PDA

Покажи пълната версия : Конци МЕНТЕ-ДМС



stasy
11.01.2007, 00:41
ВНИМАНИЕ!!!
На Хрисо Ботев №93 продават ДМС Менте
Купих си конци ДМС ,които много се различават от номера на тези ,които имах например №945/лицев цвят/ много различен от този които имах останал купен не отдавна от официалните дистрибутори на ДМЦ.
конеца е по-тънък и цвета е много различен.

abi1004
11.01.2007, 12:45
Ужас аз предимно от тях пазарувам офиса ми е съвсем близо и ми е много удобно...... много внимателно трябва да гледам . Магазина е много добре зареден а и продавачките са много любезни......http://s2.rimg.info/6c070f45b1c1b74c3dd389961b870e85.gif

snejanka77
11.01.2007, 12:57
благодаря за предупреждението

stasy
11.01.2007, 22:37
По повод на това колко е зареден магазина на Х.Ботев 93 сигурно не знаете за магазина на Стефан Стамболов 8 толкова зареден магазин не съм виждала и в чужбина! А продавачките са толкова любезни, че всеки път си излизам с подаръци като: брошури,списания с модели,рекламни конци по 4 метра чилета ДМЦ! Е може би има значение и сумата защото там не можеш да влезеш и да не си купиш нищо,всичко ти харесва и от всичко имаш нужда!!! :) ;)

smyrna
12.01.2007, 10:49
ZDRAVEYTE..
i na men mi napravi vpe4etleniye kato ne mistignaha kontsite re6ih da im namerya nomerata v kataloga na dmc i ..ujaz mnogoto svetove nyamat savpadeniye s svetovete na dmc (komplektovkite sa na 4astnitsi ne sa originalni)..no otkakto otkrih foruma ne si kupuvam ...
Nyakade byah 4ela 4e dmc kontsite daje ako sloji6 v belinata ne izbelyavat
dali e verno?

nellli
12.01.2007, 12:23
Момичета, погледнета бар кода на конците. Какво пише там? Да не би да са заредили от българските конци на завод "България"-Казанлък. Нали и те правят ДМС, ама уж само за износ.

smyrna
12.01.2007, 13:53
na etiket4eta pi6e kakto na originala DMC ..made in france no v katologa na dmc nyama takav svyat

yonka
12.01.2007, 14:10
:confused: Чудя се тези къде са произведени ?Не ми се вярва да са оригинал,въпреки че номера и цвета отговарят на дмц каталога?!

nellli
12.01.2007, 15:33
http://petracho.ofd-plovdiv.org/merki.html#bar_codes
Я погледни тук. Твоя бар код ми изглежда съвсем редовен и на моите чилета е такъв. Отстрани на етикета пише ли къде е произведен?
Ама нищо не пречи всичко да се фалшифицира в нас или у съседите нали знаеш?

yonka
12.01.2007, 16:21
http://petracho.ofd-plovdiv.org/merki.html#bar_codes
Я погледни тук. Твоя бар код ми изглежда съвсем редовен и на моите чилета е такъв. Отстрани на етикета пише ли къде е произведен?
Ама нищо не пречи всичко да се фалшифицира в нас или у съседите нали знаеш?

Пише Made in France,но и още For sale only outside the European Union.А баркода започва с 775,което значи ...Перу?!

keissi
12.01.2007, 17:34
Току-що моят син ми го разчете - за продажба само извън Европейския съюз.
Явно при нас ДМЦ конците са менте:(
:confused: И дано сега като сме вече в ЕС да се оправят тези каши.

nellli
12.01.2007, 19:45
Да милички и моят син точно това преведе сега като се върна. Аз не владея този език. Е, ами за нас шкартото качество за сега. Какво да се прави. Ние май сме свикнали........

keissi
12.01.2007, 20:42
Аз до скоро знаех, че ДМЦ-то са само на чилета, но какво беше учудването ми когато в едно магазинче видях на ролки/ или както там се казва/ поне 50 цвята. Когато попитах жената защо е така, тя ми каза,че така ги получавала и сама ги правела на чилета. В това се уверих лично, но когато трябваше да сложи номера, отряза една малка част от етикета и на картонче написа номера.Явно, че конците които тя продава са или българско или балканско производство.А аз много се радвах когато я открих, защото продава и конци на метър:(

Ганима
12.01.2007, 23:38
Ето как изглежда етикетчето на DMC, купено от официалните дистрибутори. Не помня дали от магазина на "Ст. Стамболов" или от Комплекс "Глобус". Пазарувам от първия, но веднъж, от любопитство посетих и другия, нищо, че хич не ми е на път.
И на двете места дамите, с които контактувах бяха много отзивчиви и любезни.
Досега проблеми с конците не съм имала.

Temenuzhka
14.01.2007, 11:50
:confused: Чудя се тези къде са произведени ?Не ми се вярва да са оригинал,въпреки че номера и цвета отговарят на дмц каталога?!

И моите етикетчета на ДМС са същите, с посочения бар код.Конците съм си купила от официалния дистрибутор на ДМС - ул. "Ст.Стамболов" 8.
Дано сега, вече като член на ЕС и в България да пуснат най-после оригинални продукти и на мен ми писна вече, не знам кое е менте и кое не е.:( :lookup:

adi
15.01.2007, 21:30
Здравейте моми4ета !
Аз съм една от новорегистрираните но следя този сайт с голям интерест още от създаването му.
Вси4ки конците, които се продават извън страните от Европейския съюз носят този етикет.
Купувала съм конци с този етикет извън България, а за разли4ията в цветовете знам, 4е преди известно време ДМЦ смениха цветовата гама.

BIBETO
05.04.2007, 09:50
Момичета, вчера купих ДМС - чиле, на което ми направи впечатление, че хартията на етикета е доста по-различна, да не кажа доста по-простичка, като амбалажна. На етикета пише Made in France, но , след като го "разфасовах" в къщи имам огромни съмнения за произхода му - конеца е по-тънък, без лъскавина и на пипане е като колосан. Започнах да си шия с него, тъй като нямах друг избор, обаче нишката започна да се разбридва и да става на топчета. Ужас:( Днес съм решила да отида в магазина и да се "поинтересувам" :fight: за родословието на тези конци, на които на всичкото отгоре и цената е увеличена от 0,75 на 0,85 лв.