PDA

Покажи пълната версия : Помощ за конци



djina59
04.05.2007, 22:30
Здравейте,
получих писмо от много голяма приятелка /рускиня/ и желанието ми да и помогна е много голямо .Толкова съм длъжна че едва ли ще мога да се реванширам.Моля ви помогнете ми да сторя това добро.
Копирам писмото направо ,за да не сгреша с превода

""" Пепочка привет!
У меня к тебе Большая Просьба, не знаешь ли ты продается ли в Болгарских
рукодельных магазинах Шелковое мулине?
И если продается, какое примерно количество цветов в палитре, какой метраж и
сколько оно стоит?"""

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО:kissyou:

manka
04.05.2007, 22:34
Какво мила се иска от нас само не разбрах:confused:
Момичето пита дали тук се продават копринени конци.,колко е цената и т.н.

djina59
04.05.2007, 22:47
Манка ами аз от старанието да помогна ,така съм го написала че :confused:

Точно това е и моя въпрос които е в писмото на рускинята ,аз нямам никаква информация за тези конци ,а и как да имам то от в къщи и от болници можеш ли да имаш познания:(

manka
04.05.2007, 22:51
Аз да ти кажа не съм виждала по магазините такива,може пък някой друг да ти каже повече за тях.Иначе имам една торба от тях в къщи ,свекърва ми ги беше дала,и се чудих какво да ги правя даже:)
Дано някой знае повече.Успех :kissyou:

alunagalia
04.05.2007, 23:03
Kadeto sam DMC ne predlagat koprineni konci muline, ima gi samo Anchor no mislq ce ne sa bogata cvetova gama /izpolzvah samo bql/ cenata e £ 2,50 za cilence! Vsawtnost proverete v kataloga na Anchor za tozi vid konci!!

Araxna
05.05.2007, 13:38
DMC имат такава гама но е бедничка, само основни цветове към 50-60 са, DMC Rayon се викат, могат да се купят от дистрибутора на ДМЦ в София на Ст. Стамболов, обаче чух нещо лошо, че ДМЦ спирали производството, не знам доколко е вярно. Аз си купих от едно магазинче тук във Варна, дето зарежда директно от дистрибутора за 1 и 20 чилето.