PDA

Покажи пълната версия : Не мога да изпращам ЛС



Snejana
13.07.2007, 14:10
Не знам каккъв е проблемът :confused: ,но от няколко дни не мога да изпращам ЛС. Получавам, но.......обратна връзка няма :cry:
Искам да се извиня на всички, които са ми писали. Не съм забравила никого и при първа възможност ще отговоря на всички.

blue_bouble
13.07.2007, 14:41
Снеже, сигурно си запълнила кутията със съобщения.Провери, ако е така трябва да изтриеш и входящите и изходящите.Доколкото знам кутията може да събере 100 съобщения.

rascit0
13.07.2007, 15:32
:cry: Момичета аз изтрих всичко и пак не мога да получавам нищо. Вчера цял ден Санита се мъчи да ми прати едни схеми и накрая ги изпрати на Ради , а аз си ги изтеглих от нейната поща. :confused:
Блуе, твоето писмо със схемите също не го получих. Какво става?:hehe: :mad:

Snejana
13.07.2007, 18:26
Снеже, сигурно си запълнила кутията със съобщения.Провери, ако е така трябва да изтриеш и входящите и изходящите.Доколкото знам кутията може да събере 100 съобщения.

В кутията ми има само 10 писма. Мога да получавам - но за съжаление не мога да изпращам :cry:

blue_bouble
13.07.2007, 18:32
явно проблема е друг:confused:

дано модераторите помогнат

Snejana
13.07.2007, 18:39
Урааааааа!!!!!!!:clap: Изпратих едно съощение, но на латиница - иначе не става.
Но и така е добре за сега :D

abazova_s
26.07.2007, 18:09
Защо немога да изпращам ЛС.Опитах и на латински и на кирилица.Неще и неще.Моля ви момичета ,помогнете ми

maleks
26.07.2007, 18:16
Като напишеш до кого е писмото, в долното прозорче "Заглавие: пишеш за какво се отнася или нещо смислено и пращаш.Другия вариант е получателят на ЛС да е достигнал капацитета си и да трябва да трие част от съобщенията си.И аз навремето минах по тоя път.