PDA

Покажи пълната версия : Мултиплито



toteva
23.03.2007, 23:05
:( Моля ви,помогнете ми ,как да си скрия контактите,защото няколко пъти получавам съобщение за това,а аз като си нямам понятие от английски нищо не мога да направя:cry:

manka
24.03.2007, 10:16
toteva Ето в тази тема е обяснено как да ги скриеш -
http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2547

toteva
24.03.2007, 16:12
Благодаря Манка

sLaV
15.05.2007, 15:17
Незнам дали тук е точното място за моя въпрос, но ако модераторите сметнат за необходимо нека я преместят! Понеже много се ползва от форума този сайт, реших, че някой може да ми помогне :(
Имам 2 проблема в Мултито - първо не мога да качвам нищо, дори снимки -излизат ми разни прозорци, с някакви грешки и ми пише, че файлът не може да бъде качен и т. н. И така вече почти седмица се опитвам, но нищо не става :( Просто незнам какво вече да пробвам, ако някой може да ми даде съвет...
Вторият ми проблем е, че някак си си скрих албумите от първа страница и там сега ги няма, а като дам на Pfotos са си там. Докато се опитввах да си реша проблема с качването на снимки, си развалих и други неща :D , ама като човек незнае, така!

kamellia
16.05.2007, 20:00
Значи натисни Customize Site. отляво на аватара ти в мулти.После най отгоре ще ти се смъкне една жълта лента,/на нея са нещата които си "скрила "/ и щтркваш отново на Photos;)
След това натискаш бутончето Done, което също е на жълтата лента:)
На въпроса ,защо не можеш да прикачваш нямам отговор.
При мен се е получавало така, само когато е мн слаба връзката.
Надявам се да съм помогнала :kissyou:

sLaV
17.05.2007, 14:38
Камелия, страшно много ти благодаря!!! :kissyou: Справих се успешно, даже било много лесно , ама кой да знае...:D
В тази жълта лента пък изобщо не се сетих да гледам :uhhhh: Но вече ще знам.:idea:
А за прикачването ще търся проблема, ако успея да го оправя ще пиша, за да може и някой друг ако има такъв проблем да го реши!
Още веднъж хиляди благодарности!!! :flower:

rebostobg
21.06.2007, 22:33
Момичета, от Multito ме помолиха да изтрия албумите си на Solaria, иначе ще премахнат сайта ми! И аз го направих. Дали това ще 'спаси' сайта ми от изтриване? :confused:

manka
21.06.2007, 22:39
Ами честно да ти кажа,един път като те набележат,може и да ти го изтрият,аз затова не качвам вече нищо там,на единия ден ме предупредиха и на другия като се опитах да вляза във първия си албум-него вече го нямаше.
Дано при теб не стане така.

lucy
22.06.2007, 00:41
Momi4eta,ot Multito me pomoliha da iztria albumite si na Solaria,ina4e shte premahnat saita mi! I az go napravih. Dali tova shte 'spasi' saita mi ot iztrivane? :confused:

Определено проблема ти идва оттам, че си си оставила албумите видими за всички! Току що влязох в сайта ти и там има 59 албума, предполагам , че следващите , които ще изпищят, ще са от Ланарте и т.н. и т.н. ... направи си албумите само за контактите, скрий си и листата с контактите - това сме го коментирали неведнъж и слава богу нямаме проблеми! Побързай, така просто си играеш с огъня ... :kissyou:

yonka
18.07.2007, 13:14
Здравейте! Някой има ли идея защо са тези нововъведения в multiply. Например как мога да си сваля схема от моя сайт. Преди картинките се уголемяваха, а сега излиза някакво прозорче с част от схемата. Ще съм много благодарна ако някой ми обясни :kissyou:.

Виж тази тема http://www.goblenite.org/showthread.php?t=3037

rebostobg
18.07.2007, 15:05
Здравейте! Някой има ли идея защо са тези нововъведения в multiply. Например как мога да си сваля схема от моя сайт. Преди картинките се уголемяваха, а сега излиза някакво прозорче с част от схемата. Ще съм много благодарна ако някой ми обясни :kissyou:.

Отдолу под картинките има размери (пр. 400х300), натисни там и тя ще се уголеми.Тогава ще можеш по старият начин да си я свалиш! :kissyou:

jane_f
29.07.2007, 17:56
Попитах в другата тема за мултито и Svetta беше така добра да ми обясни, но аз нещо не разбрах. Не мога да разбера как мога след като някой мее поканил да одобря поканата му. Изпращат ми писмо в пощата с http://multiply.com/network/invitations , а като влезна там не знам как да приема ози който ми е поканил.

sweety
29.07.2007, 21:45
Значи, иди си на страницата и от там най-горе избери "My Multiply", като ти се отвори новата страница, най-вдясно в едно жълтеникаво каренце ако имаш покана ще пише " You have 1 invitation" (1 е примерно число), кликни на този надпис и ще ти излезнат прозорчета с хората, които са ти пратили покани, ако искаш да приемеш поканата натисни Accept, а ако не Decline, те са съответно зелено бутонче за приемане и червено за отказване и там са написани тия надписи :lady:
Ако искаш от мейла там просто кликаш на линка и трябва да ти излезне направо страничката с прозорчетата с поканите, но трябва да си си влезнала в мултито :)

svetta
12.11.2007, 09:37
Стъпка по стъпка: Отиваш на свойта HOME страница
отляво горе до аватара натисни Customize My Site - излизат жълти малки прозорци на всички теми,слизаш до темата със свойте контакти CONTACTS
натисти в тази тема жълто прозорче EDIT - излиза голям нов прозорец
натисни копче Just you - след това SAVE
върни се горе на жълтата лента и натисни бялото копче DONE
ГОТОВО!

rebostobg
14.01.2008, 11:01
Момичета, моля ви, помогайте! Отново имам проблем с Multiply-то! Например, в този албум,който е достъпен за всички http://rebosto.multiply.com/photos/album/6 аз не си виждам снимките! Вие виждате ли ги? Така е и всичките ми албуми! Какво да правя?

svetta
14.01.2008, 11:47
Аз нямам проблеми,ако снимка е малка - ще видиш само малкия размер.А за големи отдясно от снимка натискаш Zoom In и снимка се увеличава.Същото има възможност да листаеш снимки с next надпис без да ползваш слайдшоу.

rebostobg
14.01.2008, 11:58
Благодаря ви,момичета за информацията! Този вид ,наистина е ужасен!

viking
22.01.2008, 10:03
От вчера насам не мога да правя на ZOOM na Multiply, всъщност оваря ми се първата картина и след това никоя повече, дава ми доло done, но страницата е бяла, някой среща ли същия проблем и каква е причината, от както измениха интерфейса на Мultiply хич не ми харесва, дори собствените си схеми не мога да отварям

svetta
22.01.2008, 10:36
И аз срещам същият проблем,но не на всички албуми и схеми,само на някои.

rebostobg
22.01.2008, 11:53
При мен нещата вече се нормализираха!

Mimik
06.02.2008, 17:34
Днес от мои контакти в мултиплай разбрах, че се готвят нови промени в сайта, след които хората, които са ви online buddy няма да могат да разглеждат албумите. За да няма проблеми, връзката с всички контакти трябва да е friend. Аз вече получих няколко покани, с които да се смени връзката между мен и даден контакт. Надявам се информацията да е полезна.

marji
06.02.2008, 17:43
А как да разберем кои са ни online buddy и кои friend? Това изписва ли се някъде?

Mimik
06.02.2008, 17:49
Изписва се като отидеш върху снимката на даден контакт - излиза едно малко меню с името му и там пише какъв ти е

marji
06.02.2008, 17:51
Благодаря! Ще погледна моите какви са!:kissyou:

vanilin
06.02.2008, 22:43
Момичета, моля помагайте. Успях да се регистрира някакси в Мултито, защото не знам английски. И сега започват мъките ми: искам да кача картинки - не знам как, не знам как да поискам контакт, поздравяват ме не знам как да им отговоря. От щракането тук там явно съм успяла да получа контакти от някои момичета, как е станало пак не знам.Човек да плаче ли да се смее ли? Прочетох всичко написано в темата, но не намирам посочените опции на моята страница. И още едно питане един от контактите, ми сега го няма може пида се провери някъде дали аз случайно не съм го изтрила или просто котнакта вече ми е отказан?
Ако някой реши да ми обяснява, моля нека бъди стъпка по стъпка /отиваш..., щракваш..., търсиш... и т. н./
Предварителна благодаря на героя заел се с тази толкова тежка задача.
Приятна вечер!

viking
11.02.2008, 12:09
vanilin, даи адрес в Мултиплито да те намерим там

toteva
30.03.2008, 14:19
Явно пак са започнали да разчистват мултиплито.Днес се опитвам да вляза в сайта ми,но уви:(изписвами ,че такъв потребител не съществува:cry:исега какво,толкова труд на вятъра.Трябва отново да се регистрирам и пак да създавам нови контакти...:(

adi-viki
30.03.2008, 16:37
Ако са премахнали акаунта ти ще трябва пак да се регистрираш.
Жалко наистина :(
Трябва да скриваме листа с контактите си.

Temenuzhka
30.03.2008, 16:55
Явно пак са започнали да разчистват мултиплито.Днес се опитвам да вляза в сайта ми,но уви:(изписвами ,че такъв потребител не съществува:cry:исега какво,толкова труд на вятъра.Трябва отново да се регистрирам и пак да създавам нови контакти...:(

Опитах се да вляза в страничката ти директно и чрез контактите ми и не става, наистина са изтрили албума ти:(
А интересното е,че в моята страница в контакти ми показва,че са 98, а в действителност са 97...При мен контактите са скрити.Не мога да разбера защо се получава така, а за изтрития албум много съжалявам, на мен също ми изтриха първия албум преди време:-|

toteva
30.03.2008, 17:34
Това е новата ми страничка, http://rqhovo.multiply.com/photos ,моля изпратете ми покана:baby:

Mimik
30.03.2008, 17:38
Крийте не само списъка с контактите, но и албумите ви. Нека да са достъпни само за контакти.
toteva, съжалявам за акаунта ти. Приех поканата ти, но наистина си скрий и албумите, не ги оставяй достъпни за всички

nadejdabr
30.03.2008, 20:37
Крийте не само списъка с контактите, но и албумите ви. Нека да са достъпни само за контакти.
toteva, съжалявам за акаунта ти. Приех поканата ти, но наистина си скрий и албумите, не ги оставяй достъпни за всички

Мими е права, трябва да се скрие всякаква информация - контакти, албуми ... И нещо друго към всички момичета, когато каните някого за контак пишете нещо в поканата не пращайте празни покани, аз вече почти не приемам празни покани, приех на Стефчето, понеже знам че е тя .... и има много контактки, които не само гледат дали твоите контакти са скрити, но и дали на твоите контакти, контактите са скрити и ако не са трият и теб ... ако някой нещо не знае как да направи пишете тук или на ЛС сигурна съм, че никой няма да откаже помощ :kissyou:

toteva
30.03.2008, 22:20
Много пъти съм имала желание да не пращам празна покана,но като с английският съм на ВИЕ,ми е невъзможно да напиша нещо,освен ако не е БГ.Опитах се да скрия някой от албумите си и контактите си,къде ходих,какво натисках и аз не знам,но май се получи:D

nadejdabr
30.03.2008, 22:40
Много пъти съм имала желание да не пращам празна покана,но като с английският съм на ВИЕ,ми е невъзможно да напиша нещо,освен ако не е БГ.Опитах се да скрия някой от албумите си и контактите си,къде ходих,какво натисках и аз не знам,но май се получи:D

Стефче, пратих ти едно ЛС!!! :kissyou:

toteva
02.04.2008, 20:20
Харесвах го този сайт ,но май ще се откажа.Скривам си контактите,но вие продължавате да ги виждате,а на мен ми изписва че ги е скрило за нерегистрирани потребители.Искам да вляза в моите контакти или в Inbox ми излиза това
Confirmation Required
In order to preserve the integrity of the Multiply network, we require that all accounts be confirmed. When you registered, we sent an e-mail to steff4eto@abv.bg. There is a link in that e-mail you need to click on to confirm your account.

Didn't see the e-mail? It may be in the Spam/Bulk folder.
Find out how to prevent that

Want us to send it again?
Send another e-mail to steff4eto@abv.bg

Address wrong?
Change your e-mail address

Still having trouble?
Contact Customer Service
Отивам съответно на Want us to send it again?
Send another e-mail to steff4eto@abv.bg и ми пишат,че ще ми изпратят линк за потвърждение,но линка не пристига,гледах и в спама,но и там няма нищо,смених пощата да не би да има проблем с абв пощата,но отново нищо.Е вече нямам никаква идея какво да правя:uhhhh::mad:Ако можете помагайте:rezando:ако ли пък не за съжаление ще трябва да се разделя с този сайт:(

svetta
02.04.2008, 20:51
Лично аз не виждам твойте контакти на страница,има само няколко албума и нищо друго - спокойно можеш да продължиш да ползваш този сайт.
А за изпращане на писма до мейла ти - понякого минава доста време да получиш някое старо писмо от тях,понякого веднага пристига,въпреки че аз напълно изключих тази функция,да не затрупвам кутията

toteva
02.04.2008, 21:20
Вече съм спокойна,че съм скрила контактите,но след като не съм получила писмото с линка не ме допуска нито до контактите ми,нито до inbox ,не вмиждам какво се качва ,чакам вече два дена за това прословуто писмо,ще почакам още и ще продължавам да давам заявки,пък дано се получи:oops:

vanilin
07.04.2008, 14:35
Момичета, тъй като и аз съм на вие с англииския моля да ми кажете какви са тези съобщения, които получавам вчера и днес

vanilin
07.04.2008, 14:39
urgent alert Apr 7, '08 1:54 AM
for users aarmiror, acquarius, agatexa, aironma, aironma1, alice39443, alyssun, antoni13, araxna1, artesaniasdelprado, ativeleva, christina1, cross1405, daniela1970, dannuse, deizi, derzhavina, elen4i, filippika, fotosdachalana, gobko1, goretecerdeira, gracindasf, gramo, granatowa, gurko, hopebr, iliana67, iwoneczka, iwus, jajkap, jane1977, jaxa, joelle62, julimir, kameliya, kikkona, kive, krona, ku4ekote, laimute, lapappilon, lenocka76b, lin4ik, lorialo, lucy1, lulude1, lulude2, marciaeagulhas, marichkaa, marigvanna, maryko, milaelektra, mimimira, mimimira2, mirosten, monicayvonne, monique230, myllivi, nellli, nevadaonuba71, nuria2, oonnato, pencho, petitemarie07, pulgonasa, queende, radost4eto, rebosto, remziyeavukat1, renatampc, roladragon, rosi22, rqhovo, sbernard, skritula, svetta, sylviaab, taniako, taniako1, temenuzhka, tichose, vanilin, ver78, vladusa, vrouwe, xandras, xjulia, xsample and 3r4t

If somebody called bum_tn@007hotmailCom adds you, don't accept it because its a hacker! Tell every one on your list because if somebody on your list adds him, you get him on your list. He will have access to your IP computer address. So copy & paste this message to every one AND fast !
Ето съобщението

viking
07.04.2008, 14:45
vanilin,

tova az sum ti go pratila zashtoto si mi v kontaktite, znachi ako poluchish pokana da budesh kotact na
bum_tn@007hotmailCom

otkaji zashtoto toi bil haker:bong:, inache ima opasnost da vleze v saita ti i da pravi kakvoto si iska (4estno da si kaja ne znam hakerite tochno s kakvo se zanimavat i zashto sa im nujni nashite saitove)

mojesh da pratish tova i na tvoite kontacti za da ne go priemat i te

vanilin
07.04.2008, 16:20
Много благодаря за разяснението!
Сега като ги разгледах, другите съобщения са от мои контакти.

viking
28.04.2008, 11:38
от няколко дена насам не получавам на е-мейла си какво става в Мултиплй - отговори, нови неща в инбокс и т.н. само с мен ли е така или пак нещо са изменили и повече няма да ни уведомяват.:confused:

svetta
28.04.2008, 11:59
Премахнах тази функция и сега получавам отговори на другите в темите,където писах аз.Виж в настройките.

Mimik
26.06.2008, 12:33
Момичета, вчера прочетах, че Multiply премахва функцията zoom in, което означава, че няма да можем да сваляме схеми с добра резолюлия и напрактика сайта става неизползваем за нас. Тази функция остава за платен пакет на multiply, за всички останали ще изчезне след 180 дни. Все още имаме време да прехвърлим схемите, които сме качили, но къде? Имате ли някакви идеи и предложения за други сайтове?

Desislava Neikova
26.06.2008, 12:38
колко струва ,знаеш ли

Mimik
26.06.2008, 12:59
колко струва ,знаеш ли

19.95 долара годишно
Ето информация:
http://multiply.com/info/premium/prem_ban_storage1

abi1004
26.06.2008, 13:18
Момичета, вчера прочетах, че Multiply премахва функцията zoom in, което означава, че няма да можем да сваляме схеми с добра резолюлия и напрактика сайта става неизползваем за нас. Тази функция остава за платен пакет на multiply, за всички останали ще изчезне след 180 дни. Все още имаме време да прехвърлим схемите, които сме качили, но къде? Имате ли някакви идеи и предложения за други сайтове?

За съжаление и аз днес видях когато се опитах да сваля една схема от албума на Lusy даже вече беше прамахната zoom функцията а на моите албуми имам предупреждение за 30 дни :(

yonka
26.06.2008, 13:42
Момичета, вчера прочетах, че Multiply премахва функцията zoom in, което означава, че няма да можем да сваляме схеми с добра резолюлия и напрактика сайта става неизползваем за нас. Тази функция остава за платен пакет на multiply, за всички останали ще изчезне след 180 дни. Все още имаме време да прехвърлим схемите, които сме качили, но къде? Имате ли някакви идеи и предложения за други сайтове?

Ще се оглеждаме за други сайтове,а иначе остава старият изпитан начин на изпращане по личните пощи :confused:-макар че е трудоемко

adi-viki
26.06.2008, 13:46
http://photobucket.com/
Може и тук да опитаме ,ако ви допада.
Аз имам няколко снимки там и все още не съм разучила добре сайта.

yonka
26.06.2008, 14:58
http://photobucket.com/
Може и тук да опитаме ,ако ви допада.
Аз имам няколко снимки там и все още не съм разучила добре сайта.

:( Или аз не се справям или и там високата резолюция е платена

marji
26.06.2008, 15:41
Срокът за премахването на функцията за увеличение в мултипли е различен за различните албуми - при мен е от 30 дни до 182 дни, а на една от моите контакти вече не може нищо да се увеличи.

rebostobg
26.06.2008, 15:55
Срокът за премахването на функцията за увеличение в мултипли е различен за различните албуми - при мен е от 30 дни до 182 дни, а на една от моите контакти вече не може нищо да се увеличи.

Така е и при мен, за съжаление!:( Никъде няма сигурност! Ще падне лудо сваляне на схеми и губене на ценно време! Един от вариантите е - на диск., но.... и те,понякога се повреждат!

marji
26.06.2008, 15:59
Дисковете изобщо не са сигурни - някои схеми още при качването се развалят и не могат да се отворят . Аз нали затова си качих някои неща в муптипли. Флашките са по-добър вариант, но побират малко схеми. Дайте идея за някой сайт, в който можем да си преместим албумите!:confused:

Mimik
26.06.2008, 16:49
При мен албумите от последните страници са със срок 30 дни, а от първите - 181 :)

marji, сещам се само за photofile.ru и picasa. Във фотофайла вече веднъж ми изтриха сайт, сега имам нов, но албумите ми са заключени с парола. В Пикаса не знам как, който има сайт нека да обясни могат ли там да се създадат списъци с контакти, които да имат достъп до скритите албуми?

TDK
26.06.2008, 16:53
Чак сега хвърлям едно око на форума и какво отново неприятна изненада!

Не съм влизала в мултиплито! А това отнася ли се за видеото?
Защото, когато са архивирани схемите не си губят от резолюцията.
Аз отдавна качвам само такива!

TDK
26.06.2008, 16:56
Mimik, и от photofile.ru и picasa ме забърсаха!

Започнали са лов на вещици!

rebostobg
26.06.2008, 17:01
А, какво ще кажете за http://www.snimka.bg/ ? И там могат да се заключват албумите!

nellli
26.06.2008, 17:02
Тъй като не съм на ти с Мултито, обяснете откъде да видя за моите схеми след колко дни ще отпадне опцията за увеличение.

rebostobg
26.06.2008, 17:14
Тъй като не съм на ти с Мултито, обяснете откъде да видя за моите схеми след колко дни ще отпадне опцията за увеличение.

Когато натиснеш на Zoom in (за увеличаване на схемата)отгоре ти изписва следното:
Access to the zoomed-in version below will expire in 30 days. Make sure all of your highest-resolution photos are saved forever - Upgrade to Multiply Premium now. В случаят е след 30 дни

veni_3000
26.06.2008, 17:14
Май увеличението важи само за нашите албуми поне аз колкото албуми на контакти отворих нямат увеличение .Мисля че и от тука ни одрязаха.

cvetkovaa
26.06.2008, 17:22
Май проблема не е само за Multiply ами е навсякъде :lookup:
Ровя си аз из колекцията сайтове и :shock: установявам,че доста от сайтовете
в 163.сом ги нямаааа!!!

Явно метлата на авторското право е много голяма ,по-голяма и от тази на

manka когато ни мете из безплатните темички!:D

marji
26.06.2008, 17:39
Струва ми се, че схемите, които са на видео, ще се запазят, защото там файловете са архивирани и няма функция за увиличение. Някой по-компетентен по компютърната техника да каже дали е така.

3axap
26.06.2008, 17:43
Еее, на никой от контактите ми няма опция Зуум вече ;( Бива ли такива работи! Който има възможност, да качва някъде другаде, докато не е изтекъл срокът.
В Пикаса има опция за скриване на албумите - пращаш линк на човека, който искаш да го види. Ама е играчкааа



п.с. А как стои въпросът с Видеото? Там има ли сложени някакви ограничения вече? Защото ако няма, схемите може да се преместят от Снимки във Видео...

yonka
26.06.2008, 18:12
Попаднах на това ,но не знам дали е добро? http://www.picnote.com/
Също и това http://www.imgshare.eu/ Ако някои знае нещо да сподели? http://www.gfoto.com/
Още един 5Гб място има ZOOM http://www.esnips.com/SignInAction.ns

adi-viki
26.06.2008, 21:38
Днес имах едно персонално съобщение в Мултито с предложение да се качват схемите като видео. Пак е нещо :confused:

3axap
26.06.2008, 22:27
Аз ли съм много кьопава, или нещо не е както трябва с моите настройки? Показва ми, че има видео-файлове, но не мога да ги отварям :confused:

lucy
26.06.2008, 22:33
Чак сега видях, че има проблем в мултито, но има и дискусия - значи решение ще се намери :D Току що си свалих един рарнат файл на Фервако, който беше прикачен към съобщение в блога на една от моите контакти... Значи, начин има , ама как ли се прави :confused: Видях и че някои от нашите момичета продължават да качват схеми при снимките, а от това полза вече няма , но ... :idea:

elizamaria
26.06.2008, 23:02
Интересно,но от известно време не мога да качвам видео (архиви), дава,че се тегли,отива до края и там замръзва- нe излиза прозореца за картинка,заглавие и т.н. Не схващам защо:confused:

Ducky
26.06.2008, 23:15
Интересно,но от известно време не мога да качвам видео (архиви), дава,че се тегли,отива до края и там замръзва- ни излиза прозореца за картинка,заглавие и т.н. Не схващам защо:confused:

И при мен е така:confused:Но като стигне до края на ъплоудването си отварям секцията с видеото и файла си е там, но е запазен само като драфт, а не като публикуван, после обаче си цъкам на файла, и отивам на EDIT от там си довършвам всичко както си му е реда :) и публикувам. За сега още не са ни подгонили в мултито за тези видео файлове, но мисля, че и това ще стане. В руските фотофайл и стриимфот отдавна изчистиха много от акаунтите точно заради схемите.
В пикасата има опция за скриване на албумите, и който знае линка може да влиза. Всеки албум си има линк и притжателя му може да го разпространява. Неудобното с ПИКАСА е, че изисква специална програма, която се тегли от сайта, но пък тя е много удобна за подреждане на файловете-картинки и на компютъра.

did_tag
26.06.2008, 23:18
Интересно,но от известно време не мога да качвам видео (архиви), дава,че се тегли,отива до края и там замръзва- ни излиза прозореца за картинка,заглавие и т.н. Не схващам защо:confused:


Аз го имам същия проблем от доста време, но мисля, че го измислих - малко го побългарих :D. След като изчакам известно време, си отварям нова страница и там вече има драфт на каченото видео и от драфта, през edit качвам картинката и т.н. По бавно е но засега става.

abi1004
27.06.2008, 10:25
Мили момичета мисля че това място е добро на принципа на мултито е http://www.esnips.com/usersignin/index.jsp по препоръка на yonka
нека някои от момичетата хвърлят око да поразгледат и кажат

elizamaria
27.06.2008, 10:44
С ваша помощ успях да се справя с качването на видео:yes:

Ducky,did_tag,http://s10.rimg.info/34dd423c8ab500d253690648f0a48381.gif (http://smiles.33b.ru/smile.107662.html)

yonka
27.06.2008, 10:58
За мен Мулти може да се каже ,че отпада като вариант .Мога да качвам във видео ,но не мога да тегля от там -опитах какво ли не,не става.А освен това снощи видях ето това ,така че сигурно и този вариант ще отпадне http://multiply.com/info/premium/prem_int_video20min Пробвах да качвам тук,получава се за сега http://www.esnips.com/web/505Wiehler

viking
29.06.2008, 12:22
за сега video работи, така че може да се архивират страниците и да се качват като video , по нататък може и това да не става , ще видим, има все още хора които качват photos може би не знаят за измененията, просто да не си губят времето и труда напразно:idea:

svetta
03.07.2008, 07:00
Искам да кажа,че на някои авбуми стои увелечение на картинки и мога да го правя!Не знам защо така се получава,но мойте мисли се сводят към това,че при качване на картинка трябва да бъде посочено прозорче да се отпечатват и други в оригинален размер,който се намира найотдолу в прозореца след като качили картинката в албума - Allow viewers to order prints and download original hi-res files и след това да се съхрани в албума.
Хайде някой от вас да се пробва.аз в един своя албум направих редакция и сега във него стои увелечение на страница!

did_tag
03.07.2008, 08:18
Искам да кажа,че на някои авбуми стои увелечение на картинки и мога да го правя!Не знам защо така се получава,но мойте мисли се сводят към това,че при качване на картинка трябва да бъде посочено прозорче да се отпечатват и други в оригинален размер,който се намира найотдолу в прозореца след като качили картинката в албума - Allow viewers to order prints and download original hi-res files и след това да се съхрани в албума.
Хайде някой от вас да се пробва.аз в един своя албум направих редакция и сега във него стои увелечение на страница!

Аз не виждам никъде такъв надпис.:cry:

svetta
03.07.2008, 09:04
Искам някой да пробва във своя албум да постави картинка да видим,можем ли и ние да видим голям размер освен собственика на албума.
Има два начина да поставиш голям формат,при создаване на нов албум и при редакция на вече съществуващ.
1.Когато качите картинки в нов албум,излизате на страница със малки картинки,които качихте и със текст да обозначите кой ще може гледа вашия албум,найотдолу има такава надпис да се показва в оригинален размер,слагате това обозначение,маркирате го и след това сохранявате албума.
2.При редакция на готов албум под снимка отляво има надпис за редакция на албума,същото излизате на страница,която описах горе и действате по същия начин.
искам да разбера,дали ще можем да видим големи формати,затова искам някой да направи редакция на някой албум и да видим всички ние какво излиза.Защото аз виждам във свойте албуми големи размери.А и днес влизах във няколко други албуми и увеличавах картинките.
Айде,някой да напиши какво се получи,че да знаем всички на форума какво да правим?!

tati
03.07.2008, 10:19
Аз също не виждам такъв надпис. Прикачена днес картинка има zoom, който е действащ 30 дни.

svetta
03.07.2008, 11:31
Става въпрос за това на фото.Искам да разбера вярно ли аз мисля че така трябва да се прави за другите или не? :confused:
Защото днес не на всички албуми може да се отварят картинки в голям размер.
Затова искам някой да пробва в своя албум да постави една картинка без увелечение и друга със,да даде линк и да видим ние какво излиза...:idea:

yonka
03.07.2008, 11:37
Става въпрос за това на фото.Искам да разбера вярно ли аз мисля че така трябва да се прави за другите или не? :confused:
Защото днес не на всички албуми може да се отварят картинки в голям размер.
Затова искам някой да пробва в своя албум да постави една картинка без увелечение и друга със,да даде линк и да видим ние какво излиза...:idea:

Във всичките ми албуми я има тази отметка ,но пак имам съобщения The smaller version of this photo on the previous page will never be deleted, but access to the zoomed-in version below will expire in 146 days.

Make sure all of your highest-resolution photos are saved forever - Upgrade to Multiply Premium now. ,така че и това не става

toteva
17.07.2008, 22:31
Знаете ли ,защо немога да увеличавам дадена схема преди да я дръпна? Днес пък докато се рових ми разрешиха да дръпна една схема,от това което беше изписано отгоре /на английски/,успях да разбера ,че е нещо като премия и ,че трябва да трупам активи,за да мога да увеличавам и тегля.Някой,който е по добре с английския ,знае ли подробности ,за явно новата система в мултиплея?:confused:

yonka
17.07.2008, 23:21
Знаете ли ,защо немога да увеличавам дадена схема преди да я дръпна? Днес пък докато се рових ми разрешиха да дръпна една схема,от това което беше изписано отгоре /на английски/,успях да разбера ,че е нещо като премия и ,че трябва да трупам активи,за да мога да увеличавам и тегля.Някой,който е по добре с английския ,знае ли подробности ,за явно новата система в мултиплея?:confused:

Не може ,защото ZOOM вече е платена!

cvetkovaa
19.07.2008, 22:28
Момичета сега забелязах,че ZOOM опцията работи :shock: ,но не само на моите албуми,а и на моите контакти!?Не ми и изписва,че има оставащи дни:confused: при вас така ли е???

svetta
20.07.2008, 22:51
Ами аз ги отварях преди няколко дена,за това и писах.Прочетох в один Блог,че може да се настрои такава опция във лични настройки на свойте албуми - дали да се свалят в оригинален размер картинки или не и от кой...Вижте!

svetta
20.07.2008, 23:13
Don't want anyone to view or download your original content? You still have the ability to disable this, as you always have. Just de-select the "Allow viewers to order prints and download original hi-res files" option in your photo album, or "Allow viewers to download original video" on your video post. (You can enable this under Advanced Posting

ТУК (http://multiply.com/setup/advanced-posting)

Не искате някой да разгледа или свали вашето оригинално същност ? Вие имате още способността за деактивирането на това, както вие винаги имате. Просто де-изберете алтернативата "дай на зрителите да поръчват отпечатъците и свали оригиналните файлове за висока разделителна способност" в вашата снимка албум, или "пуснете зрителите да свалят оригиналното видео" на вашия видео-пост.

toteva
21.08.2008, 10:00
Днес след като си влязох в сайта ми се появи това съобщение

Dear Members,

Ever since we launched our photo and video AutoUploader six weeks ago, we've received customer feedback that's been, in a word, humbling.

"Uploading is no longer a chore. I'm so spoiled with it now I don't know how I ever did without it."

Today we're excited to announce that after our six-week initial period, we have made improvements to the AutoUploader, and made this latest version available for everyone to install for free.

Instead of having to upload files yourself, the AutoUploader does it for you. Whenever you take new pictures or videos, all of the files you want to share — and none of the ones you don't — are automatically sent to your own private Media Locker on Multiply. From there, it's up to you to decide who can see them, using the powerful privacy controls you've come to expect from us.

If you're as busy as I am, you'll appreciate never having to wait for an upload again. We'd like to invite you to try out this new functionality and find out why our customers are not only saying that sharing on-line has never been easier, but that it's actually changing their lives for the better.

Spoil yourself. Get the AutoUploader today.
Моля преведете ми го,какво искат да ми кажат:confused:

lili
21.08.2008, 14:35
Накратко: пускат безплатно някаква програма за по-бързо и удобно качване на файлове и снимки и ти предлагат да я пробваш.

napetia
08.10.2008, 10:15
Виж пост 86 и 87 от същата тема, :kissyou:

дааа и аз го открих този трик! Пробвайте така става!:idea:

did_tag
09.10.2008, 07:42
Когато се зареди цялата синя лента, изчакващ около 1 минута и отваряш нов прозорец от Click here to open a new window and continue browsing., Сега вече трябва да имаш на новата страница -draft на нещото което качваш, кликваш вършу него и го отваряш , само , че е без картинка и тогава най отдолу трябва да имаш примерно:
draft R_788 Carmen.rar (1.3 MB)

Click on the video to launch it. Having problems? Install Apple's free QuickTime player.
Tags: peoples
Prev: LP_Giraffe.rar

edit delete reply shar

натискаш този edit за да прикачиш картинка към фаила.

rebostobg
28.04.2010, 18:15
Мили,момичета,чета предходните мнения,писани преди 2 год. и виждам,че проблема с zoom, отново се появи! До скоро снимките можеха да се увеличават,но сега на мястото на zoom ми се изписва slideshow . И при вас ли е така или само при мен? Може ли по някакъв начин с помощта на настройките да си върна функцията за увеличаване?

marji
28.04.2010, 18:23
И аз в началото се притесних, че я няма функцията за увеличение. Впоследствие обаче се уверих, че чрез слайдшоу-то картинките автоматично се увеличават. Не съм спец по компютрите и не знам как точно става, но можеш и ти да пробваш. Отвори някоя схема чрез слайдшоу и копирай отделна част от нея. После като я отвориш, ще видиш, че е в уголемен размер.:idea:

puxito
28.04.2010, 18:56
и при мен е като при вас няма я функцията за увеличаване

yonka
28.04.2010, 20:03
И аз в началото се притесних, че я няма функцията за увеличение. Впоследствие обаче се уверих, че чрез слайдшоу-то картинките автоматично се увеличават. Не съм спец по компютрите и не знам как точно става, но можеш и ти да пробваш. Отвори някоя схема чрез слайдшоу и копирай отделна част от нея. После като я отвориш, ще видиш, че е в уголемен размер.:idea:

И при мен няма Zoom ,но това което казва Marji е вярно след като се запишат са с уголемен размер

rebostobg
28.04.2010, 21:01
Много ви благодаря за информацията,момичета! :kissyou:Да, така е и се успокоих! А, бях наистина притеснена,защото преди години ми "изгоря" доста голям архив на Vervaco във фотофайл.ру,на който диска нещо се повреди и така не се отвори!:(

veni_3000
29.04.2010, 23:37
В дясно има опция за увеличаване и намаляне на картината и за секундите,

kamellia
30.04.2010, 13:39
Избирате в дясно Slideshow :)

Vilito
30.04.2010, 19:37
колко струва ,знаеш ли
Здравейте. Искам да добавя нещо: 99,9% от "безплатните сайтове"(безплатен обяд няма) се издържат от реклами а Българите нямат навик да кликат върху тях, а това е много полезно. С едно кликче на всяка от рекламите ти осигуряваш по-нататъчното развитие на самия сайт.
Заключение: Кликайте на рекламите на любимите си сайтове, вие не губите нищо, а печелите по-добре функциониращ сайт.

roza000
07.06.2013, 16:10
Момичета, какво стана с Мултиплито? Не мога да влезна в нито една страница. Нещо пише за Филипините, но нищо не разбирам...

ata
14.06.2013, 02:06
Момичета, какво стана с Мултиплито? Не мога да влезна в нито една страница. Нещо пише за Филипините, но нищо не разбирам...

Няма как да влезеш вече не съществува.....за съжаление :(

roza000
14.06.2013, 08:38
Благодаря ти за отговора. Много жалко, наистина!:(

kamellia
05.07.2013, 15:42
Жалко. И аз имах мн албумчета и клипчета качени там :(