PDA

Покажи пълната версия : Pattern Maker 4



slasch
24.11.2007, 14:17
Моля да ми помогнете да си намеря тази програмка Pattern Maker, ако е възможно да е кракната или да ми посочите как да го направя!
Разчитам на отзивчивостта Ви:kissyou:

Helen
26.11.2007, 10:42
Виж тука, има всичко.:D
Ако нещо не е ясно - свиркай:greeneye:
http://blackklava.narod.ru/soft.htm

slasch
04.01.2008, 13:57
А как точно става това кракване?Първо си тегля файла от сайта на производителя и след това си изтеглям крака.И.......

Fansy
04.01.2008, 14:25
А как точно става това кракване?Първо си тегля файла от сайта на производителя и след това си изтеглям крака.И.......


...И отиваш там където си инасталирала програмата (C:\Program Files....) и заместваш ехе файла с другия ехе файл (който е кракнат). И готово. Успех!
Ето и един сайт, в който можеш да си направиш схема: http://www.igolki.net

slasch
14.01.2008, 12:49
...И отиваш там където си инасталирала програмата (C:\Program Files....) и заместваш ехе файла с другия ехе файл (който е кракнат). И готово. Успех!
Ето и един сайт, в който можеш да си направиш схема: http://www.igolki.net

БЛАГОДАРЯ ЗА ОБЯСНЕНИЕТО,НО ПРИ МЕН СЕ ОКАЗВА ПО-СЛОЖНО И НЯМА ДА МОГА САМА ДА СЕ СПРАВЯ

tazzzz
21.01.2008, 22:04
моля за малко помощ при разчитане на схемите на тази програмка :cry:
може ли някой да ми каже какво означават full, half stitch, french knot и как се шие всеки от тези бодове, че така съм си харесала една пъстърва на Дименшънс дето скача да си хапне една муха,
:D
няма да мирясам докато не я ушия :(
Е, ако някой може да помогне :angel:

manka
21.01.2008, 22:52
моля за малко помощ при разчитане на схемите на тази програмка :cry:
може ли някой да ми каже какво означават full, half stitch, french knot и как се шие всеки от тези бодове, че така съм си харесала една пъстърва на Дименшънс дето скача да си хапне една муха,
:D
няма да мирясам докато не я ушия :(
Е, ако някой може да помогне :angel:


Ако това ти върши работа,заповядай-
full -цял бод
half stitch -половин бод
french knot -френски възел

И щом е на Дим... гоблена предполагам че това full ще значи че трябва да шиеш кръстче:)

tazzzz
21.01.2008, 22:56
много ти благодаря
ще свърши работа
само дето тоя френски възел не мога да го разгадая. изглежда, че е някъде между основните бодове

manka
21.01.2008, 23:04
много ти благодаря
ще свърши работа
само дето тоя френски възел не мога да го разгадая. изглежда, че е някъде между основните бодове

С френския възел се шият предимно очите на фигурите в гоблена,примерно на мухата или на рибата дето ще я шиеш,той се шие най-накрая:idea:

Ето ти и тема в която можеш да видиш как се прави той-

http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2568

tazzzz
22.01.2008, 14:00
Манка, ти си злато :clap:

tazzzz
14.02.2008, 22:31
пак имам нужда от помощ
моля някой да ми обясни как се шие straight stitch и каква е разликата от back stitch :confused:

abazova_s
15.02.2008, 13:39
От нета си харесах два гоблена които много ми харесват,Опитах чрез Pattern Maker да ги принтирам .Не стават четливи и се увеличават цветовете и знаците.Какво да направя.Не му разбирам много на тези програми.

tazzzz
16.02.2008, 12:19
От нета си харесах два гоблена които много ми харесват,Опитах чрез Pattern Maker да ги принтирам .Не стават четливи и се увеличават цветовете и знаците.Какво да направя.Не му разбирам много на тези програми.
дай мейл ще ти пратя ръководството
схемите излизат перфектни стига да знаеш какво да правиш
:)

rumi_dz
16.02.2008, 13:45
Здравей tazzzz !
Може ли да те помоля и на мен да ми изпратиш ръководството за Pattern Maker на e_mail: rumi_dz@abv.bg.
Благодаря предварително!:kissyou:

abazova_s
20.02.2008, 13:43
дай мейл ще ти пратя ръководството
схемите излизат перфектни стига да знаеш какво да правиш
:)

e- maila ми е abazova_s@abv.bg

tazzzz
21.02.2008, 13:52
e- maila ми е abazova_s@abv.bg

нещо не е наред с мейла, два пъти пробвам, но не се получава :confused:

zonamai
14.03.2008, 19:07
Здравейте!Немога да разбера как се краква?!:( Как точно се замества?!Става въпрос за PATTERN MAKER...Ако някой ми го обясни стъпка по стъпка ще съм много благодарна!:kissyou:

zaek
29.03.2008, 20:14
мили дами и господа ,
ако някой знае как да преобразувам (разделя ) голяма схемата от Pattern Maker на PDF :( да ми обясни ако може Big Hear Kiss