PDA

Покажи пълната версия : Малко помощ за една мама



Parabola
03.12.2007, 12:58
Здравейте !Много ми е драго че толкова момичета отделят време за подобни занимания:clap: !Ако не ви притеснявам много, бих искала да получа няколко съвета от вас!Съвсем скоро(след по - малко от 2 месеца) чакам появата на моето бебче:baby: !От известно време съм се вманиачила на тема бродиране и шиене, но никога не съм пробвала с гоблени:( .Сега имам голям мерак да започна,но въпроса е "От къде?":confused: Бихте ли ми препоръчали нещо подходящо за начинаеща,малко ми у трудно да преценя !Много ви благодаря предварително:kissyou:

via_1313
03.12.2007, 13:54
Виж в Безплатни схеми - Детски - Бебешки модели. Сигурно ще ти хареса нещичко

leti_at
16.12.2007, 21:10
:idea: Добре дошла сред нас мила....
Аз също проших през първата си бременност. Дъщеря ми цени този първи, простичък мой гоблен, защото знае, че съм го шила, докато съм била бременна с нея.
Моят съвет е да отидеш до някой близък гобленарски магазин и да си харесаш като тематика някое малко гобленче-което задължително се шие 1:4.
Ако обичаш цветя-вземи си маргаритките, розите или др., ако си падаш по пейзажи-вземи си "Мелничката" или "Фарчето".
Ако вече знаеш пола на бебето и си по смела (защото те са малко по-големички) пробвай се с "Падаща звезда"-за момченце или "Първи лъчи"-за момиченце...Май ти изброих гоблени от Миленастил-виж ги в сайта им www.milenastyle.com (http://www.milenastyle.com) и си харесай нещо като за начало.
Ако имаш проблеми, питай-момичетата в този сайт са много отзивчиви и любезни-няма да оставят питането ти без отговор, гарантирам ти.
И още един съвет-ший сега, защото после ще ти е доста трудничко, особено ако няма кой да ти помага за отглеждането на бебето и за домакинството-това от личен опит....аз така 2,5 години довършвам вече за синчето ми Падащата звезда....
Успех в начинанието и леки "последни метри" в бременността...:kissyou: