PDA

Покажи пълната версия : Поръчка на гоблен от сайта - нещо не съм разбрала ли?



nellli
11.01.2007, 21:08
Я да видим дали съм разбрала правилно:
С тези основни ремонти чак сега ми остана време да се поровя по-подробно в сайта и реших да направя проба с поръчка на комплект /т.е.-готов гоблен/. Сложих си го в кошничката и изненада - гоблена струва 27 лв., а доставката 40 лв. Така се стресирах :( та отказах поръчката на момента. Дали нещо не съм разбрала?
Аз живея на 400 км от София. Ако си купя билет в двете посоки ще ми излезе -38 лв. Ми аз по-добре да дойда да си го купя от София гоблена. Даже ще си платя и градския транспорт с остатъка до 40 лв. И каква разходзка ще си направя!:D
Да не би пък тази екстра да е само за фирми, които ще поръчват в големи количества и аз да се набутах не където трябва?

pepina
12.01.2007, 11:06
Според мен е станала някаква грешка:D
:confused: Предполагам ,че е трябвало да ти покаже 4.00лв,
а не 40.00лв.Аз съм получавала гоблен с куриер
от София до Бургас 4.70 лв ми струваше удоволствието.
Все пак цената зависи и от грамажа на пратката.

flame
12.01.2007, 11:47
nellli , няма такова нещо, доставката е 4 лв. Понякога изписва 40 лв. но това не е вярно. :)

Работим по въпроса с отсраняването на проблема.

nellli
12.01.2007, 12:11
Ох, радвам се, че е грешка, че като си видях сбора - 67.00 лв. се облещих направо. Значи да поръчвам смело.

flame
12.01.2007, 16:01
nellli, благодарим ти, че писа за този проблем.
Винаги може да се обърнеш към нас за помощ или информация.

nellli
12.01.2007, 17:16
И аз благодаря, че веднага се отзовахте!

И пак да попитам, че забравих предния път:защо качеството на снимките от 3и 4 страница на раздела "Комплекти" /става въпрос за пейзажите на ДМС/ е толкова лошо? Виждам само едни размазани петна.

kraseto
03.02.2007, 13:47
Здравейте момичета и момчета!
И аз имам подобен въпрос. Моля за отговора ви!
Наистина ли доставката струва 4лв?В случая имам предвид за гоблен от гоблените.com. Там си харесах гоблен, но не зная колко ще ми струва доставката?
И още един: Цената, която е фиксирана/имам предвид/ щампованите гоблени/ само за самия гоблен ли е или включва и конците?
Никога не съм шила щампа и ми е интересно да опитам.Даже не знам трудно ли е или не, въпреки, че имам опит и то не малък, но на панама.
Благодаря ви предварително!