PDA

Покажи пълната версия : Конци Вилер



mladenka
30.10.2006, 21:55
Извинявам се, може би тук трябваше да задам въпроса, а не в "Безплатни Схеми". В ключа, който ми изпрати zveti има Вилерови конци. Какво е съответствието им с DMC или Anchor?

Моля за помощ :-|
mladenka@dir.bg

Nana
31.10.2006, 07:56
Преди време Джина59 търсише конвертна таблица, но не знам дали се намари такава.
Кой е гоблена? Не можем ли да намерим ключ ДМС и Анхор?

mladenka
31.10.2006, 12:31
Здравейте! Гобленът е Вилеровия 3352-"Ябълков цвят". Ще съм много благодарна, ако някой се отзове с ключ в DMC \в краен случай Anchor\ но към оригиналните Вилерови знаци:loveglasses:

Valja
31.10.2006, 13:34
Аз го имам този гоблен, само че съм го шила много отдавна и беше някаква българска комлпелтовка, дори не помня на коя фирма. Но не мога да намеря схемата, най-вероятно съм я изхвърлила, защото тогава, когато го ших, нямах никакви познати, които да шият и никога не съм мислила, че някога може да ми потрябва схемата. Много съжалявам, че не мога да помогна. Но по принцип не ми харесва подбора на конците в моя вариант

mladenka
31.10.2006, 16:14
Значи продължавам да издирвам ключа. Много поздрави на Стара Загора - най-хубавия град! Аз съм от там , но много години не живея вече там:kissyou: :kissyou: