PDA

Покажи пълната версия : Истинска ли е фирмата за изкупуване на гоблени?



kraseto
06.10.2006, 00:34
Здравейте,
Ако някой е чувал или е ходил във фирмата която ще ви кажа, го моля да ми отговори какво му е мнението за нея? Фирмата се намира в София на бул."Мария Луиза"21, ет.5.Дава надомно гоблени, които ти изпраща с наложен платеж и ти определя срок за изработването им, ако не ти е достатъчен, ти го одължава. Много са им скъпи гоблените, но не разбрах и каква гаранция дават, че ще ти ги вземат след това, въпреки, че обещават, че ще ти възстановят и парите за гоблена, които си дал.Плащат от 1 до 5 евро на квадратче. Освен това изкупуват и ушити, но трябва да ти ги включат в каталог, разбира се срещу 5лв на гоблен.Ако някой е работил с тях, моля да ми каже дали са сериозни или са мошеници тези.
Благодаря Ви за съдействието!!!

tina1970
06.10.2006, 08:38
за тази фирма не мога да кажа нищо,но аз ших за една бургаска фирма,и после си останах с гоблена за спомен!все едно си го купих!.......

ati
06.10.2006, 08:50
kraseto виж тук,става въпрос точно за тази фирма и други
http://www.goblenite.com/forum/showthread.php?t=77&page=5

valioa
16.10.2006, 00:58
Фирмата се казва БУЛГАРИ има изложбена галерия в бившия малак цум на 2 етаж,на първия има щанд.По този начин си продават гоблените-не се хващайте на въдицата

kraseto
16.10.2006, 20:30
Благодаря, valioa.Дано повече хора да научат за тези мошеници.

Cherie
03.02.2011, 20:01
Уважаеми дами,

Аз се интересувам от вашите гоблени, ако те са мотивите коне / или пейзажи
Ако имате нещо, което може да ме заинтересува можете да ми пишетe на cherietrends@gmail.com и да добавите ясна снимка.
Ако одобря вашият продукт, аз ще ви направя предложение за цената.

Искрено
Детелина Станчева

did_tag
04.02.2011, 09:58
Уважаеми дами,

Аз се интересувам от вашите гоблени, ако те са мотивите коне / или пейзажи
Ако имате нещо, което може да ме заинтересува можете да ми пишетe на cherietrends@gmail.com и да добавите ясна снимка.
Ако одобря вашият продукт, аз ще ви направя предложение за цената.

Искрено
Детелина Станчева


Защо си си пуснала поста в тема Имамници, мошенници и т.н.?

mamani
06.01.2012, 11:44
Гледайте и се пазете от такива фирми!
http://www.gospodari.com/reports/plashtash-da-rabotish

tsvety
06.01.2012, 16:05
Мен това преди години, като студентка и без работа само това ме спря да не се вържа на такива фирми - обявите бяха много- че искаха чудовищни суми за да се включиш в "работата", макар че и тогава се говореше, че са измамници.
185 лева за български конци, докато гобленът е 50 лв., според журналиста.... Ужасна измама, даже не е да ти остане оригинален гоблен поне. Истинският е 300 лв. http://www.wiehler-gobelin.com/julie-artists-daughter-p-74.html?language=en

mina
06.01.2012, 20:04
И аз преди години се вързах на една обява,която на всичкото отгоре беше публикувана в списание Галерия бродерия.Свързах се и те казаха,че ще купят гоблена,за който говорихме,но им бил нужен сертификат и ме препратиха към друга фирма.Платих си и получих сертификат,след което въобще неможах да ги открия.Та сега си имам гоблен със сертификат......

i.p.stamenova
07.01.2012, 10:09
http://vbox7.com/play:3b3500d4


Плащаш за да работиш 2

http://vbox7.com/play:0139d26e
:D

vesi700
07.01.2012, 14:51
Моя позната още преди доста години купи за тогавашните 200 000 лв. един гоблен, че ходи даже и да я проверяват как шие - качествено ли е, скрива ли конецът отзад и т.н. Уговорката беше да го ушие за 1 година и да няма повече от определен брой грешки, щеше да получи 2 000 000 лв. Сега си остана с ушития гоблен, не помня даже дали успя да ги намери, когато ги търси, за да представи гоблена си.За софийска фирма някаква беше, но не помня името й -тогава бях в застой по отношение на шиенето ...

Radi
07.01.2012, 18:30
Мили дами, преди 25 години вече точно тази дама Нона Лазова ме запали по това прекрасно хоби. Нейната родна къща е срещу моята, тоест съседи бяхме с майка и и сестра и(пиша бяхме, понеже от 15 години вече не живея на този адрес, но сестра и живее там и когато ходя на гости у майка ми се засичаме с нея). Бях безкрайно благодарна на това, което ме научи, но за съжаление не и трепна окото и мене да измами, и покрай мене още две дами. Едната дама ми беше колежка, а другата братовчедка. Най-напред беше оплела колежката ми, която ми предостави гоблена Червената икона за мисля тогава беше около 50 000 лв. Говоря за 1998 год. Уговорката ни беше да ушием гоблените до 1 март 1999 год. През месец декември 1998 год. се роди моя голям син, така че аз бях в къщи и до края на месец януари уших своя гоблен но.... това, че ме е познавала от дете не и попречи да ме измами. Същият гоблен след няколко години го подарих на кумата ми и така си закупих скъп гоблен от моята първа учителка и това ми стана огромна обеца на ухото. Другите два гоблена, единиа от които беше Мона Лиза, който беше закупен от моя първа братовчедка и до днес е наполовина ушит и отлежава в кутиите, а другият мисля беше Лолита отдавна колежката ми го подари на дъщеря си. Сега вече не се доверявам на никого, купувам гоблени, които харесвам и не продавам, подарявам с огромно удоволствие. Така че бъдете умни, дори и човек на когото сте смятали, че можете да се доверите е способен да се изгаври с доверието Ви.:(

tsvety
07.01.2012, 19:50
Сега разбирам, защо като цяло българите сме на това дередже. От двадесет години една мръсница мами хора и всеки преглътва обидата вместо да реагира. Много жалко за измамените и заради тези, които тепърва ще пострадат. Ако на някой му беше паднало пердето и я беше пребил, както циганите правят, ако някой от техните бъде заплашен, само някоя ръчичка или краче да поочупи, почти сигурно нямаше да има вече 20 години мамени хора....

julliqna
12.01.2012, 19:41
За съжаление и аз съм се парила от такава фирма.Бях без работа 2001г. тъкмо се бях омъжила и си казах, че по този начин мога да изкарам някой лев докато си намеря работа.Обадих се на софийска фирма вече не и помня името, изброиха ми няколко гоблена и аз си избрах Благославящия Христос, като ми обясниха, че ще изкарам повече пари, защото е гоблен в него има и 1:1, заплаща се повече за него.Обадих им се когато го уших, а те милите започнаха да ми обясняват как по време на кампанията ми се обаждали да ме питат дали съм го ушила и как никой не им вдигнал телефона, а аз с дни не излизах от дома.На всичкото отгоре ми го продадиха на тройна цена.Сега ми краси хола, сложила съм си го в много красива рамка.