PDA

Покажи пълната версия : пуловер с ромбове



petgrbg
14.01.2008, 12:48
Момичета моля за помощ. Голямата ми дъщеря - 13г. иска пуловер без ръкави със шпиц деколте на ромбоиди.Пуловера който започнах е черен на цвят ,обаче не мога да избера какви цветове ромбове да бъдат и как да ги разположа на предницата. Имам бяло , три вида сиво , да купя ли и лилаво?
Дайте идеи :rezando:

lali
14.01.2008, 13:08
моят съвет е да я попиташ какъв цвят иска да са ромбовете и как си го представя. Аз имам две дъщери /на 16 и 10/ и от опит знам, че първо трябва да попитам какво искат защото това което си представям аз и това което искат те обикновенно се разминават

petgrbg
14.01.2008, 15:30
Намерила съм и линк с няколко такива модела.Реших да купя и розово ,така и така и малката иска , ще имам доста цветове с които да съчетавам. Харесва ми бяло , сиво и розово- на мен. Остава довечера тя да си избере .:confused:

iasi
17.01.2008, 10:07
petgrbg, какво стана с пуловера :?: Може ли да покажеш линка с моделите:idea:

petgrbg
17.01.2008, 10:52
http://www.forum.fema-bg.com/viewtopic.php?t=6204 Eто от тук гледахме за модел . Изплетох гърба , и тъй като сивото е малко по - дебело от черния основен цвят , ще ходим да търсим друго сиво. Довечера трябва да започна предницата с ромбовете. Решихме да вървят три реда ромба от долу така - сиво , бяло и пак сиво.Между тях и отстрани е черно. След като свърши ромба на 1бримка , ще се разменят цветовете - върху бялото ще е сиво и обратно.Дано да сте ме разбрали. Модела е на четвъртия ред в средата , само ,че няма да е така изрязана ръкавната като на потник , а ще покрива рамото и ще е с дълбоко деколте. Ако имате забележки по модела или препоръки ,моля споделете :-|

iasi
17.01.2008, 14:27
Нали ще покажеш какво се получава :rezando: Страхувам се от деколтетата и ръкавите :(

petgrbg
17.01.2008, 15:47
От съседния град купих сива и червена прежда. Така ,че ромбовете май ще бъдат в сиво и червено. Довечера ги започвам.Предвидила съм на мен да изплета сив пуловер с червени ромбове. Дано да е добре ако не брррррррриданееееееееееееееее.:idea:

iasi
24.01.2008, 09:54
Ей petgrbg, оплете ли пуловера :?: Чакаме да го покажеш :idea:

petgrbg
25.01.2008, 15:13
Охоооо ,още минала седмица , но не съм изплела бието и ръкавните , защото докато се прибера вечер и оправя къщата , се сещате ,че е тъмно и няма как. Тези почивни дни трябва да го довърша. Ще пробвам довечера да го снимам и пусна:idea: