PDA

Покажи пълната версия : молба към всички от София



nadejdabr
10.10.2007, 23:11
Мили момичета, имам една огромна молба - искам да ви попитам дали ще е възможно де - да ме ориентирате какви гоблени и въобще какви интересни неща се продават в магазина на ДМС на Ст.Стамболов 8. Искам да помоля една приятелка да ми купи някои неща, но тя не шие гоблени и не е запозната само ми каза, че имало много красиви неща в магазина и много гоблени. Бих искала да знам на кои фирми продават там, и има ли списания с модели на гоблени, ако да на кои фирми. Например имам едно списание с модел на Ланарте. Ще съм ви много благодарна, ако може да ми дадете някаква информация :flowerlove: :flowerlove:

Masha
11.10.2007, 10:07
Милар продават всички фирми,които ползват конците на ДМС,но най-много Ланарте и Фервако.Там се правят поръчки по каталозите им за част от моделите,но имат и много налични.Забравих и Пермин.Там могат да се поръчат и гоблените на Солария.Имат и много различни по цвят и гъстота
панамилПиши подробно на приятелката си какво искаш и дамата ще те обслужи много любезно.Те имат и отдел на спирка "Оряхово" - в посока към ж.к.Люлин -така,че приятелката ти може да провери и там.
Целувки на децата
Masha

nadejdabr
11.10.2007, 14:38
Милар продават всички фирми,които ползват конците на ДМС,но най-много Ланарте и Фервако.Там се правят поръчки по каталозите им за част от моделите,но имат и много налични.Забравих и Пермин.Там могат да се поръчат и гоблените на Солария.Имат и много различни по цвят и гъстота
панамилПиши подробно на приятелката си какво искаш и дамата ще те обслужи много любезно.Те имат и отдел на спирка "Оряхово" - в посока към ж.к.Люлин -така,че приятелката ти може да провери и там.
Целувки на децата
Masha

Мила Masha, благодаря ти много за информацията. Така ще мога да я ориентирам по-добре какво да ми потърси!!!! Поздрави и целувки :flowerlove:

marji
28.11.2007, 14:21
В петък съм в командировка в София и много бих искала да си купя тонирана панама. В тази връзка молбата ми е към всички запознати от форума да ме упътят как да стигна до този специализиран магазин на ДМС на бул. Ст. Стамболов -8. Какъв обществен транспорт мога да ползвам от централна ж.п. гара? И знаете ли дали там продават такава панама?:confused: Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете!:kissyou:

keikal
28.11.2007, 14:45
В петък съм в командировка в София и много бих искала да си купя тонирана панама. В тази връзка молбата ми е към всички запознати от форума да ме упътят как да стигна до този специализиран магазин на ДМС на бул. Ст. Стамболов -8. Какъв обществен транспорт мога да ползвам от централна ж.п. гара? И знаете ли дали там продават такава панама?:confused: Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете!:kissyou:

http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=cbc70aec96326f63eb290f82464f3e8e&key=&keyid=&tplname=&size=3x2
Марджи разгледай тази карта ще се ориентираш най-лесно. За съжаление не знам какви трамваи минават само за 12 съм сигурна. Уличката е продължение на Женски пазар. А панами има всякакви.
Червения кръг е мястото на магазина.

ibg1963
28.11.2007, 15:05
Други трамваи,които минават от там са 6,9 и 19.Слизаш на спирката при колоните за пазара Кирков.Минаваш от другата страна на улицата и продължаваш по пътя посока на трамвая.Вървиш стигаш до един паркинг и след него е магазина.Има и панама и много други неща,така че се зареди с пари:D

ibg1963
28.11.2007, 15:06
забравих, ти вървиш по Хр.Ботев.Дано си ме разбрала

marji
28.11.2007, 15:17
Благодаря ви, момичета! Не познавам много София, но се надявам с вашите пояснения да се ориентирам. :kissyou:

rostso
28.11.2007, 16:11
Този магазин е много добър. Аз съм им редовен посетител. Продават и всевъзможни панами. Има и гоблени на Дименсънс.

marji
03.12.2007, 17:28
Още веднъж горещи благодарности на всички, които се отзоваха на молбата ми и ми помогнаха да намеря този изключителен магазин! :kissyou: Намерих го много лесно, дста се поохарчих, но съм много доволна и щастлива от покупките си, защото успях да си купя не само тонирана панама, но и такава с ламе, и квадратни рамки, и рамчици за коледни миниатюри и какво ли още не. Пък и видях страшно много красоти!!!Накрая получих като подарък и един доста голям каталог на ДМС.:greeneye:

ibg1963
03.12.2007, 17:54
marji, радвам се че си доволна,вече като идваш към София ще знеш къде ще ти е първата спирка

keikal
04.12.2007, 11:17
Ох, Marji! Да ти кажа, завиждам ти.:( Аз не смея да ида в магазина, че всеки път след това изпадам във финансов колапс. Но пък не съм съжалила за нито една от покупките си.:)

nadejdabr
07.01.2009, 22:24
Момичета, пак да попитам за този магазин на ДМС - мисля някой беше казвал, че може да се поръча по телефон. Имам една приятелка, може би ще иска да си купи панама оттам, та въпроса ми е, ако някой има тел-номер на магазана, ако може да ми го ЛС-ва! Предварително благодаря :kissyou:

skorpion
07.01.2009, 23:38
http://dmc-art-hobby.com/index.php?lang=en
Аз пазарувам оттам по телефона.
2 пъти вече си купувам от златната Аида 14 по цяло топче, хановете ми дръпнаха много материал и ми го продадоха по цени на едро.За Коледния базар на Движение на бг майки във Видин си поръчах рамчици-камбанки, звездички...сещате се отново по цени на едро-плащам на куриерската фирма+доставката.Като поръчаш и на другия ден ти доставят!За съжаление сайта им е малко недостатъчен-не са го правили за елементарния купувач, защото липсват основни информации, които ние търсим, но това изобщо не е беда-нали сме знаещи?:idea:

nadejdabr
08.01.2009, 00:04
Скорпионче, искам да благодаря на теб, както и на всички момичета, които ми помогнаха с информацията!!!!! :kissyou: :flowerlove::blueflow: