PDA

Покажи пълната версия : моля за съвет



d0nka
15.01.2008, 16:47
Ще си нося за рамкиране "Гърция", "Тоскана" и "Венеция" и искам Вашето мнение. През една програма за виртуално рамкиране на постери избрах един вариант за рамки и искам вашия съвет. На картинките не са самите гоблени, а оригиналите по които са правени. Предварително благодаря за вашите мнения и съвети

hrisipisi
15.01.2008, 17:49
Според мен са точно подбрани. На тъмна рамка гоблена изпъква по-добре.

marji
15.01.2008, 20:49
Аз рамкирах моите от тази серия в еднакви рамки, но с различни цветови нюанси. Гърция ми е с тъмносиня рамка, Слънчогледите - с тъмносива - почти черна, а Италия /този който наричаш Тоскана мисля че се казва Италия/ - с тъмнозелена. Този с маковете /който е все още в плановете ми/ ще сложа в тъмно-кафява, а Венеция - отново в тъмносиня. Цветовете на този вид рамки обаче са толкова тъмни, че погледнати отдалеч приличат на съвсем черни. Мисля че така стоят много добре, само че рамките трябва да са малко по-широки, както и паспартуто.
Ето първите три на снимка::idea:
http://goblenite.org/showthread.php?t=1893&page=5

Pepa555
15.01.2008, 20:55
Аз бих си поиграла с цвета на паспартуто,а защо не и с цвета на рамките!Гоблените са красиви,с доста модерен нюанс,така че нищо не ти пречи да пробваш с нещо по-различно!
И все пак - избери това,което на теб ти харесва!:thumbup:

d0nka
16.01.2008, 12:44
Благодаря на всички за съветите отивам в Бриколаж да ги нося за рамки и после ще показвам какво съм измислила.

Хубав ден на всички!

d0nka
16.01.2008, 14:24
Ето още малко варианти

d0nka
16.01.2008, 14:27
Жалко, че нямаше рамки в жълто да екпериментирам и с него за Италия

d0nka
16.01.2008, 14:33
Забравих

pepina
19.01.2008, 15:05
:hello: Доне, аз бих сложила синя рамка на морските пейзажи и малко по-широко паспарту в нюанс на синьото :) Изглеждат много свежи :clap:
Чудесни са! Скоро и аз мисля да ги комплектовам :confused:
Очаквам с нетърпение да ги видя рамкирани!:greeneye:

galia71
19.01.2008, 17:23
Да питам може ли? тези гоблен какви са, в смисъл на коя фирма, от къде сте ги купували? За пръв път ги виждам но много ми харесаха

Светла Петрова
19.01.2008, 18:10
Да питам може ли? тези гоблен какви са, в смисъл на коя фирма, от къде сте ги купували? За пръв път ги виждам но много ми харесаха

Тоскана и Гърция са от разчупените пеизажи на Вервако.Схемите ги има в нета.Предполагам, D0nka ги е комплектовала сама.

rascit0
21.01.2008, 11:20
Момичета , някоя от Вас има ли схемите на Венеция/ Само на нея нямам схемите/- ако да- мога ли да помоля за тях? Дони дано да избереш подходящи рамки и да ги покажеш.
rascito@abv.bg

d0nka
21.01.2008, 12:52
Благодаря на всички за помощта и съветите, най-късно утре гоблените ще бъдат взети от ателието и ще видите какво съм измислила защото виртуалните рамки са едно, а човек като отиде на място се получава друго.Ще помоля и модераторите да махнат темата ако счетат за уместно.
На всички усмихнат ден и спорна седмица:kissyou: