PDA

Покажи пълната версия : Конци-Варна-Къде?



prinzesata11
11.11.2005, 20:02
Здравейте! Имам следния въпрос или по-точно въпроси към варненци занимаващи се с шиенето на гоблени:Шия "Момичето на скалата" и от целия чаршаф-не се смейте ми остават още 4 реда а подозирам,че няколко цвята няма да ми стигнат.Проблемът е в това ,че не знам какви са конците-сигурна съм само ,че не са български и за това ми е нужен някой който да разбира от тези неща и да ми помогне. Молбата ми е ако някой знае във Варна такова място нека сподели,защото иначе 2 годишен труд отива на вятъра и чак ми се праче като си помисля. :cry:

Natalka
11.11.2005, 22:23
:hello: Много зависи как искаш да си купиш конците- на метър или на чиле .
На чиле продават в Образцов дом, на светофара на рест.Нептун, на Червения /посока Общината/след Варчев, на гърба на Централна поща, на пазарчето до Гюрлата,над Червения п-д/ посока АГ/- преди магазин "Джин тоник"
и пак в тази посокапървата пресечка в дясно след Светофара на Червения

На метър / и на чиле/ продават на Синьото пазарче/с/у клас пиле/ и на кръстовището на "Шипка" и "Съборни"/ след Стоматологията посока Червения п-д на първото кръстовище тръгваш към подлеза "Шипка" - в дясно/

Май стана доста объркано.Дано ти върши работа.Ако имаш още въпроси - питай!

prinzesata11
12.11.2005, 11:49
А дали на някое от тези места ще разберат какви са конците ако им занеса гоблена и на кое по-точно? Иначе няма проблем-много ти благодаря ориентирах се отлично все пак уж съм варненка макар и да не ме свърта много в родния град.

Natalka
12.11.2005, 13:38
:? Ако вземеш конците със себе си - сигурно ще ти помогнат.Аз съм доволна от магазинерката в магазинчето на "Шипка" и от тези на "8- ми Приморски"/ след Варчев.