PDA

Покажи пълната версия : Въпрос за програма igolki



slasch
03.10.2007, 11:49
Момичета, някоя от вас правила ли си е по снимка схема чрез програмката в " иголки"??:confused: Интересувам се също ,ако е "да" шил ли е по схемата и как стават гоблените?:loveglasses: Аз току що си изфабрикувах 3 модела чрез тази програма,но не знам дали да пробвам какво излиза като краен резултат!?!?Ще очаквам да ми пишете по въпроса:kissyou:

blue_bouble
03.10.2007, 12:52
Аз лично вчера си направих гобленче по снимка, но няма как да го ушия за един ден:idea:
Ще си го направя но като му дойде реда.
Ако искаш пробвай с нещо малко, щом не ти се рискува !:kissyou:

GILDA
03.10.2007, 20:51
аз направих две схемички обаче не мога да ги отворя
:(

merita
04.10.2007, 11:10
А откъде може да си свала програмата

blue_bouble
04.10.2007, 15:30
Мерита, програмата не се сваля.Действаш направо от сайта.Трябва само да се регистрираш.Готовата схема ти я изпращат на пощата.
Ето ти сайта:http://igolki.net/new-draft.html

Борсук схемите са във формат хсд.За да ги отвориш ти трябва програмата
Adobe Reader.

sevda_ned
04.10.2007, 23:17
И аз си направих няколко схеми в сайта. Мога да се похваля, че 2-3 от тях са начело в класацията по брой тегления - Воденицата, Русалка, Зимно село и др. Направих си схеми по известни творби на художници. Мисля, че резултата ще е хубав.

Diana Delibasheva
04.10.2007, 23:55
Мисля, че резултата ще е хубав.

Докато не видя не вярвам. Пробвах с една схема и ми се видя много хаотична, трудна за шиене и с не добри цветове. Доста се различаваше от картинката, която изпратих. Мисля, че всички тези схеми, правени с различни програми, трябва да се "пипнат" много подробно на ръка за да се получи нещо.
Но ще чакаме някой да ушие нещо и да покаже