PDA

Покажи пълната версия : kide your contacts



Masha
14.03.2007, 11:59
Приятели,от няколко дена контактите ми от чужбина ми пишат "скрийте списъка с контактите си".Може ли някой да ми обясни какво да направя,ама така,че лаикът-баба да разбере.По този начин ще запазя сигурно и контактите си с вашите сайтовe в multiply.Моля за бърз отговор,че са ми дали и срок иначе "delete":confused:
Блdгодаря предварително.
Masha

kamellia
14.03.2007, 12:45
Да,трябва да го направиш и то бързичко това;)
Влизаш си в мултито и избираш My site -Customize My Site/ отляво на аватара ти е / после отиваш на поленцето с Контактите ти и избираш Edit.
От диалоговия прозорец , който ще ти се отвори избираш кой да вижда контактите ти и натискаш Just you / само ти;)/ След като направиш това избираш съседния на Edit butona, т.е Hide и си готова !

Masha
14.03.2007, 12:48
Камелия,
Сърдечни благодарности!Ама ме е страх сама да опитам.Ще чакам до довечера детенце,че да не остана без нищо:D
:kissyou: :kissyou:

marji
14.03.2007, 15:43
Аз с моето първо ниво английски език се чудех досега какви съобщения ми пращат от мултито и какво искат от мен, а то какво било. Благодаря на Камелия за подробните напътствия как да скрием контактите си, но като итзпълних всички операции, май вече и аз не мога да ги видя! Може ли някой да ми каже защо се получи така?:confused:

kamellia
14.03.2007, 17:05
Аз с моето първо ниво английски език се чудех досега какви съобщения ми пращат от мултито и какво искат от мен, а то какво било. Благодаря на Камелия за подробните напътствия как да скрием контактите си, но като итзпълних всички операции, май вече и аз не мога да ги видя! Може ли някой да ми каже защо се получи така?:confused:

Да,нормално е и ти да не ги виждаш на първата ти страница;)
Избери My network / най-отгоре е, отляво на изхода ти от сайта/ и ще ти зареди страница, на която ще са контактите ти ;)

marji
14.03.2007, 17:15
Благодаря още веднъж. Между другото и аз самата успях да стигна до това заключение, след като щраках и отварях наред всичко по сайта си.:D

Masha
14.03.2007, 21:05
Ура! Скрих се от света и той от мене! :clap: Това ли е ролята на Нета? :confused: :idea: Защо не си направим едно затворено общество и никой да не влиза в чужди сайтове.Мили приятели, нищо не сме спасили с това,защото собствениците на multiply.com пак ще си имат шпиони и пак спокойно ще могат да ни изтриват,но тъй като държа на хората,които са пожелали да са мои контакти, изпълних молбата им.:kissyou:

Miro
14.03.2007, 22:27
Не се получава , какъв е проблема , не ми отваря Customize My Site , моля за помощ

rrs
14.03.2007, 22:44
Не се получава , какъв е проблема , не ми отваря Customize My Site , моля за помощ

Миро и аз имах същият проблем. Може би е от браузера, който ползваш. При мен с Mozilla-та не ми се отваряше нищо. Пробвах и с Internet Explorer и успях да направя настройките. Ако е това и при теб проблема.... :thumbup:

djina59
23.03.2007, 21:53
АМИ СЕГА:confused: ,скрих всички контакти в мултито -до тук добре:idea:

Сега получавам покани за включване на пощата си и като отворя албума не виждам никаква покана за да я приема.
Моля ви кажете какво да правя,защото в този случай някой от познатите ми ще останат с убеждението че не искам да им приема поканата.

Разбирате неудобството:cry:

Просто дайте идея какво да правя.

Предварително БЛАГОДАРЯ

svetta
23.03.2007, 23:07
Джина аз мисля,че когатото веднага не приемаш покана,хората,които ти пратили я,просто отказали,има такава настройка на сайта.И аз имах подобни случаи,докато ходих и гледах сайта,който ми прати своята покана,самата тя изчезна.А сега 2 покани стоят втори ден и не изчезват,докато аз самата не реша какво да правя със тях.
Така мисля аз по въпроса
И още - поканите приемат не във твоя албум,а на хоум страницата,ако не знаеш,това е малка подробност

toteva
24.03.2007, 16:22
Мисля,че и аз се справих:idea: благодаря за помощта

rebostobg
13.04.2007, 10:56
Моля ви помогнете! Не знам какво направих, но от титулната страница в Мултиплито ми изчезнаха снимките! Е горе пише Photos, но не мога да качвам други снимки:( !Какво да направя, че да се върне предишният вид на титулната страница? http://rebosto.multiply.com/ Пише: !This is how someone who isn't signet into Multiply would see this page.

svetta
13.04.2007, 17:59
Скрила си албумите си.Пробвай да ги отвориш отново,трябва наново натисниш настройките на свойта страница и там по копчета да изнесеш отново на титулярната страница.Сигурно сега ти стоят отдясно под аватара?

kamellia
13.04.2007, 19:53
Не ги е скрила, а само ги е махнала от 1 страница.
Когато отидох на снимки/ без да съм се логнала в мулти, и без да съм ти контакт/, ти видях 2- те страници с албуми, вземи ги направи да са само за контактите;) не е хубаво вс да виждат какво си качила, освен ако искаш да ти изтрият страницата:kissyou: .

rebostobg
13.04.2007, 23:04
Справих се! Много ви благодаря, момичета! :kissyou: