PDA

Покажи пълната версия : Изтрити албуми в Multiply



djina59
01.10.2007, 12:09
Здравейте ПРИЯТЕЛИ,
реших да отворя тази тема ,защото се чувствам неудобно от получените писма и ЛС-а именно изтрити сами от Мултито двата сайта
http://djina59.multiply.com/ (http://djina59.multiply.com/photos)
http://djina.multiply.com/ (http://djina59.multiply.com/photos)
и така всички линкове които съм дала на форума за схеми на тези сайтове вече са невалидни -МОЛЯ ЗА ИЗВИНЕНИЕ за причиненото неудобство.
Получавам въпроси -защо съм ви изтрила от контактите и това ме накара да пусна това съобщение.
Ще въстановя всички схеми и ще добавя и нови но всичко е въпрос на време.
Новата страница е http://pepa59.multiply.com/
заповядайте няма да откажа на никого покана
/ако мястото на тази тема не е тук моля модераторите да я преместят/

с уважение Пепа

vemite
01.10.2007, 14:42
Съжалявам за проблемите ти. И на мен преди време ми изтриха единия албум без предупреждение. Така и не разбрах какво точно не им хареса.:(

djina59
01.10.2007, 15:09
А не мен изтриха направо акаунта преди време, така че затова ме няма на този сървър. Моля, всичките ми приятели да не се сърдят:kissyou:

Сега като прочетох съобщението и разбрах къде аз съм сгрешила -при мен също са изтрити акаунтите ,а аз съм написала че са албумите.Надявам се че сте ме разбрали.:kissyou:

vemite
01.10.2007, 15:40
То и при мен акаунта изтриха. Наложи се да правя нов с ново име. Аз не се изразих правилно в предния пост.

lucy
01.10.2007, 16:29
Здравейте ПРИЯТЕЛИ,
реших да отворя тази тема ,защото се чувствам неудобно от получените писма и ЛС-а именно изтрити сами от Мултито двата сайта
http://djina59.multiply.com/ (http://djina59.multiply.com/photos)
http://djina.multiply.com/ (http://djina59.multiply.com/photos)
и така всички линкове които съм дала на форума за схеми на тези сайтове вече са невалидни -МОЛЯ ЗА ИЗВИНЕНИЕ за причиненото неудобство.
Получавам въпроси -защо съм ви изтрила от контактите и това ме накара да пусна това съобщение.
Ще въстановя всички схеми и ще добавя и нови но всичко е въпрос на време.
Новата страница е http://pepa59.multiply.com/
заповядайте няма да откажа на никого покана
/ако мястото на тази тема не е тук моля модераторите да я преместят/

с уважение Пепа


Този път се надявам всичко да е наред със сайта ти, защото и листа с контактите ти и албумите ти са скрити. Момичетата, които не внимават за тези неща, рискуват много и рано или късно някой ги докладва на админите и акаунта им се закрива. Успех ! :kissyou:

mariavili
03.10.2007, 01:49
oh, ei sega vijdam tova saob6tenie.. ot 2 dni v multiply lenochka pita dali nqkoi te poznava, za6toto si i izpratila pokana. i nali nie vse se pitame za nqkoi nov, koito ne poznavame, dali e safe ili ne... i men me triha vednaj ot multiply i ot togava ni6to ne ka4vam, koeto da ne e skrito, osven samo ob6ti snimki. no ako poglednem ot druga gledna to4ka, horata koito pravqt tolkova interesni disaini o4akvat zapla6tane za truda si... e, az poneje nqmam tolkova pari i ne moga da si pozvolq originalen goblen, 6te prodaljavam da si svalqm shemi i da spodelqm moite, koito imam.. :)

djina59
28.11.2007, 13:36
След като продължават проблемите с Мулти и с пощи изтрити се заех поне да разбера причината за това.

Обръщам се към всички
Проверете си каква информация имате в пощите си ,ако имате пароли в някое писмо то изтриите го .
Забележете че се трият пощи почти само в абв и гугъла ,има начин да се влиза в тези пощи ,не съхранявайте важни неща.

Албумите в Мулти не ги трият администраторите ,а определен човек влиза във вашия профил и унищожава всичко.

След една бессънна нощ вече съм наясно .

Пазете се от приятели !!!!Враговете са по мили в този случай!!!!

elizamaria
28.11.2007, 14:06
Албумите в Мулти не ги трият администраторите ,а определен човек влиза във вашия профил и унищожава всичко.




Като една потърпевша от такава намеса знам колко неприятно е това.В abv пощата има една много полезна функция- история на кутията.От там може да се следи IP адреса,който влиза в кутията,така разбрах,че периодично чужд IP адрес посещава пощата ми.С помощта на един сайт открих в кой град в България се намира този адрес и ми се поизясниха нещата.Междувременно този НЯКОЙ е взел потвърждението за регистрация на две пощенски кутии със схеми,влязъл е в акаунта ми и е сменил паролите....Сещайте се,дали мога да ги ползвам вече:(
Изгубих много ценни за мен схеми и кореспонденция,които едва ли ще възстановя някога.За времето и усилията не споменавам.
Държа да подчертая,че тези пощи бяха само за схеми и гоблени,ако беше случаен човек(някой,който си хакерства от любопитство),едва ли биха представлявали интерес за него
На никой,никога не съм отказала схема и винаги съм помагала с каквото мога.Този човек можеше просто да ме попита-сама щях да му дам паролите,за да си изтегли каквото му е необходимо.
Безкрайно съм огорчена и разочарована,това не е нормално!

djina59
28.11.2007, 14:16
Петя не са му трябвали само схемите ,има хора се хранят със злоба иначе не могат да заспят.

Между другото същият човек си сменя и IP но града си не сменя:confused:


Сега пък са ми изтрили контактите от Мултито и то на определени хора.

Хей приятели милост моля не съм ви трила аз и ако видите че не съм в контактите ви да знаете че нямам вина ,приемам всички без проблем пък каквото има да става да става .

nadejdabr
28.11.2007, 14:41
Не съм много на ясно с интернет, РС-та и т.н. ама много ми е интересно, как така някой ще ти вземе паролата, да ти влезе в пощата и всички поразии там дето прави?!?!?!?!?!?! Това само в АБВ ли се случва??? Може би е добре да си смените пощите, да не ползвате АБВ щом е толкова уязвимо :( направо ме убихте не мога да повярвам, че някой изпитва удоволствие от това нещо .......

elizamaria
28.11.2007, 14:44
Съвет към всички: сменете си тайния въпрос и отговор,от там най-лесно стават пробивите (не като мен "Коя зодия си",във форума ми честитиха рождения ден на 28 август,в голямо затруднение ще е изпаднал този,за да напише тайния отговор:D), сменете си паролите- минимум 8 символа,комбинация от малки и големи букви и цифри.
С най-добри чувства ви го казвам,нали знаете "Не питай старило,а патило",защото когато се случи- много,много боли.
А на този,който ми стори това,ще кажа само едно: Човек,когато губи,не знае какво печели и когато печели-не знае какво губи" Вярвам,че всеки рано,или късно,носи последствия за постъпките си.:kissyou:

djina59
28.11.2007, 14:51
Няма спасение от това да смениш тайния въпрос и паролата -повярвай и това съм правила.

Ще се обоснова защо -когато си забравиш паролата в абв как я получаваш ,защото аз и тази проба направих -та значи нужно е да напишеш рожденна дата и си въстановяваш паролата .

Те затова хората крият кога са раждани ,пък аз се убих да се хваля че остарявам:D

yonka
28.11.2007, 14:54
На мен ми бяха изтрити или сменени паролите на 5 пощи през септември.Още тогава информирах някои от контактите ми.Беше ми блокирано дори ICQ-то,защото имах глупостта паролата ми да същата и бих казала елементарна с тази на АБВ пощата и и след като го възтанових с хиляди трудности успях да вляза и видях че и името ми е сменено.От Абв-то ми са ми блокирани и другите пощи 2 в гмейл,2 в Yahoo и 1 в mail.ru.От там се сещате регистациите в много други сайтове пропадат.Това ,което ме озадачи бе защо в абв пощата ми листа с контактите ми стоеше ,а в гмейл беше изтрита.Казаха ми,че IP адреса можел да сменя,е аз не съм "ТИ "с технологиите ,също чух че имало програми , с които разбивали паролите ,но не знам .Всъщност аз каквито имам схеми съм ги сканирала и качила в нета преди доста време ,така че не ми е ясно -защо се върши всичко това?!

lotos
28.11.2007, 15:23
На мене януяри месец ми бяха разбили пощата в абв през скайп. Не знам кое са направили първо, но от рождената ми дата в скайп бяха успели да разбият пощата и да сменят паролите и на скайпа и на пощата. А от мен бяха пострадали и приятели. Оказа се, че това са две идиотчета 8-9 клас от Плевен. Доста време ми отне да ги намеря, но успях.
Та тогава отидох в офиса на абв и там хората ми дадоха нова парола, влязох в пощата си, смених си отново паролата и на скайп и когато се включих случайно получих целия чат, който са си водили двамцата. Как са проверявали рождените дати на приятелите ми и дали имат пощи в абв. Бяха говорили дори с братовчед ми с цел да измъкнат
неговата дата, но се отказали след като разбрали, че пощата му не е в абв. Но една приятелка пострада и добре, че двамата са си писали каква парола са и сложили на нея, та успяхме да се справиме. Говорели са си също как ще правят "верига" с контактите ми, за да разбиват още акаунти. Изпратих имената им и чата на съпорта на скайп, там хората ги спряха, забраниха и IP адресите им, но не им пречи да се включат от друго място и пак да почнат.
Та ето такива хора разбиват пощи и трият акаунти от сайтове. Не толкова злобни, колкото "деца" без капка възпитание и контрол.
Така че крийте всякаква възможна лична информация по сайтове и пощи и програми, защото те така успяват да ги разбият.

yonka
28.11.2007, 15:38
Е аз вече знам кой е и той знае че знам ! За съжаление явно са се възползвали от информацията,която са намерили в пощите ,тъй като има още потърпевши от най - честите ми контакти свързани с форума!

djina59
28.11.2007, 17:34
Лотос не са само деца ,тук в този случай става въпрос за чавек от форума който е свързан с гоблени схеми и т.н .

Но на мен сега вече ми стана интересно ,че вече ми завидя и на приятелите защото ги е махнал от контактите ми .Дали си мисли че истински приятели така лесно се губят с едно махване от контакти:confused:

Дали ще има смелостта сам да се извини на всички :confused:

или ще чака след още някой пакост да го разобличим :oops:

lotos
28.11.2007, 17:57
Честно казано смятам, че е по-добре да не чакаш да направи още някоя пакост, защото така може да пострадат още хора от форума. По-добре кажи на този човеш или му покажи, че знаеш, за да си има едно на ум.

djina59
28.11.2007, 19:20
Ами и аз като поразмислих реших че е редно да напиша кой ми проверява редовно пощите в абвето и си прави каквото иска с тях

това е 90.154.240.55 със сигурност врагът ,смело казвам и мога да го докажа.

Проверете си пощите може би ще има съвпадения

yonka
28.11.2007, 19:29
Ами и аз като поразмислих реших че е редно да напиша кой ми проверява редовно пощите в абвето и си прави каквото иска с тях

това е 90.154.240.55 със сигурност врагът ,смело казвам и мога да го докажа.

Проверете си пощите може би ще има съвпадения

И на мен този IP адрес ми разби пощите!

elizamaria
28.11.2007, 19:34
Ами и аз като поразмислих реших че е редно да напиша кой ми проверява редовно пощите в абвето и си прави каквото иска с тях

това е 90.154.240.55 със сигурност врагът ,смело казвам и мога да го докажа.

Проверете си пощите може би ще има съвпадения

А при мен излизат различни,но винаги един и същ град и винаги един и същ интернет-доставчик.

rrs
28.11.2007, 19:45
Благодаря Ви за предупреждението!
На мен преди време ми беше изтрит акаунта в multiply, незнам дали има връзка с този човек за когото пишете. Наистина е много, много неприятно.
Проверих IP-то и намерих в кой град се намира. Видях също, че потребителят получава интернет от БТК. Доколкото знам IP-адреса при тях е динамичен, т.е. се сменя на определено време. Така, че е възможно да се виждат различни адреси, но винаги града е един.

djina59
28.11.2007, 20:21
При мен излиза град Банско ,при вас как е .:confused:

elizamaria
28.11.2007, 21:18
При мен това


http://keep4u.ru/imgs/s/071128/debe9b8bc0f1e5e375.jpg (http://keep4u.ru/full/071128/debe9b8bc0f1e5e375/jpg)

rebostobg
29.11.2007, 09:24
Така е ,защото на повечето хора паролите им включват информация от ЕГН-то или направо повтарят НИК-а, а не трябва! Стига само някъде да си поставил рожденната си дата и .... Крийте си личните данни и нформация!!!

zveti
29.11.2007, 11:31
Е....ах маааму. Сега разбирам, че става въпрос за човек от форума или за наблюдател, който много добре познава нещата. Вчера Джина забеляза, че съм я "изтрила" от контактите си, а аз изобщо не бях пипала контактите си в мулти. А преди ден-два се опитахме да си образуваме нерви тук във форума и - хоп! Имайки предвид, че аз не съм от най-активните участници, точно между нас да стане така:cry: Ама то всичкщо на тоя свят се връща момичета! Само си трайте. Аз ще се опитам да си защитя пощите, въпреки, че то човек като си носи злоба и мъст, все ще намери начин:idea:
Май "човек" не е подходящо определение :bong:

elizamaria
29.11.2007, 11:51
. Вчера Джина забеляза, че съм я "изтрила" от контактите си, а аз изобщо не бях пипала контактите си в мулти.
Май "човек" не е подходящо определение :bong:

И от моите контакти беше изтрита без да знам аз:confused:
Как стават тези неща?????? И какъв е смисъла?
Обясних и,че аз не съм я заличавала и тя ме разбра,значи този "човек" не постигна нищо.Сега какво ли продължение ще има екшъна?

nellli
29.11.2007, 12:04
И така, току що установих , че аз съм поредната жертва:(
При мен всичко е започнало на 16.09.2007г.Тогава за първи път тая гад се е опитала да влезе в пощата ми чрез отговора на тайния въпрос. На тази дата в историята ми е изписано с червено "грешен отговор на тайния въпрос". И след това всяка седмица ми е преслушвана пощата.
Много съм боса на тема компютри, но не може да няма начин да се спре тази наглост.
Боже, що за човек е това?

elizamaria
29.11.2007, 12:27
И така, току що установих , че аз съм поредната жертва:(
При мен всичко е започнало на 16.09.2007г.Тогава за първи път тая гад се е опитала да влезе в пощата ми чрез отговора на тайния въпрос. На тази дата в историята ми е изписано с червено "грешен отговор на тайния въпрос". И след това всяка седмица ми е преслушвана пощата.
Много съм боса на тема компютри, но не може да няма начин да се спре тази наглост.
Боже, що за човек е това?

И при мен имаше няколко грешни отговора,но после го е улучила и има регистрирани влизания всеки Божи ден!Би ли дала IP адреса? Просто да сравним един и същ ли е? По въпроса какво може да се направи- не мисля,че ние можем да направим нещо,просто да си защитим кутиите и да си ближем раните за изгубеното:(

nadejdabr
29.11.2007, 12:35
Момичета, ами аз не разбирам много от РС-та и всичко останало, обаче сега се опитах да си влеза в Мултиплай-я и изненада, явно не ми приема паролата?!?!?! И какво да правя сега :confused:

elizamaria
29.11.2007, 12:39
Момичета, ами аз не разбирам много от РС-та и всичко останало, обаче сега се опитах да си влеза в Мултиплай-я и изненада, явно не ми приема паролата?!?!?! И какво да правя сега :confused:

До преди малко и аз не можех-пишеше,че нещо работят и подобряват(доколкото разбрах с познанията си по английски),но сега вече е наред:kissyou:

nadejdabr
29.11.2007, 12:43
До преди малко и аз не можех-пишеше,че нещо работят и подобряват(доколкото разбрах с познанията си по английски),но сега вече е наред:kissyou:

На мен нищо такова не ми излиза, просто ми иска име и парола, аз си ги пиша и просто не ме конектва, и отново и отново

elizamaria
29.11.2007, 12:46
На мен нищо такова не ми излиза, просто ми иска име и парола, аз си ги пиша и просто не ме конектва, и отново и отново

Мдаааа,така се получи с моите кутии....В един момент паролите ми станаха грешни и край!

yonka
29.11.2007, 12:53
Мдаааа,така се получи с моите кутии....В един момент паролите ми станаха грешни и край!
За съжаление и при мен беше така!

nadejdabr
29.11.2007, 12:53
Мдаааа,така се получи с моите кутии....В един момент паролите ми станаха грешни и край!

Искаш да ми кажеш, че си загубх Мултиплай-я....еф, този някой да беше тук в Бразилия как щеше да си отиде за нищо...има много мераклии дето искат да претрепят някой ей така за нищо, късметлия, че е в България :D

nellli
29.11.2007, 12:53
И при мен имаше няколко грешни отговора,но после го е улучила и има регистрирани влизания всеки Божи ден!Би ли дала IP адреса? Просто да сравним един и същ ли е? По въпроса какво може да се направи- не мисля,че ние можем да направим нещо,просто да си защитим кутиите и да си ближем раните за изгубеното:(

Ами IP е същият- вече известен. Получих съвет да сигнализираме БТК, че е влизано неправомерно от този адрес. Дали е възможно да се направи?

elizamaria
29.11.2007, 13:03
Ами IP е същият- вече известен. Получих съвет да сигнализираме БТК, че е влизано неправомерно от този адрес. Дали е възможно да се направи?

Бтк,или абв-то? Аз мисля,че можем да предприемем нещо,поне да опитаме!
Хайде да го обмислим.

yonka
29.11.2007, 13:04
Искаш да ми кажеш, че си загубх Мултиплай-я....еф, този някой да беше тук в Бразилия как щеше да си отиде за нищо...има много мераклии дето искат да претрепят някой ей така за нищо, късметлия, че е в България :D

Наде ,откакто видях поста ти се опитвам да вляза в твоя сайт за сега без успех

nadejdabr
29.11.2007, 13:07
Наде ,откакто видях поста ти се опитвам да вляза в твоя сайт за сега без успех

Е, значи наистина е шътано....като напиша някоя грешна парола ми излиза, че паролата ми е грешна, като напиша правилната никакво съобщение не ми излиза :confused:

Nana
29.11.2007, 13:21
nadejdabr

Аз влизам тук
http://hopebr.multiply.com/photos

Ако имаш проблем с паролата поискай да ти я изпратят на емейл.

Момичета много съжалявам, че този човек /мисля, че го познавам виртуално/ пак е подел акция на триене.
Джина съчувствам ти. Винаги си ни помагала и никому не прави чест да действа по подъл начин.

yonka
29.11.2007, 13:26
Аз не мога да влеза на сайта на Надето изписва ми ето това There was an error processing your request. Please try again.
If the problem persists, please contact customer service.

rrs
29.11.2007, 13:27
Момичета, ами аз не разбирам много от РС-та и всичко останало, обаче сега се опитах да си влеза в Мултиплай-я и изненада, явно не ми приема паролата?!?!?! И какво да правя сега :confused:
Миличка, не само при теб е така. Аз току що се опитах да вляза в multiply и абсолютно същата история......User rositza not found
Моля Ви някой да провери дали може да влезе на страницата ми.

nadejdabr
29.11.2007, 13:29
Миличка, не само при теб е така. Аз току що се опитах да вляза в multiply и абсолютно същата история......User rositza not found
Моля Ви някой да провери дали може да влезе на страницата ми.

Роси и на мен ми излезе същата информация :confused:

svetta
29.11.2007, 13:32
Аз влизам на сайта и във своя албум,но на някои албуми не мога да влеза,подозирам,че правят почистване?

Nana
29.11.2007, 13:51
rrs

Ако това си ти
http://rositza.multiply.com/
Там си си. Имаш 29 албума.

rrs
29.11.2007, 14:01
Аз използвам mozilla firefox и през нея не можех да вляза. Сега пробвах през Internet explorer и успях да вляза в multiply :)
Наде, дано и при теб нещата да се оправят.

Masha
29.11.2007, 14:02
Не зная какво става.Аз все още влизам в част от контактите си и специално на Надето и Росица.Сега ще отида да проверя и останалите.
Жалко,че има такива хора.

zveti
29.11.2007, 14:05
И аз немога да вляза при Роси и Надя! Дава ми горепосочените глупости. Иначе на моята си влизам.

nadejdabr
29.11.2007, 14:28
аз все още не мога да си вляза ...ще пробвам по-късно или пък утре да видим

elizamaria
29.11.2007, 14:52
>-------- Оригинално писмо --------
>От: Netinfo Support <support@netinfo.bg>
>Относно: [Ticket#: 200711295000478] Help from - ABV
>До: elizamaria <elizamaria@abv.bg>
>Изпратено на: Четвъртък, 2007, Ноември 29 13:48:49 EET
>----------------------------------
>
>Здравейте,
>Поща АБВ е защитена в достатъчна степен. Нерегламентирано влизане
>е възможно единствено, в рамките на 4 опита потребителя да
>познае паролата или отговора на тайния Ви въпрос. Съветваме Ви да
>изберете парола, таен въпрос и отговор, които не могат да бъдат
>отгатнати лесно. Използвайте малки/големи букви или цифри. Можете
>да следите за опити за нерегламентирано влизане от опцията
>"История" на основната страница на Вашата поща под карето за
>показване броя на новите писма. Ако имате други въпроси или проблеми моля
>пишете ни отново с повече подробности. Успех.

Това получих в отговор на запитването в абв:(

nadejdabr
29.11.2007, 14:57
Не знам дали правилно мисля, но смятам, че трябва да си изтрием от подписите - мейл адреси, страници в различни сайтове и всякаква такава инфо, и разбира се никакви пароли с рожденни дати, въпреки че моята не е рожденна дата, но все пак - така кой ще знае, че имаме страница в Мултиплай, кой ще ни знае мейл адреса и т.н. дори и в Заявки като пишем, някой ако търси нещо да не си пише адреса, а този който има търсената схема да пише на ЛС и така да се комуникираме специално за мейл адреси :confused:

elizamaria
29.11.2007, 15:04
Предлагам на всички,които са установили опит за влизане,или влизане в кутията от горепосочения IP адрес,да напишат мейл до абв.
Явно една птичка пролет не прави,може би,ако сме повече- ще вземат мерки,ако изобщо ги касае това:(

djina59
29.11.2007, 15:09
Петя ако знаеш как се сменя парола в Мулти ,моля те обясни на всички като мен.

За абв ви съветвам да си смените първо датата на раждане и след това паролата .

И дето се казва "ИМАМ НОВИНА" -снощи отворих нова поща в абв и преди пет минути вече е влизано в нея ,номера на врагът е същият .За пощата знаеше само един човек.

Оттук вече със сигурност знам че един същи човек е с две имена на форума и в мултито.

Как искам да помолим нашите администратори за помощ.:confused:

vemite
29.11.2007, 15:16
И на мен преди месец ми влязоха в 2 пощи в mail.ru и ми ги изпразниха изцяло. Затова вече не държа нищо по пощите за да не дразня никой. Свалих си всичко на диска и по DVD-та.
А сега забелязах, че и аз не мога да вляза в мята страница в Мултиплито. Дава ми същото като на Роси и Надето. Нямаше нещо особенно по албумите, че да дразня някой. Ама уви и аз съм затрита.

yonka
29.11.2007, 15:33
Когато писах до Абв-то,че ми е зададен алтернативен мейл ,който не е мой ето какво ми отговориха etinfo Support <support@netinfo.bg> добави в адреси

До: yonka_b <yonka2@abv.bg>
Относно: [Ticket#: 200709155000331] 2
Дата: Събота, 2007, Септември 15 10:15:44 EEST

Преведи на:


Здравейте,
Поща АБВ не предоставя пароли, отговори на таен въпрос или
рождени дати от съображения за сигурност.
Паролата, рождената дата и тайният отговор са начините, с които
разполагате за влизане в пощата си (link "Забравена парола").
Също така има възможност да смените паролата си, ако сте
написали алтернативен е-мейл, т.е. друг е-мейл на които да Ви
изпратим link за смяна на паролата, ако си я забравите. Ако сте
въвели такъв е-мейл в "Настройки" "Таен Въпрос и Отговор,
Алтернативен е-мейл", то можете да намерите помощ от link
"Забравена парола", "Алтернативен е-мейл".
Ако не успеете да решите проблема си, единствено Ви остава да си
регистрирате нова поща.
В случай, че бъде установена злоупотреба, достъпът до пощата ще
бъде забранен и тя ще бъде закрита 3 месеца след последното
успешно влизане в нея.
-----------------------------------------------
Благодарим Ви за писмото.

НетИнфо - Отдел поддръжка
А този мейл ,който не е мой е leta05@bk00.ru или leta05@bkoo.ru.Поинтересувах,се но май е несъществуващ мейл?!

lotos
29.11.2007, 15:43
Когато писах до Абв-то,че ми е зададен алтернативен мейл ,който не е мой ето какво ми отговориха etinfo Support <support@netinfo.bg> добави в адреси

До: yonka_b <yonka2@abv.bg>
Относно: [Ticket#: 200709155000331] 2
Дата: Събота, 2007, Септември 15 10:15:44 EEST

Преведи на:


Здравейте,
Поща АБВ не предоставя пароли, отговори на таен въпрос или
рождени дати от съображения за сигурност.
Паролата, рождената дата и тайният отговор са начините, с които
разполагате за влизане в пощата си (link "Забравена парола").


На мене ми бяха пратили същото стандартно писмо. Затова звъннах в офисал Оказа се, че само ако отидеш лично в офиса им с лична карта, за да докажеш по егн и имена, че ти ползваш съответната пощенска кутия, могат да ти дадат служебна парола и после да си я смениш със своя, за да ползваш пак пощата си. Което обаче автоматично изключва повечето от хората, които не са от София, а пък какво остава за тези в чужбина.

veni_3000
29.11.2007, 17:29
И на мен преди месец ми влязоха в 2 пощи в mail.ru и ми ги изпразниха изцяло. Затова вече не държа нищо по пощите за да не дразня никой. Свалих си всичко на диска и по DVD-та.
А сега забелязах, че и аз не мога да вляза в мята страница в Мултиплито. Дава ми същото като на Роси и Надето. Нямаше нещо особенно по албумите, че да дразня някой. Ама уви и аз съм затрита.
Аз влизам втвоето мултипли и всичките албуми са си там.Но наистина става нещо :confused: .

nadejdabr
29.11.2007, 17:34
Ей ВИВААА, успях да си влеза в мултито направо чудо :clap:

rrs
29.11.2007, 17:45
Ще се опитам да обясня как да си смените паролите в Multiply.
След като влезете в сайта щраквате върху settings (намира се в горният десен ъгъл). Отваря се страничка, в която трябва да влезете в
My Account
Change your password, e-mail address and other account info.
След това срещу Password: има поле [update], когато се натисне се отваря този прозорец, в който първо се написва старата парола, след това новата парола и в третото се повтаря пак новата парола.

Temenuzhka
29.11.2007, 19:09
Направо се стреснах от всичко прочетено дотук в темата:(
Засега си влизам в Мултиплито без проблеми, влязох в сайта и на Надето пак без проблеми и при нея всичко с албумите си е наред.
Дано да не ни се случват такива поразии повече, преди този сайт имах друг в Мултиплито, който беше изтрит незнайно как и от кого.Ако ми изтрият и този, едва ли повече ще ползвам Мултипли:confused:

jane_f
29.11.2007, 22:57
Потресена съм от това което прочетох! Не може ли да кажете ника на причинителя на тези поразии. Той или тя трябва да понесе последствията от своите действия. Въпрос на време е да навреди на повече хора ако не се вземат мерки

djina59
29.11.2007, 23:08
Не може така лесно публично да се заяви "Хоп ИВАНЧО е" навярно се досещате че може да се стигне и до съд.

Единственото нещо което можем да направим всички ние потърпевшите е да се сменят пароли и рожденни дати и да имаме едно на ум.

А този които върши тия поразии бъдете сигурни че и сега чете форума и крои своите планове .

jane_f
30.11.2007, 00:14
В пощата ми в абв не е влизано, но имам още две в маил.ру. Как да проверя дали някой се е опитвал да влезе там, защото съм зле с руския. Почти цялата ми информация е там, все не намирам време да ги прехвърля.

pencho
01.12.2007, 13:40
Току що прочетох всичко дотук - успях да намеря тази история на пощата , за която говорите, влязох и видях,че този IP адрес 85.118.192.131 се е опитал да влезе на 28.11 в 17.38 часа - срещу него пише-
28.11 Ср 17:38:33 грешна дата на раждане 85.118.192.131 - Сега ми кажете как да разбера от кой град е

yonka
01.12.2007, 14:05
Току що прочетох всичко дотук - успях да намеря тази история на пощата , за която говорите, влязох и видях,че този IP адрес 85.118.192.131 се е опитал да влезе на 28.11 в 17.38 часа - срещу него пише-
28.11 Ср 17:38:33 грешна дата на раждане 85.118.192.131 - Сега ми кажете как да разбера от кой град е

Eto tuk http://www.ip-adress.com/

pencho
01.12.2007, 14:42
yonka
благодаря, но от това което виждам разбрах ,че е от София и толкоз. А това интернет доставчика ли е
ISP: Cosmo Bulgaria Mobile EAD
Organization: COSMO Bulgaria Mobile - public services

elizamaria
01.12.2007, 14:43
Току що прочетох всичко дотук - успях да намеря тази история на пощата , за която говорите, влязох и видях,че този IP адрес 85.118.192.131 се е опитал да влезе на 28.11 в 17.38 часа - срещу него пише-
28.11 Ср 17:38:33 грешна дата на раждане 85.118.192.131 - Сега ми кажете как да разбера от кой град е

Това е мобилен интернет,някой през телефона си е опитвал да влезе!
Не може да се разбере от кой град е,излиза адреса но Cosmo-BG в София.
Този "някой" разбра,че имаме как да разберем града,когато влиза през PC и смени тактиката:clap:

Можем само да съдим,че през Глобул е опитвал пробив!

djina59
01.12.2007, 14:48
Ето и следващия враг които е в пощите ми

ememka
02.12.2007, 09:00
прочетох всичко внимателно но успях да извадя история само на абв.бг и там намирам 90.154.240.55 БАНСКО
мога ли да проверя и gmail.com

djinca
02.12.2007, 16:03
ЗДРАВЕЙТЕ и от новата ми регистрация

ТОВА СЪМ СИ АЗ djina59

Тъй като от снощи не мога не влеза със старата регистрация на форума ,а приятели ми казаха че съм на форума днес .Разбрах че явно са влезли в профила ми и са ми сменили паролата .Ако греша че не е така и съм изключена от администраторите по неизвестни за мен причини ,то нека ми посочат причините и премахнат всичките ми регистрации .,тогава обещавам че повече няма да се регистрирам и изобщо няма да направя опит да влеза в този форум.


С уважение Пепа Илиева
/до сега djina59, а в момента djinca/

Приятелите нека ми пишат на емаил ,ще продължа да помагам когато мога

flame
02.12.2007, 21:59
djinca, отговорихме на писмото, което ни писахте.

djina59
03.12.2007, 01:09
djinca, отговорихме на писмото, което ни писахте.

БЛАГОДАРЯ ви за бързата реакция и че ми върнахте стария профил.

Искам да попитам вие като админи ще вземете ли мерки за всичко което е написано в темата ,мисля че засяга пряко нас потребителите на форума и петни неговото име.Не е нормално дака под носа ни да ни сменят паролите и ред други пакости.

Ще бъда благодарна на отговор.

yonka
03.12.2007, 01:18
БЛАГОДАРЯ ви за бързата реакция и че ми върнахте стария профил.

Искам да попитам вие като админи ще вземете ли мерки за всичко което е написано в темата ,мисля че засяга пряко нас потребителите на форума и петни неговото име.Не е нормално дака под носа ни да ни сменят паролите и ред други пакости.

Ще бъда благодарна на отговор.

Време е нещо да предприемат администраторите,защото вече има хора които с отвращение влизаме тук.20 години ших гоблени без форума мога да продължа да го правя и за напред!Защото именно регистрацията тук ми създаде проблеми с пощите!

flame
03.12.2007, 12:51
Ние като администратори можем да забранимна посочен IP адрес да посещава форума, но това не означава, че няма други начини неизвестното лице да го посещава. Искаме да посъветваме всички участници във форума, които имат лесни за познаване пароли да си ги сменят на по-сложни. Не използвайте рожденните си дати или подобни. Същото важи и за паролите за вашите пощи независимо дали са в abv.bg или другаде.


Защото именно регистрацията тук ми създаде проблеми с пощите!

yonka, това е нелепо твърдение, поради факта, че ние нямаме достъп до вашата поща.

Приятен ден,
flame

yonka
03.12.2007, 13:16
Ние като администратори можем да забранимна посочен IP адрес да посещава форума, но това не означава, че няма други начини неизвестното лице да го посещава. Искаме да посъветваме всички участници във форума, които имат лесни за познаване пароли да си ги сменят на по-сложни. Не използвайте рожденните си дати или подобни. Същото важи и за паролите за вашите пощи независимо дали са в abv.bg или другаде.



yonka, това е нелепо твърдение, поради факта, че ние нямаме достъп до вашата поща.

Приятен ден,
flame
Вие нямате ,но от всичко написано дотук в тази тема се разбира едно,че този или тези ,които го го правят са регистрирани тук и се смятат за неуязвими!

Miro
03.12.2007, 15:20
Най - сетне се канектнах към форума , добре че бяха приятели , та да прочета какво става тук . Приветствам тази тема , защото преди време хора които значат много за мен получиха странни писма с ....... абе обидни неща и то пратени от моите пощи - руските . Нямам изтрити албуми , просто щото не правя такива просто пращам на пощи това , което са ми поискали . Та .... и в моите пощи е влизано ,
84.1.240.238
90.154.240.55
82.103.101.6

та , задаваме въпроси , ачик ачик се казва може би кой е , а той просто чете и най - вероятно се наслаждава . Защо ли не се включва в темата ? ..............

elizamaria
03.12.2007, 15:38
Най - сетне се канектнах към форума , добре че бяха приятели , та да прочета какво става тук . Приветствам тази тема , защото преди време хора които значат много за мен получиха странни писма с ....... абе обидни неща и то пратени от моите пощи - руските . Нямам изтрити албуми , просто щото не правя такива просто пращам на пощи това , което са ми поискали . Та .... и в моите пощи е влизано ,
84.1.240.238
90.154.240.55
82.103.101.6

та , задаваме въпроси , ачик ачик се казва може би кой е , а той просто чете и най - вероятно се наслаждава . Защо ли не се включва в темата ? ..............

Миро,това е първия адрес.Моля,който е наясно - да ни го разясни:angel:

elizamaria
03.12.2007, 15:46
Това е втория

elizamaria
03.12.2007, 15:51
А този вероятно е твоят собствен адрес:)

TDK
04.12.2007, 15:22
Здравейте!
Днес попаднах на тази тема и се ужасих!
Сега тръгвам да си проверявам всички страници и пощи!

В основната ми поща в АБВ-то имам влизания от поне 10 града!:cry:

Какво става, хора?

Нали сме приятели?

alunagalia
04.12.2007, 15:49
Аз не разбирам нищо от това защо е нужно и на кой, но от една седмица имам проблеми с компа и вче два пъти го форматвах а ще се налага и довечера отново почистване. Мъжа ми се занимава с компютри и каза че всичко идва от руските посещения и да не ходя там :cry:

yonka
04.12.2007, 15:56
Здравейте!
Днес попаднах на тази тема и се ужасих!
Сега тръгвам да си проверявам всички страници и пощи!

В основната ми поща в АБВ-то имам влизания от поне 10 града!:cry:

Какво става, хора?

Нали сме приятели?
Това се питам и аз и още хора от форума?!И май не всички са приятелски настроени!:(

svetta
04.12.2007, 16:22
Тази нощ нещо подобно се опитват да направят по цял свят със пощ.программа на Mozilla Thunderbird.Който я исползва!ако ви се появява надпис за свършен серцификат със стара дата,не предприемайте никакви действия.Аз лично за себе си предпочетох да изчакам от google сами да оправят нещата.

TDK
04.12.2007, 20:49
Момичета, сега говоря съвсем сериозно!
Съвсем случайно погледнах тук!
И предполагам, че и други не поглеждат извън ограниченият си кръг от интереси!

ТРЯБВА ДА БЪДАТ ПРЕДУПРЕДЕНИ ВСИЧКИ!

ЗА ДА МОГАТ ДА ВЗЕМАТ ЕЛЕМЕНТАРНИ МЕРКИ ЗА БЕЗОПАСНОСТ!

Администратори, модератори, измисете начин да предупредите колигите!

Никой не е застрахован от игричките и пробите на някой недобросъвестен ....

alessina
05.12.2007, 12:24
Това е просто ужасно. Проверих и аз моята поща и в събота когато не работим, в 18.30ч. са правили опит от друго IP.
77.77.130.74
За късмет не ми е разбил паролата, но сигурно е въпрос на време.
elizamaria, би ли ми казала кой се крие зад това IP?

yonka
05.12.2007, 12:30
Това е просто ужасно. Проверих и аз моята поща и в събота когато не работим, в 18.30ч. са правили опит от друго IP.
77.77.130.74
За късмет не ми е разбил паролата, но сигурно е въпрос на време.
elizamaria, би ли ми казала кой се крие зад това IP?
Не съм elizamaria,но ето какво пише за този IP
IP address location & IP address info:
IP address [?]: 77.77.130.74
IP address country: Bulgaria
IP address state: Grad Sofiya
IP address city: Sofia
IP address latitude: 42.683300
IP address longitude: 23.316700
ISP [?]: Telecom Partners Network Ltd.
Proxy: None / Highly Anonymous Proxychecker
Organization: Telecom Partners Network Ltd.
Local Time of this IP country: 2007-12-05 11:21

alessina
05.12.2007, 15:07
Благодаря ти, yonka!
Ей сега ще си сменя паролата за всеки случай.

veneta_az
06.12.2007, 09:04
Аз не разбирам много, но като проверих историята на пощата си, се оказа, че IP винаги е различно. Но предполагам, че засега никой не се е опитвал да влезе в пощата ми, защото няма неуспешни опити. А града не излиза. Как да сменя паролата си в АБВ - то?

manka
06.12.2007, 09:42
Аз не разбирам много, но като проверих историята на пощата си, се оказа, че IP винаги е различно. Но предполагам, че засега никой не се е опитвал да влезе в пощата ми, защото няма неуспешни опити. А града не излиза. Как да сменя паролата си в АБВ - то?

Не може айпито да е различно,ако влизаш само ти значи трябва да е едно и също,а щом е различно имам съмнение че ти е влизано там.
Паролата можеш да си я сменяш като влезеш в настройките:)

Miro
06.12.2007, 11:22
А този вероятно е твоят собствен адрес:)

Не е моят :(

чучулигата
06.12.2007, 12:33
Къде точно да проверя дали някой е влизал в моята поща?Нещо не намирам къде е историята за да видя:confused:

yonka
06.12.2007, 12:39
Къде точно да проверя дали някой е влизал в моята поща?Нещо не намирам къде е историята за да видя:confused:

Aко е в АБВ,като влезеш можеш да видиш история-та ,под статус.За другите пощи не знам

чучулигата
06.12.2007, 13:00
В mail.bg е.

jane_f
06.12.2007, 14:30
Някой знае ли в руските пощи къде да проверя дали някой е влизал

Meri
06.12.2007, 18:05
Олелеее :confused: не я бях виждала тая тема, и сега като си проверих пощата и при мен има влизал то от известно време. Какви са тия хора бе, да причиняват само болка на другите. Но който прави зло го намира и него. Я казвайте какви мерки да предприемаме за да ги изобличим тия престъпници.

djina59
06.12.2007, 18:18
Пак ще повторя на тези дето не са разбрали за българските пощи ,че не е достатъчно да смените само паролите ,трябва да смените и рожденната дата която сте написали в пощата си ,защото по нея ви намират паролата.


МОЛЯ АДМИНИСТРАТОРИТЕ ДА ПРЕМЕСТЯТ ТЕМАТА ТАКА ЧЕ ДА Я ВИДЯТ ВСИЧКИ за да вземат навреме мерки и защитят пощите си.

Този които прави тези поразии все още е на форума и затова се обръщам тук защото знам че ще прочете поста ми-НЕКА СПРЕ ДА МИ ИЗПРАЩА АНОНИМНИ ПИСМА ,защото познавам стила на написаното и при още едно такова писмо ще публикувам предните писма и името му.И то с голямо удоволствие.

manka
06.12.2007, 22:08
Този които прави тези поразии все още е на форума и затова се обръщам тук защото знам че ще прочете поста ми-НЕКА СПРЕ ДА МИ ИЗПРАЩА АНОНИМНИ ПИСМА ,защото познавам стила на написаното и при още едно такова писмо ще публикувам предните писма и името му.И то с голямо удоволствие

Не виждам каква поразия още трябва да направи,за да го напишеш,, много ми е интересно какви са му мотивите за да почне да всява този хаус тук:confused:
Хайде бъдете добрички моляяяяя,все пак празници идват,нека доброто у нас се събуди,нека влизаме тук за удоволствие а не да се ядосваме,нека този който прави това просто спре:)

djina59
08.12.2007, 21:39
Тези албуми са на един и същи човек:confused:

http://irenah.multiply.com/
http://zdravkac.multiply.com/
http://zdravkac1.multiply.com/
http://sashkak.multiply.com/

Коментара оставям на вас:oops:

TDK
08.12.2007, 21:47
Тези албуми са на един и същи човек:confused:

http://irenah.multiply.com/
http://zdravkac.multiply.com/
http://zdravkac1.multiply.com/
http://sashkak.multiply.com/

Коментара оставям на вас:oops:

Не разбирам!
И аз имам три албума в Мултиплито. И никога не съм го крила. Тази информация дори си я бях "плеснала" под името!

veni_3000
08.12.2007, 22:56
Не разбирам защо би го правила.:confused:

pencho
09.12.2007, 11:16
Тези албуми са на един и същи човек:confused:

http://irenah.multiply.com/
http://zdravkac.multiply.com/
http://zdravkac1.multiply.com/
http://sashkak.multiply.com/

Коментара оставям на вас:oops:

djina59
Сигурна ли си? Този човек ли прави поразиите?Защото първите три не са ми познати, но последния пост е на sashka kehaiova и тя ми е контакт.Питам за да знам дали да я премахна от контактите си.

marji
09.12.2007, 11:29
И на мен ми е контакт! :confused: Сигурни ли сте, наистина?!

vemite
09.12.2007, 11:32
Аз също имам три контакта от тези и до сега не съм имала проблеми. Имам ги от много време и са ми помагали като имам нужда от нещо.:confused:

jane_f
09.12.2007, 13:41
На мен също всичките 4 ми бяха контакт, докато пред месец втория не изчезна от листата ми. След това на няколко пъти го каних пак, но ми беше отказано. Знам също със сигурност, че втория и третия са на едно и също лице и знам кое е то, но се съмнявам че това е точно човека, който търсим

elizamaria
09.12.2007, 14:29
На мен също всичките 4 ми бяха контакт, докато пред месец втория не изчезна от листата ми. След това на няколко пъти го каних пак, но ми беше отказано. Знам също със сигурност, че втория и третия са на едно и също лице и знам кое е то, но се съмнявам че това е точно човека, който търсим

А на мен третия ми беше контакт и също така мистериозно изчезна:confused:
Не съм изпращала покана повече,на все ми беше интересно как така стана,че се изпари....Поне знам сега,че не само при мен се е получило :)

Araxna
09.12.2007, 14:55
Тези албуми са на един и същи човек:confused:

http://irenah.multiply.com/
http://zdravkac.multiply.com/
http://zdravkac1.multiply.com/
http://sashkak.multiply.com/

Коментара оставям на вас:oops:

Джина, от теб не съм очаквала лов на вещици, втората и третата страници са на Janet-Zunca, която е една от най-старите и уважавани членки, включително и на този форум, но отдавна не е влизала, само тя си знае защо. Все пак нямам представа защо си си извадила такъв извод за нея, защо не споделиш?

djina59
09.12.2007, 15:29
Джина, от теб не съм очаквала лов на вещици, втората и третата страници са на Janet-Zunca, която е една от най-старите и уважавани членки, включително и на този форум, но отдавна не е влизала, само тя си знае защо. Все пак нямам представа защо си си извадила такъв извод за нея, защо не споделиш?

Това е твое мнение ,аз си оставам с моето ,публично няма да обеснявам защо съм си извадила такъв извод ,но за да го напиша значи че съм повече от сигурна и затова не се претеснявам от думите си.
Колкото до това че отдавна не е влизала във форума -лъжеш се !!!
Не е влизала с един от никовете си ,а с останалите два ника:confused:

А ако аз греша,нека тя ми посочи точно в кое греша ,та да извадим картите на яве.

marji
09.12.2007, 16:13
И на мен втория и третия ми бяха в контактите, но също изчезнаха мистериозно. Както между другото вече е празен и поместеният в темата Вашите творби албум на Janet, който май само тя може да си изтрие. Изчезнали са и мненията й от нейните теми в разделите Вашите творби и Етапи по време на шиене. Не е ли странно това?! :confused:

vemite
09.12.2007, 19:09
Ами след всичко написано по неин адрес вероятно сама си е изтрила всичко. Не знам защо, но явно само тя си знае. На мен специално ми е помагала винаги когато съм се обръщала към нея.
Но все пак всеки има право на собствено мнение.

vania.kaimska
09.12.2007, 22:10
:scared: И не вярвам на очите си,че това може да се случи.Ако наистина е Жанет,жалко,защото я имах за съвестен човк.Хайде Джина дай никовете за да сме по спокойни.Ако наистина е тя разобличия.Аз така бих направила,за да сме по-спокойни.

Miro
09.12.2007, 22:22
И на менпреди време ми бяха контакти втория и третия , но вече не са - изхвърлили са ме . Защо - незная . :confused:

manka
09.12.2007, 22:44
Да уточня за постовете на janet,че тя и друг път си е трила мненията,не виждам проблем,щом така си е решила да ги трие,току що прегледах темите и наистина и липсват мненията,аз не съм ги махала това е сигурно поне.
А и друго нали знаете че това е форум и се чете от доста хора и то мнооооого хора,така че ако имате някакви доказателства моля да ги споделите че като гледам накъде отиват работите ще стане пак една:confused:

viking
10.12.2007, 15:00
ne razbiram kakva e tazi misteria, i kakvo che chovek ima 3 ili 4 sita na Multiply, moje v edin da slaga edna tematika v drug druga, ne razbiram obvinenieto e samo che si e suzdala niakolko saita ili che prechi na niakogo po niakakuv nachin.:confused:

yonka
10.12.2007, 15:06
ne razbiram kakva e tazi misteria, i kakvo che chovek ima 3 ili 4 sita na Multiply, moje v edin da slaga edna tematika v drug druga, ne razbiram obvinenieto e samo che si e suzdala niakolko saita ili che prechi na niakogo po niakakuv nachin.:confused:

Всеки може да има колкото си иска саитове и където си иска .Става въпрос за друго ,най-добре прочети цялата тема

djina59
10.12.2007, 19:55
ne razbiram kakva e tazi misteria, i kakvo che chovek ima 3 ili 4 sita na Multiply, moje v edin da slaga edna tematika v drug druga, ne razbiram obvinenieto e samo che si e suzdala niakolko saita ili che prechi na niakogo po niakakuv nachin.:confused:

Ами няма нищо лошо в това да имаш и 20 албума .Ако беше по добре се запознала с темата и целта на тези албуми нямаше да разсъждаваш така.
И аз имам два албума ,но не съм се представяла в единия за една личност а в другия зя друга и т,н .Да не говоря и с каква цел се създават с под чуждо име.
Всичко това може да го разбере само който е опарен вече,не напразно има куп поговорки или нещо от рода "Сит на гладен не вярва".
И въпреки всичко не злобея към никого и на никого не го пожелавам това което причиниха на мен.

viking
11.12.2007, 00:07
djina, vse pak te mola da obqsnish, zashtoto naistina ne razbiram, takuv chovek moje da navredi na drug v Multiply ili kakvo, naprimer moje li da mi iztriva moi albumi:(

djina59
11.12.2007, 00:32
djina, vse pak te mola da obqsnish, zashtoto naistina ne razbiram, takuv chovek moje da navredi na drug v Multiply ili kakvo, naprimer moje li da mi iztriva moi albumi:(

По горе ви посочиха да прочетете темата и ще ви се изясни всичко.Вие четете последните няколко поста и бързате да си дадете мнението дори и недоразбрали за какво става на въпрос.

Такъв човек ,независимо кой е ,не само ще влезе в профила ти в Мултито и ще си прави това което иска -ще изтрива албуми,ще маха от контактите ви,ще пуска съобщения от твое име и тн.Това се случи с мен :(

Такъв човек влиза в пощата ти сменя си паролата ще изпрати няколко писма до ваши приятели или познати на тези които са ви писали и ги има в пощата ви .Или просто ще ви унищожи пощата ,или редовно ще си я наблюдава. Ето това се случи с мен.

Ако все още не ви ясно мога да продължа

Miro
11.12.2007, 00:57
По горе ви посочиха да прочетете темата и ще ви се изясни всичко.Вие четете последните няколко поста и бързате да си дадете мнението дори и недоразбрали за какво става на въпрос.

Такъв човек ,независимо кой е ,не само ще влезе в профила ти в Мултито и ще си прави това което иска -ще изтрива албуми,ще маха от контактите ви,ще пуска съобщения от твое име и тн.Това се случи с мен :(

Такъв човек влиза в пощата ти сменя си паролата ще изпрати няколко писма до ваши приятели или познати на тези които са ви писали и ги има в пощата ви .Или просто ще ви унищожи пощата ,или редовно ще си я наблюдава. Ето това се случи с мен.

Ако все още не ви ясно мога да продължа


Даже ще добавя , защото и аз тънах в срамове , за изпратени писма на приятели , с унизително и неприятно съдържание , с цел ....... злепоставяне и прекъсване на контакти . Но .... забелязах едно , с началото на тази тема , никой не ми е влизал в пощите вече , защото не се изписват други айпита освен две , които са мои. За което благодаря :clap:

viking
11.12.2007, 01:05
djina , хайде не се сърди нали сме приятелки:kissyou: , прочетох цялата тема и разбрах че има заподозрян който влиза в пощите , изтрива или праща от там писма, а също и в мултипли, но защо, само от чиста злоба ли си гули времето да атакува чужди пощи или има някакъв интерес от това

yonka
11.12.2007, 01:13
djina , хайде не се сърди нали сме приятелки:kissyou: , прочетох цялата тема и разбрах че има заподозрян който влиза в пощите , изтрива или праща от там писма, а също и в мултипли, но защо, само от чиста злоба ли си гули времето да атакува чужди пощи или има някакъв интерес от това
ЗАЩО? Аз и доста други се питаме това.Но на този въпрос мисля,че може да отговори единствено този човек?!:confused:

Miro
11.12.2007, 01:15
Моето мнение : защото е ядосана за нещо си , което ........ абе си беше чиста шега и сега , който и е приятел е мой враг , затова . djina59 не бъркам нали ?

jane_f
11.12.2007, 01:15
Джина, от теб не съм очаквала лов на вещици, втората и третата страници са на Janet-Zunca, която е една от най-старите и уважавани членки, включително и на този форум, но отдавна не е влизала, само тя си знае защо. Все пак нямам представа защо си си извадила такъв извод за нея, защо не споделиш?
А случайно ли е че Janet не е активна от 28.11. , точно в деня когато Джина аяви, че знае кой влиза в пощите и. Ако в момента влиза във форума с нов ник мисля, че трябва да знаем под кое име е сега

lucy
11.12.2007, 02:52
не мога да повярвам :( :( :( това някаква лична вендета ли е какво ли :confused: Че какво сте й направили момичета, или подхода е чисто случаен ? :confused:

marji
11.12.2007, 10:39
А случайно ли е че Janet не е активна от 28.11. , точно в деня когато Джина аяви, че знае кой влиза в пощите и. Ако в момента влиза във форума с нов ник мисля, че трябва да знаем под кое име е сега

И аз забелязах същото, а Джина дори не беше обявила в кой точно се съмнява. :confused: Не зная доколко Janet e сред "най-старите и уважавани форумки", но много е подозрително това нейно изчезване от контактите на този или онзи в мултипли без да пожелае да поднови връзките си щом я поканят отново. Ако все още влиза в този форум нека се обади и да се защити от нападките!:lookup:

yonka
11.12.2007, 12:50
не мога да повярвам :( :( :( това някаква лична вендета ли е какво ли :confused: Че какво сте й направили момичета, или подхода е чисто случаен ? :confused:

Какво сме й направили?Добър въпрос.Аз не мисля,че съм направила на някои нещо лошо.Но като се замисля повече може би трябваше да се досетя ,че става нещо още миналата есен,когато си направих галерията с ушитите гоблени и в която повече не можах да вляза.Явно това,че шия гоблени дразни някои,но няма да спра да шия само за да му доставя удоволствие!

marji
11.12.2007, 13:58
Момичета, не мислите ли, че този, който трие албумите ви, се дразни най-вече от поместените в тях вилерови гоблени? Аз стигам до това заключение, защото изтритите албуми са най-вече на привърженички на ВИЛЕРОВИТЕ ГОБЛЕНИ. И Yonka, и Djina си падат по тях. Явно този, който прави поразиите, не желае подобни схеми да стават публично достояние. Иначе какъв друг може да е мотивът му?!:confused:

yonka
11.12.2007, 14:19
Момичета, не мислите ли, че този, който трие албумите ви, се дразни най-вече от поместените в тях вилерови гоблени? Аз стигам до това заключение, защото изтритите албуми са най-вече на привърженички на ВИЛЕРОВИТЕ ГОБЛЕНИ. И Yonka, и Djina си падат по тях. Явно този, който прави поразиите, не желае подобни схеми да стават публично достояние. Иначе какъв друг може да е мотивът му?!:confused:

Очаквах лично да си каже какво го дразни,но явно няма доблестта да го направи.За вас не знам как е ,но за мен схемите не са цел а средство с което си помагам при шиенето

zveti
11.12.2007, 15:03
Момичета, не мислите ли, че този, който трие албумите ви, се дразни най-вече от поместените в тях вилерови гоблени? Аз стигам до това заключение, защото изтритите албуми са най-вече на привърженички на ВИЛЕРОВИТЕ ГОБЛЕНИ. И Yonka, и Djina си падат по тях. Явно този, който прави поразиите, не желае подобни схеми да стават публично достояние. Иначе какъв друг може да е мотивът му?!:confused:

ОООО - ДА! Аз БЯХ направила доста голяма галерия с Вилерови схеми в мулти и точно когато поисках Джина да даде линкове за тези, които ги нямам - стана еднаааа. Изведнъж Джина вече не ми беше контакт - тя, разбира се, реши, че аз съм я изтрила, разбира се - засегна се, а разбира се - не бях аз и ..... Та това по повод само и единствено Вилер. Е аз и изтрих почти всички схеми и оставих картинките - ако някой иска - пише и т.н. А апропо в абв -то ми никой не е влизал пу-пу-пу.:D

фурияІ65
11.12.2007, 16:54
Следя темата от началото и немога да си обясня някой неща,но това е ,защото не разбирам от компютри много/познанията ми са почти нулеви/.Аз от доста време немога да вляза в мултипли,но все си мисля,че нещо грешно съм направила.Моята регистрация в мултипли е направена точно от Жанет и немога да допусна,че точно тя прави нещо,защото винаги е казвала,че може да ми помогне при нужда.Направо съм объркана и незнам какво да мисля.Съчувствам на всички пострадали от "злосторника".

jane_f
11.12.2007, 17:19
Сега си спомням преди време бях поискала схемата на Вилеров гоблен от въпросната личност, след като я видях, че го има ушит, но тя каза че няма схемата. Ок защото да речем че аз имам финансова възможност и си купих оригиналната комплектовка, както и другите които ги няма в нета, точно с тази цел да ги разпространя в нета, та ако ще да ги саботира колкото си иска пъти, ще ги пускам докато не ги изтеглят всичките съфорумки. Като не иска да помага, поне да не пречи.

marji
11.12.2007, 17:31
Премълчах един факт, с който са свързани съмненията ми за вилеровите гоблени, но след написаното от jane_f реших да го споделя. Аз също преди време за първи и единствен път помолих въпросната личност за схемата на вилеровия "В Шпреевалд". Категорично ми отказа със странното обяснение, че трябвало да дава по 5 лв. за сканиране на всяка страница и не можела повече да ощетява близките си. Нищо не разбрах от това обяснение, но останах много огорчена, защото мислех че сме във форума, за да си помагаме.:-|

jane_f
11.12.2007, 17:34
Marji за същия гоблен я питах и аз, а тя каза, че не може да ми прати схема, защото го е шила по картинката или нещо подобно, цветовете не били хубави и т.н

TDK
11.12.2007, 20:45
Момичета, в края на краищата какво се получава от тази мистерия.
Опитвах се да я следя, но нобързо!

Въпросният съфорумник е:
1. Много добре запознат с Вилеровите гоблини!
2. Има някаква причина, по която ги брани от посегателства.

3. Много е "в час" с хакерните приьоми.
Аз не бих могла да ровя къде ли не - пощи и т.н.

Но той или тя шие гоблени!

Според мен ние все пак творим изкуство. И се наслаждаваме на процеса. Това ни е разтоварването, отдиха, а не бизнеса!

Не мога да проумея, че такъв човек може да причини такова зло!

Дали това е причината или е някъде другаде?

djina59
11.12.2007, 21:25
Незнам точно причините за причиненине щети ,не съжелявам за изтритите сайтове и албуми не съжелявам също за унищожените пощи и сменените пароли ,сложих всичко зад гърба си и понеже днес е един хубав ден за мен то простих за всичко и пак съм готова да помогна и най големия си враг ,само незнам докато профила ми тук на форума беше в чужди ръце колко
лични съобщения са изтрити и колко не съм получила ,и какво ли ще си помислят тези на които не съм отговорила ако са ми писали.Поставете се на мое място ,разбира се ако можете и ще разберете че не честно всичко това.

TDK
11.12.2007, 21:47
Незнам точно причините за причиненине щети ,не съжелявам за изтритите сайтове и албуми не съжелявам също за унищожените пощи и сменените пароли ,сложих всичко зад гърба си и понеже днес е един хубав ден за мен то простих за всичко и пак съм готова да помогна и най големия си враг ,само незнам докато профила ми тук на форума беше в чужди ръце колко
лични съобщения са изтрити и колко не съм получила ,и какво ли ще си помислят тези на които не съм отговорила ако са ми писали.Поставете се на мое място ,разбира се ако можете и ще разберете че не честно всичко това.

И аз се бях огорчила на някои съфорумки и то за нещо съвсем безобидно. И реших си проблема - сложих надпис
"ИМАМ ВСИЧКИ СХЕМИ НА ПУБЛИКУВАНИТЕ КАРТИНКИ!
АКО ПРОЯВЯВАТЕ ИНТЕРЕС НА ЛС!!!"
Препоръчвам ти и на теб - пиши от дата до дата не си била ти, а "ФАНТОМ" или ...

Ужасно е Джина, че е е от колега! Точно от това боли!

Miro
12.12.2007, 13:23
Това е колеги - гобленари и гобленарки , и аз изясних доста неща , явно не е отказвала само на мен . А сканирането на един гоблен - т.е. на една страничка е 50 ст тук . Надали другаде е повече . Но ..... едно е съвпадението - за мене , няма контакт след като сме поискали нещо . А , да отбележа още нещо , ксерокс на една страница е 6 ст , и има доста хора от форума , които са получавали от мен преснети схеми , щото просто нямам скенер , а ксерокса ми излиза по - евтино , а и аз съм получавал така схеми . Та какво излиза - БЛАГОДАРЯ ЧЕ ИМАМ ИСТИНСКИ ПРИЯТЕЛИ ВЪВ ФОРУМА , да се зарадваме , че можем да игнорираме тези , които просто немогат да бъдат истински .

vania.kaimska
12.12.2007, 14:19
За вилеровите снеми ми стана ясно,но още немога да проумея за какво пък са и пощите:confused:

djina59
12.12.2007, 17:32
Следя темата от началото и немога да си обясня някой неща,но това е ,защото не разбирам от компютри много/познанията ми са почти нулеви/.Аз от доста време немога да вляза в мултипли,но все си мисля,че нещо грешно съм направила.Моята регистрация в мултипли е направена точно от Жанет и немога да допусна,че точно тя прави нещо,защото винаги е казвала,че може да ми помогне при нужда.Направо съм объркана и незнам какво да мисля.Съчувствам на всички пострадали от "злосторника".

Сега погледнах този пост и знаеш ли на какво ми прилича,че от благодарност просто ти е сменила паролата и спокойно сега може да си влиза в другите албуми където са контакт с теб но с твоето име .Така че ще излезе тези които са приели Фурия за контакт явно е друг човек.
Дано ме разбрахте.

А сега да попитам ,позноти ли са ви тези адрези-
от този "gari ned" <garined@gmail.com> получих две неприлични писма и доста съмнителни,
а от този zdravkac@gmail.com едно файлче дето антивирусната пищи

И на двата адреза няма податели но аз им благодаря за писмата че не са ме забравили и се сещат за мен.

kiki_niki
12.12.2007, 18:52
От първия адрес,който си посочила,мисля че съм получавала няколко писма,ставаше дума за някакви операции за увеличаване на .....,но веднага ги игнорирах,даже не посмях да ги прочета докрай.:(

vania.kaimska
12.12.2007, 22:20
Е,не вие направо ме убихте.според мен това си е чисто хакерство и подлежи и аз незнам за какво.Но ,Джина не се мотай а дай предполагаемите никове,колкото може да се предпазим от този нахалник във форума

elizamaria
13.12.2007, 11:44
Но .... забелязах едно , с началото на тази тема , никой не ми е влизал в пощите вече , защото не се изписват други айпита освен две , които са мои. За което благодаря :clap:

Прилагам снимка на част от историята на кутията ми,когато е бил последният опит за влизане.Вече бях сменила паролата и опита е неуспешен:fight: За съжаление регистрираните посещения в кутията ми не мога да покажа,защото са останали извън единия месец, който се показва в историята:)

marji
13.12.2007, 13:21
Извинявайте за въпроса ми, но не разбирам много от компютри. Можете ли да ми кажите дали в пощите в mail.bg има такава опция, която да показва кой и кога е правил опити за влизане?:confused:

yonka
13.12.2007, 13:47
Извинявайте за въпроса ми, но не разбирам много от компютри. Можете ли да ми кажите дали в пощите в mail.bg има такава опция, която да показва кой и кога е правил опити за влизане?:confused:
Не че аз разбирам много,но търсих такава история на кутия и за mail.bg mail.ru, yahoo, gmail Но не намерих за съжаление :(

lili
13.12.2007, 18:36
в mail.bg на мен ми показва като вляза последния компютър от който е влизано, за дръгите пощи незнам

yonka
13.12.2007, 19:01
в mail.bg на мен ми показва като вляза последния компютър от който е влизано, за дръгите пощи незнам

Добре ,а къде по-точно да гледаме за последното влизане

lili
13.12.2007, 19:21
Ами като вляза точно под менюто с Начало, Поща, Услуги ... на бялото поле над Входящи пише "Последно влизане: 13.21.2007 (чт) 16,44,16 ЕЕТ от ..."; ако отворя писмо или отида в друга папка надписа изчезва.

yonka
13.12.2007, 19:25
Ами като вляза точно под менюто с Начало, Поща, Услуги ... на бялото поле над Входящи пише "Последно влизане: 13.21.2007 (чт) 16,44,16 ЕЕТ от ..."; ако отворя писмо или отида в друга папка надписа изчезва.
Благодаря lili!Видях го

fantaziq
17.04.2008, 20:26
Е момичета аз явно съм следващата опарена:cry:Не стига,че ми преровиха пощата в АБВ и сменили паролата,но ми прецакаха и gmail пощите,в които са Хаед и Ланарте.Как да се доверявам,като правя услуга и направих пощи да се ползват от чужди хора ,а аз вече нямам нищо!:(С помоща на Лали успях да разгледам историята на ip в АБВ и О,НЕБЕСА!:,така яко е ровено,че нямам думи!Имам седем различни айпита.Може да ме сметнете за невежа,ама не знам,кое от тях е моето и чакам децата да се приберат,за да ми кажат.Но едното започва така:90.154....55 и другото пак така 90.154.....173 има започващи с 87.....-те са четири на брой и едно започващо с 91.....,както и доста опити за пароли,но през малки интервали все в групи по четири проби.имам недоставена поща до невалидни имейли,която не съм пращала аз!Изтрити важни за мен информации.И ха познайте...Аз съм почитател на Вилер и ИМАХ мъничко зип файлове в кутията,защото е малка и не събира много,а трябва да има място и за пощата ми.Слава богу едното дете помнеше тайният въпрос,че смени паролата.Но gmail не мога да вляза и с тайният въпрос.По късно ще ползвам информацията да проверя от къде са тези айпита.

rodich
20.12.2009, 19:50
Хммм, от 2-3 седмици ми се губят някой файлове от директорията ми в Multiply, а и като зареждам нечии не се виждат всички картинки
Някой знае ли нещо?

Пухче
20.12.2009, 20:11
Не знам нищо,но вчера ми направи впечатление че някои ги няма.Вместо да ровя в архивите си/нали съм си мързеливичка/ реших да погледна в Мултито :nose: някои ги няма вече

marji
26.12.2009, 23:10
Днес като отворих албума си в мултипли, вместо него, се появи този надпис. Някой може ли да ми каже какво озночава?:confused:

We're Moving!
You may recall that a few weeks ago, we announced that we'll be relocating our servers. Well, one big stage of the move is happening right now. Because of that, you may experience a few temporary site outages, like this one. But we promise we're doing all we can to keep these as short as possible, and to finish the move so we can all go back to doing what like best: sharing with our friends and family.

Please check back often, as this should be fairly brief. We hope to have another update soon.

Your patience, as always, is appreciated.

elli
26.12.2009, 23:16
Съобщение че местят сървара и ще има временни прекъсвания на сайта.

marji
26.12.2009, 23:20
Много ти благодаря, elli, :kissyou:уплаших се да не са ми изтрили албума!