени - кога по-често, кога по-рядко, но за мен е голямо удоволствие:idea:
Радвам се, че съм част от вас и че ви има :blueflow: :kissyou:

ALETO
04.02.2008, 17:08
zdraveite i ot men.:hello: kazvam se Desi i sum na 23g.Imam dushteri4ka na 2g. i 7m.Otdavna sum zapalena na tema gobleni,no edva predi okolo 3godini zapo4nax da 6ija po-seriozno.E,pokrai malkata ne mi ostava mnogo vreme no kogato imam go zapulvam s 6iene.Mnogo mi xaresva tuk i se nadjavam da mi stava vse po-xubavo i za napred :kissyou:

doris
07.02.2008, 19:08
:-| Здравейте всички! Oтскоро открих този сайт и останах изумена колко много хора шият гоблени и,че това изкуство се развива. Много, ще се радвам да ме включите във вашата компания :)

doris_kirova@abv.bg

www.doris-style.com

dannika
09.02.2008, 12:49
zdraveite !
az sam mama dany na edin golqm maj na celi 1 g. i 6 m. :baby:
na 30 g. sam i ot malka se zaplenih ot tova val6ebstvo ;
da maistori6 krasota s racete si e 4usestno, no sega ne mi ostava mn svobodno vreme pokrai deteto nqmam mn svobodno vreme :( no vse gledam da otdelqm i na sebe si i liubimite mi ne6ta.dano sre6na i novi priqteli osven novite emocii...:)

cocolino.8
09.02.2008, 20:11
zdraveite kazvam se Nadia i ve4e sum edna ot vas:kissyou: http://:kissyou:

gery75
10.02.2008, 09:20
здравеите на всички.случаино открих този форум и реших да се вклуча и аз(разбира се ако нямате нищо против).аз много обичам да шия гоблени,но за съжаление твърде нямам време.http://www.goblenite.org/images/smilies/t_shame.gif
:-|

deizi
18.02.2008, 16:01
здравейте и от мен вече перниканка.Ще се радвам да се запозная с някой от форума който също е перниканец.Да ми обясни къде мога да намеря магазин с конци , гоблени и всякакви такива неща.Още ми е много непознат града.Чакам с нетърпение.

zarj
19.02.2008, 11:14
Незнам дали е този начина да се представя и запиша в сайта,но ще опитам:).Приятно ми е да разбера ,че има толкова много хора с еднакви интереси.Надявам се да мога и аз да се впиша и запозная ,ако не с всички ,то с някой от вас!:)

dani8101
20.02.2008, 22:01
Здравейте и от мен!
Казвам се Дани,и съм нова в този форум.:kissyou:

tedi 08
22.02.2008, 09:25
Аз съм Теди. Случайно попаднах тук и много ми хареса съдържанието на сайта. Желая Ви всичко най-хубаво! :)

Благодаря ви на всички! :)
Аз все още не умея да работя с гоблени, но сред любимите ми неща са плетивата и много други ръчни изработки с мъниста, знам ли може и по друго да се запаля.
Усмивки от мен!

tinne
23.02.2008, 16:28
Здравейте!Аз съм Тина!Попаднах на този сайт от списанието BG Download –от януари месец тази година. Радвам се, че съществува подобен сайт!

Abra
05.03.2008, 18:15
Да.. редно е да се представя, прекрачвайки прага на форума и навлизайки сред ново виртуално общество.

Та.. привет на всички :)

Най-напред бих желала да споделя възхищението си от това, което правите - признавам си, че от известно време разглеждам форума, искрени поздравления за способностите ви :kissyou:

И малко за мен:

В детството си бях послушно дете и леля ми успя да ме понаучи да бродирам с кръстат бод. Доставяше ми удоволствие. И досега у майка ми могат да се открият някоя и друга бродирани носни кърпички, покривчици и каренца. Но рано-рано в пубертета захвърлих тези си занимания...
Преди известно време (няколко месеца) се натъкнах на няколко бродерии и схеми из виртуалното пространство.. докато се усетя и бях вече впечатлена. Дотолкова, че .. ама вие знаете какво се случва после преоткрих бродирането.. Все още познанията и опитът ми са малко, но искрено се надявам включването ми във форума да има положителни резултати, а виртуалното общуване да е приятно за всички

пп. С някои форумки вече се познаваме.. макар и бегло

Поздрави!

Добре заварила, Nelia!

Радва ме личния ти поздрав - увеличава още повече симпатията ми към теб, надявам се занапред тя да прерасне във взаимна

Съзнавам, че възможността за опознаване до момента е била и все още е (вероятно с малко изключения) едностранчива. В опит за своеобразна компенсация, най-вероятно тези дни ще покажа 2-3 (не че всъщност са повече :D ) от ушитите от мен бродерии.. макар и малко на брой, вярвам, че ще могат да бъдат все пак някакъв ориентир за предпочитанията и дори способностите ми (при все, че и първите, и вторите подлежат на изменения и развитие) ...



3а пресъздаване на красотата - възраст няма!
Нужни са само очи, ръце и.. сърце :idea:

boqna
09.03.2008, 14:55
Здравейте,аз съм Бояна.От известно време следя форума,но едва сега реших и аз да се включа.Има много интересни теми,както и доста неща които научих,за което ви благодаря момичета!Страхотни сте::clap:

милена
14.03.2008, 18:34
здравейте , казвам се Милена ,живея в Варна,но по принцип съм от Горна Оряховица.Омъжена от 15 години ,с двама сина- пубера Пламен на 14 и златото на мама Явор- 9 години.Шия гоблени от както бях по майчинство -ще рече от 5 години.В колекцията си имам -"Мадоната с младенеца ","Коне на водопой","есен в планината" и "Вечер на село",в момента шия "зимна нощ" и съм към края.
имам голямо желания да се присъединя към вас,дано да ме приемете

благодаря за топлото посрещане,на дявамсе че ще ми бъде много весело и приятно с всички вас.Само да свикна с форума и да се понауча,не да шия а да общувам с всички вас .Така че за всякакви мой грешки от моя страна да бъда предварително извинена

qmhora
18.03.2008, 03:30
Ами аз ще кажа едно плахо здравейте....за пръв път виждам, че в интернет има такава инициатива и съм много приятно изненадана :clap: дори не знам какво да ви напиша...много обичам гоблените, и може би тази страст я прихванах от майка ми. За съжаление, обаче, аз съм пионер в това изкуство. много ми се иска след време и аз да стана автор на някои от шедьоврите, които видях докато разглеждах форума. ами май това като за начало . много успехи на всички :)

Димитричка
19.03.2008, 18:20
приятни мигове във форума
Да действително много приятни мигове .Възхитена съм от всички и от
написаното от всички Аз съм нова в този сайт за което ме запали моята
дъщеря Рерито Казвам се Димитричка -бабче с младежки дух

Димитричка
19.03.2008, 18:25
Казвам се Димитричка от гр Разград на 58 години съм омъжена с две
прекрасни дъщери и две прекрасни внучета Обичам да бродирам гоблени и да плета на една кука Моето хоби са също така списанията за дома
гоблени ,бродерии и плетиво. С удоволствие гледам сътвореното от всички вас и се надявам да ме приемете във Вашето голямо семейство къ-
дето ще мога да си намеря много нови приятели.Имам и син починал от левкемия и само моето хоби ме е спасило - Димитричка

Judy
20.03.2008, 17:38
Здравейте!!!Аз съм нова в този сайт=) Аз съм рускиня. Казвам се Лена. Аз учя български език):)

Елена Брайкова
20.03.2008, 18:01
Аз съм Елена от Пловдив,обожавам гоблените,зато шия и прявя с помощта на съпруга ми рамки дърворезба за тях,радвам се,че има форум на гоблени и аз участвам,приветствам всички в този форум

Spark
31.03.2008, 14:31
Здравейте! От няколко дни се регистрирах и разглеждам форума. Искам да изкажа поздравления за всичко, което правите тук. Възхищавам ви се съвсем искренно и се надявам да продължавате в същия дух! Аз бродирам гоблени от около 10 години, за съжаление досега нямам нито един завършен, но мисля че до месец ще приключа с "Пътя към църквата", тъй като вие ме амбицирахте изключително много (дори вече съм си избрала следващия :greeneye:).
Успех на всички!!!!

гарфийлд
02.04.2008, 22:12
Здравей любим форум. Тъй като съм преснак компютъризирана, моля да ме извините, ако сбъркам. Много съм щастлива, че вече имам компютър и съм в нета, защото ще имам вас. Любимо занимание ми е плетенето на1 кука и бродерия на гоблени. Ще ви споделя, че от повече от 2 години купувам списание Галерия бродерия и Модерно ръкоделие, които са добри източници на идеи, особено първото. Там обясненията са дадени като за малки деца. Да ви се представя - казвам се Галя, от София съм, на ... години, семейна, с две големи момичета, домашен любимец зайко на име Бишкот и канарче на име Ерос Рамацоти. От известно време ми се ще да си намеря програма, с която да мога да превръщам картини в гобленови схеми, но да има и възможност да правя и цветовата гама. Четох по форума, че има такова нещо. Нали ще ме подкрепите? Друг път повече за гоблените и плетките. Ще проверявам всеки ден пощата,ако нещо ви интересува и мога да помогна - насреща съм. Сега ви пожелавам сладки сънища и късмет във всичко! Галюшка:loveglasses:

ANIMONI
07.04.2008, 09:03
От днес и аз съм при вас.Казвам се Руми ,от Варна съм/от 6г./,родом от Монтана.Напоследък нямам много време да шия/с две деца на 3г7м и 1г6м/,но не губя интерес към моята страст-гоблените.

stavili
12.04.2008, 17:20
:clap: здравейте приятели, надявам се , че мога да ви наричам така, след като сме боолни от една и съща болест. приветствам ви за вички красоти които сте натворили през годините :clap: дано и аз да мога да се похваля с толкова много прелести като вас
:loveglasses:

stanislava.grgv
13.04.2008, 13:41
:hello:
Радвам се , че ви открих!!!Надявам се и аз да допринеса с разни красоти за вашите колекции , но най-важното да споделя своята страст и да открия нови приятели!
На всички желая успешен ден!!!!

kaliopso
13.04.2008, 21:22
здравеите моми4ета,просто исках да ви поздравя,шиенето е моята страст,мн се радвам на този саит мн полезна информация полу4их за което искрено ви благодаря,с удоволствие влизам.Благодаря!

много сте мили,стана ми много приятно 4е някои ме посрещна.ще влизам пак във форума и пак ще си говорим.По4ти нямам време за шиене на гоблен в момента макар 4е ми се иска имам една страхотна схема,занимавам се с едни покривки които шия за една фирма защото все пак това е някои лев.не 4е има голям смисул но все пак труда ми носи и някакуж доход.Целувки от мен надяжам се пак да си говорим

sa6ian
21.04.2008, 15:45
Здравейте момичета регистрирах се преди 2 дена и не мога да се оправям още във форума.Искам да ви кажа че гобленарството си е жива болест почнеш ли да шиеш няма ставане,зарязвам всичко в къщи!Поздрави на всички!!! sa6ian

valq-val123
25.04.2008, 16:09
zdrasti na vsi4ki tuk,az ssa6tyo teparva navlizam v sveta na goblenite:)imam dava tri u6iti i nad deset zapo4nati ,ot dalgo vreme vlizam v tozi sait i moga da tvardia 4e tuk vidiah unikalni ne6ta.mnogo 6te se radvam da namerai novi priatevi koito spodeliat hobito m i:)

Anaid
25.04.2008, 18:09
Здравейте,нова съм и се надявам да намеря много нови приятели

mareha
28.04.2008, 10:36
здравейте на всички. Казвам се Марина и съм от Шумен,но живея от 8 год. в Рим.Обичам да шия гоблени,но повече ми харесва кръстосаният бод.Имам над 6000 схеми и се надявам да имам време да ги ушия всичките :D Открих този форум по случайност и страшно ми харесва.Надявам се да намеря нови приятели и съмишленици тук..


:kissyou:привет и от мен:flower:пожелавам ти много приятни мигове сред нас и се надявам да споделиш с нас някои италиански искушения:D
Няма проблеми. 6 години работих в ресторант,така че им познавам доста добре кухнята :idea:.Естественно не на цяла Италия ,но основните ястия ги знам.Така че ако имате някъкви специфични питания ще ви отговоря с голямо удоволствие.

vanina5860
28.04.2008, 17:00
:hello:Здравейте!От скоро съм във Форума,но незнаех как да Ви поздравя.Гледам и не вярвам,че има прекрасни хора като вас.Някога,преди 15-20 год. никой не си даваше схемите, а вас какви майки са ви раждали и възпитали толкова всеотдайни!Дълбок поклон пред вас,мили момичета!:clap:

BaMbIto
29.04.2008, 15:55
и аз съм нова сега шия моя 4-ти гоблен, но тъй като съм ученичка не ми остава мн време за шиене от уроци, но не се отказвам, защото ми доставя голямо удоволстие :oops:

gyuksel
01.05.2008, 09:45
ZDR Az sam na 54 godini i ot dosta vreme shiya isled dalgo lutane v internet vi otkrih i sam mnogo shtastliva privet ot İstanbul !

Anaid
02.05.2008, 23:34
:kissyou:Здравей и от мен!Аз също съм нова, но от както съм във форума не мога да се нагледам на красотите . Горкият ми гоблен стои и чака :clap: НА ВСИЧКИ!!!

ralica56
03.05.2008, 19:06
Привет и от мен на всички тук :kissyou:

Не мога да шия , но пък съм почитател на всичко хубаво , в това число и на гоблените :)

Искам да благодаря и на човека , благодарение на който открих това чудесно кътче в нета и ми помогна и с регистрацията ...

БЛАГОДАРЯ ТИ НИЯ !!!

http://m.sibir.bg/uploads_bg/blog/0075929/img_75929_30224_b.jpg

marianadimitroff
06.05.2008, 14:46
Zdraveite na vsi4ki!Gobloenite i zvetqta sa moe hobi.Dalgo vreme razglegdam foruma i vi se radvah, no eto ,4e ve4e i az sam tuk!
MNOGO STE GOTINI-vi kazva edna dama na 38 ot Haskovo!
Hubav den na vsi4ki ot men!!!!

Bloody_Marry
10.05.2008, 01:19
че ви има! Посещавам форума "на прибежки" от около 2 години - малко, след като започнах да шия, но нямах смелостта да се представя, тъй като не влизам редовно.
Благодаря ви :blueflow: , защото красотите, които сте сътворили и показвате тук, ме вдъхновяват! Нямам търпение отново да продължа с шиенето! Имам съвсем малко опит - няколко малки гобленчета и един по-големичък, който ме очаква, но с бебе и детенце... ами ще почака още малко :(
Поздрави :rainbow:

3axap
11.05.2008, 15:44
Привет на всички :)
Най-после намерих подходящо място за мен и едно от основните ми занимания.
Аз съм Милена, на 23 години и благодарение на мама, от 5-6 години шия гоблени. Може да се каже, че ми е мания вече Най-често ги шия за подаръци - според мен по-оригинален дар от това няма. И хубавото е, че хората ми ги харесват
Това е за сега. Надявам се да намеря своето място сред вас и да обсъждаме бодове и картинки
Направих си галерия, започвам да качвам творенията си.
Поздрави от мен и успех на всички гобленари

Благодаря на всички за топлото посрещане Днес наснимах всички гоблени из къщи, качих ги в личната галерия и сега чакам одобрение на модератор. Ако не - ще ги чака на някой друг сайт и ще ви ги покажа. Малко, но от сърце
А за срещите, ще го измислим По принцип съм на лекции в събота и неделя, но за гоблени и захар правя изключения :D

Това наистина го усещам вече. Вместо да се захващам за иглата, аз кликам итук, и тук, и тук, и няма спирка :confused: Не че не ми е интересно, де, напротив И гоблените ще ушия, ама друг път

И одеве наистина си мислех за сбирката. Гледах снимки в една тема, изглежда весело си прекарвате времето Ако имам време, обезателно ще дойда. А на лични можеш ли да ми обясниш къде е това място? Нещо ми се губи от картата ;)

mie_ti
19.05.2008, 14:03
:hello:Гледам, гледам гледам и се радвам!Но не смея да започно да шия. Мисля, че никога ням да мога да довърша нещо и да се похваля:( Виждам, че съм попаднала на мили и отзивчиви хора:clap::clap:Предложете ми нещо за начинаещи, нещоза такива като мен които нямат нито един гоблен.Шила съм само карета в детските си години:lookup:

deshka
21.05.2008, 11:08
Здравейте и от мен!:-|От много време ви чета и разглеждам прекрасните гоблени,които сте ушили и едва сега се регистрирах.Дано ми повлияете стимулиращо,та и аз да се стегна с шиенето.Дешка:kissyou:

ilianakn
04.06.2008, 20:41
zdraveite i ot men. az sam ot kustendil, na 49 gddini. imam dvama sinove i edna krasiva vnu4ka. 6ia gobleni ot 18 godini i imam nad 20 goblena, nykoi dosta golemi. zapo4nah da 6iy, kogato na 30 godini ostanah vdovica , goblenite me spasiha. vklu4ih se za da obmenim mneniy i saveti.

Yasna
05.06.2008, 22:22
здравейте наи после ми обясниха как мога да се представя аз съм от Варна и
съм на 47 г шия гоблени от 9-10г и много ми харесва това присъединявам се към вашата компания заштото при вас е много забавно само че сега седя повече време пред компютара от колкото пред гоблена по при вас емного интересно за сега това утре пак:-:-|

Nav
06.06.2008, 16:00
Здравейте,
от няколко дни разглеждам форума и установих, че всеки ден прекарвам все повече време четейки полезни за мен неща. от известно време съм запалена по гоблените, но съм си новак.

Поздравления за всички тук - създали сте изключително красиви неща

Благодаря на всички за сърдечното посрещане :kissyou: !

Тук наистина е много интересно и чак не ми стигавреме да изчета и разгледам всичко :confused:. Като нова в "занаята" ще имам много въпроси и разчитам на вашата подкрепа

Благодаря !

тук наистина има много красиви творения. вече имам цял списък с гоблените, които искам да ушия, но се страхувам, че цял живот няма да стигне.

Благодаря момичета
аз продължавам да си чета тук и не мога да се нагледам на красоти. от толкова разглеждане не ми остава време нито да шия, нито да свърша някоя друга работа. с две думи - голяма краста ! по цял ден се чудя кой от всичките гоблени да си избера за следващ, а избора определено е труден

спорен ден на всички :kissyou:

pepi_gd
14.06.2008, 18:20
Здравейте!Аз съм от Ямбол и съм нова във форума.Обичам да шия гоблени.Вече имам четири, но ще ги кача като се науча да го правя и тогава ще ги видите.:confused:

kkk95
17.06.2008, 22:11
Здравейте!Аз съм Катерина,на 12 съм от Варна...май съм най-малката тук...Но пък ми харесва да шия(съжалявам,не мога да покажа нещо мое)и се надявам да намеря..."сродни души",тъй да се каже,тук.:hello:

cherrymca
22.06.2008, 19:04
Аз съм Миглена и отскоро разглеждам форума с голям интерес.Като вас много обичам да шия,досега съм ушила само 2 малки гоблена и в момента шия един голям-"Златното езеро".Присъединявам се смело към вас:kiss:

rosi_vesko
25.06.2008, 20:43
ЗДРАВЕЙТЕ!КАЗВАМ СЕ РОСИЦА.ЖИВЕЯ В СОФИЯ.РАДВАМ СЕ ,ЧЕ ВИ ОТКРИХ:gipsy:

greenleaf
27.06.2008, 20:41
Здравейте,казвам се Лили и съвсем наскоро една приятелка ми каза,че шие гоблени и реших и аз да пробвам.Исках веднага да ушия нещо голямо и хубаво,обаче продавачката като разбра,че до сега не съм шила искаше да ми пробута някой детски гоблен :) Както и да е в крайна сметка си купих "Жълти рози" и то взе че се получи :D Сега мисля да се хвана с нещо голямо.Много ми харесват корабите.
Много е занимавка да шиеш,обаче си струва загубеното време :)

moli64
29.06.2008, 17:50
Здравейте! Казвам се Моли и от много години шия гоблени!За първи път съм във форума и незнам как и до кого да пиша! Търся един гоблен и искам да сложа и снимката му но незнам как става:( .Помогнете ми

vessito75
01.07.2008, 21:38
Привет и от мен !Днес благополучно успях да се регистрирам!И мен не е хванала гобленовата краста!

queen B
02.07.2008, 13:45
Казвам се Ива и се радвам да бъда сред съмишленици - хубаво е да си сред хора, които се вълнуват от същите неща. Аз вече успях да разгледам малка част от гоблените тук - има страхотни, красиви неща :clap:. Чак ме засърбяха ръцете - искам да ги ушия всичките:shy2:

Yasna
02.07.2008, 22:03
здравеи и от мен аз също сам сранвително нова обаче това тук във форума много ми харесва надявам се и на теб вечер като се върна от работа първата ми работа е да си проверя пощата за това добре дошла при нас

andi
04.07.2008, 16:28
здравейте,да ви представя моите неща.Ще се радвам да чуя мнения.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=260337&pid=6300209&lp=20

[quote=lari;197519]Всички творби ли са твои, мила?!Това е невероятно творчество!Исобено ми харесаха първите 16 гоблена-никога не съм ги виждала.А тези със селските къщи ме плениха!Възхищавам се на творбите
Благодаря ти за добрите думи!Да, разработките са мои.Искам да те поздравя за албума ти.Цамо корабчето не ми е познато, но виждам ,че имаш само стойностни неща което прави мнението ти особенно ценно за мен.Благодаря!

[quote=maleks;197627]andi, ако всички гоблени са твои разработки, знаеш ли какъв бум ще настане за молба за схеми.
В сайтовете на по-популярните бг. гобленарски фирми не съм ги виждала.Не ни се сърди, ако се прокрадва недоверие в постовете ни.
Тук сме се нагледали /начели/ на какво ли не: най-обикновен пример: спешно искане на схеми, а нито един показан процес нито в Етапи, нито в Готовите творби.
:flower:Да, много е хубаво това, което си показала и дано споделиш таланта си на този форум.
Добре дошла при нас, ще се радваме на етапите ти
Занимавам се с гобленарство /интензивно и във всички форми/ повече от 35 години така че съм чула и видяла какво ли не,ценя добрия вкус и залагам на качеството като цяло, а не на количеството.Надявам се на малко техническа помощ и съвети от вас.БЛАГОДАРЯ!

venipetgab
05.07.2008, 19:35
Здравейте! Аз май доста мнения написах, а все още не съм се представила-Вени от Габрово, на 44 г. Отскоро във форума. Повече от 20 години шия гоблени. При първа възможност ще покажа.

ademirova
08.07.2008, 13:29
Здравейте! Казвам се Ани и се радвам да се присъединя към вас.

Desi,Zelata,Vanina, благодаря за топлото посрещане.:kissyou: И аз се надявам, че ще ни бъде приятно. а специално за Деси , родена съв във Варна, но от 10 години живея в София.
Още веднъж благодаря ви момичета.

greenfairy
10.07.2008, 17:58
Zdraveite mili momicheta,

Az se kazvam Ina. Ot izvestno vreme sym vyv foruma, no niakaksi vse ne mi ostavashe vreme da pisha, vse vlizah za po-malko - kradeiki ot tuk, ot tam svobodni minutki.

Iskam da vi kaja che ste prekrasni i vseki pyt kogato vliaza tuk me zarejdate s nastroenie i optimizym. Tolkova e hubavo kogato chovek nameri "srodni dushi".:)

Goblenite sa moeto hobi - s tiah, kogato imam malko vreme se raztovarvam ot ejednevnoto naprejenie. Makar che, sram me e da go kaja, no posledniat goblen go "bockam" 3 godina, a oshte ne sym stignala i do polovinata (stava duma za vilerovia "Slynchevia kyt")

Mnogo pozdravi i celuvki na vsichki:kissyou:

P.S.Prostete mi, che pisha na latinica, no pisha ot slujebnia si komputyr i nimam "prava" da instaliram kirilica (jiveia v chujbina).

leti_73
11.07.2008, 11:21
Здравейте,много се радвам че ви открих и мога да се включа във вашите редици.Аз съм малко пишман гобленарка,защото съм на периоди.Запалих се по гоблените когато бях в майчинсктво с дъщеря ми/преди 16 години/,но досега съм ушила всичко на всичко 4 гоблена.В момента пак съм в майчинство и отново ме е хванала музата/сигурно защото трябва да си крада време за да шия:confused:/.Гоблена който съм захванала е "Вълшебна приказка"/ако не се лъжа за името/ на Хаед,обаче съм още в самото начало така че ще показвам по натътък.

verona
12.07.2008, 14:43
Zdraveite i ot men!!! Radvam se,che Vi otkrih... Obicham da shiq gobleni(predimno vecher sled rabota)...Ushila sam Alegoriq, Vqrnost, Mechtanie, Maichina laska i Djesika. Ne e koi znae kakvo, no se gordeq s tqh(shte gi snimam, za da Vi gi pokaja). Sega se trudq nad Afrikanski den - kato napredna, shte se pohvalq...
Tova e za sega ot men...Pak shte pisha! Uspeh v shieneto!;)

epetkova
16.07.2008, 17:58
От известно време влизам във форума и съм наистина очарована от факта, че тук има стращно много хора, които бродират с удоволствие и не са на мнението, че "съм луда".
За мен гоблените са страхотната релаксация, като не само аз съм на това мнение. Майка ми има около 80, аз естествено съм доста назад с материала - около 6-7. Така и не ги броя, не това е най-важното. От няколко години съм в Испания, но продължавам да си намирам време за всичко:D
Сърдечни поздрави на всички форумки и форумци :kissyou:

Наистина не очаквах такова радущно посрещане! (Извинете ме за това Щ, но не откривам подходящата буквичка нещо...) Няма проблем - сега като се прибера и ще ги снимам. Не всички могат да бъдат показани, разбира се, защото доста от иконите са подарени в различни църкви, както и на хора, които в даден момент са го заслужили...
Случвало ли ви се е, момичета? Подарявали ли сте гоблен на някого? Аз преди няколко години подарих Казанската Богородица на една новооткриваща се църква и откровено да си кажа трудничко ми се откъсна от сърцето. Много добре знаех, че там ще е още по-силна и т.н., но въпреки това... Сега вече определено не съжалявам, защото ще си я ущия пак ;)
Queen B, а що се отнася до това, колко съм харесала, по-добре да не започвам да изреждам :idea: Много скоро се сдобих със схемата на Вестфалската воденица и като ми е легнала на сърчицето...
:kissyou: Сърдечни поздрави!

shaton
17.07.2008, 18:50
Здравейте,
искам да Ви съобщя, че вече официално ще бъда активен член на този прекрасен клуб. Преди само Ви четях, но вече смятам да стана част от Вас и да споделям общата ни страст към тези красоти: ГОБЛЕНИТЕ! Та здравейте и много целувки на всички! :kissyou: :kissyou: :kissyou:

Много радушно посрещане, за което Ви благодаря, NIA, Venipetgab, Lari, Barbie.. Аз съм жена и се причислявам към гобленарките.. Умишлено написах няколко обръщения, защото познавам не само жени гобленарки, но и мъже.. Аз пък запалих братовчедка ми да шие, която е дете.. И нищо чудно, че много хора обичат да шият, за мен лично това е голяма релаксация, а пък и е страхотно да видиш крайния резултат.. В такива случаи обикновено не мога да повярвам, че съм сътворила такава красота.. Не се и съмнявам, че ще бъде весело и приятно във форума с всички вас.. Поздрави от мен!

Благодаря Ви момичета! Вече имах възможността да се уверя колко отзивчиви са всички тук.. Успях да намеря схемите на няколко гоблена, които много харесвам.. Заслугата е на две от клубарките, за което съм им признателна.. Надявам се да успея да ги ушия.. Само дето не мога да реша кой да е първи след като си завърша иконата Казанската мадона.. Колебая се между колекцията на Шалее и тайните градини на Майкъл Пауел.. :confused: Май ше ги започна всички и ще ги шия успоредно.. Само дето ще имам няколко започнати и нито един завъшрен.. Хм, заедно ако ги шия май доста бавно ще ги завърша.. Но какво да се прави, просто не мога да реша кой да е първи.. Я да споделя с Вас плануваните гобленчета.. Вижте ги и Вие.. Това е на Шалее един от колекцията:
http://www.stitchfanclub.com/archives/bulding/(www.stitchfanclub.com)_5ac1e554141be1b1530b599391 4a72f2.jpg
А това са тайните градини на Майкъл Пауел.. Направо обожавм стила му, а още нямам ушит гоблен по негов модел!!!
http://www.knowledgeandneedles.com/images/MP/MP%20Secret%20garden%201%2098.jpg
http://www.knowledgeandneedles.com/images/MP/Secret%20Garden%202.jpg

Реших да започна с Тоскана.. Споделиха ми, че не е трудна за шиене и ми се струва, че ще го завърша в доста приемлив срок.. Не като гоблена, който шия в момента, и то от години, а имено: Казанската мадона.. Доста е трудна.. Поне на мен ми се струва така и върви много бавно.. Скоро ще Ви покажа докъде съм стигнала.. Снимам си я за кураж да сравнявам колко съм ушила и че напредвам, макар и бавно, но доста славно, хих.. :D Но пък за сметка на това е много чудодейна завършена.. само като я гледам и ми се пълни сърцето.. вижте я само!
Видях я ушита и нещо отвътре ме накара да я закупя и да я започна.. преди няколко години.. Смятам като я завърша да я дам да я рамкират с дърворезба.. Ще е изключителна закрилница, сигурна съм, само да я завърша

monika79
21.07.2008, 22:35
Здравейте, момичета!

Много е приятна атмосферата при вас!

Казвам се Гина и съм от Русе, на 28 години. Бродирам гоблени от 3-4 години.

Малка галерия (http://www.gobleni.lady-sexy.com)

Благодаря за посрещането!

А за натюрмортите - аз досега още не съм опитвала да шия нещо 1:4, така че не знам как биха изглеждали. Схемите за натюрмортите бях намерила в photofile.ru и цветовете на вазите и вътрешния фон с орнаментите не са точни, но мисля че това не е много фатално. Тук схемата е по-точна


http://www.stitchua.com/circuitry/59/261.html

porrtokal
24.07.2008, 13:35
Здравейте и от мен :) Аз съм съвсем прясно парче месо тук. На 21 години и ушила съвсем сама един гоблен (Първия гоблен) :yes: В момента пред мен има сериозен проблем - искам да ушия Втория гоблен и то да го ушия за моя рицар на бял кон. Много бих се зарадвала на някаква помощ и съвет за избора на гоблен, за схема, за конци и т.н. Сама мисля, че няма да се справя. Много бях харесала едно екзотично и секси момиче с делва на главата, но така и не успях да я намеря като схема, нито да и направя сама схемата на ПМ . Благодаря предварително на всички :kissyou:


П.С. Неграмотна още от заглавието......

Dima Mineva
24.07.2008, 16:37
Здравейте всички във форума..щом сме тук значи сме почитатели на красивите неща...а тук има толкова много...ще се радвам да разменяме идеи и техники..защото все още имам много да уча..успех и приятни мигове на всички

janini
28.07.2008, 11:21
Привет на всички, за които гоблените са хоби!
Днес открих този форум и бързам да ви поздравя.
Опитвам се да кача и някои гоблени, но снимките са големи и не ме пуска да ги прикача. Как да постъпя?

stas
28.07.2008, 13:07
Привет и добре дошла!

Между другото и аз съм едва от няколко дни във форума, даже взех участие в няколко теми, но тази за представянето я забелязах чак сега! :D:D:D
За това ти благодаря!
:kissyou:

Така, че ще използвам случая и аз да кажа

Здравейте на всички!

:)

кики
01.08.2008, 22:41
Привет момичета!
Случайно ви открих и хоп вече съм една от вас.Не мога да се нарека гобленарка,но имам няколко ушити.Вчера започнах ново гобленче.Надявам се да получавам съвети.А хора с еднакви интереси,винаги се сближават.

Благодаря ви за топлото посрещане.Направо съм ошашавена в момента.Не знам кое по-напред да чета.Искам и аватарче да си сложа.

Еее справих се:D
Ох техниката е за по-младите.
Та момичета казвам се Кичка,на 47 годинки съм.Майка на две момчета.Имаме си и девойка от скоро.Другия месец ще правим сватба.

Големи красоти сте сътворили:clap:
Наслаждавам се на всичко,но гоблените с маковете ме грабнаха.Обаче:shhh:не знам как да си изтегля някоя схема:shy2:
Също не ми е ясно има ли опис на номерата на конците и по колко трябва да се купи.Моля някой да ми обясни на лични

rdjonova
03.08.2008, 21:14
Казвам се Роси. Случайно попаднах на форума. Аз също съм запалена по гоблените и сега много се радвам, че съм една от вас.

Vega
04.08.2008, 19:53
ЗДРАВСТВУЙТЕ! На форум попала случайно и встретила здесь много замечательных людей! Спасибо большое! Счастья вам и процветания!

sneji_bee
05.08.2008, 16:51
Днес се включих вьв този форум.Казвам се Снежи и от 2 год. сьм болна на тема ГОБЛЕНИ. Малко са завьршените ,но така сьм се запалила,че аз самата немога да се позная.В момента шия ''Дамата с рози''.Смятам да го завьрша до края на август.На всички желая здраве и кьсмет!:kissyou:

neli4444
06.08.2008, 01:49
:hello: Аз пък до сега не съм шила гоблени,но вчера видях в един магазин "Първа рожба" и толкова ми хареса,че за малко да си купя комплекта...Още съм в ОГРОМНА чуденка,защото е доста големичък,обаче пък е с малко цветове...На всичкото отгоре си имам една прекрасна дъщеричкана 2г.и 8м.,с която не знам как ще смогна да шия гоблен...При всички положения-много съм се зарибила да пробвам,но с нещо по-мъничко и по-лесничко-като за новак и самоук...Е,това е за сега...:)

mirmi
06.08.2008, 13:39
:hello:От месец май постоянно влизам при Вас и все не смея да се представя.Аз съм Поля и повече от 15години не съм бродирала- сега отново започнах и се шашнах красотата която Вие създавате.Ще бъда радостна ако ме приемете при Вас.:kissyou:Уверих се ,че в този форум сте като едно голямо семейство и
винаги се отзовавате когато някой има нужда.Бъдете здрави и щастливи!!!

mirmi
06.08.2008, 13:40
:hello:От месец май постоянно влизам при Вас и все не смея да се представя.Аз съм Поля и повече от 15години не съм бродирала- сега отново започнах и се шашнах красотата която Вие създавате.Ще бъда радостна ако ме приемете при Вас.:kissyou:Уверих се ,че в този форум сте като едно голямо семейство и
винаги се отзовавате когато някой има нужда.Бъдете здрави и щастливи!!!

Lari ,LENKA благодаря - това ,че е горещо за мен е хубаво-нека да е лято.Боже, Ванчето какъв хубав гоблен е ушила и мен ме запали събирам конците и аз.А тук е винаги приятно .дори да не шиеш който е обича красивото винаги има на какво да се възхити.

Здравей kameia .благодаря за пожеланията- то времето все недостига но за неща който не желаеш,иначе за приятните неща има.А тук си е цял купон,никога не е скучно ,където и да отвариш все красота виждаш и разбираш колко ръце не ти достигат за да можеш всичко което искаш да ушиеш.Желая ти приятно шиене.

chiks
10.08.2008, 23:26
Всем здравствуйте! :kissyou:

Надеюсь, что не ошиблась с местом размещения темы (болгарский учила давно и не долго, но надеюсь в Болгарии еще помнят русский).

Есть ли тут кто-то из Украины, Белорусии или России? Давайте общаться)))


А защо тогава не пробваш да ни пишеш на български? Дори и да допускаш грешки, никой няма да ти се смее.

Но този жест би бил знак на уважение към нас и форума, каквото уважение ние винаги демонстрираме в чуждоезичните форуми, особено в руските.

:confused: Вот найду свой учебник по болгарскому языку и попробую написать.

А русский язык для меня тоже не родной, я из Киева, говорю на украинском. Еще могу на английском писать. Просто помню как знакомые из Болгарии рассказывали, что раньше русский был обязательным в школах. Поэтому выбрала этот язык для общения на вашем форуме. :flower:

vihoria
13.08.2008, 15:31
i az iskam dakaga zdraveite mnogo iskam da se nau4a da 6ij gobleni:http://www.goblenite.org/images/smilies/c_laugh.gif
:DD

lilka
21.08.2008, 20:12
:kissyou:Това ми е първото регистриране във форум и ако съм "объркала конците", моля за извинение.Казвайте ми Лилка,.От известно време се занимавам с гоблени и много исках да се включа във форум, защото се споделят много ценни мнения и съвети .

Mного Ви благодаря,много сте мили-аз обаче съм много боса откъм ей тия мърдащи, махащи, подаващи цветя и усмивки нещица, затова карам без тях.Ще се радвам да споделя моя скромен опит в гобленарството с Вас.

tanya_nn
01.09.2008, 11:31
Казвам се Таня и сега се регистрирах във Вашия форум. Отскоро шия и се възхищавам на Вашите творби. Ще ми е интересно тук.:kissyou:

Erini
01.09.2008, 13:19
Sega se registrirah, zastoto imam nujda ot pomost. Shemeta na goblena mi s julti rozi se e skasala i ne moga da raz4eta 1 red. Molya pomognete!