PDA

Покажи пълната версия : Въпрос към модераторите



Meri
05.10.2006, 22:28
Нямам аватар а и не мога да намеря галерията с аватари, изчезнаха ми смайлитета.Затова моля за помощ модераторите

sweety
07.10.2006, 16:59
Погледна ли другите теми за проблемите с аватарите? Може там да намериш решение на проблема... :confused:

atinqnka
07.10.2006, 17:25
Харесай си аватар от някъде и си сложи.Галерията и аз не я видях, май я няма. То с мойто аватарче преди така и така бяхме трима, сега си сложих друго.

NIA
11.10.2006, 11:21
Защо последните дни като пусна пост тои излиза преди последния.Случи ми се в "Кулинарен свят" и в игра "Асоциации",а днес видях,че същото се е получило и в Борса за гоблени,където Флем отговаря на въпрос,който е зададен след отговора :confused: :crazy:

Много е объркващо това. Сега се опасявам,че и това,което пиша в момента ще отиде преди последния отговор. Не може ли да се оправи?

flame
11.10.2006, 11:23
NIA, много странно е това нещо часовите зони са се объркали :confused:

bonita
23.10.2006, 22:15
Здравейте , модераторите....имам въпрос:idea: Когато се заседя повечко във форума / към 1 час да речем/ постоянно ми се иска идентификация. При мен ли е проблема или ....:confused: Писна ми да си пиша ника и паролата:D Досега ми я поиска 2 пъти .Моля разяснете ми .А и това че натискам бутона да ме запомни при всяко влизане тук......не върши работа:lady:

flame
23.10.2006, 23:37
Привет bonita,
май току що го оправихме това, би трябвало вече да няма проблеми :gipsy: .

Meri, аватарчето ти е възстановено, ако искаш друго може да си го смениш от тук:
http://www.goblenite.com/forum/profile.php?do=editavatar
(Добавяне на изображение от вашия компютър...)

tita
05.11.2006, 14:16
Извинявайте, но не мога да намеря галерията.Бях си сложила аватар, сега го няма и искам да си сложа, но не мога да намеря галерията.Какво да направя?

eho
07.11.2006, 17:05
И аз не мога да намеря галерията с аватарите. Влизам си в профила, но никъде не виждам галерия. Има само възможност за добавяне на аватар от моя компютър.

me4ta
07.11.2006, 17:32
Здравейте приятели,
тък като виждам че доста хора търсят аватари(галерия)
имам предложение в тази тема всеки които има картинки(малки)подходящи за аватари да ги качва тук и накрая да се сформира галерия с аватари.
Разбира се огледах се в форума и не видях галерия,ако случайно има съжалявам за повторението и давам съгласието си темата ми да се изтрие.
Няма да се сърдя на никои.Просто искам всички да са доволни.

chedenceto
07.11.2006, 17:54
:hello:
Отдавна не съм писала тук и днес като ми се наложи изпаднах в потрес!
В раздела "Въпроси и отговори" има 5 теми кръстени "Въпрос към модераторите" и още 2 подобни. Да не говорим, че през тема се срещат "Проблем с аватара" или нещо подобно.
Обръщам се с молба към модератора да поизчисти малко този раздел, да обедини темите с еднакви заглавия или както сметне за добре.
КЪМ КОЛЕГИТЕ СЕ ОБРЪЩАМ С МОЛБА ПРЕДИ ДА ПИШАТ ЗА ПРОБЛЕМИТЕ СИ ДА ПРОВЕРАТ НЯМА ЛИ ВЕЧЕ ОТКРИТА ТАКАВА ИЛИ ПОДОБНА ТЕМА, КЪДЕТО МОГАТ ДА ЗАДАДЪТ ВЪПРОСА СИ.
Нека не превръщаме форума в неизползваемо пространство и несъздаваме излишни работи на модераторите.
Благодаря предварително!

А ето го и самото питане: Може ли новият гоблен на месеца да бъде на Ланарте или не?

manka
07.11.2006, 20:38
Аз пък имам питане-защо въпроса ви за аватарите е към модераторите
след като за това би трябвало да се обърнете към админите.
Защо не пробвате да си качите аватар от вашия компютър или от нета,когато имаше галерия,имаше и повторения,което пък не се харесваше .:)
Има и отделно тема със линкове към аватари:idea:

UnHandy
07.11.2006, 21:01
мечта идеята ти е добра,но форумът,в който си я пуснала не е правилният.този раздел е за предложения свързани с он-лайн магазина,а не за самия форум.Може би трябва да преместят темата в подходящия раздел

flame
08.11.2006, 11:46
1 000 000 000 аватара можете да си харесате от тук :)
http://www.goblenite.com/forum/showthread.php?t=1254