PDA

Покажи пълната версия : Как да обърна схемата огледално?



mery_kostadinova
04.12.2007, 13:57
Щия една коледна покривка и канта е само ляв. Как да го направя десен? Не знам дали ме разбрахте. Опитах да го обърна вертикално, но не ми пасват бройките, а и картинката се обръща нагоре, а аз искам да е огледална. Сигурно има някакъв начин за това.:confused:

yonka
04.12.2007, 14:05
:confused: A така не става ли?

mery_kostadinova
04.12.2007, 14:08
И аз първоначално така мислех да го направя. Опитах, но не става хубаво, когато не е симетрично. Освен това не съвпада линията, която свързва ъглите. Този знак "Е" имам предвид.От едната страна е на 4 знака от линията, а от другата на 6

nadejdabr
04.12.2007, 14:39
И аз първоначално така мислех да го направя. Опитах, но не става хубаво, когато не е симетрично. Освен това не съвпада линията, която свързва ъглите. Този знак "Е" имам предвид.От едната страна е на 4 знака от линията, а от другата на 6

Мери, имаш ли програмата Microsoft Photo Editor? Ако да, там има опция да обърнеш снимката огледално, уви нямам я вече тази програма иначе бих ти помогнала :(

nadejdabr
04.12.2007, 14:41
Я виж дали това става, пробвах с една друга програма :confused:

...май така трябва да се получи

mery_kostadinova
04.12.2007, 14:47
Много ти благодаря Наде. Мисля че това ще ми свърши работа. Нищо че знаците са наобратно, поне са си на мястото. Благодаря мноооооооого:clap: :kissyou:

nadejdabr
04.12.2007, 14:59
Много ти благодаря Наде. Мисля че това ще ми свърши работа. Нищо че знаците са наобратно, поне са си на мястото. Благодаря мноооооооого:clap: :kissyou:

Радвам се, че се е получило, то няма начин знаците да не са наобратно, понеже е огледално, но това няма да те обърка :kissyou: :kissyou: