PDA

Покажи пълната версия : творенията на darri



Anonymous
09.11.2005, 14:14
Най - после след хиляда мъки и триста зора мога да ви покажа и две от моите творения.Само да потръгне веднъж по - нататък ще ви покажа и останалите :D .То не бяха проблеми с размерите на снимките, хайде после пък проблеми к компютъра...абе историческо стана.Смея да твърдя обаче, че на "живо" са малко по хубави.Не ми е много добър апарата и се получиха по-тъмни.
Та ето ги и тях:
Първият е "Коне в реката", а на втория незнам името, но пак са коне.И двата са шити по поръчка на моя син, който си е харесал още 5-6 гоблена с коне :D , но сега съм малко в почивка от конете и съм на друга вълна.

darri
09.11.2005, 18:30
Малеее като магаре съм упорита :D , но важен е резултата

darri
19.04.2006, 16:29
Днес вече разполагам със снимки на първите ми гоблена и бих искала да ви ги покажа.Ще започна с първото си творение.Когато го ших бях на 10 години и затова гобленчето е детско и съвсем простичко :D

darri
19.04.2006, 17:11
Гоблен № 2 - Котенце с цигулка

darri
19.04.2006, 17:59
Ето го и Момичето с шапка. :D

darri
19.04.2006, 18:06
Тук много сме обсъждали кой как шие и как му се получава гърба на гоблена и затова реших и аз да снимам един от моите гоблени от опаковата страна.Ето резултата :D

darri
20.04.2006, 13:01
Благодаря ви за милите думи момичета.Много се радвам, че ви е харесало това,което съм изработила.Дори ме накарахте да се изчервя от толкова похвали защото аз честно казано никога не съм се имала за голям майстор.Пък и може би на снимките не се виждат всички косури на гоблените :D
Ето и последните два но които имам снимки.Вчера не можах да ги покажа защото бяха много големи и трябваше да ги намаля.

darri
20.04.2006, 14:36
Благодаря още веднъж :kissyou:
а ето и последния

darri
20.04.2006, 16:22
А ето и още едно чудо на което просто не знам кога ще видя края.Май не са за мен тези големите гоблени. :D :D :D

irina48
13.11.2011, 23:03
Браво за усилията,а аз дори не знам какво да направя за да ви покажа и моите творения.Все чакам някое от децата да отдели малко време и за моите гоблени /поне да ми покаже/,но засега не се получава.:(:kissyou::D

Лили
13.11.2011, 23:13
Дари ушила си чудесни гоблени.Но мелницата на Буше много ми хареса.Аз съм го шила мнооооооооого години но е толкова несполучлива комплектовка че нямам думи.Но твоя става добре.:clap::clap: