PDA

Покажи пълната версия : Моля за помощ всички от Пловдив



Helen
06.12.2006, 11:13
Здравейте на всички от Пловдив.
Имам нужда от Вашата помощ. В събота или неделя ще пътувам през вашия град в посока от Хасково към Пазарджик. Бих желала да си направя подарък:D - панама, конци или каквото си харесам. За съжаление, ще разполагам с много ограничено време, затова Ви моля да ме насочите към магазин някъде около кръговото на Панаирния град или по булеварда към изхода за Пазарджик/не знам сега как се казва/. Разгледах адресите на магазините в сайта, но имената на улиците нищо не ми говорят. Единствения, който знам, е зад Централните хали.
Благодаря ви предварително!:flowerlove:
Желая на всички лек ден.

albenka30
06.12.2006, 11:39
Най-добре да отидеш в магазин "мистър гоблен' НА ПОНЕДЕЛНИК-ПАЗАРА СЕ НАМИРА,КАТО ИЗЛЕЗЕШ ОТ ТУНЕЛА.Там поне има много голям избор,продавачките са учтиви и ще ти помогнат в избора.Определено много ще ти харес ,а и цените са по приемливи от кварталните магазинчета за гоблени.

blue_bouble
06.12.2006, 11:59
Ей, ако си в Пазарджик обади се да пием кафенце!:)

blue_bouble
06.12.2006, 12:04
Ако идваш в събота ще ти покажа от къде да си купиш всичко,за съжаление в неделя тези магазини не работят.

chedenceto
06.12.2006, 19:08
В "Мистър гоблен" наистина има всичко, аз съм доволна от артикулите и отношението на продавачите. За цени не мога да кажа нищо, защото са еднакви като тези в Пещера.
Щом времето ти е ограничено направо отиди там:gipsy:

Helen
08.12.2006, 19:22
:hello: момичета, благодаря от сърце на всички ви за информацията. Много ми помогнахте. Черпя :coffee: и :cookies:
Желая ви весело прекарване на празника и приятен уикенд