PDA

Покажи пълната версия : Новостите в Мултито



lucy
30.06.2007, 12:51
Малко нова информация за "новия" начин на сваляне в Мултито :

Снимката се отваря в голям размер не като натиснеш върху нея, а под нея - върху размера на резолюцията, който е оцветен в синьо ... А табличката , която ви се отваря, когато опитате по стария начин е въведена с цел ... незнам и аз за какво е , но е безмислица , поне за нас, които не сме наясно много много с английския . Макар че като четох коментарите, дори и американки не схващат за какъв дявол им е притрябвала тази нова измислица .
Това успях да разбера до тук.
Лек и спорен ден ! :kissyou:

svetta
30.06.2007, 15:45
Аз процедирам по този начин още от самото начало.Затова и стоят тези сини числа отдолу под снимката.

Подробности тук на сайта:
http://multiply.multiply.com/

ако ви удобно да четете на руски,можете да видите преведена страница тек:
http://translate.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fmultiply.multiply.com%2F&langpair=en%7Cru&hl=ru&ie=UTF-8&oe=UTF-8&prev=%2Flanguage_tools

Mimik
04.07.2007, 16:02
lucy, благодаря за информацията. Не бях влизала няколко дни в мултито и изведнъж се оказа, че не мога да увелича нито една схема :) Сега вече всичко ми се изясни :)

skarlet_x
05.07.2007, 17:21
:confused: Да ви попитам момичета как точно се намират схеми в този сайт :confused:

lucy
05.07.2007, 18:30
Там не можеш да търсиш ...
Имаш мрежа от контакти и бродиш из техните странички, като своевременно получаваш инфо за публикуваните нови неща от тях .

svetta
05.07.2007, 19:52
Има търсачка на албуми,фото или хора.Но много сложно става,защото малко албуми носят името на фирма или названието на гоблен.Но понякога и се намира.Полесно разбира се става търсене или със домашна страница,където показват всички новини за деня,или както написа Люси.

jane_f
29.07.2007, 16:39
От около седмица имам страница в мултито и досега само сум канила контакти. Въпроса ми е как да приема накой, който ме е поканил.

svetta
29.07.2007, 16:54
Ако някой теб иска за приятел,имаш съобщение за това,в него има две копчета "ДА" и "НЕ",съотвествено зелено и червено.Зависи какво искаш да направиш - ако приемеш,то натискаш зелено и чакаш докато те прехвърли в твоя списък с контакти.Ако отказваш,съотвествено червеното копче.
ако сама ти испращаш покана,там процедурата е лесна,просто чакаш да те добавят.
Това е.Успех!

jane_f
29.07.2007, 17:03
Явно аз не мога да го видя къде е, а говоря английски. На мен ми пращат в пощата съобщения, че имам покани. Съобщението на страницата ми ли трябва да е. Явно съм ослепяла от много шиене

svetta
29.07.2007, 17:14
http://multiply.com/mail
горе дясно жълто прозорче,натисни ако имаш покана,ще излезеш на прозорец,където ти показва от кой имаш покана.Приемаш или отказваш.Лесно е,пробвай!

jane_f
29.07.2007, 17:31
Като влезна там имам 3 икони- invite, search and post. Те са в дясно.

svetta
29.07.2007, 21:14
Дясно горе жълто прозорче с надпис You have ....invitations,отляво от тази надпис стоит в сине прозорче този знак - ! натискаш това прозорче,излизаш на страница,на която има поголеми прозорци със аватари на тези хора,които ти пратили покана.Отдясно от аватара има 2 копчета - зеленото със надпис ACCEPT и червеното със надпис DECLINE.Избираш зеленото копче,ако искаш да приемиш поканата.Чакаш докато се загрузи страница - ГОТОВО!

Мисля че добре обясних действия,които трябва да направиш.

jane_f
29.07.2007, 21:30
да благодаря.Преди час се справих, просто имаше някакъв проблем и не можах да влезна в message board

sweety
29.07.2007, 22:26
Ох, то тука са ти обяснили, аз одеве взех че писах в другата тема, карай :D

Иначе идеята на тая новост, която за мен също си е глупост, човек да може да огради на всяка снимка кой присъства, защото мултито по принцип е за снимки, но от типа на излети с приятели и изобщо снимки с хора. И та така човек да може по-лесно да разбере кой кой е :lady: В прозорче всеки може да огради съответното лице и да напише кой е, а инфото излиза отстрани :)

RossiNB
13.08.2007, 11:15
Момичета, как можеше да се блокира юзер в мултито? че получавам в пощата си разни съобщения и са все от един и същи юзер и са пълни със сексуални глупости и ме дразнят. Ще съм Ви много благодарна, ако ми кажете как да блокирам този юзер!