PDA

Покажи пълната версия : Форума със собствен адрес



flame
24.01.2007, 13:19
ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ СЪФОРУМЦИ И СЪФОРУМКИ,

2-дневната профилактика на форума почти приключи :idea: ,
както всички виждате форума вече е със свой собствен домейн.
http://www.goblenite.ORG/
В момента се прехвърлят и прикрепените картинки към мненията, така че ако някъде ги няма все още, скоро ще се появят :).

Сайта http://www.goblenite.COM/ също е в профилактика, която скоро ще приключи и си остава функциониращ.

Какво означава домейна .ORG? Тези домейни на-често се използват за сайтове на организации. Е, нашето малко общество не е официална организация, но пък всички ние се чувстваме като такава, затова решихме новия дом на форума да бъде именно http://www.goblenite.ORG/

Ами това е засега, приятно сърфиране и благодарим на всички за търпението :gipsy:

Поздрави от целия екип и приятен ден на всички :kissyou:

st_dobri
24.01.2007, 13:46
:clap:
:D честито ни ново сайтче :D
супер сте момчета и момичета - благодарности за времето и усилията
:kissyou:

blue_bouble
24.01.2007, 14:01
Честито и от мен!

viking
25.01.2007, 09:02
то нашето не толкова малко , но задружно общество е по добро от всякаква организация затова заслужено може да има такъв домейн

липсвахте ми тези два дни

snejanka77
25.01.2007, 10:35
на мен също ми липсвахте ! честито !

manka
25.01.2007, 10:48
Здравейте на всички,първо честит ви нов адрес,но мисля че от време на време трябва и предварително да се предупреждават потребителите,тоест нас за такива профилактики.Не беше много комфортно да влизам и да гледам кога ще дойде форума:(
Желая ви лек ден и дано вече няма такива изненади:kissyou:

rebostobg
25.01.2007, 11:04
Подкрепям организацията и подтвърждавам,че си оставам неин член! :gipsy:

snejanka77
25.01.2007, 11:05
ВЪВ ВРЪЗКА С НАПИСАНОТО ОТ МАНКА МОЖЕ ЛИ ДА НИ СЪОБЩИТЕ КОГА ЩЕ МОЖЕМ ДА ВИЖДАМЕ ВСИЧКИ ПРИКРЕПЕНИ КАРТИНКИ КЪМ МНЕНИЯТА ??????

maleks
25.01.2007, 11:37
Благодаря на st_dobri,която ми момогна да намеря новия адрес.Доста време нямах възможност да влизам и представете си !-помислих ,че съм ви загубила.

st_dobri
25.01.2007, 12:49
:D :D аз съм :angel:

но и аз имам питане, получавам съобщения за нови мнения, но линковете не се отварят трябва ли аз да направя нещо или ще се оправи, когато всичко в сайте се настрои :uhhhh:

itek
25.01.2007, 14:01
Търпение , момичета !
Сигурно всичко ще се оправи в най-скоро време.

Важното е ,че пак сме заедно.
:kissyou:

TDK
25.01.2007, 14:13
Здравейте!
И аз помислих, че вече са ни взели мярката!!!:cry:

Радвам се, че не са:clap:

ЧЕСТИТО!

nadejdabr
25.01.2007, 14:28
Аз си мислех, че грешката ще е нещо при мен...Даже мислех по едно време, че има проблем с връзката и мислех да карам мъжът ми да се :fight: с доставчиците....Наистина идеята на Манка за предварителното уведомяване за профилактика е добра идея :idea: Понеже съм сигурна, че всички ние сме "пристрастени" към този сайт и в момента, в който открием, че не може да се отвори дори и за един ден, човек се чувства изолиран от това голямо семейство тук. :D

dimx
25.01.2007, 15:13
As puk re6ih,4e sina mi ne6to me e precakal da me isgonqt ot foruma za da ne mu pipam kompa,no ve4e se uspokoih.radvam se 4e pak sme zaedno,stana mi mu4no za vas momi4eta

Вера
25.01.2007, 15:29
Здравейте отново:D Не излизайте в такава неочаквана профилактика бе хора,щях да получа удар за тези два дни.Много се радвам, че отново сме заедно.Дано всичко да е било за добро.

NIA
25.01.2007, 17:23
Ей момчета, вие сте като едни неспокойни духове, вечно обновяващи и променящи,вечно търсещи нещо! Поздравявам ви за това,но помислете малко за мен и такива като мен,много често ни поставяте в стресови ситуации :( Не съм много наясно,но сега сигурно ли е влизането във форума,няма ли да блокира често,както се случваше до сега? Надявам се да е така. И накрая едно пожелание- продължавайте със същия ентусиазъм, по-добре да има развитие,отколкото застой. :greeneye:

anito11
25.01.2007, 19:17
Това със регистрацията на домейна е чудесно - но можеше да предупредите за профилактиката и пренасочването с едно съобщение. Така щяха да се спестят доста нерви и усилия.
Успех на новия домейн!!!!

niata
25.01.2007, 19:38
Браво момичета и мочета! С пожелания за повече посещения с това "окончание" org, за да може повече хора с лудостта "гоблени" да намират и черпят от вашето море :)

dinko
25.01.2007, 19:46
Здравейте,
Много се извиняваме, че не предупредихме за промените.

Сайтът беше спрян, защото е натоварвал твърде много процесора на сървъра. Трябваше да се действа на момента. Затова решихме да разделим сайта и форума. Форумът си остана на същия сървър, но под друго име. А сайтът беше прехвърлен на друг сървър. Екипът отговарящ за поддръжката (в това число и аз :smokin: ) прекара една безсънна нощ :sleepy: Сигурно си нямате представа колко файлове сте качили :) и колко информация трябваше да се прехвърли:cookies: Но се радваме, че всичко приключи успешно. Има още малко не чак толкова важни неща за донагласяне.

Ако се наложи да се правят някакви промени в бъдеще и има достатъчно време да Ви информираме, Ви давамe дума, че ще го правим навреме
:idea:

NIA
25.01.2007, 20:11
Динко, имаме си представа /поне аз/ и още как. Наложи ми се да потърся няколко гоблена и трябваше да преровя няколко от темите в безплатни от първата до последната страница и о, ужас,някои теми вече са прехвърлили 100 стр. Огромна е работата,която сте свършили и за това заслужавате освен почерпка и едно огромно БЛАГОДАРЯ. Ще си позволя от името на всички нас да ни извините,ако сте почувствали някакви упреци.Мисля,че те са по-скоро препоръки,което пък показва колко много се нуждаем от този форум и как ни липсва, па макар и за 1-2 дни.

фурияІ65
25.01.2007, 21:06
Хиляди благодарности на тези ,които работят,за да имаме този форум.Изказа ни понякога е такъв,но нямаме упреци към администраторите.Напротив,благодарни сме към техния труд.Благодарим ви от сърце!

chedenceto
25.01.2007, 21:24
Здравейте!
Бях изпаднала в тих ужас тези два дни, но сега съм спокойна, че отново Ви има.
Браво на всички, които са се трудили неуморно през тези два дни и БЛАГОДАРЯ!:kissyou:

zdrmail
26.01.2007, 07:28
Здравейте! :kissyou: При мен си остана този проблем през пощата не мога да вляза във форума! :cry: Иначе браво! :clap: Страхотна работа! :clap:

kristina
26.01.2007, 12:05
Здравейте! Момичета вярвайте ми разболях се тези 2 дни.Днес бях решила да се свързвам с администраторите .Добре че вече всичко е наред.

Mimik
28.01.2007, 13:14
Поздравления за новия адрес! Аз все още не мога да прикача никакво изображение, а виждам, че някои от съфорумците успяват и искам да попитам на какво се дължи това и трябва ли аз да направя нещо, за да се промени :)

noar
28.01.2007, 13:52
Вече и аз разбрах какво става,обещавам да бъда търпелива!Радвам се ,че ви има:kissyou:

ralli
28.01.2007, 18:39
Поздравявам ви за промяната! :kissyou:
Тази профилактика се отрази много благотворно на гоблена ми!:) Като го завърша се надявам лесно да прикача и картинка!:D

zoq
27.07.2007, 00:17
Поздравления момчета за добрата работа.

ibg1963
27.07.2007, 08:56
Благодаря на всички за работата,която са свършили.