PDA

Покажи пълната версия : само идея



st_dobri
25.01.2007, 22:42
:confused: знаете колко "лесно" е да се търси нещо, което сте сигурни, че сте видели във форума, а сега не се сещате къде
няма ли да е по-лесно, ако в заглавието на мнението се напише информация по която да става по-лесно търсенето
например:
темата е религия, търсите иконата на св. Николай Чудотворец на Солария
ако сега в търсене напишете тези критерии най-вероятно нищо няма да излезе като резултат, а всъщност иконата я има
още по-сложно ще стане ако търсите определен гоблен на пермин например, а не знаете дали е в тема пермин, пейзажи или заявките за месеца.
дано не обиждам някого - просто мисля, че ще се улесни търсенето, а няма да ни затрудни много
:kissyou:

sweety
25.01.2007, 23:29
То това е хубава идея ако съм разбрала правилно :), но за да се търси по критерии някой трябва да ги въведе, а аз лично на някои гоблени дори фирмата не знам, камо ли име и каталожен номер и т.н. ...:confused: :oops:

st_dobri
26.01.2007, 16:47
:D права си :D
на повечето от моите и аз не знам нито фирмата нито номера, но ако в тема цветя търсиш роза няма ли да е по-лесно ако в заглавието са написали червена роза, розова роза ...
а който знае и фирмата и номера още по-добре
беше само идея, защото търсех нещо по критерий и нищо не се получи :( трябваше да ровя из всички мнения, а картинките не се виждаха - истински ужас

st_dobri
17.02.2008, 22:55
мооооля ви. мнооооого ви моля :(
напишете нещичко в заглавията на мненията си :idea:

основно молбата ми е за тема религия (това, което съм писала и преди), но важи и за всички други:

нестандартни - има всичко от графики - до пирати, но за да се намери нещо вече видяно трябва да се преровят всички Н на брой страници, а пирата например можеше да се намери лесно, ако в полето заглавие пишеше "пират"

в тема Херитидж има много и различни гоблени, може да не се знае номера или точното име, но поне може да се напише: конче, цветен панел, врабче с фуксия, или врабчета на клонче

освен тъсенето и ровенето в куп страници така ще се улеснят и търсещите нещо определено: миналата седмица някой търсеше лястовички - има поне 5 поста с лястовички в тема малки птици, но няма шанс да се намерят с търсачката

:idea: хайде да си улесним живота, а? :kissyou: