PDA

Покажи пълната версия : спор "Безплатни схеми" - решение



dinko
24.10.2005, 18:44
Здравейте,

Измислихме решение :)

Всеки месец ще се пуска по една тема "Заявки - месец Еди кой си".
Ако не ви се пишат лични съобщения и писма точно там ще можете да правите допитвания и заявки за схеми.


Екипът на Гоблените.com

vanina
25.10.2005, 10:51
Следих спровете оттук оттам и малко ми стана смешно... наистина дразни постоянно и на мен, и на мен... но пък от друга страна - то ще спрем да предлагаме схеми, ще решим, че няма търсене....
Може би сте прави, отделна папка, който не иска да чете постоянно едно и също - просто да не влиза там.

:wink:

toteva
25.10.2005, 11:19
Абе ХОРА,защо се ядосвате от такива неща?Аз лично,пък и смятам,че и други новаци като мен се учат от всяко мнение във форума.Ако все пак това ви ядосва,може да прекратите желанието си да ви се пуска всяко ново мнение ,като съобщение към пощата ви и тогава може да си влизате във форума когато си поискате и да четете каквото си искате ит.н. :cool:

flame
25.10.2005, 11:24
toteva, и това е добро решение :wink:

rebostobg
07.04.2006, 12:43
:? Аз мисля, че всеки който влиза във форума е грамотен и може сам да се ориентира къде да влиза, какво да види или какво да напише :!:

moni2111
07.04.2006, 15:31
Когато се регистрирах във форума няколко дена четох различните теми. Въпреки информацията и аз се подведох да досаждам, въпреки, че не се чувствах комфортно. Предлагам в страницата за регистрация с курсив да пише нещо подобно: преди регистрация прочетете темата........там изрично да се уведомят
новорегистрираните да искат с ЛС. Ще има още дразнещи Ви съобщения, но се усмихвайте докато се въведе ред. :idea:

vanina
07.04.2006, 16:29
Когато се регистрирах във форума няколко дена четох различните теми. Въпреки информацията и аз се подведох да досаждам, въпреки, че не се чувствах комфортно. Предлагам в страницата за регистрация с курсив да пише нещо подобно: преди регистрация прочетете темата........там изрично да се уведомят
новорегистрираните да искат с ЛС. Ще има още дразнещи Ви съобщения, но се усмихвайте докато се въведе ред. :idea:

Момичета, между първите съобщения в тази тема и това което сега пишете са минали близо 6 месеца, много неща се промениха, темите за безплатните схеми отдаван ги няма, т.е. линковете, а има заявки за месец, така че не се хабете да пишете ....