PDA

Покажи пълната версия : съвет



mimi_vasi
14.12.2007, 09:37
Моля за съвет-как да си сложа аватар от сайта 33b.ru-непрекъснато ми дава файл инвалид:(
Извинявам се за първобитните ми технически знания!:scared:

manka
14.12.2007, 09:45
Моля за съвет-как да си сложа аватар от сайта 33b.ru-непрекъснато ми дава файл инвалид:(
Извинявам се за първобитните ми технически знания!:scared:

Копирай го и го свали в твоя комп.и тогава си го сложи тук в профила,така ще ти е по-лесно:idea:
А ако искаш дирекно от там,след като натиснеш на картинката ти излизат отдолу полета,маркирай линка където пише-URL,и си го сложи :)

Дида
14.12.2007, 09:47
Моля за съвет-как да си сложа аватар от сайта 33b.ru-непрекъснато ми дава файл инвалид:(
Извинявам се за първобитните ми технически знания!:scared:

Здравей! И аз имах такъв проблем. Много е неприятно , но се справих. Аватара трябва да е малък формат.Успех:kissyou:

mimi_vasi
14.12.2007, 09:48
От сърце!:flowerlove: Мanka!
Сега ще пробвам техническите си умения....:confused:

mimi_vasi
14.12.2007, 09:49
Диди,благодаря ти за отговора.....Няма да се откажа...

skarlet_x
20.12.2007, 15:07
И при мен трудно се получи въпреки че по другите форуми в подписа ми винаги има по няколко картинки и съм ги качвала без проблем, но тук се затрудних. И аз си качвам от 33b.ru, влизам в настройките на подписа копирам URL адреса на картинката и го копираш в полето URL адрес, ако има нещо написано там го изтрий :idea: Успех :)

mimi_vasi
21.12.2007, 11:19
Благодаря,Скарлет:kissyou: за помощта...почти се бях отказала,но сега ще започна пак с опитите:confused: