PDA

Покажи пълната версия : Другата ви страст



Nellyyyy
28.03.2007, 22:21
Мисля че ще е интересно всеки да сподели. И така като изключим гоблените кое нещо бихте нарекли ваша страст?

ralli
28.03.2007, 23:39
Аз гледам цветя.И понеже имам над 40 саксии май са ми страст! Обичам също и да готвя сладкиши...

sweety
28.03.2007, 23:52
Поздравления, много интересна темичка :kissyou:
Другата ми страст, ако мога така да я нарека са животните - за мен няма нищо по-прекрасно и изумително от животинките, няма значение дали са диви или домашни :) Дори сега в петък ще има киноложка изложба в Панаира и както всяка година ще я посетя, както и тази, която е есента :lady: Жалко само, че нашите не обичат много много животни, иначе с удоволствие бих превърнала апартамента в един прекрасен зоопарк :D Другото, което обичам се цветята, за съжаление нямам много (само двечки, но си ги харесвам), но се надявам скоро да променя това :)

слънчево_зайче
29.03.2007, 11:35
аз също обожавам цветята- не са ми много -5 в момента, но си ги обичам и постоянно ги увеличавам!!!другата ми страст е планината(и пътуванията из България) - обожавам да ходя на излети и походи!все пак тук в България си имаме едни от най-красивите и вълшебни места в света!!!!

frentcheva
29.03.2007, 13:07
Ако имах вълшебна пръчица бих си направила резерват за животни.Всякакви животни !Само змиите не са ми на сърце.И бих искала да живея в този резерват.Ако на някой му говори името Стив Ъруин -той ми беше идол.За съжаление една тъпа риба го прободе и вече не е между живите.

NIA
29.03.2007, 21:23
A foruma smiata li se za strast :confused: Za sebe si bix kazala, 4e toi e na vtoro miasto :D Za ostanalite si strasti shte pisha drug pat.

dilaila_11
29.03.2007, 21:31
Явно тук са се събрали доста обожатели на животните. Присъединявам се към групата. Не мога да се сдържа да не се порадвам и на едно улично кученце. Затова всички кучета в квартала ме познават. :) Най-вече се разтапям пред вълците.

sanita
29.03.2007, 22:15
:D Аз също обичам животните.Имам грамаден ротвайлер и една мъничка Сара-порода "улична".Освен тях един черен котарак Митко,30-40 броя гълъби и около170 броя саксии с цветя, много работа и гоблените наред с тях:D :D :D

marji
29.03.2007, 23:03
:D Това са си направо страсти в множествено число... Как намираш време за всичко това?! Моята страст ако не се смятат гоблените и компютъра, също са животните. Повече от 5 години гледах по няколко хамстера наведнъж. Сега съм на тема котки - имам ги цели две. :)

sanita
29.03.2007, 23:16
:D Маржи,аз живея в малко провинциално градче/почти село от градски тип/с няколко хил.жители в двуетажна къща с двор.Когато животните са навън грижите около тях са по-малко,само не ме питай как се оправям с цветята-само зима да не идва/целия горен етаж е пълен със саксии.:D :D :D Какво да правя като си ги обичам.:D

ani4ka
06.04.2007, 12:23
На мене също другата ми страст са цветята.А много обичам и животни.Сега в мазето ни се е окотила една котка и има 6 малчугана.Всеки ден съм там да ги видя,толкова са сладки.А и дъщеря ми е луда по котките.:D

snejanka77
06.04.2007, 12:47
Моята страст освен гоблените са компютрите, плетенето на една кука , а също обожавам да се разхождам в планината. само че не разполагам с много свободно време , за да правя това , което искам.

Marinera
06.04.2007, 13:09
Май напоследък най-голямата ми страст е интернет, направо съм пристрастена :oops:, ама то и работата ми го изисква... иначе обичам да правя сладкиши, както и да плета на 1 кука или на 5 куки, да бродирам покривки... такива неща. Периодично ме прихваща ту едното, ту другото, ту третото, ама последните месеци май предимно първото (интернета) :D

kameia
06.04.2007, 23:29
аз обичам да съм сред природата на място,където няма много хора и обожавам морето:yes:

mimka
13.04.2007, 16:03
Моята голяма слабост са цветята:blueflow: :blueflow: .Имам около 100:idea: саксии.Всяка есен си обещавам да ги намаля, че трудно им намирам място у дома, но на пролет само гледай.....Лудвам и започвам да ги увличавам.До кога ли:?: :shock:

sineokata
13.04.2007, 16:12
Моята голяма страст са :
цветя,
гоблени,
компютър,
имаме морско свинче и 2 броя папагали,
обичам разходки
и не ме питайте на кое отделям повече внимание... :)))))

Loria
18.04.2007, 14:18
еее друга страст трудно
обичам цветята, но да си призная ако не е мама да ги гледа ще загинат, не заради друго ами повечето не ми харесват, а тези които ми харесват ги имаме по два пъти :shhh:
друга страст животните е не мога без тях, направо полудявам
седя пред компа
и май това е ;)

Rossko
18.04.2007, 14:33
Аз като гледам освен гоблените май и другите ни страсти съвпадат.:D Аз също обичам цветята , но са ми ги сгащили в един ъгъл метър на метър. Обичам и животните , но ме заплашиха че ще ме изгонят заедно с кучето , ако си взема такова. :D Така че остава утешителна награда - гоблените и сега вече нямат право да мрънкат:!: дори и да останат гладни , заради тях :hehe:

Loria
18.04.2007, 14:46
хехехех мн яко, браво на теб!!!

Nellyyyy
18.04.2007, 15:52
Радвам се, че сте харесали темата ми. Да си кажа све пак и моята друга страст.Тя е малко нетипична, защото приляга повече на мъжете, но какво да се прави - страст:D Голяма фенка съм на Формула 1.Бързите коли, тръпката от надпреварата това не може да се опише с думи.
Иначе към страстите спадат и компютъра,животните,цветята...

zdrave
18.04.2007, 21:38
Другата ми страст са екскурзиите,пикниците и разходките сред природата.
;)

Loria
18.04.2007, 23:30
Нели затова и аз не си признавам, ама айде да не си сама и аз така, също и обичам риболова и страшно мн да гледам футбол. така че май съм идеалната жена ;)

ibg1963
19.04.2007, 11:41
Другата ми страст е футбола и най вече отбора на Левски.Много обичам да се ровя и в интернет.Като добавим и гоблените май свободното време свършва бързо

teen_f
19.04.2007, 11:53
Другата ми страст са езиците.Обожавам чуждите езици макар,че никога не ми стига време да седна и да понауча по нещичко.
Страст ми е и четенето.Когато нямам изпити и не трябва да чета учебници изчитам по 800-1000страници седмично.Тоест 2-3 книги.
Страст са ми екскурзиите.Предимно из Европа се движа за сега,но дай боже да се "прехвърля"скоро и на Южна Америка:)

naiema
25.04.2007, 13:56
Другата ми страст са захарчетата за кафе.Колекционирам ги.Имам около 2000 различни бройки.като малко дете се радвам на всяко ново захарче.:DСъщо така обичам да рисувам,да чета,да ходя за риба.Мда,и риболова ми е голяма страст:idea:.Харесвам екскурзиите,които си правим из България.Биха ми харесали и тези в чужбина,но до сега не съм излизала навън.Все не стигат пустите парички:cry:

kameia
27.04.2007, 00:04
:D риболова не ми е страст,защото ми е професия:D :D :D

atina
27.04.2007, 09:48
Камея, имаш интересна професия. :clap:Моята страст са разходките сред природата (обичам планината и гората, луда съм по камък и дърво) и обичам да пътувам из България.Здраве, мисля че с теб си приличаме.:)

Pepinas
22.06.2007, 18:25
Много хубава темичка, аз също обожавам цветята. Може би малко повече листно - декоративните, и особено по - непретнциозните. Лиглите много бързо ги зарязвам. Така от години си гледам и си даряваме любов с някои, а някои постепенно напуснаха този свят. Поначало зеленото много ме успокоява. планината, разходките, вървенето с часове никога не ми дотежава. От зеленото ще да е само.

petkova26
22.06.2007, 18:31
Другата ми страст,като на повечето от вас , са животните и цветята-много ги обичам.У дома си имам котка и цветарник!:flowerlove: :flower: :flowerlove: