PDA

Покажи пълната версия : Какво е мнението ви за конци Ljubica



gerygery
20.05.2007, 22:37
Момичета попаднах на този сайт ЦЪК (http://www.himera.com/) и цената на тези конци Ljubica е много пирвлекателна, но ме е страх да не се окажат като Puppets ужасни. :confused:
Някои от вас шил ли е с такива и какво е мнението ви за тях? :kissyou:

pollina
21.05.2007, 12:35
ne sam 6ila s tezi konci,no 6tom sa tolkova eftini,mai niama da sa mnogo ka4estveni.napravi mi vpe4etlenie,4e cenite na ostanalite konci sa6to sa po-eftini ot pazarnite.dali sa originalni?niakoi pora4val li e ot tazi firma?pi6e,4e imat dva magazina v Sofia?

hrisipisi
22.05.2007, 18:09
По-добри са от puppets, поне така мисля аз със моя скромен опит.

noar
22.05.2007, 20:16
Шила съм с тези конци едно малко гобленче-харесаха ми!Имат блясък и не се завързват като шиеш,но аз твърдо си оставам фен на DMC и Анхор:)

marji
22.05.2007, 22:44
Имам доста такива конци. Не съм шила досега с тях и не зная дали се заплитат или късат, но на външен вид изглеждат много добре и имат отличен блясък - като на ДМС

gerygery
22.05.2007, 23:43
Благодаря ви за отговорите :flowerlove:
Реших да ги пробвам тези конци за някой малък гоблен, че ако не ми харесат да не се ядосвам много.
Иначе и аз съм по принцип за DMC и Анхор, но е хубаво да има човек избор.
Когато ги изпробвам ще ви кажа отзивите:flower:

slasch
31.05.2007, 16:26
Аз лично не съм доволна от тях,може би защото съм свикнала да шия с DMC .Но ти желая успех с тях и после да споделиш на теб как са ти се видели.

keissi
18.10.2007, 16:41
:confused: Знам, че темата е стара, но искам да попитам дали се намери приравнителна таблица ДМЦ-Любица, защото тук никъде не намерих такава. И много моля, ако някой има такива конци, какъв цвят е #473/любица/ ?

yonka
18.10.2007, 16:58
:confused: Знам, че темата е стара, но искам да попитам дали се намери приравнителна таблица ДМЦ-Любица, защото тук никъде не намерих такава. И много моля, ако някой има такива конци, какъв цвят е #473/любица/ ?

Имам този цвят,но колко може да се види от снимките не съм сигурна

keissi
18.10.2007, 17:16
yonka, благодаря ти мила, но немога да го определя какъв е - сив, синьосив, сивозелен. Ако можеш, кажи ми на кой от номерата на ДМЦ прилича, ще съм ти много благодарна.:blueflow:

yonka
18.10.2007, 17:40
yonka, благодаря ти мила, но немога да го определя какъв е - сив, синьосив, сивозелен. Ако можеш, кажи ми на кой от номерата на ДМЦ прилича, ще съм ти много благодарна.:blueflow:

:( За съжаление нямам каталог и не мога да определя точно номера .Но е по-тъмен от 319 ДМЦ ,,но :confused:

Pepa555
19.10.2007, 13:11
Момичета попаднах на този сайт ЦЪК (http://www.himera.com/) и цената на тези конци Ljubica е много пирвлекателна, но ме е страх да не се окажат като Puppets ужасни. :confused:
Някои от вас шил ли е с такива и какво е мнението ви за тях? :kissyou:


В готова комплектовка с ДМС имаше едно чиле "Ljubica".Може би късмета ми беше такъв,но два от конците бяха двойно по-дебели,с тях неможеше да се шие.Останалите конци едва ми стигнаха.Надявам се това да е единичен случай!:loveglasses: