PDA

Покажи пълната версия : Съмнителни писма в руските пощи



irena
15.05.2007, 14:35
Днес по руските пощи се появиха съмнителни писма-ето какво намерих за тях:
http://otvet.mail.ru/question/377540/

borcuk
16.05.2007, 17:06
Не само в руските пощи има ги и в yahoo. По-добре подобни писма да не се отварят

vania.kaimska
16.05.2007, 22:42
А какво представлява това писмо,катотекст и т.н.?

djina59
16.05.2007, 22:54
Вчера ги получих 3 същите ,но нищо ново не е това ,редовно се появяват такива,просто си ги изтрих ,дори имаше прикрепен файл :confused:

Не съм го дърпала.

irena
17.05.2007, 10:09
В линка,който съм дала има писмото на англииски и преведено на руски.Както казва Джина има прикрепен файл-ехе,което ви се препоръчва да инсталирате,уж като предпазване от нежелано вандалстване по компютъра ви.

manka
17.05.2007, 10:32
В линка,който съм дала има писмото на англииски и преведено на руски.Както казва Джина има прикрепен файл-ехе,което ви се препоръчва да инсталирате,уж като предпазване от нежелано вандалстване по компютъра ви.

Този файл "ехе" си е живо вирусче,аз така си изпатих преди година,когато още не знаех че пускат такива работи по пощите.Натиснах го и си напълних компа с вируси,така че просто ги трийте такива писма без да ги отваряте:)

djina59
17.05.2007, 12:59
Манка ,аз имам по интересен случай,и то скоро ,нали качих Зима в Ротердам и едни други схеми които Иренчето търсеше ,беше ми по лесно да ги кача там отколкото да ги пращам по пощата.След това започнаха да пишат благодарности под албума за схемите -до тук благодаря ,но започнаха и да идват и писма с благодарности и прикачен файл на който пишеше на англииски "Благодаря за схемите ,това е за теб"

Така вече последиците бяха -ПРЕИНСТАЛИРВАНЕ и .......