PDA

Покажи пълната версия : Въпрос за заместените номера на конци...



sweety
26.01.2007, 21:43
Сега съм се захванала с една по-стара миниатюрка на Ланарте, която обаче има доста лоша легенда...с това успях да се примиря, но сега пък започнаха някои цветове да се падат на странни места, примерно имам синьо баш в средата на цветето :shock: Направо нямам думи... и понеже самия гоблен е по-стар искам да ви питам има ли място от където да си намеря конците както са били преди време или нещо като списък на заместените конци. Номерът на въпросния конец е 800 - точно небесно синьо...да се смея ли, да плача ли и аз не знам, защото вече съм го почнала, а и страшно много ми харесва:loveglasses: :kissyou:

manka
26.01.2007, 23:52
Това синьо го замести с нещо розово,ако цветето ти е червено и готово.
Замествай смело,аз така направих с часовника който ших,сама си направих конците като гледах от картинката и мисля че се получи страхотно:)

sweety
27.01.2007, 00:00
Е да де, но това синьо е и рамка отстрани, а на снимката е бежаво...и на всичкото отгоре и в цветето...аз съм ушила част от тази рамка...освен да разшия това което съм ушила и да го заместя с нещо бежаво жълто...:confused: Така че да е хем като за шитата рамка бежаво и същевременно за тичинки на цветето... или пък да се развихря и да си избера отделно двя цвята за двете неща :D Плаши ме само това, че досега не съм правила такова нещо, нямам опит, а много искам да стане така красиво както на снимките :) :-|