PDA

Покажи пълната версия : касперски антивирус-помощ



djina59
20.10.2006, 22:35
Приятели пак до вас тичам за помощ-
имам инсталирана антивирусна програма-касперски,до сега всичко беше супер но сега ми изписва че трябва да я регистрирам за да работи пълноценно,защото изтече гратисният период.
Дайте ми съвет !!!!
Или ако не може да я въстановя то посъветвайте ме коя програма да си инсталирам.
Предварително БЛАГОДАРЯ на всички отзовали се на молбата ми!!!!!

manka
20.10.2006, 22:38
Приятели пак до вас тичам за помощ-
имам инсталирана антивирусна програма-касперски,до сега всичко беше супер но сега ми изписва че трябва да я регистрирам за да работи пълноценно,защото изтече гратисният период.
Дайте ми съвет !!!!
Или ако не може да я въстановя то посъветвайте ме коя програма да си инсталирам.
Предварително БЛАГОДАРЯ на всички отзовали се на молбата ми!!!!!

Намери някъде из нета "крек" за програмата,кракнеш ли я няма да имаш никакъв проблем:)
Касперски е тежка антивирусна,защо не си сложиш някоя друга?

djina59
20.10.2006, 22:48
Абе Манче кракнах го и го крекнах но :confused:не става и това си е .
А това че е тежка не ме бълка не я нося на гръб:D
И остава да ми кажеш коя друга:(

manka
20.10.2006, 23:02
Пробвай NOD32:greeneye:
Когато е тежка програмата,забавя компа:)

Бамби
20.10.2006, 23:14
Аз съм с NOD32 и поне за сега (да не ме чуе дявола), нямам проблеми!
:loveglasses:

chedenceto
20.10.2006, 23:14
:hello:
Хайде и аз да ти дам съвет, но незнам дали ще ти помогна или ще те объркам повече:D

Ние сме с антивирусна програма NOD32. Доволни сме от нея много, до сега е нямало издънки. Даже като имахме вирус във форума нямаше проблем, въпреки, че се рових из форума докато се усетя.

Другата антивирусна програма, която мога да ти препоръчам е AVAST.

djina59
21.10.2006, 00:37
Момичета много ви благодаря на всички ,наистина ми помогнахте,но изглежда че имам и някакъв друг проблем при мен ,защото след инсталирването на NOD32 ми изписа че има някакъв проблем също .
За днес ще спра че главата ми е пълна с антивирусни вече,а утре наново.

Благодаря ви приятели:kissyou::kissyou::kissyou: