PDA

Покажи пълната версия : Preobrazuvane na failovete ot Pattern Maker v....



alunagalia
10.05.2007, 13:50
Molq pomognete mi da preobrazuvam failovete .xsd .pat poluceni pri rabota s Pattern Maker v .jpg format :angel:

manka
10.05.2007, 16:05
Molq pomognete mi da preobrazuvam failovete .xsd .pat poluceni pri rabota s Pattern Maker v .jpg format :angel:

Прати ми ги на manka71@gmail.com
ще ти ги преобърна и ще ти ги пратя,иначе от опциите в РМ се преобръщат,но аз не съм много по обясненията:)

alunagalia
10.05.2007, 16:37
Manka blagodarq za otzivcivostta, no za nqmah vpredvid konkreten fail, a nacin za pravene v slucai ce mi trqbva. Imam PM znaci tam e razkovniceto,e wte go otkriq samo mi kaji ot koi baner da zapocna - blagodarq:kissyou:

UnHandy
10.05.2007, 19:02
На най-горното меню отваряш където пише File и избираш Export to Graphics File и оттам следваш стъпките,които пише :gipsy:

alunagalia
11.05.2007, 16:47
Blagodarq:kissyou:

snejca
28.05.2007, 15:51
Да си призная и аз имам същия проблем-не мога да ги отворя тези файлове.Пробвах какво ли не и не ми се получава.Незнам дали сум свалила програмата ,която трябва или нещо друго нередно правя,но нищо не става.

Helen
28.05.2007, 16:36
Я виж тук:D
http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2566&page=2
За .pat файлове - PCSTITCH, за .xsd - pattern maker

alunagalia
28.05.2007, 19:04
Моята програма на РМ няма такава функция . Опитвах да изтегля и други варианти но немога да ги инсталирам после. Скоро не съм се занимавала наистина, но имах и проблеми с компа и няколко пъти го форматвах. Преди година и повече имах инсталирана РМ с повече неща:D този сегашния е може би по семпъл вариант. Ако някой със сигурност знае стабилна и пълна версия може да помогне:angel:и :blueflow:

UnHandy
28.05.2007, 22:36
Ето ти я моята версия,досега не съм имала никакви проблеми
http://dump.ru/files/3/363804319/

alunagalia
28.05.2007, 22:52
Благодаря ще я изтегля и прибвам ако имам проблем ще ти пиша на лични :flower:

ооооо много сам доволна това е варианта който имах!! Б Л А Г О Д А Р Я


Вече пробвах и трансформацията по горните указания СТАНА
Много се радвам всеки който се интересува това е ПЪТЯ моля
Заповядайте благодарение на отзивчивостта и компетентността на ПРИЯТЕЛИТЕ ТУК

viking
03.06.2007, 15:47
alungalia, az puk pravia drugo neshto, purvo gi preobrazuvam v pdf format, tova stava kato natisnesh "print" i izbersh ne printer a "Adobe pdf" i posle ntiskash ok, znachi toi ne printira a preobrazuva shemata v pdf. Sled tova ot pdf pravish "save as" gpj format, i taka shte ya imash v tri formata, pat, pdf, gpj.

nadiavam se da sum obqsnila razbiraemo

rujanka
16.06.2007, 19:44
alungalia, az puk pravia drugo neshto, purvo gi preobrazuvam v pdf format, tova stava kato natisnesh "print" i izbersh ne printer a "Adobe pdf" i posle ntiskash ok, znachi toi ne printira a preobrazuva shemata v pdf. Sled tova ot pdf pravish "save as" gpj format, i taka shte ya imash v tri formata, pat, pdf, gpj.

nadiavam se da sum obqsnila razbiraemo

:clap: и благодаря Viking че сподели. Това е новото нещо, което научих за днешния ден.:kissyou:

alunagalia
16.06.2007, 21:13
Да наистина полезно, скоро срещнах и ръководство за РМ но за съжаление като го отворя само йероглифи ми излизат и немога да го прочета. Така че всеки съвет тук ми е полезен. Благодаря :flowerlove:

dianka
17.06.2007, 10:17
здравейте! изтеглих си РМ, но ми излиза надпис, че ми липсва файлът TER32HW.dell. какво да направя, за да мога да си инсталирам програмката, защото имам доста нечетливи файлове, които искам да отворя. помогнете, моля!:(

alunagalia
20.06.2007, 00:32
Ами аз неразбирам точно какъв ти е проблема Инсталирах си програмата от Helen (http://www.goblenite.org/member.php?u=1453) /тук по горе е даден линка/и нямам никакви проблеми:oops:

medium_d
08.07.2007, 16:21
А как може да преобразувам снимка от jpg файл в pat файл, за да я отворя с програмата pcstitch?

abazova_s
26.07.2007, 18:19
Мили момичета и момчета,Моля Ви за помощ.за какво се касае ще ви обясня сега. Харесах един гоблен от сайта и чрез Patten Maker реших да го снема.Но нещо не се получава.Знаците се променят и цветовете се увеличават. Увеличавам мащаба но нищо не се променя.Принтирам схемите дребни и размазани.Не му разбирам и това е.Ако някой знае да ме осветли по въпроса.

Zarka
16.08.2007, 21:54
Благодарение на вашите съвети и аз успях да си инсталирам програмкатарно имам един малък проблем- иска ми лицензлИ при вас ли е така??? и какво да правя? :confused:

Zarka
16.08.2007, 22:38
И още едно въпросче имам.Може ли с тази програмка от кръстат бод да се премине в бод 1:1 или 1:4? И ако може - как?:confused: