PDA

Покажи пълната версия : Какво мислите за електро епилаторите?



sweety
01.04.2007, 22:14
Имам малък проблем, по принцип ползвам епилатор (след като си направя цяла кола маска :gipsy:), но за триъгълника сега искам да си взема такъв електроепилатор с ток, искам да ви попитам някоя от вас ползва ли такъв епилатор, дали сте чували мнения от хора, които са ползвали и т.н., защото сериозно обмислям дали да не си купя :confused: Приемам всякакви мнения, съвети и се надявам да има все някой, който да е чувал нещо по въпроса :lady:

caterina
12.07.2007, 15:28
Ползвам епилатор на Филипс от дълги години и съм много доволна, понеже кожата ми е много тънка и от коламаската остават грозни синини. За трийгълника само ходя на коламаска, то си е направо инквизиция, но няма как... Преди време майка ми настоя да си купя епилатор на Цептер и с него идеално успях с триъгълника (т.е. само зоната, подаваща се от бельото, по- нататък не посмях) http://www.goblenite.org/images/smilies/u_thinking02y.gif
на цептер епилатора е много удобен, защото е със зареждаща се батерия е не е задължително да си около контакта.... обаче и цената си е забележителна

Скарлет
12.07.2007, 22:12
Лили,имам епилатор от около 5-6г ,но да си призная освен за мишници за друго не го използвам,боли ме и това е.
Друго искам да споделя,правя си кола маска в домашни условия и когато на мен ми е кеф точно както я правят козметичките.Купих си същата такава загряваща пълнителите с кола машинка(ама и аз така го обясних,че....).

svirepo`limon4e
20.07.2007, 22:37
sweety , с епилатор там недей! Само за предната част (тази, която се вижда през бельото) става, но в останалата област задира кожата ужасно. Епилатор аз лично ползвам само за крака и подмишници, за другото-козметичка и съм много доволна:kissyou:

sweety
21.07.2007, 21:53
Ооо, на триъгълника досега съм пробвала само с кола маска или крем депилатоар... аз като си знам колко ме боли на краката с епилатора и не смея :) Идеята ми беше за електроепилаторите - нали пускат ток, но не боли и всъщност това беше идеята на темата :lady:

vivian25
25.07.2007, 00:49
аз съм опитвала с епилатор в зоната на триъгълника но много ме боли,то не че при козметичката не боли ама някак е по търпимо

STOP-73
22.02.2009, 19:49
след дълго използване на епилатор болката изчезва. когато епелирах за пръв път подмишниците болката беше енописуема но след около 2-3 месеца вече нямаше никакъв проблем. много е удобно да си имаш епилатор-ползваш си го по всяко време и където си поискаш. купи си няма да съжаляваш

evi4ka
25.02.2009, 11:51
ползваме обикновени епилатори
а тези електроепилатори ......там с ток...
наи-добре с фотоепилация там
:idea::idea: