PDA

Покажи пълната версия : Проблем с форума



nora
10.07.2007, 17:27
Здравейте.
Днес докато разглеждах темата "БЕЗПЛАТНИ СХЕМИ" и мнението "ОБРАЩЕНИЕ К АДМИНИСТРАЦИИ!" видях , че има побликувани 13 отговора , а след като влязах да ги разгледам се оказа, че се виждат само 5 отговора. Останалите мнения ги нямаше. В моя компютър ли е проблема или става нещо със сайта?

svetta
24.09.2007, 17:27
При мен много често започна да се случва подобно,просто чакам да се появи.
Понякога влизам само на свойта страница със гоблени,а самият форум го няма.

svirepo`limon4e
24.09.2007, 17:52
И при мен го има това, значи проблема не е в нашите компютри :yes:

borcuk
24.09.2007, 19:11
Аз до сега не съм имала проблеми, като изключа веднъж в интернет клуб.

lari
24.09.2007, 19:56
При мен често го има същия проблем.

ming
24.09.2007, 20:30
I na men tezi dni mi se slu4va mnogo 4esto da ne moga da vliaza vav foruma s 4asove V4era ve4erta pak opitvah i ni6to i mi se izpisva sa6toto kato na chedenceto :(

stoika
24.09.2007, 22:15
При мен също се случва доста често.:cry:

Temenuzhka
25.09.2007, 00:09
И аз имам същия проблем, вчера и днес голяма мъка докато вляза във форума, не се отваря страницата и това е:(

perla.61
25.09.2007, 01:00
При мен прдблема с оварянето на форума е от една седмица,дори в момента имах проблем. :( :cry:

matcata
25.09.2007, 10:31
Не сте само вие мили.И при мене е така.Даже единия ден ми отваря само бяла страница:crazy:

borcuk
25.09.2007, 14:39
Дали не е от претоварване. Ако доста от нас го ползват едновременно и по този начин блокира сървара им

nadejdabr
28.09.2007, 03:51
И при мен се случва да не мога да отворя форума по някога, просто ми излиза грешка и така понякога по цял ден!! Погледнете положително на това, през това време може да шиете :D и да наваксвате часовете, прекарани пред РС-то!!! :greeneye:

svetta
11.10.2007, 09:35
Сигурно необходимо да има бягаща реклама на страници на този форум,но много пречи и дразни,застъпва темите.Възможно ли да я наместите да "стои" на едно място?

NIA
11.10.2007, 10:06
Нямам нищо против рекламите,но не и при тези дето ми пречат!!!!
От тази бягаща реклама не виждам нито кога е пуснато мнението, нито кой го е пуснал....:confused: Направо ми закрива 1/3 от форума :evil: Не само е дразнеща, а направо пречеща. Ако продължава така ще се
ОТКАЖА ДА ВЛИЗАМ ВЪВ ФОРУМА !!!!!!!!!!!!!!!!!

ДОРИ И СЕГА КАТО ПИША НЕ ВИЖДАМ ЧАСТ ОТ НАПИСАНОТО.

Моля админите да направят нещо,за да се промени това :rezando: :rezando:

Не е ли възможно тази реклама да се пусне хоризонтално най-отгоре на страницата ??? Пак да е бягаща,но няма да ни пречи.

did_tag
11.10.2007, 10:58
Съгласна съм с Ния и Светта - направо е отврат!:cry:

svetta
11.10.2007, 11:16
Аз разбирам,че това носи печалба,но все пак,форум за нас жените,които ходят тук многократно всеки ден и да видиш толкова дразняща /и изобщо на никой от нас не нужна/ реклама.....потискващо настроение....Нали никой не иска от вас и от нас да има това мнение за нашия и вашия форум?

GILDA
11.10.2007, 11:56
аз също съм на това мнение да се махнат рекламите имам чувството че от когато се появиха започнаха много бавно да ми се отварят страниците което също е изнервящо.Този форум е за нашето хоби и за въпросите които ни вълнуват да си помагаме със съвети и мисля че не са им тук мястото.

manka
12.10.2007, 20:52
Пак за рекламите-първо да благодарим че ги спряхте да подскачат нагоре надолу,но сега заради тях поне така мисля аз,като натисна да пиша нов отговор ми излиза празно пространство и трябва с мишката да сваля надолу за да мога да почна да пиша в съобщението,може ли нещо пак да се направи:confused:

lari
12.10.2007, 21:41
И при мен е така-първо празно пространство, свалям с мишката и тогава мога да отговоря

itek
12.10.2007, 22:05
А аз си мислех , че компютърът ми е виновен. Много бавно ми се зареждат страниците.

NIA
13.10.2007, 09:39
А при мен освен този има и друг проблем. Вярно,че рекламите спряха да подскачат, но сега пък са така поставени,че ми закриват цялата първа колонка от страницата в определен участък. Когато съм на главна страница, не мога да видя коя тема има нови мнения, а когато съм на другите страници - не мога да видя кой и кога е пуснал мнението , какъв смисъл има да чета, когато ми липсва тази информация :confused:
Има ли и други с подобен на моя проблем ?:(

moni2111
13.10.2007, 11:28
И аз имах проблем, но се оправи. Смятам, че реклами трябва да има, дори се възползвах. Сигърна съм, че админите ще се справят.

maleks
13.10.2007, 12:50
A az vlizam prez goblenite.com i ottam - v Forum.
Reklamite mi izlizat kato vertikalna lenta.

manka
23.10.2007, 23:25
Вече трети път тази вечер ми изчезва за минута форума и ми изписва това-

ВНИМАНИЕ !!!
Прекалено много заявки към сървъра за изминалите 3 минути.
Моля, опитайте след малко.


тоя сървър толкова ли е натоварен:confused:
или пък ме изхвърля за 2 или 3 минути,въобще няма форум.

flame
23.10.2007, 23:41
Така е, за съжаление този надпис не зависи от нас :nose:

anito11
23.10.2007, 23:42
И на мен няколко пъти ми дава този надпис. Но малко по-късно всичко е наред.

Юра
24.10.2007, 00:52
Абе докато си четях новините - от пост на пост влязох в сайта на Милена-стил .Видях каквото видях и като се върнах обратно във форума вече не ми светеха знаменцата за ново мнение - язък - беше ми интересно, а не бях влизала много време...Това пък защо?

absyrda
24.10.2007, 00:53
Oт 2-3 дни същите надписи излизат и при мен.Няма значение дали е през деня или вечерта.Само тази вечер ми излезнаха 3 пъти и се отказах да влизам във форума.В момента влезнах без проблем.

djina59
05.02.2008, 23:55
Въпрос или Молба !!! незнам как да го определя.

Тази вечер преди един час бях на форума и всичко беше нормално ,

сега получавам от форума писмо че съм искала смяна на паролата -което не е вярно и гледах като ............. и че ще ми бъде изпратена служебна парола -да и това стана и в момента съм със служебната която получих на емайла. Но пише че е за 24 часа а не ми позволява да я сменя с друга парола .Кажете ми какво трябва да направя .

И оставам да се чудя как така съм искала смяна на парола.:confused:

tdm13
06.10.2008, 13:59
Обикновено вечер,когато искам да вляза във форума-не мога.Излиза страница с надпис"забаранено" или че сайта не работи.След дълги опити горе-долу веднъж седмичмо мога да вляза във форума.Какво става?Сървъра ли прави проблеми,какво ли....Пратих e-mail до goblenite.com,но така и не получих потвърждение,че писмото ми е прочетено.Направо е мъка да се влезе във форума.

ralli
09.10.2008, 14:23
Все още не мога да прикачвам картинки от компа!При мен ли е причината?

van4e_to
09.10.2008, 16:17
Не, Ralli, и при мен е същата ситуация:(
Не знам на какво се дължи, това ме принуди да търся други методи за прикачване. Ползвам radikal.ru. Но с "Управление на прикрепени файлове" - опцията на форума ми беше по-лесно:idea:
Пожелавам ти успех, надявам се и това да се оправи:kissyou:

fuentemajor
09.10.2008, 19:17
ralli,van4e_to ,аз имах същия проблем!След като се отвори прозорчето за прикачване на файл ,отдолу пише максимален размер на файл за прикачване 683 KB.Проверете размера на снимката си и я коригирайте.При мен се получи точно така ,след което нямах проблеми с прикачването.Пробвайте и вие.Това е просто идея,не че разбирам много от компютри!:kissyou:

Amazonka
10.10.2008, 11:13
и аз така не можех да прикачвам докато намалих много снимките и стана,може би в това е проблема,в размра

ralli
10.10.2008, 11:48
Благодаря ви за съвета,но снимките са от GSM и не превишават 400КВ!:confused:Ако ги снимам с по-лошо качество то хич нищо няма да се вижда!:D

Ducky
10.10.2008, 12:39
Ralli, няма нужда да снимаш с по-ниско качество - просто преоразмери снимката за да я качиш. Аз го правя по възможно най-любителския начин. Всеки Уиндоус има програма Paint (ще я намериш в Start менюто - Programs->Accessories-> Paint) - простичка е, но има доста полезни функции.
В менюто и' има Image - от падащото меню избираш Stretch/Skew - там има 2 функции Stretch (преоразмеряване в % за което иде дума) и в прозорчетата за хоризонтал и вертикал избираш % по-малък от 100% и снимката се намалява. Аз в началото намалявах една картинка няколко пъти за да уцеля подходящите Кб, но сега го правя на магия :) все се получава добре.
Другото Skew е за наклоняване на снимката с някакъв градус.
С преоразмеряването пикселите се намаляват, но не се влошава качеството на снимката, поне не много де :gipsy:

van4e_to
10.10.2008, 13:49
Знам това - първо ги преоразмерявам, но след това преместване на форума не мога да ги прикачвам :(

jivi
10.10.2008, 14:59
:rezando:molq za pomo6t:rezando:ot kakto foruma ne e v profilaktika dnes uspqvam da vlqza za 3-4 pyt:confused:prez ostanaloto vreme ne me dopuska da vlqza v foruma izliza mi stranica na koqto pi6e ili 4e nqmam dostyp ili razre6enie do tazi stranica ili 4e stranicata e vremenno sprqna ,no v pove4eto slu4ai mi izpisva ,4e az nqmam dostyp do stranicata:cry: probvah da vlqza i prez goblenite.com ,no i ot tam sy6tata rabota.kakvo da pravq nadqvam se ,4e ne e pri men problema.sega se 4udq do koga 6te imam dostyp i koga li 6te moga da vlqza otnovo................mnogo kofti situaziq daje se 4udq kak dnes me dopusna bqh zapo4nala da se ot4aivam ve4e.MOLQ ADMINITE ako probleme ne e v men da pomagat.sega vi jelaq lek i usmihnat den na vsi4ki
p.s. molq da me izvinite za latinicata

jivi
24.10.2008, 18:49
moq problem s foruma vse o6te ne e razre6en a eto i kakvo mi pokazva kogato se opitam da vlqza

Forbidden
You don't have permission to access / on this server.
Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request

mnogo vi molq koito moje da mi pomogne:rezando::rezando:

vania.kaimska
24.10.2008, 22:14
Защо не пратишЛС на един от админите.

Дида
24.10.2008, 23:02
И аз имам проблем - в пощата ми идват писма отпреди 5-6 дена, обърквам се вече кой ден сме. Трябва ли да прекратя всичките си абонаменти, че много ме дразни това....

oonnato
25.10.2008, 01:25
moq problem s foruma vse o6te ne e razre6en a eto i kakvo mi pokazva kogato se opitam da vlqza

Forbidden
You don't have permission to access / on this server.
Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request

mnogo vi molq koito moje da mi pomogne:rezando::rezando:

И аз съм със същия проблем.Днес влизам за първи път от пет дни насам:confused:

svetta
05.11.2008, 07:24
Отново реклама!
Защо не пробвате на сложите горизонтална шапка отгоре или отдолу на страницата?
Лично на мен пречи да виждам цяла аватара и данни на участника,който писал в някаква тема.Не се вижда даже ника на участника,а не познавам всички на форума,че да се сетя по малкото от аватара кой писа поста си.
Благодаря за разбиране!

Helen
05.11.2008, 09:40
Безкрайно досадна рекламна лента:(, крие постовете, като пишеш отговор не виждаш полето добре :(, моля, направете нещо!

veneta_az
05.11.2008, 11:09
Може да пробвате следният номер - аз лично така се справих с рекламите. И не само тук, а навсякъде. Щраквате с десен бутон на мишката в празно поле до рекламата. Излиза меню, в което търсите Блокиране на съдържание. Щраквате върху рекламата, после отгоре на лентата въргу Готово и ...готово. Дано съм обяснила добре. На мен ми го показаха, а не се справям много с обясненията.

svetta
05.11.2008, 12:51
veneta_az Благодаря за помоща!Работи!

ninfil
05.11.2008, 13:06
Аз като щракна до рекламата с десен бутон не ми излиза никъде да пише блокиране на съдържание. Щракам от ляво или дясно на синия банер,където е свободно,има други неща,но нищо за блокирване.Ужас,ще си се мъча май с този гад. Модераторите неможете ли да се намесите.

sLaV
05.11.2008, 14:46
Помощ! Опитах се да махна тия реклами по посочения от колежките начин и ужас - те изчезнаха, но с тях ми изчезнаха и всички аватари , картинки и емотиконки и всичко, що е свързано с картинки. Моля ви, помогнете!!! Как да си върна всичко предишно?

cvetkovaa
05.11.2008, 15:08
slav ако ползваш mozilla -

1. Дясно копче върху празно място в прозореца на сайта - view page info
2. Permissions
3. Load images - там ти е отметната Block ти отмяташ Allow и готов.

sLaV
05.11.2008, 15:23
cvetkovaa, като дам дясно копче, не ми излиза на view page info Permissions, а други неща general, forms...

yonka
05.11.2008, 15:29
Може да пробвате следният номер - аз лично така се справих с рекламите. И не само тук, а навсякъде. Щраквате с десен бутон на мишката в празно поле до рекламата. Излиза меню, в което търсите Блокиране на съдържание. Щраквате върху рекламата, после отгоре на лентата въргу Готово и ...готово. Дано съм обяснила добре. На мен ми го показаха, а не се справям много с обясненията.

:clap: Моите най-искрени благодарности!:clap: Нямам вече досадни реклами

sLaV
05.11.2008, 17:54
slav ако ползваш mozilla -

1. Дясно копче върху празно място в прозореца на сайта - view page info
2. Permissions
3. Load images - там ти е отметната Block ти отмяташ Allow и готов.

Оправих го, страшно много ти благодаря! :kissyou::-|

nadejdabr
05.11.2008, 22:47
И аз ползвам Мозила, направих това, което Цветкова е написала и нищо, банерът продължава да ме тероризира :mad::fight:

manka
05.11.2008, 23:10
И аз ползвам Мозила, направих това, което Цветкова е написала и нищо, банерът продължава да ме тероризира :mad::fight:

Пробвай както е обяснила veneta_az да си махнеш рекламата.
Цветкова е обяснявала друго,доколкото прочетох сега:confused:

nadejdabr
06.11.2008, 00:03
Пробвай както е обяснила veneta_az да си махнеш рекламата.
Цветкова е обяснявала друго,доколкото прочетох сега:confused:

Манка, това беше първото, което направих и изпаднах в ужас, понеже се скри този банер, но с него и възможността ми да пиша мнения във форума :( и след това пробвах на Цветкова, понеже съм с Мозила - за момента оставам с него, да си правим компания :(

Дида
06.11.2008, 00:22
nadejdabr, днес също пробвах да премахна тази лента с рекламите от компа на дъщерята. и при мен така стана - всичко се смота, че после половин час оправях...И накрая се усетих - проблема е в резулюцията на декстопа / моля за извинение, ако не се изразявам или пиша правилно тези термини/. При 1028 /1024 и 32 бита всичко е добре на компа на сина. Монитора е от по-новите, тъничък един , а на дъщерята е от старите , едричките. Ама и аз го обеснявам.....:idea: Не можах да се справя на стария по нито един начин. Пробвах да сменя резолюцията, но пък другите неща са много ситни. Опитай и ти, може да се оправи, че то направо си беше гадно днес. Дано съм успяла с нещо да помогна или поне да не те обърквам повече.:kissyou:

nadejdabr
06.11.2008, 02:19
Диде, разбрах те какво искаш да ми кажеш, и аз съм с ЛСД монитор, от тънките, проверих си резолюцията и е това, което ти си написала, така че ще си продължа за момента така пък после дано се оправи нещо :(:confused:
Благодаря ти и на теб за вниманието!!!!! :kissyou:

Аня
06.11.2008, 09:15
При мен стана както писа Венета и успях да махна всички гадни реклами около форума и сега съм много щастлива.Моят интернет браузер,който ползвам е Opera.Единствения недостатъс е че си блокирах и емотиконите.

Jully
06.11.2008, 21:46
А аз така си блокирах и всички картинки и аватари и затова си върнах рекламата.

nellli
06.11.2008, 22:38
При 19 инчовите монитори няма такъв проблем, само при по-малките за съжаление. Най-добре е да се махте от това място и да се сложи или отгоре, или отдолу.
Защо ли никой админ не се намесва все още :confused:

iva_nik
08.11.2008, 01:59
Аз съм със Microsoft Internet Enplorer и нито единия от вариантите,които са описали останалите не съвпада.А наистина е адски дразнеща тази реклама,защото наистина скрива аватари,част от мнения и т.н.Моля наистина администраторите ако могат дасе намесят.

lari
11.11.2008, 09:38
Да, рекламата е дразнеща и пречи!Още миналата седмица пробвах с блокирането,но така си блокирах и аватарите,картинките и какво ли не още от форума.:confused:Та се наложи да търся помощ и сега пак си имам реклами.:cry::mad:

yonka
11.11.2008, 13:01
Да уточня, че аз съм с Опера - явно това ими значение. При мен също се блокираха емотиконите, но всичко друго си е наред.

И аз съм с Опера,но нямам проблем -само рекламите са отстранени,емотиконите си останаха

Reni
16.11.2008, 01:21
Добре де, вече 10 дни това нещо ми виси пред очите и ми пречи. Пробвах всички лекове, но ако се махне рекламата се махат и всички картинки. Питам сега защо трябва аз да се ограничавам и да си затруднявам работата във форума.
Господа админи, моля поне се покажете и обяснете на потребителите какво става и защо повече от седмица този проблем е налице.

inqn_f
16.11.2008, 09:47
Момичета незнам тук или в друга тема да питам, но при мен има и друг проблем :( като ми се заредят страниците доста от прикачените снимки не се показват :confused: това е от няколко дни

ninfil
16.11.2008, 10:33
Аз също държа да разбера докога ще продължава тази мъка с този банер.Може ли такова безобразие от страна на админите. Моля ви вземете някакви мерки,изместете го,намалете го,но не затруднявайте работата на хората.А който си търси работа сам ще си влезе в сайта без да му вадите очите.

Reni
16.11.2008, 13:33
:party: Гадната реклама вече не се вижда. Направо ми светна пред очите.
Специални благодарности на този, който я махна.
:flowerlove:

dinko
18.11.2008, 23:45
Извиняваме се много за закъснялата реакция :idea:

jivi
22.11.2008, 22:17
искам да попитам дали съм само аз с този проблем,а той е следният: не мога да виждам изображенията показани от blue_bouble и от още няколко съфорумки:confused:

Shanni
09.01.2009, 12:22
И аз не виждам. Нито аватари, нито емотикони, само понякога виждам прикачени файлове - горе-долу от 10-15 виждам 1.

iv4omad
09.01.2009, 12:54
Бавната връзка на интернет-а понякога води до тези проблеми или натрупани "кукита"
Ако на някой му е ситен шрифта може да си го увеличава и8 намалява ,като при натиснат бутон Ctrl скрулва с мишката нагоре-надолу (увеличава-намалява) :)
Другото за да не виждате аватарите или сигнатурите е ,ако без да искате в контрол панела сте чекнали да не се показват :)

Shanni
09.01.2009, 14:10
Етоооо, нещата си дойдоха на мястото! С Експлорера ми се отваря всичко, а с Мозила не. :clap:

Ще си говорим с Мозилката на три очи :fight:

matcata
09.01.2009, 14:21
Аз имам следния проблем.След като съм качила някое мнение не мога да вляза да го редактирам или изтрия.Показва че ми зарежда,но не се отваря.Ако може някой да помогне.

cvetkovaa
09.01.2009, 14:28
Аз имам следния проблем.След като съм качила някое мнение не мога да вляза да го редактирам или изтрия.Показва че ми зарежда,но не се отваря.Ако може някой да помогне.

Това е само от слаб интернет! В моментите,в които имаш слаба връзка не можеш да редактираш :idea: изчакай да ти се подобри интернета и пак опитай!

При мен например когато имам слаб интернет ми бави публикуването на поста! Мисли,мисли докато не дойде пак нета и тогава го поства!

vanina5860
09.01.2009, 15:50
Момичета и момчета, моля ви, помогнете ми да махна тази ужасна лента с мъже от сайт за запознанства:(Минало ми е одавна времето да се запознавам на ново:Dа и за брак в чужбина:DКак да го премахна? Ще съм ви благодарна:kissyou:

cvetkovaa
09.01.2009, 17:10
:D Момичета, нали все пак някаква реклама трябва да има във форума!:D
Предишната за финансите в ляво и тя не ви хареса сега и тази! :lookup:
До колкото знам не може без реклама,нали трябва да има приходи!

tdm13
12.01.2009, 22:27
Предишният ми проблем от два-три дни не съществува, но искам да попитам - защо, ако около 5-10 минути не съм на компютъра, форума ме изхвърля и за да продължа да чета какво ново при вас, трябва пак да се логвам. Все пак ми се налага от време на време да стана от РС-то. А така влезна ли веднъж във форума и край - не мога да се отлепя, че като ме изхвърли току виж съм пропуснала нещо.

Аз мисля,че всичко идва от интернет доставчика.Сложила съм линка на форума във faworits така както съм си с регистрацията и си влизам без проблем без отново да се логвам.Ама компа си е само мой и си ми е в къщи.

fantaziq
12.01.2009, 22:59
Момичета и момчета,вижте вече няма бройка на мненията!

maleks
12.01.2009, 23:36
Момичета и момчета,вижте вече няма бройка на мненията!

Браво, тъкмо няма да броя на кого колко съм изтрила :D

NIA
12.01.2009, 23:38
Момичета и момчета,вижте вече няма бройка на мненията!

Вече така ще бъде!!! БЕЗ БРОЙКИ!

Мари
13.01.2009, 10:46
Вече така ще бъде!!! БЕЗ БРОЙКИ!


А може ли да ни обясните защо ще е без брой на мненията, сигурно има някаква причина?:confused:

zdrave
13.01.2009, 11:02
Това ми харесва , че няма мнения , а и модераторите няма да имат проблеми , добре сте го измислили.Имам още едно предложение - да премахнете и титлите под имената,само да останат звездичките на модераторите.Мисля че майсторлъка на всеки си личи от творбите :greeneye:

NIA
13.01.2009, 11:07
А може ли да ни обясните защо ще е без брой на мненията, сигурно има някаква причина?:confused:


Момичета, вие само за тези бройки ли сте тук във форума ?!:confused:
Това е решение на админите. И е част от правилата във форума.
За повече подробности се обърнете към админите. Аз бях изчерпателна,доколкото ми позволяват възможностите.:kissyou:

Мари
13.01.2009, 11:42
Момичета, вие само за тези бройки ли сте тук във форума ?!:confused:
Това е решение на админите. И е част от правилата във форума.
За повече подробности се обърнете към админите. Аз бях изчерпателна,доколкото ми позволяват възможностите.:kissyou:

Аз лично не съм за никакви бройки във форума, просто попитах от любопитство, исках да разбера защо е промяната, нищо повече.

nvvs
13.01.2009, 12:24
Това ми харесва , че няма мнения , а и модераторите няма да имат проблеми , добре сте го измислили.Имам още едно предложение - да премахнете и титлите под имената,само да останат звездичките на модераторите.Мисля че майсторлъка на всеки си личи от творбите :greeneye:

Здравче, поткрепям те на пълно!

delhina
13.01.2009, 13:05
И аз съм против и титлите,защото не виждам смисъл от тях,при руснаците са направили така- под 10 мнения ако си - нямаш право да пишеш,единствено в представянето...

svetlina
13.01.2009, 19:00
Много хубаво сте решили това за липсата на брой мнения, то форума се беше превърнал в надпревара!:clap:

Shanni
13.01.2009, 19:29
И аз си мисля, че проблема не е толкова в боря мнения, а в тези 'титли'. Колко пишеш, че дори и какво пишеш няма никакво отношение към това колко шиеш и как шиеш.
На мен лично ми беше интересно да виждам кой колко е писал горе-долу, но мога и без това. Обаче защо трябва под името ми да пише 'начинаеш'?! :shy2:
Че аз съм започнала да шия преди около 20 години!... Въпреки че още нямам един нормален ушит гоблен :D

IgDe
13.01.2009, 20:35
Shanni, не е въпросът какво шиеш и как го шиеш!
Тук е по-важно според мен, разбира се, как помагаш!
Какво предлагаш на другите, картинки, респ. схеми! В "Безплатните..." всички тези теми кой ги е напълнил? Това са всеотдайни хора, които искат да споделят това, което имат!
Според мен е редно да има някаква градация в подписите!
Аз не съм никак активен, но се прекланям пред колегите, които са дали толкова много за форума! А той е такъв, благодарение на тях!

И е обидно, напр. моя милост, с много малко предложени схеми да се равнявам на някой, който от много години е услужил на много колеги!

Shanni
13.01.2009, 23:25
Shanni, не е въпросът какво шиеш и как го шиеш!
Тук е по-важно според мен, разбира се, как помагаш!
Какво предлагаш на другите, картинки, респ. схеми! В "Безплатните..." всички тези теми кой ги е напълнил? Това са всеотдайни хора, които искат да споделят това, което имат!
Според мен е редно да има някаква градация в подписите!


Съгласна съм донякъде с тебе. Само че като пише 'майстор' под името ... това не знам дали хората го възприемат като 'човек, който много помага'. По-скоро звучи като 'майстор гобленар'. Пък и двете неща са свързани - колкото по-добре шиеш, толкова по-добре помагаш... е, ако искаш.

Съгласна съм и форумците да бъдат оценявани някак си по това какво са допринесли, но ми се струва невъзможно - кой ще го определи и по какъв критерий?

Така че щом от тези 'титли' не се разбира нито как шиеш, нито колко си помагал.... няма никакъв смисъл от тях. :confused:

3axap
28.01.2009, 12:45
Имам проблем с форума! Зарежда уникално бавно като цяло, а отделните теми почти не ги отваря. Когато пожелае, приема постовете ми и ги публикува. По-често отказва.
Не е от домашния компютър явно, защото и в офиса положението е същото.
Динко, Пламен, някакви идеи??? :confused:

lari
28.01.2009, 14:33
И аз мисля, че няма нужда от титли.Ако е за броя гоблени или умението-всеки шие колкото време има и както на него му харесва.Това е мое лично мнение и никого не ангажира.А колкото до това кой пълни темите със схеми и ги предлага-мисля ,че и тук е до възможности и дори до умение да се борави с компа.Имам пред вид себе си-и двете неща ми куцат:confused::.освен това схемите са ми стари, много гоблени са с бълг .конци или от старите комплектовки, където не слагаха номерата на конците-как да ги предлагам?Но до сега на никого не съм отказала, ако се съгласи да изпратя схеми и мостри по пощата.Та мисля, че и тук не може да се преценява за титли.Но се възхищавам на всички, които наистина пускат гоблени за помощ.:kissyou::flower:

rosi_vesko
28.01.2009, 15:33
Имам проблем с форума! Зарежда уникално бавно като цяло, а отделните теми почти не ги отваря. Когато пожелае, приема постовете ми и ги публикува. По-често отказва.
Не е от домашния компютър явно, защото и в офиса положението е същото.
Динко, Пламен, нямакви идеи??? :confused:

И при мен е така вече месец:(!Какво да правя?

Shanni
28.01.2009, 17:54
Имам проблем с форума! Зарежда уникално бавно като цяло, а отделните теми почти не ги отваря. Когато пожелае, приема постовете ми и ги публикува. По-често отказва.
Не е от домашния компютър явно, защото и в офиса положението е същото.
Динко, Пламен, някакви идеи??? :confused:

И при мен е така. Мислех, че е от слабия компютър /със сигурност и това влияе/, но всичко останало от нета го отваря много бързо, а с този форум... голяма мъка - понякога чакам 3-5 мин. да ми зареди страница. А като отворя повече от три страници наведнъж, направо спира да работи от време на време :(

eli1958
28.01.2009, 18:56
При мен е същият проблем.Отваря страниците много бавно,а това е от около цял месец:(Когато пожелае приема постовете ми или направо ме отхвърля и аз отново трябва да влизам във форума.Ако Динко и Пламен имат възможност,то нека обърнат внимание на проблема,който за съжаление не е само при мен.Предварително им благодаря!:kissyou:

nqura
28.01.2009, 20:28
Момичета при мен е добре като аз не мога да влизам много често защото немам много време.И закачам всичко нормално. Но от компа на моята приятелка имах провлем а и тя е на друг интернет доставчик да не би от там да е проблема

katrin004
29.01.2009, 00:51
Мислех ,че само при мен е така...:confused: та не смеех да се обадя:(

makrat
29.01.2009, 17:25
Ами нека споделя и аз...
От известно време се опитвам да кача снимка в профила си и не успявам:(
Картинката е 4 kb, но въпреки това не се получава:uhhhh:
Кой ще ми помогне със съветче:lady:

vania.kaimska
29.01.2009, 21:40
Направо си е шестица от тотото да влезеш в някоя тема от форума.Голямо чакане пада.Спокойно можеш да си:smokin:докато отвори.Защо е така????

venipetgab
30.01.2009, 13:21
И аз имам същия проблем, но ми се струва,че е от доставчика. Ползвам интернет от двама доставчици и има огромна разлика, но не искам да правя антиреклама.

manka
01.02.2009, 13:56
Направо си е шестица от тотото да влезеш в някоя тема от форума.Голямо чакане пада.Спокойно можеш да си:smokin:докато отвори.Защо е така????

Защото ти е слаб интернета :idea:

lari
01.02.2009, 14:28
И при мен може да е от интернета,но във форума влизам с много, много чакане.същото е и за да мина от тема в тема.:confused::kissyou:

Jully
01.02.2009, 15:28
И аз имам понякога този проблем, но имам и друг. Някои картинки не ги виждам. Само чета колко са прекрасни гоблените и т.н., а аз не ги виждам, а явно има картинки.

3axap
01.02.2009, 15:33
Защото ти е слаб интернета :idea:

Манка, не може да е това, поне при мен. В офиса и вкъщи съм с различни доставчици, а положението е абсолютно същото. :confused:

lili
01.02.2009, 17:59
И аз имам понякога този проблем, но имам и друг. Някои картинки не ги виждам. Само чета колко са прекрасни гоблените и т.н., а аз не ги виждам, а явно има картинки.

И аз имам същия проблем с картинките от форума.

Много благодаря на администраторите, че спряха снега!

lilana61
01.02.2009, 18:19
Здравейте! Мисля 4е проблемите са от слаб компютър и интернет. Аз влизам бързо във форума и всичко се отваря сравнително бързо. Но аз все пак съм отскоро, пък и комп. ми не е много натоварен.

tdm13
01.02.2009, 18:46
Моя комп е много немощен,направо си работи на магия,ама влизам без проблем във форума и виждам всички картинки.Ама нет доставчика ми е БТК.Иначе когато трафика е по-натоварен има леко забавяне при "прелистването" на темите и страниците.

darma_rz
05.02.2009, 11:49
:(Кога да очакжам "заябки за месец фежруари 2009".От няколко дена не получам поща:-|

matcata
05.02.2009, 14:39
Ако не си написала мнение в темата няма да получаваш

svetlina
14.03.2009, 19:10
От вчера насам много често взе да ми зачезва форума, някакви промени ли се правят или пак сме го претоварили?!:confused:

fuentemajor
14.03.2009, 19:23
И при мен е така от вчера

eli1958
14.03.2009, 20:14
Здравейте момичета!От сутринта немога да вляза във форумама- това се случва и много често.Смятам,че това не е от доставчика,а някаква друга причина:confused:.Консултирах се със специалист,който ми обясни,че проблема не е от доставчика,а от друго естество:idea::kissyou:.Не мисля,че трябва да обяснявам надълго,но има проблем!

venipetgab
14.03.2009, 20:24
И аз имам същия проблем от вчера, а днес изобщо не можеше да се влезе.

TDK
14.03.2009, 20:44
И аз днес цял ден не успях да вляза!
Дано да е временно!:-|

chedenceto
14.03.2009, 20:52
Аз също така два дни бях без форум и направо:PP
Дано да се оправи по-бързо този проблем

cecunka
14.03.2009, 20:55
Здравейте цял ден до към18.00часа при опит да вляза в сайта ми излиза страница на която пишеше, че има грешка в базата данни на сайта. На 8 март ми даваше че не може да бъде открита страницата а днес това. А иначе си имаме интернет и си влизахме в най - различни страници.Дано да не задълбава проблема, че като не мога да вляза цял ден ми е чоглаво:(

Nikol_82
14.03.2009, 21:00
Най-после проработи форума :greeneye: От вчера не съм влизала :( Само ми дава грешки :PP

vanina5860
14.03.2009, 23:00
И при мен цял ден нямаше Форум:(Дано да се е поправил проблемът:idea:

Дида
15.03.2009, 09:36
Вчера не можех да влизам през деня,а днес са ми ситни буквичките....
Не е от моите настройки,децата провериха.

veneta_az
15.03.2009, 20:29
Вчера и аз не можех да влизам във форума - и при мен пишеше грешка в базата данни. Дано не е сериозен проблема, днес влязох без проблем.

vania.kaimska
16.03.2009, 11:47
След два дни борба,днес най- после влязох:greeneye:

Nana
16.03.2009, 11:52
Вчера и аз не можех да влизам във форума - и при мен пишеше грешка в базата данни. Дано не е сериозен проблема, днес влязох без проблем.

И при мен беше така. Кой ти е интернет доставчика?

veneta_az
16.03.2009, 19:10
И при мен беше така. Кой ти е интернет доставчика?

Моя е БТК.

tdm13
16.03.2009, 20:55
И моя доставчик е БТК,ама проблем имам кофато форума се окаже задръстен и докато модераторите го почистят.Забелязах,че зацикля понякога,но в часове,когато интернет-трафика е по-натоварен.

valq_78
31.03.2009, 19:43
Момичета искам да попитам дали някой има следният проблем като мен:На всяко ново влизане във форума трябва да се логвам при положение,че съм отбелязала "Запомни ме".

vanina5860
31.03.2009, 20:22
Да, при мен също е така, но го възприемам за нещо нормално:idea:

tdm13
31.03.2009, 21:14
Момичета искам да попитам дали някой има следният проблем като мен:На всяко ново влизане във форума трябва да се логвам при положение,че съм отбелязала "Запомни ме".

Съмнява ме дали не е от компа.Тоест като го изключваш старт менюто ли използваш или директно от копчето и също така махаш ли интернет кабела?Защото ако е първото-компа може да се прецака,а при второто е най-вероятно така да ти се получава.

vanina5860
31.03.2009, 22:21
Тони, аз исключвам компа винаги от Старт менюто и мислех, че това е правилният и безопасен начин.Дори изчаквам да ми изпише, че безопастно мога да го изключа:( Дай ни съвет:idea:

tdm13
31.03.2009, 22:36
Значи само от старт менюто се изключва и рестартира.Ако се използват копчетата на кутията на компа,може да се прецака операционната система.
Така ми е казал нашия програмист и аз така само правя.

3axap
31.03.2009, 22:38
Съмнява ме дали не е от компа.Тоест като го изключваш старт менюто ли използваш или директно от копчето и също така махаш ли интернет кабела?Защото ако е първото-компа може да се прецака,а при второто е най-вероятно така да ти се получава.

Ако не трябваше да се изключва през "turn off computer", дали щеше да има тази опция изобщо??? Как го измислихте това, че е по-безопасно да се изключва чрез копчето :D Че и да махаш кабела...
По абсолютно никакъв начин това не може да ти влияе върху регистрацията в някакъв форум!!!

Ванина, правилно постъпваш - старт меню - turn off. :gipsy:

slasch
31.03.2009, 22:58
Момичета искам да попитам дали някой има следният проблем като мен:На всяко ново влизане във форума трябва да се логвам при положение,че съм отбелязала "Запомни ме".

Ако влизаш през Мозила винаги ще ти иска логване:gipsy: , а ако е чрез Експлоръра не би трябвало да ти се получава това!:idea:

Дида
31.03.2009, 22:58
Аз влизам с Мозила,помни ме винаги.

lari
31.03.2009, 23:04
И аз влизам чрез Мозила-нямам проблем.

cecunka
01.04.2009, 09:08
:confused:Да не би да си изчистваш бисквитките. Аз откакто съм във форума и с това непрестанно разглеждане на огромен брой страници всяка вечер си почиствам временните офлайн файлове, а понякога и бисквитките от опциите за интернет. Когато изчистя бисквитките ми иска наново парола и потребителско име. А за спирането на компютъра от копчето на кутията - само при най-тежко зацикляне на компа, когато нищо друго не помогне.:D:kissyou:

NIA
01.04.2009, 10:50
Момичета, а излизате ли от форума? Т.е. като приключите разглеждането кликвате ли на бутона най-горе в дясно, където пише "Изход", а също така и долу в дясно, където пише "Изход...+ ника ви"? Ако го правите, при следващото влизане във форума трябва пак да влизате с паролата си. Аз така все излизах и все трябваше наново да пиша ник и парола. Сега вече не. Като приключа само затварям страницата /прозореца. При следващото влизане нямам никакъв проблем.Дори да съм рестартирала компа.

valq_78
01.04.2009, 11:39
Благодаря ви за отговорите!Днес нямам проблем.
Аз изключвам само от старт менюто по съвет на приятел,който е на ти с компютрите.
Аз също никога не излизам със изход от форума,просто затварям страницата и именно за това ми беше чудно,че на всяко влизане вчера трябваше да се логвам.

vanina5860
02.04.2009, 01:39
Захарче, благодаря!
А при излизане от Форума, винаги съм го правила през "Изход".Ще трябва да опитам направо със затваряне на прозореца, както Ния казва и дано има ефект.
Сега се замислям да попитам - защо когато съм влязла във Форума и за няколко минути нямам движение по темите, пак ме "изхвърля", та наново трябва да влизам с име и парола?
В същност, аз вече съм свикнала с това положение и си го обяснавам с някаква защита:confused:

ellena
02.04.2009, 01:47
"Изход" е точно противоположната команда на "Запомни ме", затова така ви се получава! Ако просто затворите прозореца, следващият път не би трябвало да има проблем с автоматичното вписване! :idea:

неличка
02.04.2009, 18:40
От скоро съм във форума, няколко пъти се опитах да изпратя лично съобщение, но не мога

cecunka
22.04.2009, 16:58
Слава богу форумът отново работи!:D Само, че аз забелязвам един малък проблем. Не получавам известия по електронната поща. В теми за които съм абонирана има писани нови постове, но в пощенската ми кутия се мъдри надпис няма непрочетени писма. Проверих си настройките в контролния панел и отметката за получаване на съобщения по еmail си е включена.Има ли друг подобен проблем и на каво може да се дължи, а и как да го избегна?:confused:

flame
22.04.2009, 17:12
cecunka, надяваме се да се до няколко дни да се оправят и известията.

cecunka
22.04.2009, 17:31
Благодаря за бързият отговор.Благодаря ви и за радостта която ни доставяте, като се грижите за нашето виртуално убежище!Това е за вас:kissyou:

ebn
22.04.2009, 19:04
Защо след като не са пипани настройките не може да се влезе във форума

flame
22.04.2009, 19:08
Необходимо е време, иначе може и без тях но трябва да се чака още...

lari
22.04.2009, 19:47
Питам от името на мимка-тя не може да влиза във форума, изписани са й някакви цифри-как да се справи-някой може ли да помогне:confused:

mimiko
22.04.2009, 19:50
Питам от името на мимка-тя не може да влиза във форума, изписани са й някакви цифри-как да се справи-някой може ли да помогне:confused:

И при мен беше така, не съм пипала в настройките, но след като си рестартирах модема и компютъра стана

lari
22.04.2009, 19:52
благодаря, сега ще предам:kissyou:дано се получи и при нея

ata
22.04.2009, 22:53
И аз да попитам,оправих си настройките,рестартирах и влязох във форума.След 2-3 часа,бях излязла,опитах да вляза и отново ми изписа съобщението и трябваше пак да повтарям всичко.:confused:

ВанчетоМОД
23.04.2009, 00:46
:kissyou:И аз така - оправих уж всичко и се рестартирах, нооо оо....вече си отдахнах, пак влизам по стария начин, за което Ви обичам:kissyou:

did_tag
23.04.2009, 08:12
Не знам дали тук е мястото да споделя, но преди малко изтрих тема от подфорум плетива за авто части и фарове с линкове да се посети еди какво си. Не искам да обидя никого, а само да Ви предупредя - не отваряйте подобни теми или съобщения на ЛС. По Великден, доста хора от един руски форум се напълниха с троянци и вируси. А ако потребителят просто се рекламира, моля да ме извини и намери точното място за подобен вид обяви!

Юра
23.04.2009, 13:28
И аз да попитам,оправих си настройките,рестартирах и влязох във форума.След 2-3 часа,бях излязла,опитах да вляза и отново ми изписа съобщението и трябваше пак да повтарям всичко.:confused:

И при мен така ставаше - затова си изтрих линка от фаворити, отворих си новата страница и си добавих нея . Оттогава нямам проблеми.

blue_bouble
23.04.2009, 21:17
Н е мога да изпращам ЛС, постоянно ме изхвърля- имате ли идейка защо???/

Мари
23.04.2009, 21:22
Не съм пипала преди това никакви настройки на компютъра на работа, а вече трети ден не мога да влизам във форума от там, какво да направя... А от домашния нямам проблеми без да пипам нищо.

Miro
23.04.2009, 21:28
Е ..... най сетне , предполагам , че и ЛС ще се оправят , по - важното е че форума е отново тук и ние сме заедно . Благодаря сърдечно на администраторите :clap::clap::clap:

oonnato
24.04.2009, 15:11
Аз пък имам друг проблем-не получавам известия в пощата си,за нови мнения в темите:confused:

schatsi
24.04.2009, 15:31
и аз имам такъв проблем...нито едно съобщение в пощата ми за темите в които съм абонирана...видях си настройките но там всичко си е ОК...може би с времето ще се оправят нещата

matcata
24.04.2009, 19:04
Дано да се оправи,защото и аз имам същия проблем.

idzs
24.04.2009, 19:05
Май всички имаме този проблем. Надявам се скоро да се реши.

Mimik
30.05.2009, 00:43
Аз пак не получавам съобщения в пощата. До преди няколко дни идваха по няколко съобщения, но днес нищо.

lusika
31.05.2009, 12:31
АЗ СЪЩО НЕ ПОЛУЧАВАМ СЪОБЩЕНИЯ, НЕ МОГА ДА СИ ОБЯСНА ПРОБЛЕМА!:confused::confused::confused:

jivi
31.05.2009, 12:37
JWPhilip ЕТО ТОЗИ ПОТРЕБИТЕ Л НИ СПАМИ ФОРУМА.

Mimik
23.07.2009, 18:54
Аз все още не получавам известия в пощата - почти два месеца вече. Може ли да се направи нещо или ще трябва да си карам така? Защото е доста неудобно.

tdm13
23.07.2009, 19:49
Mimik,провери си абонаментите "настройки".За темите,които съм абонирана,редовно получавам съобщения,а и като пиша в някоя друга тема,автоматично се извършва абонамент и се получават съобщения.Ако искаш отново си прегледай настеойките на акаунта.
Ако пак имаш същия проблем,пиши директно на ЛС на администратор или модератор.Желая ти късмет!

Mimik
23.07.2009, 23:00
Mimik,провери си абонаментите "настройки".За темите,които съм абонирана,редовно получавам съобщения,а и като пиша в някоя друга тема,автоматично се извършва абонамент и се получават съобщения.Ако искаш отново си прегледай настеойките на акаунта.
Ако пак имаш същия проблем,пиши директно на ЛС на администратор или модератор.Желая ти късмет!

Проветила съм настройките, не е от там проблема. Абонирана съм за дадени теми, но не получавам никакви известия за нови отговори, нито пък когато получа ЛС.

tdm13
23.07.2009, 23:27
Явно някъде има нещо не наред.Като модератор нямаш ли някаква пряка връзка с администратор да ти помогне?

vanina5860
24.07.2009, 10:30
Опитай, като влезеш в профила си и някъде в настройки има да те известяват ли за нови мнения по имейла, който си дала. Там трябва да сложиш отметка.
При мен проблемът е друг - винаги, при влизане във Форума ми иска име и парола. Преди беше така, оправи се за известно време и при последната профилактика се появи отново.Но се свиква:idea:

TDK
24.07.2009, 11:56
Mimik, и аз имах този проблем миналата година!
Симптомите бяха същите!
Реших нещата като си смених адреса на пощата в настройките!

От abv.bg минах на gmail.com!
Пробвай и този вариант, дано да се оправи и при теб!

nadejdabr
24.07.2009, 17:14
Аз все още не получавам известия в пощата - почти два месеца вече. Може ли да се направи нещо или ще трябва да си карам така? Защото е доста неудобно.

Мими, да ти кажа и аз имам същия проблем!!! Интересното е, че като стана проблема с ник-а ми, нали си направих нов и там получавах известия от всякъде, където писах, след това като ми възстановиха този ник, благодарение на Манка, пак си получавам известие само за моята тема и то не винаги...моето заключение е, че които сме с по-отдавнъшни регистрации се получава този проблем, при по-новорегистрираните няма такъв проблем :confused:

Лили
29.07.2009, 23:06
:(Момичета немога да прикача никаква снимка.Чакам вашите съвета и помощ.Справих се.