PDA

Покажи пълната версия : Отнов за Касперски



veneta_az
15.09.2007, 14:25
здравейте на всички. Моля за помощ тези, които са по на ти с компютрите. Изтича ми срока за действие на антивирусната програма Касперски версия 6.0, но не приема нито един от кодовете, които намерих в Нета. Намерих си друга антивирусна, но не мога да деинсталирам Касперски. как да се справя? Виках и помощ от приятел, който разбира повече, но и той не успя. Ако някой подскаже нещо ще съм много благодарна.

nikoleta9
05.10.2007, 17:38
Въпросът ми е кой ти я е сложил?Аз имах същия проблем и ми искаше оригиналния диск на програмата за да се изтрие.Махна ми я човекът който ми е правил конфигурацията на компютъра.Ако е така му зянеси кампютъра за да ти я махне и по принцип не трябва да ти взима пари за това.Моето мнение е да не му даваш да ти слага друга без значение каква е.Намери си някой да ти сложи някоя от нета

veneta_az
06.10.2007, 08:14
Мерси за отговора. Сложили са я от фирмата, откъдето закупихме компютъра.

Valja
07.10.2007, 10:48
Касперски е много капризна програма - и по отношение на активацията, и също и за деинсталиране. Опитай след като я деинсталираш, рестартирай си компютъра в режим Safe mode и потърси "Kaspersky" - след като излязат резултатите изтрий всички резултати - обикновено излизат 2 папки, с име Касперски - едната е в program files, другата е някъде в documents and settings/aplications data ......... Мисля, че ако изтриеш папките с име касперски, ще се реши проблема. Но по-добре е в safe mode, така е по-сигурно, че ще се изчисти всичко, съдържащо касперски. Успех!

veneta_az
11.10.2007, 10:05
Благодаря ви за отговорите, момичета. Проблемът вече е решен.