PDA

Покажи пълната версия : дайте идея за рамка на 13-те хубавици на Густав Климт



miltenova
25.10.2007, 15:26
Мисля да бродирам всичките 13 хубавици на Густав Климт. Показвам едната и общо 13-те. Размерите са 13,5/13,5. Не мога да измисля как да ги закача на стената, всяко поотделно ми се вижда много претрупано, иска ми се да си направя нещо като пано. Някой ако има идея да пише

irena_gemini
25.10.2007, 17:16
а защо пък не всяка по отделно като ги сложиш по-раздвижено не стандартно разминаващо ?

matilda-shine
27.10.2007, 23:07
Защо не ги закачиш поотделно примерно в някаква фигура -триъгълник,ромб нещо интересно или не ги наредиш хоризонтално една след друга но с място между тях да са като линия на стената ако имаш достатъчно място :)

vanina5860
10.08.2008, 19:19
Колекцията е чудесна:clap:Аз бих ги подбрала по цветовете в картината - пр.преобладаващо оранжев цвят, бял и т.н.:kissyou:

blue_bouble
10.08.2008, 19:24
Погледни в творбите на Деница, тя ги ши наскоро и рамките на мен лично много ми допадат.
Виждала съм такива рамчици в Кауфланд!

sweety
10.08.2008, 21:49
А ако наистина не искаш поотделно можеш примерно 3 една под друга в такова паспарту, което да ги обгражда поотделно, но да е общо и в обща рамка, също може да стане красиво. :yes:

dianka
11.08.2008, 19:10
ако не държиш да са непременно в дървени рамки, аз имам едно предложение. аз си направих две гобленчета, коледна украса, но ги слагам само през зимата на стената. панамата е опъната на дебел картон, защипана с телбод и целият гоблен е облепен с хартия - гланцова. след това съм го облякла в гирлянди. но за съжаление това е само за няколко месеца. ако ти харесва тази идея, може да се помисли и за нещо подобно все пак.

ata
12.08.2008, 10:34
Въпрос на избор,но аз бих ги сложила в отделни рамки.Много по добре ще стоят .

Loria
12.08.2008, 18:03
моята идея е ако имаш достатъчно място да ги подредиш както си ги показала всичките, изглежда ми оригинално, но това е мое мнение!!!

napetia
27.11.2008, 12:50
Ако мъжът ти е сръчен, ти предлагам да си направите няколко рамки (силно казано, по-скоро отгоре и отдолу) от бамбукови пръчки (чувала съм, че продават в Бриколаж), хем ще е по-екзотично, хем ще можеш да ги комбинираш както искаш - вертикално или хоризонтално, по 2 по 3 и т.н. по твое осмотрение.

Denica
06.01.2009, 12:46
Позволявам си да сложа тук рамкираните "Любовници" и Перминчета на Соня, защото са страхотни като идея за подобни серии - според мен спокойно можеш да ги съчетаеш по подобен начин 4 + 4 + 5 или по друга схема ... Иначе показвам и тук моите - както ти обясних с готови рамки за снимки с къса страна 15 см и допълнително рязани от стъклар. Показвам и всичките наредени заедно (не стоят добре на дюшамето, но все пак ...). Видях ги в галерията подредени заедно на стена 4 редици по 3 бр. и 1 центриран отдолу - не стояха хич лошо - съжалявам, че не ги снимах. Иначе аз съм решила да си ги наредя както са показани на схемата - много е оригинално според мен.
Но всичко си е въпрос на вкус!!!