PDA

Покажи пълната версия : доста съм разочарована



abi1004
28.11.2007, 12:32
Момичета вчера си взех два гоблена които бях дала за рамкиране и за мое разочарование видях ,рамкирани са така че по два реда от страна са под паспартуто.незнам как става това но е много гадно уточнихме всичко и накрая много се ядосах.
става въпрос за тези два взели са например части от гоблена от самата рамка която е ушита:( :(

Pepa555
28.11.2007, 12:53
Аби,съжалявам,че така се е получило.Трябвало да ги рекламираш веднага.И сега не е късно.В крайна сметка ти си клиентът и трябва да се изпълнят твоите изисквания,за което съм сигурна,че добре си си платила.Доколкото разбирам трябва да оправят само паспартуто.Занеси ги пак,кажи че си ги разгледала в къщи по-внимателно и искаш да ги поправят.Няма непоправими неща.Вместо да се ядосвам като ги гледам - така бих направила аз.:kissyou:

zdrave
28.11.2007, 13:25
И аз имах подобен проблем с Йерусалимската света богородица,но го видях едва в къщи ,почти цялата бродирана рамка е вкарана вътре.След няколко дена отидох до атилието ,но категорично ми отказаха рекламация.Може би трябва да сменям рамката ,но удоволствието ми струваше 85 лв и си я гледам така и всеки път се ядосвам.Може някога да реша да я оправя.Повече никога не съм ходира в това атилие ,но какво от това,огорчението само за мен.Пробвай с рекламация може при теб да се получи.

fantaziq
28.11.2007, 14:57
Здраве, кое ателие си ползвала,че аз да не ходя там.Досега съм рамкирала само в магазина зад пощата.

abi1004
28.11.2007, 16:52
Мойто да поясня е на Христо Ботев (незнам кой номер) между Цар Симеон и Пиротска.за конци гоблени и рамки е много са любезни но несщо с рамката .........не се получи......http://fantasyflash.ru/anime/kao/image/kao264.gif

zdrave
28.11.2007, 22:02
Здраве, кое ателие си ползвала,че аз да не ходя там.Досега съм рамкирала само в магазина зад пощата.

Ателието е на Червеният площад до магазин 2be ,точно до спирката. Но пък съм много доволно от магазинчето на вторият етаж на Образцов дом.
не съм ползвала услугите на магазина зад пощата

delhina
29.11.2007, 20:52
Аз пък използвам едно друго ателие в което продават и картини,ако кажа кое е тук може да прозвучи като реклама,но съм страшно доволна и рамките стават за по малко от седмица!!!Ако някой иска да знае къде е ще кажа на лични.Става въпрос за Варна.

stenli63
30.11.2007, 09:34
Като гледам какви проблеми имате с рамкирането,съм доволна че съпруга ми ми прави рамките от алуминий,а пък и по ми харесват от дървените.Стават много хубави а пък и по бързо не чакам.Като ушия гоблена почти веднага като му остане време го слагам в рамка.Ето няколко от тях.

fantaziq
30.11.2007, 10:40
Някоя варненка може ли да ми каже къде мога да си рамкирам кръглите и елипсовидните гоблени?

lili
30.11.2007, 17:20
stenli63, може ли да разкажеш как ти правят рамките?

stenli63
01.12.2007, 13:06
Съпруга ми произвежда алуминиева дограма и за това ми прави той рамките.Ащо се отнася как го прави ,на принципа на сглобяването на прозорците например,а някъде с лепене,зависи от рамката.Дава да се боядисват някои елементи според цвета на рамката в зависимост от гоблена за да си пасва.

moni2111
01.12.2007, 21:51
Здраве, доколкото разбрах не си останала доволна от рамкирането в "Пикасо".
Аз два пъти връщам в арт център "Хиперион". Втория път не харесах рамката и след като я взех втория път, гоблена беше монтиран накриво.
Вече поръчвам рамка и паспарту в "Пикасо", стъклото вземам от стъкларското ателие на ул."ген. Столетов" и си монтирам сама. Цената излиза 2 пъти по евтина.:idea: