PDA

Покажи пълната версия : Какво очаквахте от участието си във форума?



Пенка Неделчева
01.04.2005, 17:20
:? Здравейте, приятели!Още при регистрацията си в този форум ме "гложди" непрекъснато да задам този въпрос. И понеже по природа съм много откровенна и пряма, най-после реших да Ви го задам. Ето и моят отговор:
1. Очаквах да се свържа с хора със сходни на моите интереси.
2. Очаквах да открия гобленарки, които може би са много по-добри от мен и да ми дават съвети,когато имам нужда.
3. Да имаме коректни отношения помежду си и да си разменяме скиците на наличните ни ушити гоблени.
Много ми се иска и да можем да се видим ако не с всички, поне с някои от вас веднъж годишно...
Това е от мен.А от ВАС?

donita
01.04.2005, 20:27
:? Здравейте, приятели!Още при регистрацията си в този форум ме "гложди" непрекъснато да задам този въпрос. И понеже по природа съм много откровенна и пряма, най-после реших да Ви го задам. Ето и моят отговор:
1. Очаквах да се свържа с хора със сходни на моите интереси.
2. Очаквах да открия гобленарки, които може би са много по-добри от мен и да ми дават съвети,когато имам нужда.
3. Да имаме коректни отношения помежду си и да си разменяме скиците на наличните ни ушити гоблени.
Много ми се иска и да можем да се видим ако не с всички, поне с някои от вас веднъж годишно...
Това е от мен.А от ВАС?

Аз също съм на твоето мнение, че ще е добре да си разменяме схеми от ушити наши гоблени.Също да се допитваме за някой неща,който не ни са ясни.Която знае повече да помага.
:lady: :)

Tania
02.04.2005, 00:29
Иаз бих желала същото,да обменяме опит и да си разменяме схеми.Аз имам доста схеми и мога да ги предоставя на този койт желае.Скоро ще имам снимки на моите 20 гоблена.

Renny
02.04.2005, 10:44
При мен се получава така че когато говоря с други хора и разглеждам какво са направили те, желанието ми да шия се усилва :) Аз така се запалих наново, виждайки творбите на другите по разни американски форуми, и си казах - щом те могат, аз защо да не мога да направя същото? :lady:

Какво очаквам - на първо място да спомогнем развитието на това изкуство у нас, в България, защото имам чувството че изоставаме в представите си за него. В повечето случаи пазарът бива диктуван от потребителя, а ако хората не знаят за дизайнери като Dimensions, Janlynn, Theresa Wentzler, Mirabilia, Fleur de Lis и още поне стотина такива, шансът техните модели да станат популярни у нас намалява, ако няма реално търсене.

Имам много схеми, и макар че ми отнема страшно много време да изпращам (де тази възможност да седна по човешки пред компютъра), съм готова да разменям с всички които имат желание.

mylli
08.04.2005, 15:29
Определено съм съгласна със всички мнения до сега. Радвам се че има толкова много хора със който мога да обсъждам това което правя. :lady:

Seagrave
23.08.2005, 09:32
Аз също съм изключително доволна, че попаднах на този форум...направо "ударих дупе в тавана" [:] ...от една седмица съм регистрирана и ми стана най-посещаваното място :) и така като гледам фенклуба расте прогресивно.
Като се замисля не съм шила гоблен от много време.... и не мога да се похваля с нищо особено като изработка. Но все си оставам маниачка на тази тема...не ме е пускало от часовете по трудово в училище :P
Накратко... много се радвам, че ви има

keissi
23.08.2005, 09:51
:yes: Знаете ли, аз също съм съгласна със всички ВАС. В къщи мъжете са мнозинство, освен с две съседки,а и те ходят на работа, няма с кой да обсъждам темата за гоблените...Добре, че децата ме научиха малко да работя с компютъра, та да мога да съм сред ВАС.
Благодаря на всички Ви, че Ви има :!:

veni_3000
23.08.2005, 10:35
Аз също съм много доволна че открих този форум ,защото повечето ми познати не се занимават с гоблени ,и не разбират каква е тая моя страст.Но вече зная че не само аз се чувствам така ,а има и много други.Откакто открих този форум желанието ми да шия се увеличи преди с месеци не се докосвах до гоблена защото всички ми втълпяваха че само съм си увреждала очите и надали има такива нато мене само затова да мислят но вече съм наясно че не съм сама и има много други жени и мъже които имат моето хоби.
РАДВАМ СЕ ЧЕ ВИ ИМА :!: :yes:

Meri
24.08.2005, 16:03
Здравейте, Радвам се че ВИ ОТКРИХ.Хората, с които контактувам не се занимават с гобленарство. Почти всеки ден ,при малкото свободно време, което ми остава винаги влизам и разглеждам форума.За съжаление нямам компютър в къщи , а и на служебния нямам записвачка и не мога да ви пратя моите схеми, но се надявам в близко бъдеще да ми купят нов и тогава ще се включа и аз.
ОБИЧАМ ВИ ВСИЧКИ И НЕКА СИ ПОМАГАМЕ В ТОЗИ ТРУДЕН ЖИВОТ С НАШЕТО ХОБИ:!:

darri
24.08.2005, 16:40
Не знам защо тази тема ми е убегнала от вниманието и затова сега ще ви напиша не какво очаквам, а какво намерих във форума.
1.Много приятели с които да споделям мнения във връзка с нашето общо хоби
2. Научих много нови неща относно гобленарството
3. Открих различни фирми за гоблени за които не бях чувала
4. Благодарение на форума можем да бъдем в крак с най-новите тенденции в гобленарството
5.Получих ценни съвети от по- опитни гобленари
6. Разбрах, че кръстатия бод не е само за каренца :D :D , а напротив с него се получават много красиви неща
7. Но не на последно място още веднъж се убедих каква магия е гоблена и щом те завладее лек няма.

rebostobg
04.04.2006, 19:41
:hello: Присъединявам се към всички мнения по въпроса :!: Много съм щастлива, че ви открих, макар че форума ми отнема много от свободното време :!:

qni
04.04.2006, 20:53
Попаднах на магия в този форум.Щастлива съм ,че сама го открих и много ми допадна .Разглеждала съм и други форуми, но този ме провокира и се регистрирах .Всички са много отзивчиви тук .Очаквах единствено да науча нещо повече за гоблените.В последствие обаче стана така ,че тук влизам всеки ден и се вълнувам от темите ,които се обсъждат .
Тук времето отлита неусетно :yes:

bonita
04.04.2006, 21:02
Аз лично каквото очаквах и на каквото се надявах, го намерих тук Не само размяната на схемите но и човешко отношение от хора които не познавам и с хора които може би няма да се запозная лично.Като начинаеща в това красиво изкуство получих голяма помощ от професионалистите във този форум за което от сърце БЛАГОДАР СТРАХОТНИ СТЕ ВСИЧКИ :gipsy: :gipsy: РАДВАМ СЕ ЧЕ ВИ ОТКРИХ И ЧЕ ВИ ИМА :!: :!: :!: :yes: :yes:

НИЯ НИК
04.04.2006, 22:51
Нищо предварително не съм очаквала,защото не знаех за съществуването му.Във форума попаднах случайно търсейки картинки з а пъзели,които много обичам да рдя на компютъра.Даже по едно време се бях вманиачила натема пъзели.Попадайки във форума забравих пъзелите и извадих пак гоблените.След четвърт век шиене на гоблени си мислех ,че не съм чак толкова "боса" в тази област.От както съм тук разбрах едно нещо- колко много не знам. И за сетен път се убеждавам,че когато човек търси нещо,макар и подсъзнтелно съдбата му помага да го намери.От всичките ми приятелки и познати само една шиеше гоблени,но и тя спря.Тук намерих сродни души и научих много неща. И видях толкова много красота,която ме стимулира да не губя нито минута в бездействие,макар за мен думите" За лудо работи,за лудо не стой" важат в пълна сила. Дори вестниците /моята слабост/ прехвърлям отгоре - отгоре и бързам да вляза във форума. И като си помисля само,че съмможела още преди година да бъда сред вас,но съдбата си е съдба и ние трябва да следваме нейния ход.
Ами това е.Дали бях изчерпателна?

Nana
04.04.2006, 23:10
И на мен тази тема ми е убягнала. :idea: Честно казано не знаех какво да очаквам. В началото имаше много малко пишещи. После си намерих приятели - вярно, че не съм ги виждала, но са приятели. Научих много неща и продължавам да научавам.Вярно, че много време прекарвам пред комп., но си е изкушение да надникнеш поне за малко във форума. :wink:

Miro
05.04.2006, 00:18
Хубава тема ! Попаднах на форума случайно, започнах много внимателно да пиша , но малко по малко се отпусках , намирах приятели за които не беше важно дали си мъж или жена , а дали обичаш гоблени, шиеш ли и.... т.н. Намерих много нови приятели с които мога да говоря за гобленарство . Намирам винаги отговор на въпрос който ме вълнува , опитвам се да бъда коректен към всички които се обръщат към мен , изпитвам потребност да влизам във форума ежедневно и ... неусетно това оформи денят ми . Получих от форума много , страшно много . Дано това продължи безкрайно , дано приятелите ми се увеличат неколкократно , дано продължим ......... :yes: :yes: :yes:

Steny
05.04.2006, 00:49
И аз като повечето открих случайно форума и в началото се опитвах да изчета всичко написано до момента. Е не успях.
Тук наистина открих много приятели и благодаря на всички, които са ми помогнали до момента и на тези, които ще ми помогнат в бъдеще.
Преди да Ви открия и идея не съм имала какви невероятни красоти съществуват по света - като например гоблените на Dimensions, Heritage и дори Lanarte.
Сега обаче представите ми са променени и покрай четенето във форума ми се завърна желанието да шия и то по възможност повече.
Благодаря Ви, че Ви има :!:

Nelia
06.04.2006, 17:35
:hello: Откакто открих форума света на гоблените придоби друг смисълза мен.Нямам приятелки ,които шият.А това ,което месеци вече гледам ме вдъхновява повече и повече! :flowerlove: Благодаря,че ви има и ви открих :!: :!: :!:

katya
19.04.2006, 16:55
радвам се ,че открих този форум.присъединявам се към мненията на останалите.
много е приятно да знаеш,че винаги когато пожелаеш има с кого да поговориш за гоблени.

s_la
19.04.2006, 17:02
Не съм очаквала толкова,колкото получавам от форума.
Много приятели и то без да си ги познавал , без да си ги виждал . Просто ПРИЯТЕЛИ. Готови да ти помогнат.Тава е много .
Благодаря ви :flowerlove:

blue_bouble
19.04.2006, 18:21
Макар,че съм отскоро тук,ми е много приятно.Да си призная не мога да шия гоблени ,но обичам да им се наслаждавам.Всички са толкова красиви,свалям шапка на тези,които ги създават!
Продължавайте в същия дух!
Благодаря за красотите които всички ние гледаме ежедневно!!!
Благодаря!

manka
19.04.2006, 20:00
:hello: Откакто открих форума света на гоблените придоби друг смисълза мен.Нямам приятелки ,които шият.А това ,което месеци вече гледам ме вдъхновява повече и повече! :flowerlove: Благодаря,че ви има и ви открих :!: :!: :!:

Вече имаш и приятелка която шие гоблени :lady: това съм аз ако искаш.
А сега на темата отсамото начало на стартирането на сайта- влизах ,четях и .гледах.Доста време ми отне да се реша и аз да изкажа мнение тук.Обичам много да шия гоблени и да помагам с каквото мога на другите,тук се чувствам като в къщи.Благодаря че ме приехте при вашето голямо семейство :lady:

kamellia
29.04.2006, 00:21
:hello: ,всички :!:
И аз нищо не съм очаквала от начало.
Вярно е ,че като гледаш нещата сътворени от чуждите ръце ,усещаш някакво желание да шиеш колкото се може повече ....и да създаваш красотите,които са те впечатлили :lady:
Мн се радвам,че във форума цари една топла, вуртуална,приятелска атмосфера :flowerlove:
Щастлива съм,че съм помогнала на вс с каквото мога ,и че хората които съм помолила за нещо винаги са откликнали на молбата ми :heart: :flower: :heart:
Хубаво е когато имаш на кого да покажеш и кажеш с какво се занимаваш,без да те гледат като извънземно или да ти се присмеят :twisted:
Удбедена съм,че вс тук оценяват и се радват от сърце на вс чужд или свой ушит гоблен :!:
Продължавайте в същия дух и не плащайте данък обществено мнение :wink:

