PDA

Покажи пълната версия : ОТСЛАБВАНЕ-'лесно но ефикасно'



fasrow
26.01.2008, 00:48
Shape Works
Това е ефикасна нова програма/шесто поколение/ за контрол на теглото, която дава възможност за индивидуален подход. Ползваните в нея продукти са научно проверени и базирани на най-новите резултати от изследванията на храненето и диетологията.
Програмата за клетъчно хранене Shape Works снабдява всяка клетка на човешкия организъм с правилно балансирана храна, включваща всички необходими хранителни вещества и микроелементи. Тази съвременна програма спомага още за пълноценното усвояване на хранителните вещества от организма и повишава енергията на клетките, така че те да започнат да работят по-ефективно и да използват храната за подобряване на здравето и увеличаване на жизнените сили.
Програмата за клетъчно хранене Shape Works е изградена върху няколко основни принципа:
1. Осигурява пълноценно балансирано хранене на клетъчно ниво, основано на натурални продукти.
2. Спомага за активното отделяне на токсини, шлаки и радионуклиенти от организма.
3. Възстановя обмяната на веществата в организма на клетъчно ниво, чрез използване на естествени растителни биостимулатори.
4. Интензивно изчиства организма от мазнини и ефикасно намалява нивото на холестерин в кръвта.
5. Едновременно с нормализирането на теглото и обема на тялото, намаляването на целулита се повишава еластичността на кожата, което дава подмладяващ ефект.
6. По време на програмата и след това се запазва висок тонус, което осигурява добро настроение.
7. Програмата нормализира апетита и не се чувства дискомфорт поради чувството на глад. Последействието на програмата ви осигурява продължение на регулирането на теглото и неговото лесно поддържане.
За информация.

van4e_to
30.01.2008, 10:15
Здравейте!:kissyou:
Мене ако питате - това е поредната шепа пясък в очите, за да ти вземат парите. След като опитах ксеникала, фемимодела, зарсена, зелен чай, разни билкови комбинации, български, китайски и какви ли не други медикаменти за отслабване - без резултат естествено - вече не вярвам на нищо!
Но всеки има право да рекламира продуктите си - друг е въпросът колко шарана ще се хванат на въдицата:(

vip_tina
30.01.2008, 10:50
Здравей Ванче,аз също имах проблем с килограмите,докато не прочетох в едно списание за диетата на Аткинс.Уверявам те свали 12кг.за 12-13дни.Ако не си я пробвала опитай,със сигурност ще има ефект.:kissyou:

rebostobg
30.01.2008, 11:48
И каква е тази диета?
http://www.tialoto.bg/article.php?id=1600

marji
30.01.2008, 12:42
Здравей Ванче,аз също имах проблем с килограмите,докато не прочетох в едно списание за диетата на Аткинс.Уверявам те свали 12кг.за 12-13дни.Ако не си я пробвала опитай,със сигурност ще има ефект.:kissyou:

А за колко време беше този ефект? :confused: Защото бях чувала, че ефектът е продължителен, но при мен не се получи. И аз свалих 13 кг за 20 дни, но само след седмица си бях върнала предишното тегло, а след това дори добавих още килограми. Да не говорим за проблемите с отделителната система, които си причиних!:(

vip_tina
30.01.2008, 12:53
Ами аз започнах да качвам на 2-та година и започнах отново диетата.Иска се постоянство.От 65кг. стана 47кг.,а сега си поддържам 52-3кг.

marji
30.01.2008, 14:52
Явно всичко е персонално в зависимост от конкретния организъм, а и от ЕГН-то.:idea: Аз перманентно съм на диети - каквото чуя, веднага го прилагам. Мога откровено да кажа, че де що има медикаменти, хранителни добавки, диети, дори тази програма за клетъчно хранене - всичко съм опитала. И не мие липсвало постоянство. На разделно хранене бях 6 месеца, само на салати съм карала по 3-4 месеца. Ефектът е един и същ - свалям до 5-6 кг и си оставам с това до края на диетата. А след това всичко се връща, че и отгоре. Единствено с диетата на Аткинс свалих повече - първите две седмици по килограм на ден. Но... за кратко. Моя колежка обаче трайно свали около 20 кг с подобна диета, но с добавка на млечни продукти и не повече от 1 шепа ядки на ден. И другата разлика от Аткинс беше, че нейната диета изключва морковите.

noar
31.01.2008, 12:23
На мен тези продукти ми напомнят много за "Хербалайф,за малко и аз бях техен дистрибутор- всичко е лъжа.
И аз съм от тези който се тормозят от килограмите,но при мен проблема е ,че нямам воля да мина на диета.Търся си продукта -чудо!
Сега пробвам едни китайски билки ,пия ги от два дни -те трябва да ми разградят мазнините!
Ако ви е интересно,ще ви държа в течение.....:confused: да видим какво ще се получи....

Marinera
31.01.2008, 12:43
Не се лъжете от тази явна реклама. Всичко е пак за пари. И аз имам проблеми с килограмите, напоследък постоянно качвам и нямам воля за диети. :( След раждането бях успяла да сваля към 13 кг без определена диета, ами просто ядях неща, които ми харесват, но по малко и вечер не ядях нищо. Но след това, като почнах работа и по цял ден седя на компютъра, пак качих поне 7 кг отгоре. :( Явно всичко е до организъм и до възраст, пък и до движение, а също ми се струва, че след раждането много по-лесно пълнея от преди.

alunagalia
31.01.2008, 19:57
Да се наредя и аз, и аз съм от безволевите:(. Немога да не пия кафе. Като ми се прияде сладко :baby:и целия свят се завърта докато не хапна. Издържам на диети до няколко дни и после си намирам хиляди причини за да оправдая слабохарактерня си нрав.Но...
Но в последно време вече на 42 започвам да чувствам че повечкото ми кг не само се увеличават ами и започват да пречат на подвижността ми и на гардероба ми и на любовта ми:D та спешно трябва да се направи нещо Диетите които се споделят все имат недостатъци или носят рискове ами какво да правим тогава , че и с това хоби да си седим все на Д-то. Ноар я може ли да споделиш тези билки, а ще съм благодарна и ако някои сподели диета с трайни резултати. Сега се сетих за Японската какво ви е мнението?

kamka
31.01.2008, 22:41
Момичета нещо не разбрах какво се яде по време на диетата на Аткинс.Всъщност маи нищо не се яде само салати а:cry: кажете ми моля ви може и да се пробвам ........:amam:

marji
01.02.2008, 10:30
Яде се нетлъсто месо - пилешко без кожа, телешко, риба, може и свинско филе без мазнини. Месото да не се панира. Зеленчуци без тези от сем. картофови и без варива. Ядат се също гъби, морски деликатеси. От колбасите може единствено трайни. Пие се кафе и чай без захар, както и много вода. Само това! Никакви кремвирши и други малотрайни колбаси, никакви млечни изделия, никакви плодове, ядки и газирани напитки. Абсолютно забранени са захарните и тестени изделия, както и алкохола. След втората седмица може до 1 чаша вино. Така на организма не се набавят въглехидрати и той започва да разгражда мазнините. Сваля се около 1 кг на ден. Наистина! От няколко човека съм чувала, че така са отслабнали драстично и трайно. Може би си заслужава да опитате. При мен обаче след 12-я килограм имаше дълго задържане, а след като спрях диетата, отново качих килограмите. Затова по-горе писах, че всичко е индивидуално.:idea:

Maggi_30
01.02.2008, 11:16
Аткинс.....Майкъл Търмънд......Дюкан......и каквото още се сетите.Всички книжки са вкъщи-четени и препрочетени поне 2 пъти. Резултата обаче от всички тях е плюс 7 килограма :(.
Не знам за вас момичета, но в момента, в който си кажа че съм на диета ОСВИРЕПЯВАМ. Непрекъснато ровя в хладилника, непрекъснато съм гладна, непрекъснато нервнича.....това е някакъв АД за мен!
Когато родих бях над 120 килограма....чудовище. :( Отслабнах след 5 години точно наполовина.Станах 63. Това за височината ми са перфектни килограми. Обаче си правих сама хранителния режим, салати, плодове, много, много...и това не беше поредната диета, а просто мой си начин.
Обаче...задържах нещата 2 години...и отпуснах края.....проблеми, нерви...Нямам воля за "моя си режим", обаче всяка диета на пазара беше изпитвана от мен! НИЩО! Всичко е само временно, освирепяване, и възвръщане! То не бяха кафета за отслабване, дъвки, калорекси, и всякакви такива подобни...ТЕ ПЪК СА ТОЛКОВА БЕЗПОЛЕЗНИ, КОЛКОТО НИЩО ДРУГО НА ТОЗИ СВЯТ!
Не знам, обаче аз не вярвам вече на диети и подобни глупости....Всеки сам трябва да се спасява....
......Идва пролет....започват усилено рекламите на подобни продукти, по списания и вестници се публикуват диети....."дразнят окото" :))) Аз обаче ще опитам отново с моя си режим, пък може и да успея :))
Късмет ви желая, и умната с тези диети, лекарства и боклуци...

alunagalia
01.02.2008, 12:46
Ох главата, мисленето са лошо нещо! Аз също като сам нервна търся да ям, като луда ставам:amam: и избирам възможно най пикантните и калорични храни които имам под рака. Мозъка ми въобще не слуша стомаха немога да разбера гладна ли сам. Лошото е че го осъзнавам и немога да се преборя с това.

Е мила Maggi май сме за психиатър:D. Тук има и много консултанти по хранене и са на мода, правят ти менюто за всеки ден индивидуално и т.н. Ама според мен е само пари да ти вземат и пак е психоконтрол защото ходеки при лекаря всеки ден да ти прави меню само срещата и платената такса са достатъчен отрезвител за деня.

marji
01.02.2008, 14:48
Maggi30, при мен резултатът от многобройните диети е много повече килограми отгоре. Но продължавам упорито да търся разковничето, което би ми помогнало да вляза във форма. Сигурно е поредната илюзия, но напоследък стана доста популярно някакво изследване, с което се определят "полезните" и "токсични" храни за конкретния индивид и сега издирвам къде най-близо до моя град правят такова изследване.:idea:

kamka
01.02.2008, 15:32
Май наистина сме за психиатър.:D Една позната казва че ни е повреден центъра
на засищане,:amam: защото има моменти в които не можем да се спрем.:amam: А диетата на Аткинс не звучи толкова неизпълнима,:confused: мисля да пробвам.

Marinera
01.02.2008, 17:05
И на мен целият проблем ми е в мисленето. Когато ми е скучно - търся нещо сладко. Като седя по цял ден на компютъра - пак постоянно дъвча нещо. Като съм притеснена - пак нещо сладко, че да се успокоя. :shy2: На мен например не биха ми помогнали чайове и хапчета за потискане на апетита, защото дори и като не съм гладна, пак гледам да ям нещо, само за да постигна душевно спокойствие. Знам, че човек трябва да си търси приятни изживявания, хобита и т.н., вместо да яде, ама как, кога и откъде. И така яденето ми остава май единственото "развлечение" в сивото ежедневие... :( А пък стрелката на кантара всяка сутрин мърда все по-надясно. :cry:

alunagalia
01.02.2008, 18:32
Марианче а пробвала ли си с иглотерапия.Навремето имах една приятелка тя с иглотерапия действа и отслабна имаше забити иглички в ушите и някъде по рамената за определен период. Запази си и резилтата доста време. Ама някъде в София И ги слагаха в специализиран кабинет. Тук чух за такова невто ама несам се интересувала че кой знае колко ще струва.

Щом е за отслабване....
Иглотерапията е призната от медицината, А по повод липосукцията и операциите за отделяне на мазнини, гледах едно предаване тук и много се изненадах от факта че ти правят и някаква интервенция на панкреаса или нещо такова и после до края на живота ти неможе организма ти да си взема желязо от храната която приемаш и трябва всяка седмица да си правиш инжекция с тези елементи. Това ме шокира незнаех че след хирургична интервенция за намаляване на теглото се получава и този подарък. Водещия на програмата имаше такава операция и потвърди. Ама при него е било жизнено важно да се пребори с килограмите, а случая беше за едно момиче което искаше такава а майка му беше против.

marji
01.02.2008, 21:27
И иглотерапия съм пробвала, но беше преди много години. След раждането на сина ми сложиха едни платинени иглички /нещо като кабърчета/ на двете рамена и за 14 дена свалих 10 кг. След това обаче ходих на още два сеанса и не мръднах нито грам. :(

sanita
01.02.2008, 23:28
:clap: За да бъде успешна диетата твърдо трябва да решите и да си обещаете сам на себе си ,че ще се придържате към точните напътствия,които ще ви дадем или какво трябва да ядете и какво не.Диетата се състой от изключване на въглехидратите във вашето хранене,което помага на организма да се изчисти от натрупаните мазнини.Най важното е че няма да бъдете гладни ,не трябва да ядете само три пъти на ден,храната не се мери по грамаж.Ядете каквото и когато ви се яде..
За да бъде успешна диетата твърдо трябва да решите и да си обещаете сам на себе си ,че ще се придържате към точните напътствия,които ще ви дадем или какво трябва да ядете и какво не.Диетата се състой от изключване на въглехидратите във вашето хранене,което помага на организма да се изчисти от натрупаните мазнини.Най важното е че няма да бъдете гладни ,не трябва да ядете само три пъти на ден,храната не се мери по грамаж.Ядете каквото и когато ви се яде...
С пълното изключване на въглехидратите ,натрупаните мазнини започват да се топят.Първите ШЕСТ дни губите 5кг.А всеки следващ ден още по 1 кг.ставате по леки.За 24дни можете да загубите 20кг.ВНИМАНИЕ!!!!!!Ако само един ден изядете едно малко парче хляб или каквато и да е дреболия,която съдържа въглехидрат ще се стопира топенето на мазнините.Това са напътсвията.
ХРАНА КОЯТО МОЖЕ ДА СЕ ЯДЕ; Всички видове месо - говеждо ,телешко,пилешко,свинско,агнешко,гъска,патица,всич ки дреболии,дивеч.Месото се приготвя по всички начини без панировка,може да се ядат и пръжки без хляб,сушено месо,колбаси ,без кремвиши,всички видове риба-морска,сладководнаи всички видове рибни консерви със и без зеленчук,всички видове салати пресни марули,пресни и печени чушки,домати ,красавици,пресна и кисела зелка ,цвекло,салата от морски плодове,кромид ,репички,спанак,морков.Салатите се подправят с олио ,сол,пипер,оцет.Може да се яде и лютеница без захар, яйца и зеленчуци приготвени по всякакъв начин.Пие се минерална вода много може и с лимон.Кафе,чай-всички видове но без ЗАХАР.Половин литър вино може да се пие след шестия ден.
ЗАБРАНЕНО; Хляб,картофи,брашно,ориз,боб,грах,галета,панирано месо,тестени изделия,ядки,кремвиши.Нито един вид млечни произведения-мляко сирене,масло,сметана ,айрян,кремове,маргарин,сладкиш,захар,шоколад,царе вични пръчици, сладолед, солети и никакви плодове.
ВАЖНО ДА СЕ ЗНАЕ; Да се пият витамин С една таблетка витамин Е, калций ,магнезий или някакви мултивитамини или комбинирани витамини ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.тази диета може да се спазва толкова дни колкото кг. искате да свалите.Човек който е свалил 20кг след спирането на диетата ще му трябват две години ,за да започне пак да пълнее. Тази диета може да се прилага на шест месеца не по рано:D
Аз мисля да я започвам.:confused: Какво ще излезе не знам:D

kameia
01.02.2008, 23:38
ох...и аз съм с амбиция да отслабна,но уви...15 години бях със спирала и си поддържах 55-58 кг.преди 3 години я свалих и сега достигнах 67 :cry: и диети,и чай,и кафе,и хапчета...не мога да се справя :( а най-ефикасната диета е-секс и лимони(ако не помогне-спрете лимоните):D сега всяка вечер преди лягане изяждам по 1 лъжичка мед и когато времито позволява вървя 1 час пеша сутрин.не че съм отслабнала,но поне не дебелея:kissyou:

alunagalia
02.02.2008, 11:55
Внимание все пак момичета ние искаме да изгубим само килограми!!!
За тази белтъчна диета четох някъде че трябва консултация с лекар. Белтъците повишавали киселинността и съответно/немога да го обясня не съм спец./ се благоприятства образуването на камъни в бъбреците и жлъчката. :loveglasses:

mimka
02.02.2008, 12:03
Да се запиша и ааз в групата:D За мен ,която и диета да се започне, след спирането и върнеш ли се към стария начин на хранене -битката с килограмите е загубена отново.Диетата, която ми помогна да сваля килограми , а и здравословно е на Лидия Ковачева-лечебния глад:) Но след врвме....:cry: пак ги качих.Моятя баба ми каза нещо за диетите "Цял живот ходя ,мамо, гладна и дебела":D :D

lari
03.02.2008, 15:22
Ей, момичета!Аз не съм от хубавите ,а от слабите.Та помогнете да мина във вашата категория

mimka
04.02.2008, 22:07
С удоволствие бих ти пратила няколко килограма, но нямам идея как да стане.А ти се радвай, че нямаш този проблем, не че аз го имах до преди 6 години-все съм била слаба и изведнъж.....

kameia
04.02.2008, 22:28
ей........момичета,вълците кокали не обичат:D :D :D

alunagalia
04.02.2008, 22:59
Да ама и трептящи мазнини не са най-приятната гледка!:(
То приятно закръглени сигурно действат като магнит за ръката и погледа.:gipsy: Но ние говорин за съжаление за излишните кг които пречат на естетиката и баланса. Тук никoй смея да мисля не се стреми към кожа и кости!

alunagalia
04.02.2008, 23:13
Ей, момичета!Аз не съм от хубавите ,а от слабите.Та помогнете да мина във вашата категория


Хей Лари да не се засегнеш, то в полюсите все е студено!! А и виновникът от моя гледна точка сте вие слабите- защото визирайки закона- че нищо в природата не се губи - ето защо сме ние дебеланите , защото сте вие кльощавите:D

lari
05.02.2008, 09:50
Права си ,мила! Не, свикнала съм да ме критикуват за липса на кг.Е, не винаги ми е приятно, но го преживявам.Просто при мен никакви стремежи и диети за напълняване не помагат.А всичките ми приятелки са пухкави и мили.Бъдете такива ,каквито сте.:kissyou:

alunagalia
05.02.2008, 16:23
Оххх тук днес е Карнавалат :party:и се яде течен шоколад\"сангвиначио\":amam: и пържени хрупкави вафлички с пудра захар-киякере/бърборани/.
Ето така безславно се прекратяват диети:shy2:

noar
05.02.2008, 17:30
alunagalia,а защо не ни покажеш някоя снимка от този карнавал-там в темата за пътуванията-разбира се.Ще ми бъде срашно интересно!
А ЗА МОЕТО ОТСЛАБВАНЕ ДА ВИ КАЖА,ДНЕС МИ Е СЕДМИ ДЕН И МАЙ КАНТАРА МАЛКО МРЪДНА!
Не се предавам,ще продължавам!

alunagalia
05.02.2008, 18:41
Бих ви показала снимки , но тук само децата са облечени в костюми- принцеси приказни герои и т.н:party:. Хвърлят конфети и праскат с цветни спреове. Някои дори си прави лоша шега с портокали или развалени яйца та е малко опасно по улиците.
С две думи не се прави някакво шествие та да мога да снимам. Сега във Венеция е истинския карнавал ,но там не съм била. Ако ми се случи непременно ще покажа. :kissyou:

stelco
28.06.2008, 22:23
Момичета,виждам че много работи сте пили ,за да свалите някои и друг килограм, но без ефект.Имам приятелка, която от тази пролет започна да пие Трансилан на прахчета.За 3 месеца буквално се стопи.Най- интересното е,че преди да започне да го пие когато излезнем с нея да хапнем,тя си поръчваше два пъти повече храна от мен ,а сега се храни по-малко и от мен.Когато я попитам какво става, казва че след като изпие прахчето/защото Трансилан бил на прахчета/ часове наред изпитва ситост и не и се яде.Вземете да пробвате и вие.Аз видях ефекта му с очите си ,а бил и безвреден защото е направен от някакви растения.

sanita
29.06.2008, 13:25
:clap:Къде да ги намерим тези прахчета?:kissyou:

leti_at
29.06.2008, 17:05
Да се присъединя и аз тук...и аз съм от дебеличките:D
Преди си поддържах 51-52 кг, след раждането на дъщеря ми бързо си възстанових кг, но след това му изпуснах края...1 година пих противоалергични хапчета и се надух...
Родих и сина си и сега съм заковала на 77кг...Пробвах какво ли не-ефектът е краткотраен...
То Златно чудо макс ли не беше,ябълков оцет на капсули, Витаголд,Цефамадар...гладуване по Лидия Ковачева, зелева супа, разделно хранене(от него си бях най-доволна, но го спрях:(защото видях,че отслабвам,че го мога...И ПАК СИ КАЧИХ КГ..
Пробвах и тази новата протеиновата диета на Дюкан ( с нея много мои познати отслабнаха с по 20 кг), но при мен се получи някаква реакция-като натравяне н аорганизма...станах на едни червени петна-а спазвах всичко много стриктно...пиех по много вода на ден...и резултатът с кг беше отчайващ-за 8 дни-1,5 кг. И я спрях,защото ми беше кошмарно-аз много, много не съм фен на месото, а като си сметнах,че за да отслабна до желаните кг и да ги задържа ми трябват около 2 години...направо ми премаля...
Мисля, че тази диета е вредна-сигурно вдига много нивата на триглицеридите и холестерола..
Сега се пробвам пак с разделно-да видим...

stelco
29.06.2008, 18:10
:clap:Къде да ги намерим тези прахчета?:kissyou:Продават се във всички аптеки и се пият два пъти на ден в 200 милилитра вода преди хранене.След като ги започниш пиши как си и какъв е ефекта.Интересно ще ми бъде!

ra4ko75
29.06.2008, 20:26
И цял живот ли се пият тези прахчета. Сега най-новите методи за отслабване са чрез изследване на кръвта, какви минерали и вещества ти липсват. И от там нататък се назначава хранителна диета. Може да се наложи да се яде повече месо или повече зеленчуци. Всички тези диети за мен са нож с две остриета - отслабнеш за кратко време, но в повечето случаи и килограмите се възстановяват.

rebostobg
29.06.2008, 21:06
Момичета,внимавайте много с диетата на Дюкан! Една колежка стрикто я спазваше и след 6 мес. получи хормонални смущения и проблеми с бъбреците! Лекарите казаха,че е следствие от диетата.

stelco
29.06.2008, 22:38
И цял живот ли се пият тези прахчета. Сега най-новите методи за отслабване са чрез изследване на кръвта, какви минерали и вещества ти липсват. И от там нататък се назначава хранителна диета. Може да се наложи да се яде повече месо или повече зеленчуци. Всички тези диети за мен са нож с две остриета - отслабнеш за кратко време, но в повечето случаи и килограмите се възстановяват.
Трансилан прахчета не се пие цял живот.Може да се спре след като си свалила необходимите килограми/моята приятелка каза ,че се свалят по 3-4 килограма на месец/,а след като ги спреш достигнатите килограми се задържат.Тя също се е притеснявала за странични действия и си е правила постоянно изследвания, но вече 3 месеца всичко е ОК.Това било нещо на билкова основа ,от което нищо се усвояваш,но ти повлиява по някакъв начин работата на червата, а и спира да ти се яде и се чувстваш постоянно сит.

kameia
29.06.2008, 22:44
:confused:ще взема да опитам-само да не са от тези,които сега ги изтеглят от аптечната мрежа,защото били канцарогенни:confused:

stelco
29.06.2008, 22:50
:confused:ще взема да опитам-само да не са от тези,които сега ги изтеглят от аптечната мрежа,защото били канцарогенни:confused:С тези прахчета -Трансилан ,всичко енаред ,защотот се давали и на бременни,щом за тях може и не са опасни ,какво остава за другите

nvvs
30.06.2008, 14:52
Нещо не разбирам. Това не е ли лекарство за лечение на констипация (запек) или не съм разбрала правилно.

stelco
30.06.2008, 19:44
Нещо не разбирам. Това не е ли лекарство за лечение на констипация (запек) или не съм разбрала правилно.
Трансилан може да се използва за различни неща.Едно от тях е лечение на запек/за това обаче преахчето се разтваря в 200 мл вода/,а другите са за пукане и болка в червата/аз съм го пила за това ,само че го разтварям в 100 мл вода и действа чудесно/.Може да се използва и за намаляване на наднормено тегло/моята приятелка ,която първа зопочна да го пие,го използваше точно за това и сваля около 3-4 кила на месец.

rosi_vesko
30.06.2008, 23:33
ЗДРАВЕЙТЕ!МОГА ЛИ И АЗ ДА СЕ ПРИСЪЕДИНЯ КЪМ ВАС?ЗА ДИЕТИТЕ КАКВО ДА ПИША-ТО МОГА ДА ИЗДАМ КНИГА ЗА ТЯХ,НО И ВТОРИ ТОМ-ЗА ПОЗНАТИЯТ НА ВСИЧКИ ЙО-ЙО ЕФЕКТ:cry:АЗ СЪЩО ИМАМ ПРОБЛЕМ С ОГЛАДНЯВАНЕТО КЪСНО ВЕЧЕР,А МОГА ЦЯЛ ДЕН ДА НЕ СЛОЖА ЗАЛЪК ХРАНА В УСТАТА!ХОДИХ НА ЛЕКАР И ТОЙ МЕ ПОСЪВЕТВА ВЕЧЕР ДА ХАПВАМ ПО-МАЛКО ХРАНА,А КОГАТО МЕ ПОДГОНИ :amam:ДА ИЗЯЖДАМ ЕДНА ГОЛЯМА САЛАТА,НО ДА ВНИМАВАМ С ПОДПРАВКИТЕ-МНОГО МАЛКО СОЛ И ЗЕХТИН ВМЕСТО ОЛИО!НАИСТИНА ИМА ЕФЕКТ-ЗА ДВА МЕСЕЦА СВАЛИХ 6КГ И КОЕТО Е ПО-ВАЖНО ГИ ЗАДЪРЖАХ!СУТРИН ЗАПОЧНАХ ДА ЗАКУСВАМ С ОВЕСЕНИ ТРИЦИ-ПОМАГАТ ЗА ПРЕЧИСТВАНЕТО НА СТОМАХА!ЖЕЛАЯ ВИ УСПЕХ!

Jana_jj
14.08.2008, 21:18
nvvs,започвай!Напълно те подкрепям.Висока съм 150 см.Преди 10 години бях 69 кг. Отслабнах много / е, не съм на изчезване / до47 кг. В момента съм 51-52.но аз обикновено през този сезон качвам. Най - добре се чувствам, когато тежа 50 кг. Постигнах го с повече ходене/като разстояние и темпо/ и хранене с еднотипна храна.Например: днес само млечни продукти, утре, само зеленчуци / сурови, задушени ,сварени, ечени/ Така си хапвах колкото ми е сладко и каквото ми се яде.Така, че избери си диета, която не е много строга и няма да те измъчва и ще видиш, че ще има резултат. Избягвай да се теглиш всеки ден. Ако много се изкушаваш мери се със сантиметър. Не забравяй, да пиеш по 2-3 литра вода, като започнеш деня с чаша топла вода с 4-5 капки лимонав сок.
Успех!:kissyou::thumbup:

polito
05.11.2008, 19:48
Здравейте момичета искам да споделя с вас една диета "Bad Cat" , някой можа да са чували вече за нея, други да са пробвали (моето лично впечатление е че се яде). Една моя колежка ми я сподели, че е ефикасна тя е свалила 7кг. за 3 месеца като след спирането и не се е получил "йо-йо ефекта" вече цял един месец на нормален режим на хранене. Аз я запо4вам от днес защото имам някои друг излишен кг. :idea: Ето и линк за желаещите който се заинтересоват
http://dieti.rozali.com/vashite-dieti/p6834.html
На всички пожелавам успех в начинанието им :thumbup:

Мари
06.11.2008, 10:03
Много е интересна тази диета и мисля да я пробвам, защото трябва да сваля 3-4 кг. Но дали ще издържа:confused:

Diana Delibasheva
06.11.2008, 18:30
Малко не ми се вярва след толкова плюскане да се получи нещо. Нека тази, които опитат да споделят резултатите. Диетата е лека - 3 дена здраво хранене, четвърти ден - на плодове. Имам чувството ,че ще напълнея. Интересното е че и в белтъчния ден можеш да си похапваш хлаб. Скептична съм.

dvebrezi
21.01.2009, 12:21
Прочетох за диетата на fasrow .Мисля,че става въпрос за програмата за отслабване на Хербалайф.Аз самата я използвах през 1994г Впървия месец свалих 2 кг но най-хубавото беше,че изчезнаха 12 см в талията и 10 в ханша.Никъде не провиснах.През следващите 6 месеца се храних здравословно,като спрях да ям месо и сладки неща.Позволявах си само малко тахан халва или локум,но рядко.Имам чудесни снимки от момента,когато реших да обуя един панталон и не повярвах,колко съм отслабнала.Мога да ви ги покажа,ако искате.Това не е реклама,въпреки,че fasrow сигурно си търси клиенти.Лошо няма.Само да знаете,че програмата помага да се регулира метаболизма.Всичко останало зависи от вас-какво и колко ще ядете.Но с правилно хранене се отслабва най добре и трайно се запазва.Иска промяна в начина на живот.Това е тайната.:-|

lucy
21.01.2009, 14:43
Права си! Както казваше една колежка от форума "Не става само с тортичкииии ...!" :D

lana62
25.01.2009, 18:02
Здравейте и от мен!
Не спазвам диети,защото нямам воля и честно казано не ми пука!!! :D
Преди три години пробвах "Златно чудо" и свалих 12 килограма,но като го спрях върнах си ги обратно! :( От всичките тези диети дето ни заливат от всякъде,направо вече ме побиват тръпки!!!Все си мисля,че човек трябва да се вслушва в собственото си тяло и да не издевателства над него!Не е важно колко килограма си,а как се чувстваш-ако си добре и не ти тежи-какво са няколко килограма повече?!!!Важно е да си здрав и доволен от себе си!
Решила съм,че повече няма да робувам на чужди естетически разбирания и ще живея живота си такъв какъвто си е!
Успех на всички,които все пак са решили да се борят с килограмите си!
Но не забравяйте все пак какво е определението за диета-"Цял живот гладен и дебел!" :D ;)

dvebrezi
25.01.2009, 19:30
С гладуване не се отслабва.Може да се отслабне трайно,само с промяна на хранителнитенавици.Аз огледах храната си и започнах да купумам прясно и кисело мляко с 0.1% масленост.Също и обезмаслена извара.Вечер съм на нещо съвсем леко,дори кисело млеко.От вечерта заливам овесени ядки за сутринта.Много са добри за нервната ми система.На обяд ям добре-месо със зеленчуци,много често риба,пиле.Готвим задушено на фурна.Ям по малко пълнозърнест хляб.Най-лесно се отслабва с риба и зеленчуци.Полезно и вкусно.

Мари
27.01.2009, 14:25
Много ме заинтригува този препарат Трансилан, за който се коментира тук в темата. Потърсих в нета и виждам, че това е предимно слабително средство. Не разбирам дали ще действа за отслабване и какви реакции ще има.Аз се опасявам за себе си, защото съм претърпяла жлъчна операция и се страхувам да не ми навреди... Някой ползвал ли го е лично и какви са му впечатленията, а не само от приятелки...

iv4omad
27.01.2009, 14:53
Яде се нетлъсто месо - пилешко без кожа, телешко, риба, може и свинско филе без мазнини. Месото да не се панира. Зеленчуци без тези от сем. картофови и без варива. Ядат се също гъби, морски деликатеси. От колбасите може единствено трайни. Пие се кафе и чай без захар, както и много вода. Само това! Никакви кремвирши и други малотрайни колбаси, никакви млечни изделия, никакви плодове, ядки и газирани напитки. Абсолютно забранени са захарните и тестени изделия, както и алкохола. След втората седмица може до 1 чаша вино. Така на организма не се набавят въглехидрати и той започва да разгражда мазнините. Сваля се около 1 кг на ден. Наистина! От няколко човека съм чувала, че така са отслабнали драстично и трайно. Може би си заслужава да опитате. При мен обаче след 12-я килограм имаше дълго задържане, а след като спрях диетата, отново качих килограмите. Затова по-горе писах, че всичко е индивидуално.:idea:

Абсолютно подкрепям това мнение.Нека да кажа и аз капаните ,които залага белтъчната диета.Натоварва малко бъбреците и за това ви казвам ,че не е хубаво да се пие повече от около литър вода на ден.Погрешно схващане е ,че трябва да се пие толкова много вода-пийте когато ви се пие,а не се насилвайте.Заменете водата в готов вид със вода набавена от пресните зеленчуци-нали знаете за съотношението храна---> калории (храна-разграждане)Хапвате определен брой калори,а организмът изразходва двойно повече за да я разгради и всъщност тази разлика се топи от вашите килограми.За това яжте предимно зеленчуци,но винаги с някакво месо-сами по себе си аминокиселините от месото не се поемат добре самостоятелно без наличието и на фибри от зеленчука,както и обратното-само салата би натоварила стомаха заради целулозата в зеленчуците.
Другият проблем е след няколко дни без въглехидрати-пада кръвната захар и започва да боли главата-аз за себе си съм намерил решението.Пия Кока-кола лайт или някаква разстворима напитка ,която е без захар ,а със подсладител (например Степ-че)-работи безотказно :)
Аз лично съм свалял над 27 кила за почти 2 месеца с тази диета,резултата е траен около година и то при хапване без ограничения.
Само да допълня ,че комбинирах и с фитнес,колело и прием на L-carnitine.
Препоръчвам го по две причини-съставката изгаря мазнините превръщайки ги в енергия за организма и другото ,е че предпазва бъбреците и черният дроб от интоксикация,която при драстични дието и бързо сваляне може да се получи (всички токсини бързо нахлуват в кръвта и урината с цел да бъдат отделени,а тези органи се натоварват...за това не е хубаво допълнително да прекалявате с водата)
:)

Мари
27.01.2009, 15:23
iv4omad, напиши ми повече за този препарат L-carnitine.

iv4omad
27.01.2009, 16:42
iv4omad, напиши ми повече за този препарат L-carnitine.

Продават го във всяка аптека -под формата на таблетки или течен.Във фитнес залите също го има ,както и в комбинираните хапове-Fat Burner,които имат добавка на желязо,витамини и минерали.
Основното ,което трябва да се знае ,е че нямат ефект без физическа активност.
За да ви успокоя съм се консултирал с лекар,защото съм боязлив в това и не исках да пия някакви химии-ползвали това в токсикологията при силно отравяне с гъби и се инжектирало в чист вариант директно за да спре интоксикацията и отравянето на кръвта.(не твърдя ,че е вярно-така ми обясни лекарката)
Обяснението ,което пък ми даде фитнес инструктора беше горе-долу такова:
"Започваш да не ядеш въглехидрати или просто драстично намаляваш храната.Организма започва да търси запаси или материал за енергия и работа в стомаха...не открива..минава през червата и там същото..накрая се обръща към "Държавният резерв" (мастните ни натрупвания) и почуква на вратата им.Там клетките пазителки на резерва им казват ,че няма запаси,а L-carnitine излъгва тези клетки и им казва ,че има."..много съм се смял на това обяснение.:D
Така или иначе L-carnitine го има във всеки традиционен препарат за отслабване-дори и в кафе Вита Голд :)

Мари
27.01.2009, 16:59
iv4omad, това така ме заинтригува и досега чета в нета за този препарат, обаче и от това, което ти ми пишеш, нещо се разколебавам. Преди три години ми отстраниха жлъчката и не знам дали не ми е противопоказно. Освен това аз нямам възможност за физическа активност, защото преди 11 месеца си счупих крака, с метална остеосинтеза съм и едва вървя, доста куцукам. нали разбираш, че не мога да бягам, единствено упражнения на степера в къщи. Не знам какво да предприема, а отзивите за отслабващ ефект са много добри. Ето четох досега това, пращам ти линка.
http://bgtrener.blog.bg/viewpost.php?id=33363

iv4omad
27.01.2009, 18:16
iv4omad, ...

Драга Мари -не се притеснявай за нещата ,които спъват активната ти физическа активност.
Силно вярвам ,че всякакви движения,които позволява ненатоварването на крака ти биха били от полза-важното ,е да се засили обмяната на веществата и кръвообращението ,а дали ще е с тичане,скачане или просто танцуване или пък вдигане на някакви гиричнки,правене на лицеви или коремни-това е въпрос на лични предпочитания.
Извинете ме,че ще пооспамя темата ,но мисля ,че тук е мястото да ви дам линк за 5 прости ,но гарантирам ви супер ефикасни упражнения,които ако искате вярвайте ,но натоварват така,че сте като разглобени на следващият ден ,ако ги правите както трябва.
Ще поясна ,че тези упражнения дават невероятен резултат след 10-12 дни и регулират като цяло обмяната и отслабването.
Сами ще забележите ,че всяко движение започва и свършва със строго определено вдишване/издишване и стимулиране на щитовидната жлеза.Аз дори и занимавайки се с фитнес искам да кажа,че когато ги направих за първи път на другият ден имах невероятна мускулна треска :)
Започват се с не повече от 10-12 повторения за всяко упражнения на ден-не прекалявайте!Все пак не е хубаво да се стимулира много тази жлеза :)

http://it-light.net/forums/index.php?showtopic=3060

Съвет от мен-направете си на бял лист с най-проста рисунка ,както да си я разберете начало и край на всяко упражнение и дишането -начало/край за да сте сигурни ,че не бъркате :)

iv4omad
02.02.2009, 17:57
iv4оmad, в събота си купих Л-карнитин и започнах да го вземам, но ве усещам никаква разлика - в смисъл, че не усещам подтискане на апетита. Дали ще ми помогне, направо се отчайвам... Ти мислиш ли, че на теб ти е оказал влияние за отслабването?

L-carnitine не е препарат за подтискане на апетит ,а за разграждане на мастна тъкан ,като я превръща в енергия за организма когато същият е под действие на физическо натоварване :)
Не се отчайвай ;)
На мен много ми помага-казвам го с чиста съвест!

dvebrezi
03.02.2009, 15:06
Предлагам да прочетете в мойта страничка за продукта НУТРИЛЕЕН:http://bilkizazdrave.blogspot.com/:kissyou:
в статията За стройна фигура

кики
07.02.2009, 13:47
Момичета, да споделя и аз.Преди два месеца направих една диета.Резултата беше повече от добър.Сега контролирам колеги:D които са на същата диета.При нея ядеш доста и никога не се усеща глад.
Ако някой желае,може да я пробва.

Тази диета е помогнала на много актьори да възвърнат нормалното си тегло, след роля, за която е трябвало да надебелеят, съветва Tialoto.bg. Говори се, че Стефан Данаилов е свалил 14 кг след участието си в “Октопод”, а наскоро в американско списание същата диета беше публикувана като диетата на Рене Зелуегър, която драстично тябваше да напълнее за ролята си за втората част на "Дневникът на Бриджит Джоунс".

С този режим няма да останете гладни. Не са посочени точни количества, защото можете да ядете колкото искате от посочения продукт. Месото трябва да е сварено или печено, през целия ден можете да ядете плодове, но не се консумират никакъв алкохол, сол и захар.
Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

Обяд: 2 твърдо сварени яйца

Вечеря: парче сварено месо и салата с лимон по избор




2 ден:

Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар, сухар

Обяд: 2 твърдо сварени яйца

Вечеря: шунка, салата, 1 ч.чаша кисело мляко без подсладители




3 ден:

Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

Обяд: зеленчуци, плод

Вечеря:2 твърдо сварени яйца, шунка, салата




4 ден:

Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

Обяд: 2 твърдо сварени яйца, сок от моркови

Вечеря: парче сварено месо и салата с лимон по избор




5 ден:

Закуска: настърган морков с лимон

Обяд: печена риба и домати

Вечеря: не се яде




6 ден:

Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

Обяд: 200 гр варено пилешко месо и салата

Вечеря: 2 твърдо сварени яйца и настърган морков




7 ден:

Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

Обяд: парче месо, кисел плод

Вечеря: може да се яде всичко

iv4omad
07.02.2009, 14:42
Горното си е почти белтъчната диета и става...ако не ядеш и жълтъците :D
Да се похваля-за 10 дена съм свалил 8.700 кг с белтъчна диета и "каране" на колело + малко фитнес за час на ден :)
Някой по-нагоре беше писал ,че ще пробва с плодове и зеленчуци..това НЕ действа след 5-6 дни.
1-во организма започва да извлича от плодовата захар въглехидрат и трупа и
2-ро -зеленчуците без съпътстващ белтък само натоварват стомаха заради целулозата ,която няма с какво да си "контактува"
В пъти по-удачно е да се комбинира месо + салата ( дори и подправена)
И за да не вярвате на глупости ще ви кажа 2 много важни неща -правиш ли диета НЕ се лишавай от сол и растителна мазнина (до 6-7 гр сол и една супена лъжица олио) на ден.
При отслабване се отделя повече пот и урина и ако не набавяш соли не е добре,а колкото до олиото-мазнината е "горивото" за клетката.Няма гориво-няма извозване на токсини и движение на клетките.
Достоверна статистика: 200 човека-100 поемат мазнина и 100 не поемат.Всичките се хранят с еднаква храна ,но тези без олио в диетата си не са свалили и наполовина от това,което са постигнали тези с олио в храната :)

Мари
08.02.2009, 11:39
iv4omad, браво на теб, какво правиш толкова, че успя така много да свалиш за кратко време! Аз пия вече една седмица Л-карнитина и правя упражнения на степера, ама почти няма никакъв ефект. И храната доста съм ограничила, но и един килограм даже не съм свалила за една седмица!

Ivana&Tony
06.07.2009, 13:21
Опитай това:

www.ameritekslim.com

Жена ми отслабна 6 кг за месец, без да спортува. Просто рязко и намали апетита...


iv4omad, браво на теб, какво правиш толкова, че успя така много да свалиш за кратко време! Аз пия вече една седмица Л-карнитина и правя упражнения на степера, ама почти няма никакъв ефект. И храната доста съм ограничила, но и един килограм даже не съм свалила за една седмица!

dvebrezi
14.10.2009, 20:49
Да много е възможно.Аз използвам също американски протеинов продукт на база растителен белтък.Отслабването е лесно и лесно се поддържат вече свалените килограми.Важно е да се променят някои навици.:kissyou:

ivelina70
10.03.2010, 18:34
Момичета някой пробвал ли е този чай ако е да да си каже мнението. http://www.teabg.net/other/62-pu-erh

nnn
11.03.2010, 22:09
на мнение съм че нужда от диети НЯМА! едните те карат да не ядеш еди кво си другите да ядешш еди кво си а в същност трябва да се намали хляба ДРАСТИЧНО например по филийка на ден а ядене колкото си искаш а същевременно с това трябва да се зарежат автобуси таксита и коли.........ПЕШ.... движението е истината по около 10 км на ден са мисля нещо нормално ще ви отнеме 2-3 часа и няма да ви навреди със сигурност нито пък ще гладувате ако включите и колело в цялата работа още по добре :) така мисля Аз..... :)

lililina
31.01.2011, 23:05
Според мен всичко е въпрос на подбор на храната. Преди известно време реших да се туря в ред, защото кг са ми в повече и започнах с диета измислена от мен. На закуска кафе /задължително/, на обяд салата всякакъв вид, и на вечеря сядам за компания на съпруга и хапвам нещо малко. Така половин година без резултат. В един момент усетих, че панталоните ми се въртят, бях отслабнала с 8 кг. Така че :idea:талия се прави с глад.

atinqnka
01.02.2011, 13:37
Глад и инат му е майката, нищо друго, поне при мен.

dudka_85
01.02.2011, 15:19
Глад и инат му е майката, нищо друго, поне при мен.

Една моя позната казваше цял живот гладна и дебела:D Аз мисля,че формулата е в правилното хранене (имам в предвид закуска,обяд,вечеря,а не цял ден гладуване,а вечерта да се нахвърлиш и да ти стане тежко) и много движение.:D

pepen
01.02.2011, 15:57
Аз от диети станах по пищна и разбира се красива!Не се мъчете !Харесвайте се такива каквито сте и тогава и другите ще ви харесват:idea:!Друг е въпроса , ако трябва от здравословна гледна точка да се смъкне някой и друго килце!Сутринта тъкмо в едно популярно предаване по нова говориха за разделното хранене!И през него съм минала!Да го кажа ли :D кекс, кекс и това е , после си яжте!:kissyou:

ANIMONI
01.02.2011, 17:38
Пепи,след толкова кекс още ли трябва да ядем-мен както ми се лепи ще започна да се търкалям.А ако е от другия кекс,моя няма да има сили за работа и без пари щем не щем ще отслабнем.:D-миличка смях се сама като идиот,но добре че нямаше никой да ме види.

juliana231
11.02.2011, 21:54
za krasivite :D:D:D
http://www.youtube.com/watch?v=cn1OmCDBVXE&feature=related

mari_ar
11.03.2011, 20:50
za krasivite :D
http://www.youtube.com/watch?v=cn1OmCDBVXE&feature=related

:D Супер е :thumbup:! Хареса ми :D

akula
15.03.2011, 15:29
Горното си е почти белтъчната диета и става...ако не ядеш и жълтъците :D
Да се похваля-за 10 дена съм свалил 8.700 кг с белтъчна диета и "каране" на колело + малко фитнес за час на ден :)


:baby: Айде сподели каква е тая диета белтъчена има ли още ефект или нема

teen_f
18.03.2011, 20:37
Момичета аз бих препоръчала Вега тест-безкръвен.Тестът е за поносимост към над 200 храни.Мъжът ми за 7 седмици е -10кг. и -10см. на корем.Аз съм -4кг.,5см. от корем,7см. от всяко бедро.А си представете,че съм с Хашимото и инсулинова резистентност....и пълнея от въздуха.Направо ме е яд,че толкова време отлагах Вега теста...При мен позволени храни са свинско,телешко,агнешко (все тлъсти меса),пълномаслени млечни продукти,алкохол,масло и тн и тн.А са ми забранени маруля и домати :D Имам познати,на които са им разрешили шоколад и всякакви сладки неща,но бобовите са забранени...Чакам да минат и последните 4 седмици от диетата и да видим какъв ще е крайния резултат.Стискайте палци!

akula
18.03.2011, 23:39
Момичета аз бих препоръчала Вега тест-безкръвен.Тестът е за поносимост към над 200 храни.Мъжът ми за 7 седмици е -10кг. и -10см. на корем.Аз съм -4кг.,5см. от корем,7см. от всяко бедро.А си представете,че съм с Хашимото и инсулинова резистентност....и пълнея от въздуха.Направо ме е яд,че толкова време отлагах Вега теста...При мен позволени храни са свинско,телешко,агнешко (все тлъсти меса),пълномаслени млечни продукти,алкохол,масло и тн и тн.А са ми забранени маруля и домати :D Имам познати,на които са им разрешили шоколад и всякакви сладки неща,но бобовите са забранени...Чакам да минат и последните 4 седмици от диетата и да видим какъв ще е крайния резултат.Стискайте палци!

Къв е тоя тест :baby:

teen_f
19.03.2011, 12:06
http://www.vegatest.bg/ линк,където има информация за теста и координата на д-р Георгиева...Само внимавайте да не си направите вега теста при някоя козметичка,че сума народ пропищя....

slasch
19.03.2011, 13:03
Момичета аз бих препоръчала Вега тест-безкръвен.Тестът е за поносимост към над 200 храни.Мъжът ми за 7 седмици е -10кг. и -10см. на корем.Аз съм -4кг.,5см. от корем,7см. от всяко бедро.А си представете,че съм с Хашимото и инсулинова резистентност....и пълнея от въздуха.Направо ме е яд,че толкова време отлагах Вега теста...При мен позволени храни са свинско,телешко,агнешко (все тлъсти меса),пълномаслени млечни продукти,алкохол,масло и тн и тн.А са ми забранени маруля и домати :D Имам познати,на които са им разрешили шоколад и всякакви сладки неща,но бобовите са забранени...Чакам да минат и последните 4 седмици от диетата и да видим какъв ще е крайния резултат.Стискайте палци!

Благодаря за споделените резултати от Вега теста.:kissyou:Разгледах сайта, но въпреки това имам два въпроса- ти как се записа /по телефон, през сайта или на място/ и каква е цената на теста?

teen_f
19.03.2011, 15:53
Аз по телефон си запазих час и цената е 80лв. Всъщност цената основно ме стресна, защото за двама ни излезе 160лв...Грррр....Важното е обаче,че има ефект.Да знаете как се научихме с мъжа ми да правим диетична пица,диетичен хляб,диетичен кекс и каквото още се сетите:) Гладни никога не оставаме,даже по-скоро честичко преяждаме:)

Slavyani
07.06.2011, 13:58
http://dox.bg/files/dw?a=9192fcdd03
Прочетете и пробвайте! Аз преди 6-7 години свалих 25кг за 30 дни и до бременността си не успях да ги наваксам. През бременността си качих 20 кг и след като спрях да кърмя отново приложих този метод и мога да твърдя, че ефекта е дълготраен, стига да спазваш точно всичко!:kissyou:

ANIMONI
07.06.2011, 17:31
Имам книгата .ще трябва да седна да я прочета и да се опитам да приложа написаното.Благодаря ти.

sheni
03.07.2011, 23:16
Momi4eta ot tri sedmitsi ( 20 dni ) sım na Dieta Atkins no dadoh samo 4 kg. A dokolkoto 4etoh vıv foruma s tazi dieta za 25 dena se davat okolo 20 kg. Pri men nesto ne stana:(Moze li nyakoy koyto e pravil tazi dieta da pomogne:-|Az dadoh tezi 4 kg. pırvite 2 sedmitsi, ot edna sedmidtsa sım v zastoy , ne mırdam s gram:uhhhh: no prodıljavam dietata uporito

abi1004
04.07.2011, 10:12
http://dox.bg/files/dw?a=9192fcdd03
Прочетете и пробвайте! Аз преди 6-7 години свалих 25кг за 30 дни и до бременността си не успях да ги наваксам. През бременността си качих 20 кг и след като спрях да кърмя отново приложих този метод и мога да твърдя, че ефекта е дълготраен, стига да спазваш точно всичко!:kissyou:

линка не ми се отваря:(

marji
04.07.2011, 10:30
Momi4eta ot tri sedmitsi ( 20 dni ) sım na Dieta Atkins no dadoh samo 4 kg. A dokolkoto 4etoh vıv foruma s tazi dieta za 25 dena se davat okolo 20 kg. Pri men nesto ne stana:(Moze li nyakoy koyto e pravil tazi dieta da pomogne:-|Az dadoh tezi 4 kg. pırvite 2 sedmitsi, ot edna sedmidtsa sım v zastoy , ne mırdam s gram:uhhhh: no prodıljavam dietata uporito

И при мен нищо не се получи с тази диета. :(Спазвах я упорито един месец, а свалих само 2 кг, а след това отново ги качих, че и малко отгоре. Мисля че всичко си е до натурата на човек и до причините за напълняването, защото аз съм пробвала всичко, за което съм разбрала, че наистина дава резултат при мои близки или познати, но ефектът винаги е нулев. Изглежда още не съм открила ключа, който отключва проблемите ми с метаболизма, но вярвам че стане един ден.:idea:

sheni
05.07.2011, 04:01
И при мен нищо не се получи с тази диета. :(Спазвах я упорито един месец, а свалих само 2 кг, а след това отново ги качих, че и малко отгоре. Мисля че всичко си е до натурата на човек и до причините за напълняването, защото аз съм пробвала всичко, за което съм разбрала, че наистина дава резултат при мои близки или познати, но ефектът винаги е нулев. Изглежда още не съм открила ключа, който отключва проблемите ми с метаболизма, но вярвам че стане един ден.:idea:

May i pri men ste stane sıstoto:(İskam samo da te pitam dali po vreme na dietata si konsumirala kiselo mlyako, pryasno mlyako, sirene i kaşkaval. Az 4etoh v interneta hyakıde 4e tezi produkti sıdırjat mnogo malko karbonhidrat osobeno sireneto i kaşkavala:confused:A dali e vyarno ne znam, no po vreme na dietata konsumirah po malko ot tyah. Plodove ne sım konsumirala no salati i zelen4usi da.......No kakto kazah rezultatıt ne e zadovolitelen:(

veselka68
05.07.2011, 08:56
Да се включа и аз:D!Била съм на всякакви диети ,цялата работа е да се ограничаваш след това:(.Диетата на Емилова е страшно изнервяща .Наистина има ефект,обаче трябва да имаш голям ИНАТ,както казва моят мъж:idea:.Вече не ми се поглеждат даже плодовете които съм яла...Сега открих една друга ,даже от утре смятам да я започна - продължава 10 дена .Не знам защо обаче нея мога да я правя без да я мисля много,много.Консумира се жито - запарено,ябълки по желание,мед ,орехови ядки - сурови.За 10 дена свалям 5–6 кг./ на 100%/.Не възвръщам много бързо килограмите,но пазене му е майката /аз съм голяма лакомия между другото/.Наистина НЯМА такава диета след която да се тъпчеш ида си слаб!Успех с диетите , като сме предразположени към пълнеене друг начин няма :(

toni68
05.07.2011, 09:44
:DИ аз съм постоянно на някакви диети и колкото и да ги спазвам все дебелея!!!!Последната беше направо фарс! Говоря за диетата на Пиер Дюкан. За 3 седмици на тази диета хората свалят по 7-8 килограма а аз наддадох цели 4!Риба не понасям а и нея проядох с тази дета!Проблема при мен е ,че нямам щитовидна жлеза. Оперирах се преди 5 години и от тогава нищо не помага в борбата ми с килограмите:(Метаболизма ми просто не функционира. И вода да пия и тя се лепи на мен.Години на ред съм била в рамките на 60-64 кг., а сега гоня 80кг. За моя ръст от 1.58 см ще започна да се търкалям вече:D.Обаче започвам да се примирявам....То се е видяло в старите си дрехи няма да вляза, така че сменям гардероба и по-добре дебела отколкото нервна и намръщена от глад без никакъв ефект1:greeneye:

marji
05.07.2011, 11:17
Не става с инат. Какъв по-голям инат да продължаваш с месеци да спазваш една диета, от която няма и грам ефект?! Както писах по-горе, зависи и от причините за напълняването. На мен също ми отстраниха щитовидната жлеза, а това много се отразява на килограмите. Сега съм постоянно на различни диети, но ефект няма, колкото и стриктно да ги спазвам. Пила съм дори Редуктил, който действа ужасно на централната нервна система, но... напразно е всичко. И при мен се е случвало да напълнявам от диета - от лечебния глад качих 3 кг за седмица и при едно изследване се оказа, че плодовата захар не ми се отразява добре и заради това съм качила.
sheni, по време на диетата не съм консумирала абсолютно никакви млечни продукти, макар да бях чела някъде, че нискомаслени може. Но пак нямаше резултат накрая.

sheni
05.07.2011, 16:12
Не става с инат. Какъв по-голям инат да продължаваш с месеци да спазваш една диета, от която няма и грам ефект. Както писах по-горе, зависи и от причините за напълняването. На мен също ми отстраниха щитовидната жлеза, а това много се отразява на килограмите. Сега съм постоянно на различни диети, но ефект няма, колкото и стриктно да ги спазвам. Пила съм дори Редуктил, който действа ужасно на организма, но... напразно е всичко. И при мен се е случвало да напълнявам от диета - от лечебния глад качих 3 кг за седмица и при едно изследване се оказа, че дори плодовата захар е недопустима за моя организъм и заради това съм качила.
sheni, по време на диетата не съм консумирала абсолютно никакви млечни продукти, макар да бях чела някъде, че нискомаслени може. Но пак нямаше резултат накрая.

A az si misleh 4e moze bi zatova ne otslablam. Sna4i ne e ot tova. Pri men may i organizma zadırja voda. Primerno edin den teja 62 kg. na drugiya 63-64 gk.Vızmojno li e za edin den da se ke4at 1-1,5 kg.:(Ne znam no vseki den teja razli4no- edin den pove4e edin den po malko i az ne razbrah tazi rabota:uhhhh:A kilogramite gi trupam v gırdite i bedrata.....:evil:

roza000
05.07.2011, 18:38
Сега открих една друга ,даже от утре смятам да я започна - продължава 10 дена .Не знам защо обаче нея мога да я правя без да я мисля много,много.Консумира се жито - запарено,ябълки по желание,мед ,орехови ядки - сурови.За 10 дена свалям 5–6 кг./ на 100%/.Не възвръщам много бързо килограмите,но пазене му е майката :(

Много те моля по-подробно да опишеш тази диета!

veselka68
06.07.2011, 08:41
Била съм и на Дюканската...Наистина свалих доста ,обаче се оказа че втори път не действа:evil:.Бях чувала за този ефект,и наистина така излезе - не знам защо:confused:!!! roza 000 нищо напротив да я споделя обаче не знам дали да занимавам всички със моите глупости...

van4e_to
06.07.2011, 09:08
Занимавай, занимавай ни :D Който иска да чете, който не ще - негова си работа! Не караме никого на сила! И на мен ми е интересно :kissyou:

Diana Delibasheva
06.07.2011, 12:45
http://www.bratstvoto.net/vehadi/menu/b5/rejim.html
Житен режим

Провежда се през месец февруари, 2-3 дни след пълнолуние. (Може и да започне в края на януари, ако са изпълнени необходимите условия, свързани с фазата на луната). През този период от годината природата още "спи" и праната е в по-ограничено количество отколкото от 22 март до 22 септември. Чрез житния режим вие можете да се пречистите духовно и физически, да се подготвите за пълноценното й приемане и използване. Най-добре е, когато имате възможност, да започнете в сряда, за да може захранването (отпостването) след режима (поста) да започне в петък.


ПОДГОТОВКА
Разделете един кг. жито (пшеница) на 10 равни части. Разделете зе всеки ден по 100 гр. жито (то съдържа всички елементи, необходими за поддържането на живота), три ябълки (за сърцето), девет ореха (за мозъка), шест-осем чаши преварена вода (изворна, но не минерална).


ПРИГОТВЯНЕ НА ЖИТОТО
Вечерта, преди да започнете житния режим, измийте много хубаво 100 гр. жито. Сложете го в добре запазващ топлината термос. Залейте го с 1,5 до 2,5 чаши вряла вода (0,4 – 0,6 литра) и затворете термоса добре.
Първият ден, сутринта, кажете формулата (1 път) : "Гоподи, приеми ме в лечебницата на природата за 10 дни". След това внимателно излейте от термоса само житената вода и я изпийте на гладно (може да добавите мед и лимон за вкус). Житото разделете на 3 равни части (за закуска, обяд и вечеря). Когато го ядете, можете да го подслаждате с мед.
По време на житния режим ще пиете само преварена вода, подправена с лимонов сок и мед. Най-добре е да не разтваряте меда във водата, а да го ядете с лъжичка, която ще поставяте на горната част на небцето. Като отпивате от водата, медът постепенно ще се разтвори и ще се усвои по-добре. Чрез този начин на хранене вие ще захраните мозъчните си центрове с хранителни вещества, усвоени в устата, а не чрез стомаха.
Житото ще ядете, като преди да го глътнете, ще го дъвчете бавно поне 99 пъти. Преди да изядете ябълката, подръжте я в ръка, разгледайте я, свържете се с нейната аура, порадвайте й се, благодарете на дървото, на слънцето и т.н. Спазвайте правилото дадено от учителя да се храните с любов и благодарност. Добре е да съберете семките от ябълката и да ги посадите на подходящо място. По този начин ще изразите Вашата благодарност за нейната саможертва. По време на житния режим не употребявайте никаква сол. През тези дни станете слънчеви хора, бъдете винаги усмихната и не допускайте в себе си никакви отрицателни мисли, чувства и постъпки.


ОТПОСТВАНЕ (ЗАХРАНВАНЕ)

На десетия ден към житото на обяд и на вечеря прибавете ангелска супа (цели обелени картофи, магданоз, лимон, вода, малко сол ). В дните след режима не трябва да преяждате. Всички отпадъци от храната (орехови черупки, лимонови кори и т.н.) не изхвърляйте на боклука, а ги съберете в плик. Когато свърши постът, ги заровете на някое чисто място сред природата.

veselka68
06.07.2011, 19:37
Дианче ,благодаря за отмяната:clap::D!!!Иначе голямо писане щеше да е:idea:Да,става въпрос за същата "ДИЕТА"- но аз я спазвам наистина само като диета и не вниквам чак толкова духовно във нещата които са описани от Петър Дънов:loveglasses:.Обаче има ефект!!! Пък в крайна сметка нищо не ви коства:kissyou:Успех!

veselka68
06.07.2011, 21:00
http://www.specializingfoods.com/guppy460/mobile/articles.php?lng=bg&pg=179:kissyou:

Diana Delibasheva
06.07.2011, 22:22
Вече нищо не ми помага в отслабването - пробвала съм какви ли не диети, но или няма резултат, или ако има, после ми се връщат килограмите като започна да се храня нормално.С плодово-чаено-медната история изпитвам вълчи глад, нервна съм и най-вече нямам сили за нищо. Житния режим ми сваля един-два килограма, но пък човек чувства лекота и не чак такъв глад. Засега остава Дюкан , но и той спря да ми действа, но поне задържам теглото си без глад и отпадналост. Все още чакам отнякъде да изникне вълшебната диета.....

veselka68
06.07.2011, 23:04
Миличка и на мен това ми е болната тема,ще чакаме заедно вълшебната диета ,ако дочуеш нещо от някъде ОБАЖДАЙ:kissyou::kissyou::kissyou:!!! Не знам защо не ти помага житната:confused:,аз пак я започнах от днес...

Diana Delibasheva
06.07.2011, 23:16
Ще чакаме да споделиш резултата

veselka68
07.07.2011, 08:45
Е , наистина всичко е много индивидуално:idea:.А резултат ТРЯБВА да има ,за какво иначе е тоя тормоз:(...Една позната сподели и друга рецепта но не знам защо обаче нещо ми се вижда съмнителна - имаше ориз пилешко и плодове,обаче за по-сигурно днеска ще я попитам и ще ви я споделя.Дидка ти много ли имаш да сваляш , аз не съм маниячка обаче ми е необходимо да хвърля 10-тина килца :D.Наистина след това се чувствам много лекичко.Колежката ми отслабна и от 4 месеца е качила само 2 кг.,ЗАВИЖДАМ И ,даже ме е яд че не съм на нейно място - а си хапва.Всичко си е до генчето , и до много други неща.Май много се разбърборих:D,споделяйте - като има стимул е друго - :kissyou:

Ge4i1970
07.07.2011, 09:42
Момичета, а пробвали ли сте 90-дневната диета? Доста лека е и не умираш от глад, хапваш си всичко! А относно Дюкан, тези които са с проблемна щитовидна жлеза да не я правят, абсолютно противопоказна е! Но май не само за тях, снощи говориха за нея по новините.

Verche_98
07.07.2011, 10:33
Момичета, а пробвали ли сте 90-дневната диета? Доста лека е и не умираш от глад, хапваш си всичко! А относно Дюкан, тези които са с проблемна щитовидна жлеза да не я правят, абсолютно противопоказна е! Но май не само за тях, снощи говориха за нея по новините.

Да,аз в момента съм на 90 дневната диета и наистина има ефект стига да я спазваш стриктно и да гледаш какво ядеш всеки ден.При мен и още някалко мои приятелки които са я прилагали има ефект.Вече съм 23 ден и свалих 4 кила,но ако нарушиш диетата няма да има ефект.

roza000
07.07.2011, 11:02
открих я:D http://www.dieti-otslabvane.com/90-%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%B0_%D0%B4%D0%B8% D0%B5%D1%82%D0%B0_%D0%B7%D0%B0_%D0%BC%D0%B0%D0%BA% D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%BE_%D0%BE%D 1%82%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B1%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0% B5

Jully
07.07.2011, 12:26
Роза, благодаря

marji
07.07.2011, 15:14
Да споделя неуспешния си опит и с 90-дневната диета: :(В началото бях много обнадеждена, защото при няколко мои познати ефектът пролича още първия месец. Започнах я, като бях абсолютно стриктна във всичко. По никакъв повод не си позволих да разместя дните или да ям нещо, което не е в списъка, или да пропусна водния ден. Първата седмица имаше слаб ефект - 1,5 кг надолу. След като се качих на кантара в края на първия месец, се оказа, че съм ги върнала. Впоследствие установих, че действително свалям малко през другите дни, но на въглехидратния качвам всичко обратно. И така... до края без нито един реално свален килограм. Последните 2 дни не ги направих - вече беше безсмислено след като нямаше резултат цели 88 дни. Та това беше при мен. Дано вие успеете!:-|

veselka68
07.07.2011, 20:23
Открих това което търсех -
http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?t=31953!!! Следващата ще бъде ТЯ:greeneye:.Жената която ми я каза е доволна ,и не е толкова уморителна и отегчителна.Пък ще видим...

roza000
07.07.2011, 21:32
Открих това което търсех - !!! Следващата ще бъде ТЯ:greeneye:.Жената която ми я каза е доволна ,и не е толкова уморителна и отегчителна.Пък ще видим...

Тази диета съм я пробвала! Действа ми много "затягащо" :( Не минах без разхлабващи вещества. Ефектът при мен беше 2-3 кг.

Diana Delibasheva
07.07.2011, 23:29
Започвам и аз да се настройвам за тази диета, защото много ми се яде ориз. Едно не ми е ясно - ще слагаме ли сол и подправки ?

elena699
07.07.2011, 23:47
А аз днес вече купих жито и ябълки.От утре съм на ,,житната диета,,:idea:Само едно не мога да разбера-житото не остава ли сурово като само се кисне в гореща вода,а не се вари?Старт 60кг -след 10 дни,ако оцелея ще споделя резултатите.:D:D

Diana Delibasheva
07.07.2011, 23:58
Ако го оставиш накиснато от предната вечер до сутринта е омекнало, но ако забравиш и си го накиснеш за кратко ще хрупка . В действителност е доста вкусно и без варене

elena699
08.07.2011, 00:05
Вкусно,вкусно,колко да е вкусно!Десет дена си е доста време:(.Но ако има резултат ще почерпя.:cookies:

veselka68
08.07.2011, 08:36
Започвам и аз да се настройвам за тази диета, защото много ми се яде ориз. Едно не ми е ясно - ще слагаме ли сол и подправки ?

Сол,подправки - даже мойта позната си го е правила със домати ,със лапад /или който с каквото обича/.Незнам дали е правилно но тя така ми сподели:confused:???Най-важно е да бъде варен или задушен ,без много мазнина:oops:.А пилешкото да е от по-сухото месо и без кожа - ПЕЧЕНО!!!

veselka68
08.07.2011, 08:42
Тази диета съм я пробвала! Действа ми много "затягащо" :( Не минах без разхлабващи вещества. Ефектът при мен беше 2-3 кг.

Винаги когато съм била на диета използвам от време на време разхлабващи ,обаче на билкова основа - д-р Емилова даже го препоръчва.Понеже при по-оскъдното хранене малко по-бавно се движат нещата,но няма "затягане"- поне при мене:D. УСПЕХ :kissyou::kissyou::kissyou:

galia69
08.07.2011, 21:25
Миналата година издържах 1 месец на 90 дневната и свалих 7 кг след това са наложи да пия лекарства и качих 15 кг .От пет дни съм отново на 90 дневната свалила съм 1 кг дано този път да изкарам до края че вече се срамувам от себеси :( Една позната я прави миналата година и свали 20 кг и не е качила почти нищо само 3 кг

jivi
09.07.2011, 14:21
Момичета аз от днес съм на зелева супа,ще споделя след седем дни с колко килца съм се преборила :)

kiraa
10.07.2011, 13:09
Може ли да споделиш как я приготвяш зелевата супа ? Аз се настройвам в момента за диета . Майка ми преди няколко месеца лежа в болница и тъй като взима много лекарства лекарката я накарала да си прочисти малко организма . 7 дни само на чай и плод по избор . Лекарката препоръчала на майка ябълки , тъй като тя има запек . За тези 7 дни свали 10кг. Разбира се тя беше под лекарски контрол. Сега се настройвам и аз .

jivi
10.07.2011, 14:26
Днес ми е втори ден ,но само като си помисля за тази супа направо ми се.........комбинацията на прясно зеле с праз или стар лук е ужасна!
Ето и диетата:
Рецепта за зелева супа:
1 средно голяма зелка
6 стръка праз
2 чушки
1 бутилка доматен сок ( или настъргани домати)
сол, черен пипер, магданоз на вкус

Начин на приготвяне:

Нарежете продуктите на дребно, залейте ги с вода и варете 10 мин на силен огън, а после до сваряването им на слаб. Накрая добавете солта, червения пипер и магданоза.

Супата има минимално количество калории и колкото повече ядете от нея, толкова повече мазнини стопявате

Диетата продължава 7 дни, яжте от супата колкото искате и колкото пъти желаете. Но за да не се получи недостиг на важни хранителни вещества, следвайте препоръките!

Първи ден

Освен супата може да ядете и колкото искате плодове (без банани)

Втори ден

Освен от супата, хапвайте и зеленчуци ( без зрял боб, грах и царевица). Можете да ги задушите на пара или си пригответе салата, но без оцет и олио.
Картофи с масло за вечеря.
Този ден без плодове.

Трети ден

Яжте супа, както и плодове (без банани и сушени плодове), зеленчуци (без картофи).

Четвърти ден

Супа, 3 банана и около 500 гр обезмаслено кисело мляко

Пети ден

Супа, 500 гр. сварено телешко или пилешко месо + до 6 домата

Шести ден

Супа, сварено телешко или пиле без кожата + зеленчуци / с изключение на картофи/

Седми ден

Супа, задушен ориз около 200 гр, прясно изцеден плодов сок, зеленчуци /без картофи/

Diana Delibasheva
10.07.2011, 22:17
Доста ядене ще падне на тази зелева диета!! Аз определено ще кача

elena699
12.07.2011, 16:22
Отчет:5ден на житна диета.Отслабнала съм2кг-58кг.След третя ден вече не усещаш остър глад.:idea:

jivi
12.07.2011, 17:28
Отчет:5ден на житна диета.Отслабнала съм2кг-58кг.След третя ден вече не усещаш остър глад.:idea:

Житната диета не се ли прави по време на пълнолуние:confused:

elena699
12.07.2011, 18:17
Нямам време да чакам пълнолуние:DСпешно трябва да дръпна килцата,че ме чака море!!:greeneye:

dvebrezi
28.07.2011, 11:29
Според мен всичко е въпрос на подбор на храната. Преди известно време реших да се туря в ред, защото кг са ми в повече и започнах с диета измислена от мен. На закуска кафе /задължително/, на обяд салата всякакъв вид, и на вечеря сядам за компания на съпруга и хапвам нещо малко. Така половин година без резултат. В един момент усетих, че панталоните ми се въртят, бях отслабнала с 8 кг. Така че :idea:талия се прави с глад.

Не препоръчвам този начин на хранене.Може и да отслабнеш,но един ден ще се отрази на здравето ти.
Вместо драстично гладуване-направи разнообразно хранене,но с малки порции
повече зеленчуци,можеш и без кафе.Можеш да се ободриш от добро хранене.

smilch
29.08.2011, 14:12
Здравейте момичета. Аз свалих 14 кг с Дюкан за 2 месеца, след това зарязах диетата, но не качих, защото свикнах да хапвам по- малко. Истината е там, че ядеш- качваш ; не ядеш - не качваш. Не Ви говоря за за гладуване, а за нормално хранене. Жена със среден ръст трябва да приема по 1200 ккал на ден - Вие си направете сметката. Много често жаждата се бърка с глада и вместо 1 чаша вода се приема храна. Знам, че на приказки е лесно, самата аз се опитвам да сваля още 5 кг, но проблема не е в тялото , а в психиката ни. Забелязвам, че в много форуми се разменят диети, които позволяват да си хапваш от всичко по малко, или големи порции от определена храна- това според мен не е подкрепа, а временна заблуда. Дори дрехите започват да прявят по-големи. Дрехи XS са ми големи или точни , а преди носех М или L, въпреки че си стоя едни кг повече от година. Оправдавала съм себе си, че не мога да отслабна с много причини- липсата на време за спорт, нерви на работа и в университета и още куп други. Желанието, а не волята, е определящо. Ако настина човек много иска да отслабне може да го направи- няма да припадне от глад. Наднорменото тегло не е генетично, не се появява в следствие на болести, лекарства и други- то е последсвие от приеманата храна. Не може всички да сме перфекти с идеални тела, но мисля че всяка от Вас, ще се почувства по-хубава, здрава и млада, ако успее да свали и задържи килограмите си. Диетите не са някакъв вид мъчение, а просто режим на хранене. И вафли да ядем само, ако са по 3 на ден, пак ще свалим килограми. Направете си сами режима, вярвайте в себе си и ще разберете колко малко храна може да поемате. Аз виждам подкрепата в това, че можем да отслабнем, а не в подкрепата как да временно да се заблуждаваме в това. Надявам се да съм била полезна на някой и да не съм обидила никой в същото време.
Лек ден на всички! И успех в отслабването.
П.С. Няма лесно отслабване, а бавно, но ефикасно "промиване на мозъка" , че храната не е всичко :)

dvebrezi
30.08.2011, 13:10
На всички,които искат да научат повече за това как да отслабнат и да бъдат здрави препоръчвам книгата на д-р Марк Хаймън-УЛТРАМЕТАБОЛИЗЪМ.Лесно можеш да изградиш хранителен режим,с който да поддържаш най-доброто за теб тегло и да бъдеш здрава.:clap:

hubavella
28.09.2011, 12:45
Общо взето, изключваш "белите отрови": бяло брашно, бяла захар, бял ориз, мазното месо, кашкавал и сирене (ако можеш да ги ограничиш), пиеш повече вода, ядеш повече плодове и зеленчуци и ядки.
Но това не е диета, това си е промяна в хранителните навици и от там - в начина на живот. И ще видиш, че тялото ти ще се чувства по друг начин

doria
25.10.2011, 13:35
Аз не мога да гладувам, да спазвам хранителни режими, да се хряна под час, да броя калориите...../колкото и да опитвам :(/, затова ако установя че съм натрупала излишни килца, отивам в аптеката и си вземам Lind.......или Siof......, което намалява апетита и увеличава метаболизма. За един месец съм минус 4 до 6кг.

abi1004
25.10.2011, 14:38
тези Lind.......или Siof нищо не ми говорят може ли малко инфо моля определено ме заинтересуваха :confused:

marji
25.10.2011, 15:27
Позволявам си да се намеся, тъй като и аз съм пила тези медикаменти. Вероятно става въпрос за Линдакса и Сиофор. Първото е чешката /и по-евтина/ разновидност на Редуктил, който също съм употребявала. Наистина от Линдакса и Редуктил имах слаб резултат, но направих страхотна хипертонична криза и личната лекарка ми ги забрани. А впоследствие научих отново от джипито си, че в САЩ са установили вредното влияние на тези медикаменти и май са ги забранили за употреба. Влияят най-вече на централната нервна система. Така че внимавайте много с лекарствата.:greeneye:

doria
26.10.2011, 10:39
Присъединявам се към написаното "marji" , всяко лекарство има противопоказания които подробно са описани. Преди вземането им е необходимо да се консултирате с личния си лекар. При мен изследванията ми бяха б.о. и направих контролни изследвания след 15 дневен прием. Линдакса е спряна от внос 1-во защото е по-евтина от Редуктила и 2-ро тя е по-ефикасна, използваната съставка при двата продукта е Сибутрамин който принадлежи към групата лекарствени продукти за лечение на затлъстяването, усилвайки усещането за ситост и в същото време увеличава отделянето на енергия от тялото.

abi1004
26.10.2011, 11:08
Благодаря момичета за поясненията :kissyou::kissyou:

Elektra_
18.01.2012, 14:54
Отдавна не съм писала тук, но темата ми стана интересна и ще споделя моя опит.
Студентка съм, преди това бях много активна, ходех на балет, в театрална трупа за движенчески театър и всякакви подобни, след това обаче, физическата активно рязко се понижи, защото вече нямах нито време нито пари за такива неща.
В средата на първата година бях 55-6кг, сега в средата на 4-тата вече съм 63-4-5кг.
Реших, че не се чувствам добре, боли ме и стомах от нередовно хранен и подобни.
Почнах 90-дневна диета. Първия път още след 3-4 дни стомаха спря да ме боли, нямах кантар и не знаех дали отслабвам или не. Както и да е първия път диетата се провали така или иначе, безславно още на 30-тия ден.
За това преди 20-тина дни си купих кантар и като видях, че съм 65 кг се уплаших и реших пак да я почна.
Та така...вече съм на 13-тия ден, сутринта се мерих - 61,1кг.
Купих си и велоергометър за 160 лева. и се чувствам добре, не ме боли стомах, не се ограничавам от видове ядене и ще видим какво ще стане за в бъдеще...
И за да не ви дразня повече направи ще ви дам линка към диетата.
ЕТО! :) (http://www.dieti-otslabvane.com/90-%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%B0_%D0%B4%D0%B8% D0%B5%D1%82%D0%B0_%D0%B7%D0%B0_%D0%BC%D0%B0%D0%BA% D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%BE_%D0%BE%D 1%82%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B1%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0% B5)

vessi123
18.01.2012, 19:40
Здравейте и от мен.Като ви четох как сте се мъчили с гладуване,чак страх ме хваща.Аз до скоро бях също на 90 дневната диета и мога от личен опит да кажа,че действа.Свалих 11кг за 90 дни.Мислех си ,че като при всяка диета ще умра от глад,но всъщност пропусках хранения,защото не ми се ядеше.Ефекта се усеща отще на 3-4 ден.От около месец вече не съм на диета и се храня така,както и преди нея и не съм качила и 1 кг.Ако някоя от вас все още търси как да свали килограми,препоръчвам ви да опитате с тази.

fufi27
07.02.2012, 17:49
Да ви кажа на мене все не ми се получаваше с каквито и да е диети..реших да пробвам с хапчета и чайпве и пак нямаше резулат но най - после попаднах на нещо свястно което ми помогна - едни нови хапчета, казват се SlimWeight Pro, доста бърз беше при мен ефекта и не съм започнала да си връщам килограмите, доволна съм много:D

Vasinka90
07.02.2012, 21:27
Ооо тези хапчета за нищо не стават. Диетите са си идеални за контролиране на килограмите. Аз лично ползвам лунна диета (http://xn--80aaleopoa3cd.bulga.info/) и 90 дневна диета (http://xn--90-8kcailcfd3a4cc3e.bulga.info/) и съм много доволна.

danaildd
21.06.2013, 14:12
Това е истината дами - всички свалят килограми, не се намира лесно оригинала но веднъж хванете ли го :))) ABC Acai Berry (http://biomall.bg/abc_%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%B9_%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0 %B8) ще се радвате на по-фини тела.