PDA

Покажи пълната версия : Религия-повторения , защо?



blue_bouble
23.06.2007, 12:16
Моля модераторите да погледнат темата с безплатни схеми"Религия".
Всеки пуснал пост се повтаря по два пъти.Защо така?
Или аз ги виждам двойно?:)

чучулигата
23.06.2007, 18:33
и аз виждам двойно но не е от:hic: :D

marji
23.06.2007, 19:12
Вероятно модераторите са обединили двете досегашни теми религия, в които 90 на сто от постовете се повтаряха и все още не са привършили с изчистването на повторенията! :idea:

blue_bouble
23.06.2007, 20:22
Не, не мисля , че това е причината.ПОгледнете от първата страница.Все едно ти пускаш един пост ,а той излиза два пъти и то с отделен номер.

manka
23.06.2007, 21:26
Блу точно както marji ти казва е,бяха две еднакви теми и като се обедениха и постовете станаха по два,но мисля че вече проблема е решен
сега разгледах няма повторения ;)

NIA
23.06.2007, 23:48
Бих казала,че има още какво да се желае,за да стане с тази тема всичко наред :greeneye:
По назад в темите, на стр. 8 има тема " схеми на религиозни мотиви", която по име се различава малко ,но по съдържание напълно се покрива с тема Религия. Биха могли да се обединят двете теми.
Така де, да не се разводняват нещата. :idea:

manka
24.06.2007, 09:52
Бих казала,че има още какво да се желае,за да стане с тази тема всичко наред :greeneye:
По назад в темите, на стр. 8 има тема " схеми на религиозни мотиви", която по име се различава малко ,но по съдържание напълно се покрива с тема Религия. Биха могли да се обединят двете теми.

Току що я разгледах ,и според мен най-добре е да се изтрие темата,всичко което е в нея го има в темата Религия,няма смисъл да се сливат:)