PDA

Покажи пълната версия : Помагайте !



kraseto
11.11.2007, 20:02
Момичета и момчета, моля ви за съвед!
Днес, като се ровех из сайтовете за работа, вижте на какво попаднах
www.internationalservicecheck.com (http://www.internationalservicecheck.com)

Става въпрос за позицията "Таен клиент".

Ако някой знае нещо за това, нека да ми пише, моля!!!
Много съм недоверчива и търся на всякъде уловка , просто, защото много съм патила. Затова разчитам на вас да ми дадете някаква информация за това!

Маргарита Василева
15.11.2007, 21:16
Какво точно те интересува - характер на работата, вид на договора, осигуровки и стаж? Аз също съм доста скептична към подобен род оферти, може би защото работя в тази сфера.
В случая предлагат работа на един вид граждански договор. Поставят ти конкретна задача, която трябва да изпълниш в срок, за да платят. За месеца трябва да достигнеш определена сума на възнаграждението, за да има основание за осигуряване и зачитане на осигурителен стаж. Също така важно е да получаваш сумите регулярно всеки месец, а не да събират няколко плащания наведнъж.
от друга страна изпълнението на задачите е свързано с разход на средства и зависи дали ги финансират авансово или са за твоя сметка, а в последствие се възстановявят от фирмата.
Моят съвет е да проучиш по подробно условията, които предлагат, но досега не съм срещнала случай, в който да се предлага трудов договор за подобен род дейност, а уловките са прекалено много.
Ако искаш пиши на лични да поговорим