toteva
29.04.2006, 14:36
Много ми е приятно да влизам във форума.Нямам голям опит с гоблените,но покрай вас така се запалих :D и съм много благодарна на хората,които ни помагат,когато възникне някакъв проблем на тази тема. :lady: Благодарение на вас започнах да се специализирам в това изкуство.Благодаря :yes:

sLaV
30.04.2006, 16:21
Много се радвам, че участвам в този форум, даже съжалявам, че не съм ви открила по-рано! Не успявам да изчета всичко и да пиша много във форума, защото нямам много свободно време, но всяка свободна минута използвам да вляза във форума. Много се радвам, че мога да контактувам с хора, които се занимават с това изкуство!
Очакванията ми надминаха това, което виждам във форума. Тук можеш да питаш за всичко, да ти се помогне, ако трябва, да откриеш нови и нови неща...Видях много красиви неща и научавам много от форума!
РАДВАМ СЕ, ЧЕ ВИ ОТКРИХ! :flowerlove:

zoq
22.07.2007, 15:07
:kissyou: :kissyou: Цяло изкушение е този форум, почити не пропускам ден да не вляза дори и за малко. Тук винаги се намира нещо интересно което не знаеш, винаги има отзивчиви съфорумци готови да помогнат. Пожелавам си още много нови учасници да открият магията на гоблените и още нови приятели ТУК.:loveglasses:

ibg1963
22.07.2007, 16:59
Незнам какво съм очаквала.Влязох с много притеснение- какво ли е тук.Открих отзивчиви и приятелски настроени хора, готови винаги да дадат съвет, да помогнат.Открих и приятели с които можеш да споделиш радости и проблеми.
РАДВАМ СЕ ,ЧЕ ВИ ИМА

Snejna
22.07.2007, 19:55
Попаднах във форума случайно. Не бях и сънувала какви красоти има по света. Научих много.
А най хубавото е че винаги можеш да попиташ за нещо и ще се намери някой който да ти отговори.:)

stoika
22.07.2007, 21:30
Казвам се Стойка и съм от Хасково.Шия гоблени от една година.Ровех се из интернет,эащото исках са науча колкото се може повече за гоблените за по-малко време.Така попаднах на този форум.Дълго време мина докато се реша да пиша.Видях много красиви гоблени,научих безкрайно интересни неща,усетих топло отношение и приятелство между вас.Ще се радвам ако ме приемете във вашето голямо семейство!
БЛАГОДАРЯ!

Radi
25.07.2007, 01:41
Интересно, как ми е убягнала тази тема, но да напиша. Преди година и месец съм с Вас, но може би около месец - два преди да се регистрирам официално посещавах форума. Какво очаквах от форума ли?
1. Много хора с които мога свободно да коментирам за гобленарството /и ги намерих/ :kissyou:
2- Много нови схеми , за които Ви благодаря от сърце.
Изобщо ЩАСТЛИВА СЪМ, ЧЕ ВИ НАМЕРИХ! :blueflow: :flower: :flowerlove:

Radi
25.07.2007, 01:42
Интересно, как ми е убягнала тази тема, но да напиша. Преди година и месец съм с Вас, но може би около месец - два преди да се регистрирам официално посещавах форума. Какво очаквах от форума ли?
1. Много хора с които мога свободно да коментирам за гобленарството /и ги намерих/ :kissyou:
2- Много нови схеми , за които Ви благодаря от сърце.
Изобщо ЩАСТЛИВА СЪМ, ЧЕ ВИ НАМЕРИХ! :blueflow: :flower: :flowerlove:

lari
25.07.2007, 07:59
И аз съм пропуснала темата. Преди всичко във форума намерих нови приятели-а за мен това е най-ценното.Обогатих познанията си за различни фирми и гоблени, гобленови бодове и какво ли не.За мен форумът е връзка със съмишленици, връзка с част от света,който ме интерсува.Дава ми творчески стимул.:kissyou:

ves_si75
25.07.2007, 13:22
Здравейте на всички. Щастлива съм че Ви има , и че ви открих. :clap:
Какво очаквам от участието си във форума?!
Ами много нови приятели занимаващи се с гобленарство. Месеци преди да се регистрирам тук се лутах из форумите и направо се хванах за главата, като видях колко много хора шият и ценят това красиво изкуство,а още повече се замаях, като видях какви красоти създавате. Браво момичета и момчета!!! :thumbup: От сърце се радвам на вашите произведения.
Поздрави на всички и продължавайте в същият дух.

marji
25.07.2007, 14:46
Не очаквах нищо особено, но тук открих много приятели, нови идеи за гобленарството и прекарах безкрайно много щастливи мигове на отмора. Благодаря на създателите на този форум!:kissyou:

matcata
25.07.2007, 16:08
Сигурно и аз ще се повторя,че не съм очаквала нещо,но какво да очаквам като аз имах само лябовта си към гоблените,а информацията която ме заля беше огромна и аз дори не подозирах за нея.Речника ми е беден за да изразя благодарност от отношението което срещнах тука.Никой освен Вие не разбирате какво е наркотика гобленарство.Не съм очаквала,че ще срещна непознати хора които с такава готовност да ми помагат във всички въпроси.Спирам за да не се разчувствам.Обичам ви:kissyou:

me4ta
09.08.2007, 16:02
Получих много.:kissyou: Получих и продължавам да получам подкрепа от тези добросърдечни хора :flowerlove:. Тук намерих страшно много приятели...тук съм споделяла и радостни и щастливи моменти...и винаги съм намирала това което търся:angel:

svirepo`limon4e
11.08.2007, 01:35
Здрвейте и от мен!Както повечето от форума и аз попаднах на него случайно. Въпреки, че годините са ми малко - шия от 3-4 и благодарение на ВАС научавам много нови и полезни неща и се надявам да е така и за напред. Тук има много отзивчиви хора и съм горда, че мога да бъда част от екипа :kissyou: Радвам се, когато виждам как това на пръв поглед малко място се разраства и как един общ интерес може да сприятели толкова много и различни хора :)

valq_78
16.08.2007, 15:17
Аз съм от скоро тук и се надявам да намеря много нови приятели и да науча много нови и интересни неща за любимото ми хоби!Изумена съм колко много хора обичат и харесват създаването на тези красоти наречени гоблени!:kissyou:

lililina
16.09.2007, 20:30
Здравейте, открих ви случайно, но вие ме пленихте с красотата която сътворявате.Тук има невероятни неща, така ме пленява всичко, че щом се прибера веднага сядам да чета форума.Още съм нова, но се надявам да намеря приятелство.Благодаря за невероятния форум.

kraseto
16.09.2007, 22:07
Здравейте, момичета!
Нека да споделя и аз нещо с вас.
Шия от около 20 г., но по-сериозно от около 6-7г.За всичките тези години, никой на нищо не ме научил, само една съседка ми е показала как се започва гоблен, а всичко останало съм научила от безброй хходения по т.нар фирми за изкупуване на гоблени, които са ми казвали какви са им изискванията, та от там и аз се уча как да шия и в крайна сметка мисля , че постигнах съвършенството - гоблен с две лица. Но това нещо ми костваше много, много усилия. Никоя гобленарка не си казва как шие, за да не би случайно да я надмина, а накрая така стана и без тяхна помощ. Сега и аз не им казвам нищо, споделям само с вас, които ми станахте добри приятели и се сприятелих дори и лично с нрякои от вас. Всеки ден влизам във форума и с нетърпение очаквам да видя какво ново има във форума. Сега очаквам и утрешният ден - откриването на изложбата в Пловдив, за да мога да се запозная лично и с повечето от вас, с които си общуваме от толкова време, но тук във форума.
Бъдете все така добри приятели!

Pepa555
16.09.2007, 23:41
:idea: Здравейте!Очаквах от този форум да науча нови интересни неща и да намеря приятели с общи интереси!:kissyou:

ктк
12.08.2008, 01:02
Здравейте момичета!
Аз случайно попаднах на сайта търсеики безплатни схеми и то не защото нямам поне 20тина чакащи гоблени ,а търсейки нещо по-различо.
От доста време се регистрирах ,но рядко влизах в сайта просто доскоро в къщи нямах интернет.Сега вече от 2 седмици имам и повярвайте стоя до 2 ч.нощем да разглеждам красотите който сте изработили и показали и вече ме срам защото всичко харесвам и искам да имам и слава богу ,че съм толкова технически неграмотна иначе досега да сте ме изхвърлили от форума.
Но повярвайте ми не можех и да си представя ,че ще видя толкова красота тук

Parabola
02.09.2008, 23:01
Когато за пръв път попаднах тук не можах да повярвам колко много красоти са събрани в този форум.Намерих приятели, много полезна информация,научих много неща и понякога по цял ден съм прекарвала тук без да усетя как е минало времето.Благодаря на всички тук, които са ми услужвали със съвети.Прекрасно е , че можем да обменяме схеми, както и опит, а и да говорим за всичко останало, което би ни било полезно!!!Целувам ви всички!!!!!!:flower::rainbow::kiss::blueflow::flow erlove:

napetia
02.09.2008, 23:27
определено това което открих тук надмина скромните ми очаквания:lookup:, а именно много полезна информация, невероятно красиви творби, много отзивчиви и сърдечни приятели:kissyou:, полезни съвети и надявам се още много неоткрити от мен за сега неща. Най-хубавото е, че форумът непрекъснато се развива и винаги изненадва с нещо ново.:clap:

stas
03.09.2008, 17:54
И аз попаднах на форума случайно, но затова пък сега постоянно го следя :D - да не изпусна нещо...
Открих много топло и сърдечно отношение, приятели и неподозирани красоти.
Радвам се, че мога да получа помощ или съвет и хората са толкова отзивчиви.
Благодаря Ви безкрайно!:kissyou:

IgDe
03.09.2008, 18:33
Очакванията ми се оправдаха!
Намерих хора, занимаващи се с моето хоби!
И много красиви и оригинални творби!

zezata
03.09.2008, 19:01
И аз страшно съм щастлива, че съвсем случайно попаднах във този форум. Сега има с кой да говоря за гоблени без да ме гледат с любопитство. Намерих и много нови приятели за което се надявах. Но страшно се изненадах когато видях колко много безплатни схеми има, само желание да имаш да шиеш. Научих и много неща за което благодаря на сфорумнячките. :flower: :flower: :flower:

vanina5860
03.09.2008, 21:29
Нека и аз да кажа - години наред съм работила с часове на компютър и интернет, но никога не съм се усмелявала да потърся сайтове и форум, който да е за гоблени. Големият ми син и племенницата ми казваха, че съществуват, но в къщи нямах компютър и много съжалявах. Тази година в началото на април се оборудвахме и с комп и с интернет и веднага ви ОТКРИХ:kissyou:От тогава до сега вие - всички участници и участнички сте ми най-близки и свидни.Спомням си, когато написах,че ми харесват едни гоблени и веднага получих запитване да кажа кои и мога да разчитам,че ще ги имам.Живея в град, където повече от хората са затворени.Може нещо да не им трябва,но за нищо на света няма да го споделят с друг.Даже сега си спомням как светнах една позната,че съществуват гоблени на Дименшън.Учих я как се шият, а когато поисках схема, тя ми я снима черно-бяла и в горният край на двата листа беше пълна, а в долният край, където се доближават листовете липсваше квадратче и половина.Когато й казах, тя отговори "Какво толкова" - представяте ли си как се почувствах - Та кой шие без пълна схема?:confused:
Затова, мога да кажа, че тук, в този прекрасен Форум намерих ДОБРОТА, ИСКРЕНОСТ,УВАЖЕНИЕ.Всичко, което ми е липсвало.
БЛАГОДАРЯ ВИ, ЧЕ ВИ ИМА:kissyou:

venipetgab
03.09.2008, 21:36
Здравейте! И аз като повечето от вас попаднах случайно във форума, търсейки безплатни схеми. Но освен многобройните схеми на гоблени( ще ми трябват 2-3 живота за да ушия всичко,което съм харесала) тук открих много нови приятели, който имат същото хоби като мен, научих много нови неща за гоблените. Тук атмосферата е толкова приятна, че ми се иска денонощието да има 2-3 часа повече,за да ги отделя за форума. Благодаря ви момичета и момчета! Много сте готини, а това е най-интересният форум, в който някога съм попадала!

ninfil
04.09.2008, 00:49
Много съм щастлива,че намерих този сайт.Не пропускам и ден без да надникна в него и с всеки изминал ден се убеждавам,че всички момичета са безкрайно отзивчиви и мили.Очакванията ми не само се потвърдиха,ами дори ги надминах.Обичам да отмарям тук и да се наслаждавам на красотите,а да не говорим за огромното богатство от схеми и гоблени.И най-вече се радвам,че намерих нови приятели,които не ме критикуват,че си губя времето с тези"кавьорчета". Аз не съм много на "ти" с по-съвременните гоблени и определено имам какво още да уча и се надявам с ваша помощ в скоро време да достигна висотите на най-големите ни майсторки тук.

makrat
04.09.2008, 20:12
Аз очаквах и получих подкрепа и мотивация, откъсване от еднообразното ежедневие, приятни часове в разглеждане на схеми и на прекрасните творби на другите участници във форума:clap:
Тук намерих отзивчиви, макар и анонимни приятели, жени с ъс сходни на моите проблеми и въжделения:yes:
Харесва ми спокойния, толерантен тон във форума и човешкото отношение което прозира:loveglasses:
Тук се чувствам добре приета и макар да пречи на прогреса на гоблена ми, прекарвам във форума часове наред:kissyou:


И "УРА" за Пенка Неделчева за темата:party:

rodich
24.09.2008, 12:47
БРАВО за темата!!!!!!!!
Тук съм за да си усъвършенствам хобито. Да видя какво ново има като модели и начини за изработка.
Най-много ми допада атмосферата - всички се радват на хубавото, дават съвети и помагат. Надявам се и аз да съм допринесла с нещо.
Извода, който си правя: трябва да влизам по-често :)

sharlota
12.10.2008, 13:03
Много се радвам,че Ви има!С Вас се възроди една моя позабравена страст.Много красота на едно място,много сърдечни хора,вече и приятели.Къде на друго място ще откриете всичко това?Благодаря Ви за озивчивостта и приятните мигове на отмора!

toteva
25.10.2008, 16:46
Тук намирам спокойствие и успешно релаксирам:D

albenka30
25.10.2008, 18:05
Благодаря ви че ви има.открих нови приятели.

blue_bouble
25.10.2008, 22:59
По принцип съм човек - песимист.Първо винаги мисля за лошото.Мога да кажа какво не съм очаквала от форума.
Не съм очаквала, че има толкова хора , занимаващи се с гоблени.
Не съм си и представяла , че ще хвана иглата и ще започна да шия с любов.
Не съм знаела , че гоблените са такава " зараза".:gipsy:
Не съм очаквала да намеря толкова приятели тук, които винаги са готови да ти помогнат, да те подкрепят макар и за съвет.
Не съм очаквала, че гоблените ще се превърнат в такъв обединител на хора от цялата страна.

Благодаря на всички, че сте тук!:kissyou:

skorpion
26.10.2008, 00:47
Тук е втория ми дом, колкото и тривиално да звучи!Това е моето кътче, където бягам от ежедневието при приятели, чиито очи видях на нац. среща и на живо!

Юра
26.10.2008, 10:30
Определено нищо не очаквах - регистрирах се просто ей така....
Да обаче открих много приятели, съмишленици и много поводи за положителни емоции. Отново ми се възвърна желанието да бродирам. Открих новия свят на гоблена в миниатюри, мъниста, графики и куп различни и нестандатни решения.

napetia
27.10.2008, 10:23
Определено нищо не очаквах - регистрирах се просто ей така....
Да обаче открих много приятели, съмишленици и много поводи за положителни емоции. Отново ми се възвърна желанието да бродирам. Открих новия свят на гоблена в миниатюри, мъниста, графики и куп различни и нестандатни решения.

Подкрепям те напълно Юра! И аз открих много нови приложения на бродирането, а и доста други интересни неща за "сръчни ръце" :clap: