PDA

Покажи пълната версия : Пиле "Кошарите" в гювече



Скарлет
29.11.2005, 17:55
Продукти:
Нарязани пилешки мръвки
лук,домати,чушка,морков
гъби,магданоз,чубрица,кашкавал

Приготвяне:
Нарязаните пилешки мръвки се пържат в тиган с лук,домати,чушка,морков.След това се слагат в гювече,слагат се гъби, поръсва се с чубрица,магданоз,поръсва се с кашкавал и се запича.

Скарлет
04.12.2005, 20:07
Пилето е "окошарено" :) :) :) ,защото е рецепта на ресторант "Кошарите".Така го нарече готвача и аз така съм си го записала,да знам за кое пиле става въпрос,че то и аз все из кулинарните сайтове се въртя......... :) Рецепти много,желание да ги изпълня-голямо,но и килцата се качват,така,че общо взето се въртя в един затворен кръг....... :) :) :)

nelka
04.12.2005, 20:19
Благодаря ти много, Скарлет! :idea:
Аз предполагах че отговорът може да е нещо подбно, но много ми се видя хубаво такова едно името и реших да питам.
Някога на "Златните" имаше заведение със същото име, там се вечеряше вкусно, не знам дали мястото все още съществува.

Колкото до диетите, аз имам едно много лошо наследство: когато бях на твоите години, въобще и не бях чувала понятието. Можех да си позволя да ям за двама и това съзнание все още е в мен. Начинът на живот, обаче, се промени и сега почти не си показвам нослето вън от вратата, а това води само до един резултат... Та сега редовно се налага по някое ограничение преди празник или отпуска. :cry: :cry:

Скарлет
04.12.2005, 21:06
Нелка,аз не мога да кажа,че съм "пълна" или "дебела",защото съм 61-62кг.,при ръст 168см.Леко съм пухкавичка. :) Сега изглеждам много добре,като се има предвид,че с второто дете,преди 3,5г.влезнах да раждам 94кг.
Ама,пуста суета..............все ми се иска и тези 5-6 килца,които ги нямаше,когато бях момиче,да ги няма и сега. :smokin:

nelka
04.12.2005, 21:23
Оууууу, 94 май не е малко...
Обаче се поусмихнах задето си "пухкавичка" с тези мерки. До неотдавна това беше идеалното тегло. :D
Както и да е, всичко с времето си. Лошото е че в сета днес, такъв, какъвто е станал, е срамно да оставиш природата да върви по своя естествен път. Не е нормално на 50 да сме такива, каквото сме били преди 30 години, но кой знае защо, тъкмо това се очаква от нас.
И аз като теб си имам едни излишни 5 кг и все не мога да се разбера с тях: ту ги махам, ту си ги прибирам обратно: явно така ще си иде... :lady: / :cry:

http://users.skynet.be/libidules/gifspersonnages/gifperso64.gif+http://users.skynet.be/libidules/gifspersonnages/gifperso43.gif

Carina
12.12.2005, 13:32
Аз през почивните дни "окошарих" едни пилешки мръвки. :) Стана много вкусно! Благодаря за рецептата :flower:

Скарлет
12.12.2005, 14:37
:lady: :lady: :lady:

Nana
13.12.2005, 13:43
Скарлет,
Благодаря за рецептата! Аз съм не добър готвач, но това се получи и на всички ни хареса, сега ще го пробвам със свинско и пилешко. :)

Скарлет
13.12.2005, 13:58
:wink: :wink: :wink: