PDA

Покажи пълната версия : dump ru



petgrbg
12.01.2007, 15:08
Като тършувах из форума , разбрах ,че всички сочите горния линк за сваляне на схеми . Искам да попитам следното : регистрирах се в този сайт , но не ми е ясно как да потърся файл на гоблен и схемите ?:confused:

snejanka77
12.01.2007, 15:42
за да теглиш от този дайт, трябва да кликнеш директно върху линка , който ти е даден заедно с гоблена. иначе не зная да има начин да се търсят гоблени. зная , че това ,което е качено , може да се изтегли в рамките на 30 дни от качването му. и не се изисква регистрация. регистрацията мисля ,че е за да качваш по- големи файлове , но не съм много сигурна за второто. дано съм ти била полезна.
иначе ако ти решиш , ти също можеш да качваш там файлове ,както и на други места -споменати са в интернет ресурси.

sweety
12.01.2007, 15:51
Аз вчера или завчера се регистрирах и ми изписа нещо от рода на това, че имам пространство 100 Мб, но съм сигурна дали беше точно толкова :) Иначе гоблените, за които са дадени линкове за dump.ru, се дават във форума са качвани там или от потребителите тук, или са давани в руските форуми и от там са сложени тук, аз лично не знам начин да се търсят гоблени направо там, без предварително даден линк :flower::lady:

petgrbg
12.01.2007, 16:03
Благодаря Ви много за поясненията , ама нали съм на " ТИ" с технологиите та :bong:

didsi
30.05.2007, 21:03
Доста късно я видях тази тема /сигурно и други го знаят/, но има начин за търсене на dump.ru, аз откривам много неща по този начин. Където пише найти пишеш примерно номер на гоблена който търсиш ето така *124* и ти излизат файловете, съдържащи тези цифри.