PDA

Покажи пълната версия : имам питане :(



st_dobri
01.02.2007, 16:29
момичета аз нещо не получавам съобщения по пощата,
като вляза във форума нямам блинкерчета за новите мнения или имам такива на мненията, които вече съм прочела.
и за капак на всичко като отворя някоя тема се отваря по-стар запис и трябва да дам рефреш за да видя новите мнения. не съм пипала нищо в настройките на интернет експлоръра, значи трябва да е от сайта, но не знам трябва ли да направя нещо и какво?
ако някой от модераторите може да ми даде указания ще съм много благодарна :kissyou:

manka
01.02.2007, 17:24
Я пробвайте горе в Контролен панел,после влезте в Лични настройки и там сложете отметки на това което искате да видите и което искате да получавате :)

kiki_niki
01.02.2007, 18:27
И при мен беше така.Около месец като вляза във форума ми се отваряха едни и същи мнения и въобще не можех да видя новите,но слава богу от както форума е на нов адрес нямам този проблем и вече съм много щастлива:D

st_dobri
01.02.2007, 19:17
благодаря ви мацки
:confused: в настройките като, че всичко е наред, чекнато е да ми праща съобщения даже докато си проверявах нещата получих поща
:idea: сега ще чакам да видя дали ще започне да ми обновява сайта като го отварям - надявам се каквото и да е било да е минало :gipsy:

st_dobri
02.02.2007, 15:10
:cry: :cry: ъ-ъ положението е същото - отварям форума и ми дава нови мнения там, където вече всичко съм прочела, а не ми показва нови във заявките за февруари например, щом вляза в темата и натисна рефреш нещата се оправят, но това значи да вляза във всяка тема и да натискам рефреш за да видя има ли нещо ново :(

lari
02.02.2007, 16:55
Момичета ако може помогнете и на мен -не зная как да се справя . Все ми пише че не съм в никоя група -обяснете ,моля. Сигурно съм най-възрастна между вас и трудно се справям

di_di_b
09.03.2007, 14:17
iskam da popitam kakvo sadarjat komplektite s shtampovani gobleni

di_di_b
10.03.2007, 19:25
moje li nqkoi da mi kaje otkade da iztetlq DMC-ANHOR-ARIADNA SAOTNO6ENIETO NA KONCITE

manka
10.03.2007, 19:37
moje li nqkoi da mi kaje otkade da iztetlq DMC-ANHOR-ARIADNA SAOTNO6ENIETO NA KONCITE

Ето разгледай тук има таблици-
http://www.goblenite.org/showthread.php?t=406

ani4ka
29.03.2007, 12:34
Здравейте момичета!И аз имам питане-как мога да си сложа от тези лентички в подписа?Пробвам от руски сайт,но нещо не става.Какво точно трябва да направя?Може ли някой да ми каже?:rezando: Предварително ви благодаря:flower:

ani4ka
29.03.2007, 12:51
Разбрах как става и си сложих лентичка в подписа!:thumbup:

mishone
29.03.2007, 20:39
Хайде кажете как се слагат тези неща, че знаете ли от кога се мъча?:mad: