PDA

Покажи пълната версия : Cross stitch professional



valioa
18.03.2007, 02:47
Може ли някой да помогне с крек:confused:
Наскоро попаднах на нея но ми пусна пробно:cry:
Още не съм се запознала добре с нея но на пръв поглед ми хареса как подбира цветовете.Ще се радвам да споделите нещо за тази програма.
Благодаря Ви предварително:kissyou:

Miro
18.03.2007, 11:22
И на мен ми хареса програмата , но разбрах , че е скъпичка , дано се намери крак

viking
18.03.2007, 12:05
а от къде се сваля тази програма

sweety
18.03.2007, 12:11
А някой може ли да я напише на английски, за да видя дали мога да я намеря от някъде? :confused:

Miro
18.03.2007, 21:53
StitchCraft това е мисля , чудесна е но ......... няма крак , имам демо версия

valioa
20.03.2007, 02:50
А някой може ли да я напише на английски, за да видя дали мога да я намеря от някъде? :confused:

Sweeti :kissyou: погледни тук
http://stitchaholik.narod.ru/format.htm
что ета
схема
cross stitch
Profesional
демо+купит
https://www.swreg.org/ 2003
Аз я свалих от друг сайт но не помня кой:confused: предлагаха само пробно,прави добри схеми и подбира добре цвтовете но не ми пуска да ги запиша:(
Благодаря Ви за вниманието,дано се открие крак:kissyou:

Valja
20.03.2007, 12:46
Ами ако проблема на демо-версията е, че не може да записва схемите, има вариант: след като схемата излезе на монитора /по-точно - на части/ с клавиша PRINT SCREEN /намира се накъде в дясно горе на клавиатурата/ се прави копие на всичко, което в момента е на екрана. След това си отваряте нов файл в word и чрез PASTE копирате тази част от схемата, която е била на екрана. После следващата част от схемата по същия начин и така, докато копирате всички части на схемата.

elizamaria
20.03.2007, 16:35
А да знаете,дали съществува начин на някоя от познатите ни програми, да се задават номерата на конците,а не по картинка да си ги определя сама? Уф дано ме разбрахте какво питам:(

valioa
21.03.2007, 01:35
Ами ако проблема на демо-версията е, че не може да записва схемите, има вариант: след като схемата излезе на монитора /по-точно - на части/ с клавиша PRINT SCREEN /намира се накъде в дясно горе на клавиатурата/ се прави копие на всичко, което в момента е на екрана. След това си отваряте нов файл в word и чрез PASTE копирате тази част от схемата, която е била на екрана. После следващата част от схемата по същия начин и така, докато копирате всички части на схемата.

Благодаря за обяснението ще пробвам веднага:kissyou:

Miro
21.03.2007, 09:35
Ами ако проблема на демо-версията е, че не може да записва схемите, има вариант: след като схемата излезе на монитора /по-точно - на части/ с клавиша PRINT SCREEN /намира се накъде в дясно горе на клавиатурата/ се прави копие на всичко, което в момента е на екрана. След това си отваряте нов файл в word и чрез PASTE копирате тази част от схемата, която е била на екрана. После следващата част от схемата по същия начин и така, докато копирате всички части на схемата.

Пробвах този вариант - не става :(

kanevaster
21.03.2007, 22:14
Опитай пак. Аз също така си правя съхранение на схеми, които си правя сама.

valioa
22.03.2007, 01:26
Миро-СТАНА,пробвай пак:idea:
Valja хиляди благодарности:kissyou:

niata
22.03.2007, 11:50
Написах с мои думи обясненията за пренабиране на схеми в програмата PCStitch. Качих го тук :
http://dump.ru/files/9/99484805/
Дано ви хареса и да съм била полезна. Трудоемко е, но върши работа за нечетливи или цветни схеми

Valja
22.03.2007, 13:39
Миро, няма никаква логика да не стане, освен бутона PRENTSCREEN да не работи - този бутон просто прави копие на десктопа - няма никакво значение какво е отворено и дали изобщо е отворена някаква програма. Ако не е отворено нищо - просто ще ти направи копие на картинката на екрана с разположените иконки. Опитай пак!

Miro
23.03.2007, 21:06
Прави сте , клавиатурата е , но с този бутон не се ли принтира това дето е на монитора ?

kanevaster
24.03.2007, 12:04
Нееее! Прави се снимка на екрана.

sanita
24.03.2007, 16:33
:confused: Кажете ми откъде да сваля програмата PCStitck:D :D

nestinarka
26.03.2007, 13:53
http://blackklava.narod.ru/soft.htm

Тук има нещичко .

wylchin
24.04.2007, 14:34
Може да се копира и от Area - To Clipboard as Image.